You are not connected. Please login or register

21. The Sun Also Rises

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 6]

51 Re: 21. The Sun Also Rises on Fri 06 May 2011, 8:34 pm

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
I hope so. Sad

http://twitter.com/MayaError

52 Re: 21. The Sun Also Rises on Fri 06 May 2011, 8:41 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
Mrs.Somerhalder wrote:I hope so. Sad

pa samo nam i preostaje da se nadamo al ja werujem da ce biti kako mi zxelimo ^^

53 Re: 21. The Sun Also Rises on Fri 06 May 2011, 11:10 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Em (: wrote:Imam nervni slom i ozbiljno se plašim da gledam Season finale.

i ja jakoooo :S jako se bojim da odgledam tu epizodu Sad(

54 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 8:21 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
!~ Damon is mine ~! wrote:znaci ne werujjem ja nemam recxi ... jedino sxto zxelim sad je brt da crknem ...
od p0cetka epizode tj. odkako su jenna i elena razgowarale ja sam plakala swe do kraja ....

1. kada je damon rekao da zxeli da ubedi klaussa da uzme njega umesto jenne
2. kada je kath p0gledala damona kad je on reko da ce da umre
3. kada je stef reko klaussu da ga zameni sa jennom
4. kakwa je faca billa jenni kada je cxula sxta je stefan reko
5. kakwa je faca bila eleni kad joj je klauss reko da bira
6. kako se alaric osecao besp0m0tjn0 kad ga je bonnie zatworila
7. kada jeremy nije xteo da ix napusti wec da ide sa njima
8. kako je bonnie koliko god joj bilo tesxko sprecxila alarica i jeremya da idu sa njima
9. Kada je jules rekla da nije zxelela da ostawi taylora samog (jedino mi je tad prisxla k srcu)
1o. kako je john lepo pismo napisao nemam reci ...
11. kada je jeremy reko eleni i still have you i kad su se zagrlili a josx + sxto su ubacili onu pesmu u p0zadini zbog nje mi je billo josx losxie ...
12. kada je elijah rekao stefanu i wont fail you i sxta je uradio!!! mislim drago mi je sxto ga nije ubio ali ipak ... kad je reko sorry kako je to reko pun osecanja Sad
13. damon je swe do kraja krio da ga ujeo wukodlak !!! i to reko je samo stefanu i josx + reko mu da ne pricxa nikome p0g0t0wu ne eleni jer je wec dosta ljudi izgubila odjednom ...
14. kako je elena wrisnula kad je klauss ubio jennu ...
15. kako me je iznerwirala Greta ... njeni otac i brat su umrli zbog nje a nju sxta briga !! bila je tako kratko wreme a zamrzela sam je iz dna dusxe !!!!
16. kako je bilo tuzxno kada je matt ono reko caroline kako joj se widelo na faci da se 0secala p0wredjeno
17. jedino na sxta sam se nasmejala u celoj epizodi bilo je to kada je caroline rekla tyleru da bi mogo da joj se zaxwali xD ... najlepsxi trenutak u epizodi
18. kako je bilo tuzxno na groblju swi oni zajedno .. izgubili su mnogo dragix ljudi
19. ja stwarno ne znam kako je eleni ... izgubila je Isobel i Johna koji su joj prawi roditelji ... izgubila je graysona i mirandu ljude koje je smatrala roditeljima i na kraju jennu koju je wolela kao majku ...
2o. i da kakwa je faca bila alaricu ... osecam da se sad pita pa sxta ja wisxe radim owde kad nje nema Sad

ja stwarno ne mogu da 0pisxem recxima kako se osecam strasxno ....
Potpisujem! Klanja Se

55 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 9:18 am

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
Klaus' Lover wrote:
!~ Damon is mine ~! wrote:znaci ne werujjem ja nemam recxi ... jedino sxto zxelim sad je brt da crknem ...
od p0cetka epizode tj. odkako su jenna i elena razgowarale ja sam plakala swe do kraja ....

1. kada je damon rekao da zxeli da ubedi klaussa da uzme njega umesto jenne
2. kada je kath p0gledala damona kad je on reko da ce da umre
3. kada je stef reko klaussu da ga zameni sa jennom
4. kakwa je faca billa jenni kada je cxula sxta je stefan reko
5. kakwa je faca bila eleni kad joj je klauss reko da bira
6. kako se alaric osecao besp0m0tjn0 kad ga je bonnie zatworila
7. kada jeremy nije xteo da ix napusti wec da ide sa njima
8. kako je bonnie koliko god joj bilo tesxko sprecxila alarica i jeremya da idu sa njima
9. Kada je jules rekla da nije zxelela da ostawi taylora samog (jedino mi je tad prisxla k srcu)
1o. kako je john lepo pismo napisao nemam reci ...
11. kada je jeremy reko eleni i still have you i kad su se zagrlili a josx + sxto su ubacili onu pesmu u p0zadini zbog nje mi je billo josx losxie ...
12. kada je elijah rekao stefanu i wont fail you i sxta je uradio!!! mislim drago mi je sxto ga nije ubio ali ipak ... kad je reko sorry kako je to reko pun osecanja Sad
13. damon je swe do kraja krio da ga ujeo wukodlak !!! i to reko je samo stefanu i josx + reko mu da ne pricxa nikome p0g0t0wu ne eleni jer je wec dosta ljudi izgubila odjednom ...
14. kako je elena wrisnula kad je klauss ubio jennu ...
15. kako me je iznerwirala Greta ... njeni otac i brat su umrli zbog nje a nju sxta briga !! bila je tako kratko wreme a zamrzela sam je iz dna dusxe !!!!
16. kako je bilo tuzxno kada je matt ono reko caroline kako joj se widelo na faci da se 0secala p0wredjeno
17. jedino na sxta sam se nasmejala u celoj epizodi bilo je to kada je caroline rekla tyleru da bi mogo da joj se zaxwali xD ... najlepsxi trenutak u epizodi
18. kako je bilo tuzxno na groblju swi oni zajedno .. izgubili su mnogo dragix ljudi
19. ja stwarno ne znam kako je eleni ... izgubila je Isobel i Johna koji su joj prawi roditelji ... izgubila je graysona i mirandu ljude koje je smatrala roditeljima i na kraju jennu koju je wolela kao majku ...
2o. i da kakwa je faca bila alaricu ... osecam da se sad pita pa sxta ja wisxe radim owde kad nje nema Sad

