You are not connected. Please login or register

The Secret Circle

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 6]

101 Re: The Secret Circle on Mon 09 Jan 2012, 12:51 pm

Starlight

Moderator
Moderator
možda si u pravu. možda ona tek treba kod nje da se pokaže, da doživi neki veliki šok kao Cassie, pa da može samostalno da koristi magiju.

a opet ja se sve više plašim da je Melissa, jer nju uopšte nismo videli da koristi moć niti ima želju da je koristi. to mi je dosta sumnjivo.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

102 Re: The Secret Circle on Mon 09 Jan 2012, 1:02 pm

LoveDamon

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Ja sam odgledala neke 3 epizode po nagovoru drugarice,ali mi se nesto nije svidela.

103 Re: The Secret Circle on Mon 09 Jan 2012, 3:02 pm

Dr. John Watson

Invited in
Invited in
Po meni ne valja ništa. Pogledao sam 3-4 epizode, em je radnja bezveze, em likovi. Kao da sam ja pisao. O glumcima da ne pričam. Užas.

104 Re: The Secret Circle on Mon 09 Jan 2012, 7:06 pm

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Kaya wrote:možda si u pravu. možda ona tek treba kod nje da se pokaže, da doživi neki veliki šok kao Cassie, pa da može samostalno da koristi magiju.

a opet ja se sve više plašim da je Melissa, jer nju uopšte nismo videli da koristi moć niti ima želju da je koristi. to mi je dosta sumnjivo.

i ja sve nešto mislim da je Melissa, ali opet nisam sigurna Very Happy

http://horizoninblack.tumblr.com

105 Re: The Secret Circle on Wed 11 Jan 2012, 6:55 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
počela sam da gledam, stigla sam do 4. epizode... Very Happy... sviđa mi se, ali naravno od TVD nije bolja Wink

Cassie me nervira... Rolling Eyes

volim Dianu, Faye i Charles-a (kako mi liči na Elijah-u) Very Happy

Cassie&Adam 355

https://twitter.com/#!/

106 Re: The Secret Circle on Wed 11 Jan 2012, 9:37 pm

<3 Originals <3

Ja sam planirala da odgledam 2-3 epizode cisto da vidim kakva je serija i sad sam zvanicno navucena Razz

srce Cassie & Jake srce

107 Re: The Secret Circle on Fri 13 Jan 2012, 1:33 pm

daray

Jake is back, OMG ^^
moje srce je sada na mjestu Very Happy Very Happy

njegov izraz lica, fuck Cassie
jbm ti zapisano u zvijezdama -.-
bullshit

i ono, koje čudo da nije pregorila ona sijalica iza Adama i Cassie -.-

Faye <3
žao mi je nekako

Lee me nekako podsjeća na Damona, pomalo Razz

108 Re: The Secret Circle on Fri 13 Jan 2012, 3:02 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Ja sam oduševljena poljupcem. Bio je divan. Baš sam ga čekala. *.*

“Your destiny is important to me.”

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

109 Re: The Secret Circle on Mon 16 Jan 2012, 2:59 pm

Delena ❥

Someone's New in Your World
Serije je odlicna ^^ bas se navuko i na nju.
Adam i Cassie 34556

110 Re: The Secret Circle on Mon 16 Jan 2012, 3:16 pm

Starlight

Moderator
Moderator
meni se baš svidja Cassin i Adamov poljubac Very Happy što kaže Sara, baš je onakav kakav sam očekivala. samo me je iznerviralo što je Jake morao da ih prekine -.- nadam se da on neće prekinuti dalaj dešavanja izmedju njih. zaista ih shipujem Smile

Faye me je malo iznervirala sa svim tim njenim inatom i bednim pokušajima da dobije samostalne moći. razumem ja šta ona hoće, al mi je baš bilo bezveze što je htela Cassine moći iako je znala šta one prouzrokuju.

i baš mi je bilo žao Diane. mislim da je ovo prva epizoda u kojoj sam osetila bilo kakvu emociju prema njoj xD

Melissa mi je po običaju nepotrebna.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

111 Re: The Secret Circle on Mon 16 Jan 2012, 7:43 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
meni se baš svidja Cassin i Adamov poljubac Very Happy što kaže Sara, baš je onakav kakav sam očekivala. samo me je iznerviralo što je Jake morao da ih prekine -.- nadam se da on neće prekinuti dalaj dešavanja izmedju njih. zaista ih shipujem Smile
Fala kur*u, ti me nisi izdala kao Ana XD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

112 Re: The Secret Circle on Mon 16 Jan 2012, 8:34 pm

Delena ❥

Ja sma tek pocela gledat, tako da jos nisam sitgla do poljupca.

113 Re: The Secret Circle on Mon 16 Jan 2012, 9:03 pm

daray

Mene je malo počelo nervirati to 'zapisano je u zvijezdama'. Mislim, time nam faktički govore da će njih dvoje biti zajedno i to je to.
Ja na neki način shipujem i Adama & Cassie, i Jakea & Cassie, mada Jake-a više volim kao samostalnog, ali opet, on mi dođe kao osvježenje, i bilo mi ga je tako žao u prošloj epizodi.

