You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 40 of 40]

976 Re: Damon & Elena ♥ on Tue 06 Dec 2011, 5:11 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Smešno mi je ovo. Slika kao slika s jedne strane vrv jeste tačna, ali to onda znači da ni Stefan ne bi mogao da bude srećan sa njom jer će ona uvek imati ono nešto sa Dejmonom.

Hmmm.

Sve u svemu, slažem se sa Sarom, Delena sam fan ali sam jako objektivna i previše volim Stefana kao lika i ne volim kad se bilo šta ružno kaže o njemu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

977 Re: Damon & Elena ♥ on Tue 06 Dec 2011, 5:54 pm

discobaby

Someone's New in Your World
Kaya wrote:
discobaby wrote:
Wwinner wrote:

A šta to znači 'mislila je da je dobar' 'nije ništa posebno'?
Stefan jeste dobar. I jeste nešto posebno, kao i svako od nas. I nije šonja. Samo nije za nju. O tome se radi.
Ja sam Delena fan, al sam jaaako objektivna. stefan joj popušta, to samo govori da je on takva vrsta muškarca-papučica, a ne o tome da ona 'vlada' u njihovoj vezi ili šta već.
Naravno, savršenija je sa Damonom, ali nemoj da mi kažeš da Damon NIKAD nije popustio Eleni i to samo zato što je voli. Tako da opravdanje za Delenu 'Stefan nije dobar' stvarno me razočara kad čujem od Delena fana. Postoji toliko mnogo BOŽANSKIH razloga zašto Delena treba da bude endgame.
Jeste Damon uvek tu. Cerek Ali, i Stefan je, na svoj način. Zbog čega drugog on radi sve što radi? Da zaštiti Damona i Elenu. Cerek

Znaci da JA mislim da je Stefanova prava priroda,upravo ona koju je pokazao uz Klausa i da zbog toga nije nista posebno,jer krije ono sto jeste.
I ja mislim da Stefan nije dobar i sve sto je uradio za Elenu palo je u vodu kada se POMIRIO sa cinjenicom da ce ona da umre,kada Klaus izvrsi svoj obred.Stefan nije radio nista,samo je sedeo i cekao,cak je pustio da ode sa Klausom.
Ko je tu sonja-Stefan,koji sedi i ceka da izgubi zenu koju voli ili Dejmon,koji prekopava i nebo i zemlju da nadje resenje.I onda se odlucuje za najgore moguce,samo da ona ne bi umrla,pa makar ga i ceo zivot mrzela posle toga.
Ja sam na pocetku serije navijala za Stefana i Elenu,ali kada sam uporedila njih dvojicu i ljubav prema Eleni,Dejmon je nezamenljiv.
Ne vidim iz kog razloga si ti objektivna,a ja nisam,samo zato sto mislim da Stefan nije dovoljno dobar.To je samo moje misljenje.

nije Stefanova prava prirod ono što je prikazao u 3.sezoni. to je samo JEDNA od njegovih strana, mi još uvek nismo videli njegovu pravu prirodu, apitanje je dla ćemo je videti do kraja sezone.

Stefan se ni ujednom trenutku nije pomirio sa činjenicom da će Elena umreti, to što nije kao Damon pokušao da od nje načini vampira, to ne znači da on nešto nije pokušao. samo zato što nije bio agresivan ne znači da je besposličario. a šta je trebalo da uradi nego da je pusti da ode sa Klausom? da dopusti da Klaus ubije ceo Mystic Falls? Stefan je pametno postupio.

to što Stefan poštuje Elenine odluke ne znači da je šonja već samo da POŠTUJE NJENE ODLUKE. da, previše joj popušta, ali to ne znači da je on loš zbog toga. bilo bi sebično od njega da je učinio sve da ona ne umre, uključujući i to da ona postane vampir, jer ELENA NE ŽELI DA POSTANE VAMPIR. Stefan s ene bori za Elenu? šta si ti gledala protekle 2 sezone? čak i u 3.sezoni smo mogli da vidimo koliko je jaka njegova ljubav prema njoj - ona poziv u The Birthday-u, scena u njegovom starom stanu i da ne spominjem što je Stefan OTIŠAO iz Mystic Falls-a da bi prestao Eleni da zagorčava život, izmedju ostalog.

