You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 40]

76 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 29 Apr 2011, 5:44 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
ali taman je nesto pocelo da se desava medju njima....videlo se da je Eleni stalo kad je pitala gde je nestao Damon i kad je otisla da prica sa njim ..kako ga je uhvatila za ruku ^_^ videlo se da nije ravnodusna .....zasto zasto zastoooo su sada morali ovo da urade i kako ona ne vidi da se Stefan nista ne radi da se samo uvlaci i ponasa kao da mu je svejedno a da je Damon taj koji je u stanju bilo sta da uradi da bi je spasao.....jbt cak je pitao i zasto Klaus nije uzeo njega umesto Jenna-e ...spreman je cak i da umre sa njom Sad(

77 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 29 Apr 2011, 7:28 pm

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
Daa! God.
Ja ne znam..Njoj kao da ne radi mozak bas najbolje.Realno,koliko se ona trudi da ne vidi koliko je Damon voli.I sve to radi samo da ne bi povredila Stefana.
Da li ste videli kada su Stefan i ona bili na onom brdu i kada je on rekao da je Damon voli,uopste nije odreagovala.Znaci da je svesna toga,ali ne zeli to da pokazuje zbog glupog Stefana. -.-

http://twitter.com/MayaError

78 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 29 Apr 2011, 7:41 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
"I CAN'T LOSE YOU."
"YOU WON'T."

srce srce srce
Spoiler:

Sad

BITCH!!!

RUKEEE. <33

Inace, Elena je ispala tako odvratna. Ne zna Damon sta je ljubav .. da, sigurno. A Stefan zna? Pa nije Damon taj koji ju je pustio da ode kod Klausa i igrao se sa njom zmurke " Zatvori oci" ah bljuc Je l to trebalo da bude romanticno? Aha,izvinte promasila sam poentu jer umesto da placem od silnih 'emocija i ljubavi' ja sam povracala.Okej, malo sam se zanela ali stvarno je uzasno to sto su uradili u ovoj epizodi. :S Ko zna kad ce mu Elena oprostiti. :S

79 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 29 Apr 2011, 8:49 pm

snow white

Invited in
Invited in
Mrzim to kako su skoro svi poceli da hejtuju Elenu nakon ove epizode.
Shippujem Delenu ali ona i Stefan su zajedno svo ovo vreme i ona ni u jednom trenutku nije posumnjala u svoju ljubav prema njemu kao ni on prema njoj i to je jednostavno tako - we just have to deal with it. S druge strane, ocigledno je da oseca nesto prema Damonu al on uvek nadje nacin da to upropasti iako zapravo samo zeli da je zastiti. Iz pristrasnosti bih zelela da Damon i Elena budu endgame al' kad gledam objektivno Stefan ju je zasluzio isto koliko i Damon. Ne znam vise, osecanja su mi pobrkana nakon ove epizode... :/

80 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 29 Apr 2011, 9:03 pm

daray

nije samo zato sto sam Delena fan, ali koliko sranja Damon napravi, toliko Stefan ni dobrog ne napravi cak i vise. A nije to da su svi zamrzeli Elenu, nego jednsotavno, zna da je Damon voli, zna da ce sve uciniti, ali nikada je nije briga. Sve vise i vise me podsjeca na sugavu Bellu koju je bilo bas briga kako se Jacob osjeca (kojeg poistovjecujem s Damonom samo se nadam da nece biti isti kraj), i kad je njega poljubila Edward je to sve znao. Zaista zesce nervira. Elena u knjigama mozda jeste ufurana, ali zna sta hoce, kako tako. A ova, msm, jednostavno nervira.

http://horizoninblack.tumblr.com

81 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 29 Apr 2011, 9:20 pm

snow white

Invited in
Invited in
Mene nekako nije nervirala, bas naprotiv, scena u kojoj kaze kako nikada nije ni zelela da bude vampir mi je njena najbolja scena. Nekako me je i iznenadilo sto je to rekla (sto nije slucaj sa Bellom, tako da ne vidim slicnosti). To ne znaci da ne voli Stefana ali jednostavno misli i na svoju buducnost. Ona se zaljubila u njega kad jos nije ni znala da je vampir a kada je saznala pogodilo ju je ali je ipak presla preko toga. Pored svega toga nikada nije mislila na sebe i, da, imala je obzira prema Damonu svaki put kad je zabrljao. Nadam se da nece postati vampir jer ce biti lakse da mu oprosti, ipak nije smeo da uradi to jer ona jedina ima pravo da upravlja svojim zivotom i sudbinom. Juss sayin' Smile

