You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 40]

51 Re: Damon & Elena ♥ on Tue 26 Apr 2011, 8:31 pm

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
Ja vec sada skacem!Sta li cu tek da radim kada ovo budem videla!
Moji i ovako vec misle da nisam normalna.

http://twitter.com/MayaError

52 Re: Damon & Elena ♥ on Tue 26 Apr 2011, 10:31 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Mαяi♥ wrote:
Queen Of Shadows wrote:
Prasvidžeon ♥ wrote:
Last time it was like this

For what should we prepare ourselves now?

*thud*

aaaaaaaa ja taj poljubac necu preziveti
Poznajem sebe i znam da cu ili da pocnem da vristim i skacem, a usput se mozda i zaplacem O.o Potpuno neracionalno !
ja cu prvo da vratim scenu jedno 924723740375 puta dok mi ne dodje do mozga sta se desilo a onda cu bukvalno da pocnem da vristim ..... i onda cu da umrem od srece hahahaha

53 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 27 Apr 2011, 1:54 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Mrs.Somerhalder wrote:Ja vec sada skacem!Sta li cu tek da radim kada ovo budem videla!
Moji i ovako vec misle da nisam normalna.

Ahahaha i moji takodje xD
Svi su u fazonu 'to je samo serija' xD all niiiiiiiije *.* It's Vampire Diaries, holly shit:)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

54 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 27 Apr 2011, 6:54 pm

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
Daa.
Moja mama je bila u fazonu da ce me to proci kao i za Twilight.Ali nece me proci!
Pogotovu kada gledam Delena scene..Toliko se uzivim,da je to neverovatno.Srecom pa me jos nije videla kako placem,mislim da bi me odvela kod psihijatra. Razz

55 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 27 Apr 2011, 9:12 pm

<3 Originals <3

msm da bi se bar 80% nas sa foruma srelo tamo :PPP

56 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 27 Apr 2011, 10:28 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator

haha haha

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

57 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 27 Apr 2011, 10:37 pm

Mαяi♥

First Bite
First Bite
Prasvidžeon ♥ wrote:

haha haha
Hahahahahahahaha OMG Kako je dobroooooo!!!

Znaci ja ne kapiram kako ljudi ne razumeju da ovo nije samo VAMPIRE DIARIES, da to nije samo serija!!! Mislim da polovina mog drustv ludi od mog neprestanog pricanja o Deleni and stuff xD

58 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 27 Apr 2011, 11:11 pm

<3 Originals <3

i know....i oko mene svi pizde od mene i TVDa ...al sta da im radim kad ne razumeju Smile) Uspela sam par njih da nateram da pogledaju i navukli su se koliko i ja a ostali....oni su na gubitku

btw slika ahahahahhahahahahah

59 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 27 Apr 2011, 11:13 pm

Mαяi♥

First Bite
First Bite
Ja sam uspela samo jednu drugaricu da nateram da cita knjige, seriju jos ne, ali uskoro ce i to Razz MORA!!! I CAN'T BE ALONE IN THIS!

60 Re: Damon & Elena ♥ on Thu 28 Apr 2011, 12:12 am

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
hahahahahah umirem od smeha xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD haha

lol i ja bih pricala sa drugaricama ali kad god pocnem trudim se da ne zvucim previse opsednuto Razz narocito kad pocnem da pricam o knjigama,Nian i Deleni o.O stidimse

http://destinedtobe.tumblr.com/

61 Re: Damon & Elena ♥ on Thu 28 Apr 2011, 8:08 am

<3 Originals <3

Zato navuci onu koju najcesce vidjas na TVD i resen problem :PPP

62 Re: Damon & Elena ♥ on Thu 28 Apr 2011, 9:21 am

♥_Vampire_in_love_♥

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
Queen Of Shadows wrote:i know....i oko mene svi pizde od mene i TVDa ...al sta da im radim kad ne razumeju Smile) Uspela sam par njih da nateram da pogledaju i navukli su se koliko i ja a ostali....oni su na gubitku

btw slika ahahahahhahahahahah
ja sam pola 7. i 8. razreda navukla xD..ali samo dvije na knjige

srećom ja imam moju BFF koja je kao i ja luda za njima pa nemoram da sama pričam o TVD..hahaha u školi nas hoće kamenovati xD

63 Re: Damon & Elena ♥ on Thu 28 Apr 2011, 9:54 am

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
U Boga mi ja imam skime pricati o TVD-u i Deleni i Nian. ^^
Moje dve naj drugarice isto obozavaju seriju,a navukla sam jos jednu drugaricu,mada je ona Stelena team(za sada!).