slaže, se da Damon više voli Elenu i da je bolji za nju, više se uklapaju i sve to. hemija je bolja, imaju veći potencijal da postanu više epic nego što su sada. al oni to neće postiči zato što je Stefan "loš" il šta već, jer on to nije.

imaš puno pravo da misliš da Stefan nije dovoljno dobar, al nisi iznela prave argumente i zato Sara i ja diskutujemo sa tobom na tu temu. ja smatram da Stefan nije DOVOLJNO dobar za Elenu, al da su loš par-nisu. samo nisu dovoljno dobri za endgame.
Ma,ok,tvoje misljenje,sa kojim se ja ni malo ne slazem,oko Stefana,ali tvoje pravo da gledas na njihovu vezu kako zelis,ja nemam nista protiv toga.
Svako za sebe misli da je u pravu i meni je to skroz ok.

978 Re: Damon & Elena ♥ on Tue 06 Dec 2011, 8:15 pm

♥ DelenaDiaries ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Ja ne volim Stelenu,mogu podnjeti sve osim njih zajedno,ali realno jeste da se vole (KOLIKO GOD MI BILO TESKO TO PRIZNATI).Meni njihova ljubav jeste neosnovana,bez ikakvog pocetka i kraja i ja ne volim ni ime da im cujem,ali nazalost oni se vole iz nekog meni CUDNOG razloga. Slazem se da se DE nece desiti jer je Stefan los,ali se hoce desiti jer imaju potencijal,kemiju,MILIONE fanova vise of SE i naravno jer su NAJBOLJI <3

979 Re: Damon & Elena ♥ on Tue 06 Dec 2011, 8:29 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Em (: wrote:Smešno mi je ovo. Slika kao slika s jedne strane vrv jeste tačna, ali to onda znači da ni Stefan ne bi mogao da bude srećan sa njom jer će ona uvek imati ono nešto sa Dejmonom.

Hmmm.

Sve u svemu, slažem se sa Sarom, Delena sam fan ali sam jako objektivna i previše volim Stefana kao lika i ne volim kad se bilo šta ružno kaže o njemu.

Da.Upravo to.
Ma ja volim sve TVD likove. XDD Cerek haha

•TitanicLover• wrote:Ja ne volim Stelenu,mogu podnjeti sve osim njih zajedno,ali realno jeste da se vole (KOLIKO GOD MI BILO TESKO TO PRIZNATI).Meni njihova ljubav jeste neosnovana,bez ikakvog pocetka i kraja i ja ne volim ni ime da im cujem,ali nazalost oni se vole iz nekog meni CUDNOG razloga. Slazem se da se DE nece desiti jer je Stefan los,ali se hoce desiti jer imaju potencijal,kemiju,MILIONE fanova vise of SE i naravno jer su NAJBOLJI <3

Niko to ne osporava. Delena ima storyline, sto bi rekli XD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

980 Re: Damon & Elena ♥ on Tue 06 Dec 2011, 9:52 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Realno, Stefan jeste predivan.
Loš - nikako. I on želi sve da učini da bi ELENA BILA SREĆNA.
Kao i Dejmon.
Razlika je...jer je Stefan i jer je to neka divna pričica o ljubavi gde se samo čeka da se kaže "i živeli su srećno do kraja života."
Ali, sa Dejmonom nije tako i zato ih i volimo više. Imaju posebnu, novu priču za koju smo se svi vezali.
Ja iskreno NE želim da Dejmon i Elena budu zajedno samo zato što će se možda ispostaviti da je Stefan loš. Iako to nema šanse (da je Stefan loš). :-)
Ali, opet - šanse da Dejmon i Elena budu zajedno postoje..i to svi čekamo. Very Happy