82 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 29 Apr 2011, 9:35 pm

I.Love.You

Compelled
Compelled
Ali ako postane vampir, setice se one I Love You scene iz 8. epizode, i to mozda iskupi Dejmona za ovaj njegovo davanje krvi kako bi postala vampir.
Ja ne mogu reci da hejtujem Elenu, ipak je ona 17-ogodisnja devojka, ne moze da shvati da je to neki Damonov nacin iskazivanja ljubavi.
Ali skontace jednom, i zivim za taj trenutak. xD cheers

83 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 29 Apr 2011, 9:53 pm

daray

ma kuzim ja to sve, msm, da i meni neko kaze sad, 'Hej, ovo ti je zadnji dan kao ljudskom bicu' msm i ja bi stala. 'O moj Boze, a ostatak mog zivota.'
Ali jos od pocetka ona me nekako nervirala (o Bellinom 'I want to be a vampire' ne vrijedi raspravljati, to je bljakasto da gore ne moze biti i nisu po tome slicne), msm, ima trenutaka kada mi je jako draga, ali neke njene bubice me jednostavno nerviraju, ali i dalje je volim, msm, da je ne volim, ne bih voljela ni Delenu, ali ne znam, jednostavno nju i Stefana ne podnosim kad su na istom mejstu. Kad su odvojeni, savrseni su Razz
I i dalje msm da se Stefan bas i ne trudi oko svega toga koliko Damon, al opet, mozda ja ne kuzim nacin njegova truda
Tina, slazem se. Ako postane vampir sjetit ce se svega Very Happy

84 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 29 Apr 2011, 10:02 pm

snow white

Invited in
Invited in
Verujem da je Elena popila svoj vervain caj pa da nije ni bila compellovana <3
Nesto oni "kuvaju" u vezi sa Elenom a to nešto sačuvano je za season finale, sigurna sam! Pa nije slu;ajno ta epic scena bila ranije, znaci da se za season finale sprema nesto vece - mozda Elenino priznanje da ga voli? Who knows! Very Happy

85 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 29 Apr 2011, 10:11 pm

Mαяi♥

First Bite
First Bite
Ja Elenu ne krivim nizasta, jer razumem zasto je odreagovala kako je odreagovala. Sa jedne strane je Elena koja je mlada, jos uvek ne zna sta je ljubav ali joj je uzvracena, dok sa druge je Damon kojem ljubav nikada nije bila uzvracena, i sigurno se tesko nosi sa tim. Verovatno ce naci neki nacin da se Damon iskupi za svoja dela. Nadam se samo da ce da shvati koliko su duboka Damonova osecanja prema njoj, i da ce da ga razume, jer je to njemu najvise potrebno.
Kako bi volela da se kiss desiiii!!! Ako ne to, bar da Elena pocne da oseca nesto vise prema Damonu, jer su se njih dvoje trenutno, posle 2 sezone koje su ih zblizile, vratili se na pocetak. Jer ako se to ne desi, ove 2 sezone su sluzile nizasta Sad

86 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 30 Apr 2011, 12:33 am

<3 Originals <3

e bas to posle onoga "you have lost me forever" konacno je pospustila i konacno su se ponozo zblizili i sad ovo :S

87 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 30 Apr 2011, 1:13 am

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Um jel ja ovde jedina mislim da ce mu ona ovo oprostiti brze nego ono sa pocetka sezone?
Znate spoilere za season finale srce videli ste slike....

http://destinedtobe.tumblr.com/

88 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 30 Apr 2011, 8:52 am

♥_Vampire_in_love_♥

You Are in Love With a Vampire
Ma oprostiti ce mu..uvijek mu oprosti..shvatit ce da je sve sto je ucinio ucinio jer ne zeli da je izgubi..cak je bio voljan i da umre, ali da ona zivi