64 Re: Damon & Elena ♥ on Thu 28 Apr 2011, 10:48 am

<3 Originals <3

Mrs.Somerhalder wrote:U Boga mi ja imam skime pricati o TVD-u i Deleni i Nian. ^^
Moje dve naj drugarice isto obozavaju seriju,a navukla sam jos jednu drugaricu,mada je ona Stelena team(za sada!).

opameti je pod hitno hahaha Razz

65 Re: Damon & Elena ♥ on Thu 28 Apr 2011, 10:52 am

Mαяi♥

First Bite
First Bite
Ja ociglednoo imam najmanje srece O.o Kod mene nece da se navuku nzm sta im je xD

66 Re: Damon & Elena ♥ on Thu 28 Apr 2011, 11:57 am

<3 Originals <3

ja imam srece da vecina deli moju opsesiju vampirima pa nije bilo toliko tesko Smile

67 Re: Damon & Elena ♥ on Thu 28 Apr 2011, 12:45 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
lol i moje drugarice su navucene na DE/Nian samo sto ne pricaju toliko opsesivno kao ja xDDD Embarassed

inace...plasi me vecerasnja epizoda Sad Damon O.o

“He’s got issues,” Plec said. “This thing he’s done to Elena, it’s sort of lesson learned. It’s that, you can love someone with all of the power in your soul, but you still have to remember who they are and what they want. We sort of talked about it as a coma patient on life support, like, ‘What were their instructions…and do you keep them on life support because you can’t say good-bye or do you give them their wish?’ That’s the difference right now between Stefan and Damon: Stefan sees that in love you have to take the other person’s wishes into consideration, and Damon, because he’s been so screwed in the head by love and it’s his Achilles heel, [“The Last Day”] episode is about him learning that lesson.”

kako bi bilo da prestanu vise da od njega prave ono sto pokusavaju :/ opet ce nesto da uradi sto ce svi osuditi,najvise Elena...i na kraju on ostaje kao negativac Sad samo kad bi prestali da muce njegov lik.

http://destinedtobe.tumblr.com/

68 Re: Damon & Elena ♥ on Thu 28 Apr 2011, 2:20 pm

Little J

Invited in
Invited in
death.eater wrote:
Prasvidžeon ♥ wrote:
Last time it was like this

For what should we prepare ourselves now?

*thud*
GONE WITH THE WIND! <3333
Ako Delena kiss bude Gone with the wind, ja ću biti Gone with the fucking tornado!
Ako se Elena bude opirala na bilo koji način, ulazim u monitor i bitchslapujem je.

*-*

Mαяi♥ wrote:
Prasvidžeon ♥ wrote:

haha haha
Hahahahahahahaha OMG Kako je dobroooooo!!!

Znaci ja ne kapiram kako ljudi ne razumeju da ovo nije samo VAMPIRE DIARIES, da to nije samo serija!!! Mislim da polovina mog drustv ludi od mog neprestanog pricanja o Deleni and stuff xD

Talk me 'bout it. xD Mene sve nesto podseca na TVD i sam opricam o njihovim intervjuima, znaci lude. Very Happy

http://littlejhunter.blogspot.com/

69 Re: Damon & Elena ♥ on Thu 28 Apr 2011, 6:02 pm

<3 Originals <3

D-Savior. wrote:lol i moje drugarice su navucene na DE/Nian samo sto ne pricaju toliko opsesivno kao ja xDDD Embarassed

“He’s got issues,” Plec said. “This thing he’s done to Elena, it’s sort of lesson learned. It’s that, you can love someone with all of the power in your soul, but you still have to remember who they are and what they want. We sort of talked about it as a coma patient on life support, like, ‘What were their instructions…and do you keep them on life support because you can’t say good-bye or do you give them their wish?’ That’s the difference right now between Stefan and Damon: Stefan sees that in love you have to take the other person’s wishes into consideration, and Damon, because he’s been so screwed in the head by love and it’s his Achilles heel, [“The Last Day”] episode is about him learning that lesson.”