Što se mene tiče, dovoljno mi je da se jedno drugom potpuno otvore, da budu sami neko vreme, iskažu SVE što osećaju jedno prema drugom i onda mogu i da umru. Za mene su oni uvek EPIC! Like a Star @ heaven

981 Re: Damon & Elena ♥ on Thu 08 Dec 2011, 7:52 pm

♥ DelenaDiaries ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
http://www.portraitmagazine.net/
Glasajte za DE(mozete uvijek glasati) Smile <3

982 Re: Damon & Elena ♥ on Thu 08 Dec 2011, 10:19 pm

Twin.flames

Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.
Ta prica da ce Elena zauvek da voli Stefana ne pije vodu. Ostaje to da ce ga zauvek pamtiti, ali on je bio (bar se nadam) prolazna, na prvi pogled, ljubav. Eleni je tada, nakon smrti roditelja bio neophodan neko i to je jedan od razloga zasto se vezala za Stefana. Stefan cak nije ni bio njena prva ljubav, vec Matt. Tacno je da te ljubavi ne mogu da se porede, ali bila je zaljubljena u obojcu. I uvek ce joj nesto znaciti u zivotu. Tako da je ne brinem da ce ako ikada bude sa Damonom,i dalje voleti Stefana. Prvo Elena, nikada nece biti sa Damonom, dok god voli Stefana. Nije ona Kathrine. A da smo svi zauvek bili zaljubljeni u prve ljubavi, niko nikad ne bi bio srecan. To je jos samo jedna u nizu prica koje nam serviraju SE fanovi u nedostatku boljih argumenata.

983 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 09 Dec 2011, 9:44 am

♥ DelenaDiaries ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
ThePhoenix^^ wrote:Ta prica da ce Elena zauvek da voli Stefana ne pije vodu. Ostaje to da ce ga zauvek pamtiti, ali on je bio (bar se nadam) prolazna, na prvi pogled, ljubav. Eleni je tada, nakon smrti roditelja bio neophodan neko i to je jedan od razloga zasto se vezala za Stefana. Stefan cak nije ni bio njena prva ljubav, vec Matt. Tacno je da te ljubavi ne mogu da se porede, ali bila je zaljubljena u obojcu. I uvek ce joj nesto znaciti u zivotu. Tako da je ne brinem da ce ako ikada bude sa Damonom,i dalje voleti Stefana. Prvo Elena, nikada nece biti sa Damonom, dok god voli Stefana. Nije ona Kathrine. A da smo svi zauvek bili zaljubljeni u prve ljubavi, niko nikad ne bi bio srecan. To je jos samo jedna u nizu prica koje nam serviraju SE fanovi u nedostatku boljih argumenata.

Potpuno istina!
Meni njihova veza nikada nece biti jasna,znali su se jedan dan ili 2 ali vec su bili u vezi :S Ii nije proslo ni 10 epika kako treba a oni su se vec zauvijek voljeli! Ja ne vjerujem da ce oni biti zauvijek <3

984 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 09 Dec 2011, 11:13 am

discobaby

ThePhoenix^^ wrote:Ta prica da ce Elena zauvek da voli Stefana ne pije vodu. Ostaje to da ce ga zauvek pamtiti, ali on je bio (bar se nadam) prolazna, na prvi pogled, ljubav. Eleni je tada, nakon smrti roditelja bio neophodan neko i to je jedan od razloga zasto se vezala za Stefana. Stefan cak nije ni bio njena prva ljubav, vec Matt. Tacno je da te ljubavi ne mogu da se porede, ali bila je zaljubljena u obojcu. I uvek ce joj nesto znaciti u zivotu. Tako da je ne brinem da ce ako ikada bude sa Damonom,i dalje voleti Stefana. Prvo Elena, nikada nece biti sa Damonom, dok god voli Stefana. Nije ona Kathrine. A da smo svi zauvek bili zaljubljeni u prve ljubavi, niko nikad ne bi bio srecan. To je jos samo jedna u nizu prica koje nam serviraju SE fanovi u nedostatku boljih argumenata.
Sa ovim se slazem skroz, lol! samo nikad nisam racunala Meta kao njenu ljubav.Da ga je volela,verujem da bi joj u teskim trenucima bila neophodna njegova podrska,ne bi ga ostavila.