114 Re: The Secret Circle on Mon 16 Jan 2012, 9:27 pm

Starlight

Moderator
Moderator
#hopelessRomantic wrote:
Fala kur*u, ti me nisi izdala kao Ana XD

jao Saro Cerek

mene Jake nervira xD i dalje. volim njegove scene sa Cassie, a o onoj iz prošle epizode kada je ona na prozoru, a on je gleda iz dvorišta, da ne pričam. ali Adam je Adam. meni je on omiljeni lik u celoj seriji. nije mi se baš svidelo njegovo ponašanje prema Diani u poslednjoj epizodi, ali opet, kapiram ga. ona je njega ostavila, sasvim je normalno što je on nastavio dalje. ona je njega i ostavila zbog Cassie, tako to ide.

e meni se recimo dopada ta pričama "written in the stars" jer su oni prvi OTP za koje 100% znam da će završiti zajedno xD a i nekako su mi epic. ima tu neka priča koja stvara, koja ne deluje isforsirano, iako je realno pisci dosta forsiraju. al meni uopšte ne bi smetalo da gledam samo njih po celu epizodu, ostali likovi mi uopšte ne fale.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

115 Re: The Secret Circle on Mon 16 Jan 2012, 9:34 pm

Mehurić

Your Best Friend is a Witch
Sam te to ja izdala?

Kajo tvoj koment nemam šta da dodam (ali ja volim Jake-a shame on me)

116 Re: The Secret Circle on Mon 16 Jan 2012, 10:03 pm

daray

somebody to love Jake ^^ (along with me xD)

ne znam, ja volim nekako kad nas muče manje-više. Iako znam po knjigama da će završiti zajedno, svejedno, na nekim dijelovima od Adama znaju napraviti debila što me poprilično iznervira, jer je lik jako dobar.

ono kad su Nicka ubili, to im nikada neću oprostiti.
I nekako sam više voljela likove iz knjige, osim Cassie, u knjizi se ponaša kao retard neki xD

117 Re: The Secret Circle on Fri 20 Jan 2012, 12:14 pm

Mehurić

Lejla Cerek
Ja volim badass Cassie. "Normalna" mi je sva šnje.
Večeras gledam novu epizodu i biću #TeamJake all the way.

118 Re: The Secret Circle on Sun 22 Jan 2012, 3:16 pm

AnGel_Perroni

At Mystic Grills
At Mystic Grills
I ja pocela da gledam, odlicna serija...obozavam takve serije kao TVD i TSC :DDD
Cassie mi je nekako lepsi par sa Jaka, mada je i sa Adama odlicna.

119 Re: The Secret Circle on Sun 22 Jan 2012, 5:26 pm

Filip

Invited in
Invited in
Odgledao sam sve epike .... Ne mogu opisati koliko mi se svidja ....Adam i Casi me odusevljavaju i Dajana naravno Very Happy Serija je dosta misteriozna a i glumacka postava mi se svidja Very Happy Very Happy

120 Re: The Secret Circle on Wed 08 Feb 2012, 7:09 pm

♥_Vampire_in_love_♥

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
Jake till the end!!!
Toliko sam se navukla na seriju, obožavam je.
U zadnjim epizodama mi je toliko žao Faye iako mi se ne sviđa kraj zadnje epizode sa Faye i Jakeom, ali šta je tu je..Adam i Cassie su mi ok iako me Adam malo nervira uzadnje vrijeme

121 Re: The Secret Circle on Wed 08 Feb 2012, 7:48 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Da, volim Jake-a.
Ali ne sa Cass.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

122 Re: The Secret Circle on Wed 08 Feb 2012, 9:55 pm

Starlight

Moderator
Moderator
meni je poslednja epizoda bila najbolja do sada. Cassie je postala baš moćna, a Adam me je još jednom oduševio. jako mi se svidelo to neko "takmičenje" ko je bolji za Cassie, Adam ili Jake, i drago mi je što je ipak Adam na kraju ispao taj. mada videćemo šta će se dešavati još sa njih troje. i sjajna je scena sa Jake-om i Faye, njih shipujem od početka. naravno jasno mi je da od toga neće biti ništa specijalno, ali scena je baš bila nabijena hemijom. samo me zanima gde je Lee. i konačno Melissa ima neku priču u celoj seriji.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

123 Re: The Secret Circle on Fri 11 May 2012, 12:41 pm

Mehurić

Spoiler:

#dead

124 Re: The Secret Circle on Fri 11 May 2012, 1:49 pm

Starlight

Moderator
Moderator
nisam još odgledala finale, ali smatram da je drugi deo sezone definitivno bolji od drugog i da zaslužuju drugu sezonu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

125 Re: The Secret Circle on Sun 13 May 2012, 6:30 pm

<3 Originals <3

Konacno sam odgledala finalnu epizodu i stvarno nije fer sto nece dobiti drugu sezonu :S Skrnava GG ih je dobila 6 a TSC ne moze ni 2 :S Napravili su odlican uvod za pricu druge sezone i totalno je shit sto nece dobiti priliku da je ispricaju Sad((( Nedostajace mi Sad

Ne mogu nam dati takve cliffhangere i onda nam ukinuti seriju :S jednostavno NE MOGU :/

Cassie,Adam,Faye,Diana,Melissa,Jake....i love them all srce Sad

126 Re: The Secret Circle Today at 8:38 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 5 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next