kako bi bilo da prestanu vise da od njega prave ono sto pokusavaju :/ opet ce nesto da uradi sto ce svi osuditi,najvise Elena...i na kraju on ostaje kao negativac Sad samo kad bi prestali da muce njegov lik.

jaooooo dokle ce vise da uzdizu Stefana samo zato sto je uvlakac a Damona da osudjuju za svaki put kad trepne ....:s
pocinjem ozbiljno da pizdim od toga

70 Re: Damon & Elena ♥ on Thu 28 Apr 2011, 10:31 pm

daray

Queen Of Shadows wrote:
D-Savior. wrote:lol i moje drugarice su navucene na DE/Nian samo sto ne pricaju toliko opsesivno kao ja xDDD Embarassed

jaooooo dokle ce vise da uzdizu Stefana samo zato sto je uvlakac a Damona da osudjuju za svaki put kad trepne ....:s
pocinjem ozbiljno da pizdim od toga

nisi jedina -.-'

Znaci, Steficko prolazi dobro, jer se uvlaci Eleni, jer slusa i prati svaku njenu prokletu zelju, bez obzira koliko debilizoidna ona bila, a Damon koji na sve moguce nacine pokusava da spasi malu glupavu retardusu ispada svaki bud negativac, jer ne sjedi kod kuce i ne govori 'Jao moj Boze. Elena je u opasnosti, moram joj pomoci' i i dalje sjedi i jos da, kao sto to Stefan govori, kaze da back off, kao da je Stefan ista uradio. Sve je maltene do sada bila Damonova ideja. Mozda ne bas najbolja, ali svejedno. I ono sa Bonnie. Kad bi se Stefan toga sjetio, nikada. Sve sto vidi je kako da se uvuce Eleni i ostaloj kompaniji, a to sto pola M.F-a moze da rikne jer on ne vidi cinjenice nije bas najbitnije, a medu svim tim i Elena.

God bless Damon

http://horizoninblack.tumblr.com

71 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 29 Apr 2011, 1:29 am

Em (:

Moderator
Moderator
I JUST FUCKING NEED THEM SO MUCH I AM DYING HERE.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

72 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 29 Apr 2011, 9:39 am

Mαяi♥

First Bite
First Bite
ZASTO SU SAD OVO URADILI???? Zar je moralo ovako Sad
Priznajem da je ovo sto je Damon uradio jedna od najgorih stvari koje je ikada uradio, ali now she's gonna hate him forever!!! Sta ako mu ne oprosti!!! ??? !!!

Em (: wrote:I JUST FUCKING NEED THEM SO MUCH I AM DYING HERE.

73 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 29 Apr 2011, 3:37 pm

daray

najvise od svega me sada zanima njena reakcija kada sazna da je ujeden, ako sazna. Nezz gdje sam procitala cini mi se na tumblr, neka cura je napisala da misli kako Dam0n nece ni reci za ugriz, ponasat ce se kao da se nista ne desava jer ne zeli nicije sazaljenje, al kad mala sljepica sazna samo zelim da vidim njenu reakciju.

Ali ja jednostavno encu da on umre, kak ogod, serija bez Damona je bezveze. Kada njega nema, ostalo je sve nekako ordinary. On im u biti i dize seriju, i popularnost i sve ostalo, kao i Delena. Mislim, ok Stelena fanovi, don't be mad, ali bez Delene serija je cisto sr**e

http://horizoninblack.tumblr.com

74 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 29 Apr 2011, 4:16 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Pa da, po promo klipu se vidi da se Damon ponaša kao da je sve u redu Sad

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

75 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 29 Apr 2011, 5:20 pm

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
Damon je toliko izmucen.On uvek reaguje,uvek se trudi da spasi situaciju,uvek ima plan..A uvek on na*ebe.Da li je to u redu?
Ja sam mislila da ce konacno poceti da se desavaju dobre stvari za njega.
Em ga ujeo vukodlak,em ga glupaca Elena sad kao mrzi..Uzas! Sad Sad
Kako je bila divna scena kada su se drzali za ruke.Htela sam da umrem!
Ali onda.. Sad
Ako on umre...To vise nece biti to.
I mene strasno zanima kako ce Elena reagovati kada sazna da je Damona ujeo vukodlak!

76 Re: Damon & Elena ♥ Today at 4:11 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next