985 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 09 Dec 2011, 1:03 pm

Starlight

Moderator
Moderator
to što ga je ostavila ne mora da znači da ga nije volela, već samo znači da ta ljubav nije bila ona što traje ceo život, već samo prva ljubav. verujem da ga je zaista volela jer joj je i dalje stalo do njega, kao prijatelja.

što se tiče Delene, Ana verovatno si u pravu. ja sam pesimistična iz prostog razloga što ne verujem da će Julie dozvoliti takav sled dogadjaja.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

986 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 09 Dec 2011, 1:33 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Bas zeznuto za njih dvoje.. Razz

987 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 09 Dec 2011, 8:25 pm

AnGel_Perroni

At Mystic Grills
At Mystic Grills
U trecoj sezoni se jasno vidi da Delena imaju vise trenutaka i mnogoo lepsih.
Stefan i Elena oki su kao par, lepi su alii nije to nesto posebno, bili su od pocetka zajedno dok Damon i Elena nisu, to se pokazuje tek od druge sezone. Nisu dzabe ubacili one predivne scene sa Damona i Elenu, vec se radja ljubav. I to bash ide postepeno a ne odjednom kao sto je bilo sa Stelenom, sto uopste nije bilo zanimljivo..xD

988 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 10 Dec 2011, 4:33 pm

Rose ♥

Vote for your favorite young couple [356113 votes total]

Damon/Elena (The Vampire Diaries) (88845) 25%
Stefan/Elena (The Vampire Diaries) (52610) 15%
Brittany/Santana (Glee) (48966) 14%
Chuck/Blair (Gossip Girl) (42250) 12%
Nikita/Michael (Nikita) (25172) 7%
Kurt/Blaine (Glee) (19491) 5%
Chloe/Ollie (Smallville) (15552) 4%
Clark/Lois (Smallville) (14164) 4%
........ itd, itd.

Mislim da ovo najbolje pokazuje čija priča je najlepša. Very Happy
Slažem se sa svima - sve ste rekli.
Njihova ljubav ide polako. Kako se oni zaljubljuju jedno u drugo, tako ih i mi sve više volimo.
I realno, kad se skupe sve Stelena scene zajedno nisu jake kao jedna Delena. srce

989 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 10 Dec 2011, 5:43 pm

LadyNina

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Cinderella ♥ wrote:Vote for your favorite young couple [356113 votes total]

Mislim da ovo najbolje pokazuje čija priča je najlepša. Very Happy
Slažem se sa svima - sve ste rekli.
Njihova ljubav ide polako. Kako se oni zaljubljuju jedno u drugo, tako ih i mi sve više volimo.
I realno, kad se skupe sve Stelena scene zajedno nisu jake kao jedna Delena. srce

Slazem se sa tobom. 33444 lilangel

http://planeta.forumsr.net/

990 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 10 Dec 2011, 10:11 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Naravno da vode.
Nema ni jedan par koji je trenutno obožavaniji od njih Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

991 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 10 Dec 2011, 10:11 pm

Em (:

Moderator
Moderator
ali bukvalno. smara me što glee ljudi misle da su uvek najpopularniji.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

992 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 10 Dec 2011, 10:13 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Em (: wrote:ali bukvalno. smara me što glee ljudi misle da su uvek najpopularniji.

Gledam i ja glee.
Ali brate. Kakve epic ljubavi se tamo desavaju?
Serija je slatka ali bukvalno neozbiljna. XD prebacujemo se u novu temu http://thevampdiaries.niceboard.org/t5051-damon-elena#97098

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

993 Re: Damon & Elena ♥ Today at 4:05 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 40 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40