89 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 30 Apr 2011, 9:07 am

Mαяi♥

First Bite
First Bite
Valjda hoce,ali iako mu oprosti, osecam da ce jos nesto da se desi izmedju njih u zadnjoj ep!!! Osecam!!! Bilo dobro ili lose Sad

90 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 30 Apr 2011, 12:44 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
death.eater wrote:Shippujem Delenu ali ona i Stefan su zajedno sve ovo vreme i ona ni u jednom trenutku nije posumnjala u svoju ljubav prema njemu kao ni on prema njoj i to je jednostavno tako - we just have to deal with it. S druge strane, ocigledno je da oseca nesto prema Damonu al on uvek nadje nacin da to upropasti iako zapravo samo zeli da je zastiti. Iz pristrasnosti bih zelela da Damon i Elena budu endgame al' kad gledam objektivno Stefan ju je zasluzio isto koliko i Damon. Ne znam vise, osecanja su mi pobrkana nakon ove epizode... :/
Slažem se skroz, kao da sam ja pisala! Jako bih volela Delenu konačno, ali kao što death.eater reče: We just have to deal with Stelena! Jbg. xD

91 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 30 Apr 2011, 2:58 pm

daray

prvo sam jedno vrijeme odlucial da necu citati spoilere, jer onda predpsotavljam nesto i predpostavljam i desi se nesto skroz drugo xD

ali ovo nisam mogla, tako da, I just hope so da ce ga poljubiti jer to stvarno hoce (msm, da se desi taj kiss), a ne zato sto ga sazalijeva isl. Very Happy

92 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 30 Apr 2011, 3:00 pm

Twin.flames

Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.
TVD parallels

First time it was for Katherine. Second time - for Elena.

“I am a work in progress” - Damon

Ne znam šta više da kažem. Ovo čekanje finala me ubija. Mnogo mi je žao Damona i ovo je okrutno prema svim Delena fanovima, čekamo dve godine, a iz epizode u epizodu je sve samo gore. :S

93 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 30 Apr 2011, 3:03 pm

♥_Vampire_in_love_♥

aa predobro
Ona mu mora oprostiti.. i ja vjerujem da će treća sezona biti bar jednim djelom Delena

94 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 30 Apr 2011, 5:35 pm

Mαяi♥

First Bite
First Bite

Mislim da slika sve govori Smile To ce biti buducnost Razz

95 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 30 Apr 2011, 6:17 pm

daray

yeah ^^

ne, to MUST BE buducnost xD

al sve kako gledam, na kraju svega ci biti boring Stelena, a Delena im sad samo odrzava seriju :/

96 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 30 Apr 2011, 6:44 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Mαяi♥ wrote:

Oh yeah! Cool

97 Re: Damon & Elena ♥ on Sun 01 May 2011, 12:31 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
Princess Of Darkness wrote:
Mαяi♥ wrote:

Oh yeah! Cool
Kako je odlična! To se traži! Very Happy <3

98 Re: Damon & Elena ♥ on Sun 01 May 2011, 5:58 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
ako ne bude delena u prwix 5 epizoda 3 sezone ja tju se ubiem Sad

99 Re: Damon & Elena ♥ on Sun 01 May 2011, 8:32 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Nisam iskomentarisala koliko su bili savrseni u poslednjoj epizodi *.*
Kad ju je Damon 'napio' vampirskom krvlju. Jeste bilo sebicno, alii tako romantiicnoo Smile)
Imali su stvarno diivniih momenataa Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

100 Re: Damon & Elena ♥ on Sun 01 May 2011, 10:12 pm

Starlight

Moderator
Moderator
meni je tako savrsena scena kad ga ona uhvati za ruku i njegov izraz lica :O
smatram da je pogresio sto ju je napio krvlju, ali ga razumem. pokajao se, shvatio je da je pogresio.
i Elena nije u pravu, zna Damon sta je ljubav, pa zaboga 100 godina je cekao na Katherine.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

101 Re: Damon & Elena ♥ Today at 2:20 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next