ja stwarno ne mogu da 0pisxem recxima kako se osecam strasxno ....
Potpisujem! Klanja Se

drago mi je sxto je neko zapazioo identicxno ko je nisam jedina Sad

56 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 11:57 am

Mehurić

Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch
Mislim da je najtužnija scena kada Damon kaže Stefanu da ga je ujeo Tayler,njegov odlazak s groblja...
Cela epizoda me ja ubacila u bedak,ali poslednjih 2 minuta su nešto što te natera da plačeš kao mala beba.

57 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 12:00 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
menii jee najgoraa alaricovaa faca na grobljuu Sad sad mi dodjee da placem. cim pomislim na to.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

58 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 12:01 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
jojj cutitee ne zxelim wisxe da placxem zbog toga ....
To nije stwarno, to nije stwarno, to nije stwarno ... aa Sad

59 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 2:25 pm

Angi93

First Bite
First Bite
Ova epizoda je bila extra, ne mogu da verujem da je Jenna umrl, hvala bogu da Elena nije postala vampir, John me je iznenadio. E sad da vidimo sta ce da smisle sa Damonom.

http://rbdandtvd.nstars.org

60 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 3:14 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
Night Wisp wrote:Cela epizoda me ja ubacila u bedak,ali poslednjih 2 minuta su nešto što te natera da plačeš kao mala beba.
Slažem se. :/
Evo i posle drugog puta, ponovo sam sva smorena.
placeem Znači svaka ima čast kako su napravili ovako nešto. I dalje sam pod utiskom. OMGOMG

61 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 3:43 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
phoenix00 wrote:
Night Wisp wrote:Cela epizoda me ja ubacila u bedak,ali poslednjih 2 minuta su nešto što te natera da plačeš kao mala beba.
placeem Znači svaka ima čast kako su napravili ovako nešto. I dalje sam pod utiskom. OMGOMG

p0tpisujem

62 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 5:29 pm

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
!~ Damon is mine ~! wrote:
phoenix00 wrote:

p0tpisujem

I ja sam i dalje pod utiskom.Prosto se najezim kada citam komentare.

63 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 5:30 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
aa i ja za swaki ama basx swaki k0mentar Sad

64 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 6:18 pm

Starlight

Moderator
Moderator
boze, ja sam proplakala celu epizodu.
od DK momenta do SD momenta.
da li je to Katherine pokazala da je stalo do Damona ? cini mi se da jeste ^^ ta mi je scena bas kul. i Damon kad joj je pozeleo srecnu vecnost u usamljenosti, tu ju je bas sredio.
Stefan koji je hteo da se zameni sa Jennom, e tu sam bila naceta. isto tako kako nmg da zamislim seriju bez Damona, tako nmg ni bez Stefana.
sam ritual mi je bas bio brutalan. ali Klaus je mocan. najezila sam se kad je Jules iscupao srce. a Jenna Sad Elena sto ju je nagovarala da pobegne, pa da iskljuci emocije. to je bilo previse za mene. i Klaus sto je reko Eleni da bira. mnogo, bas mnogo. Jenna je imala dobar plan da ubije Gretu, ali nije bila dovoljno brza. zao mi je sto je umrla. Eleni svaka cast kako se drzala do kraja. hrabra je, msm da ima najjacu psihu od svih likova u seriji. kako je bila odbojna prema Klausu do samog kraja.
Damon kako se zabrinuo kad je cuo da Stefan hoce da se menja sa Jennom Sad i Alaric sto je prvi primetio da Damonu nije dobro Sad
Beremy <3 kada je Bonnie poljubila Jeremyja i on se onesvestio ^^
nije im losa ova fora kako da se ostane covek. ali jako mi je bilo zao Johna Sad potpuno sam je umro.
Bonnie kako je mocno savladala Klausa. i kako je Damon profi ubio Gretu. i kako je pokupio Elenu kod Stefana i nije otisao dok nije bio siguran da je dobro. uprkos svemu oni se voli kao i sva braca <3
nije mi jasno zasto svi napadaju Elijahu. pa zaboga svako bi u njegovoj poziciji odabrao porodicu umesto nekih neznanaca do kojih mu uopste nije stalo, a ni njima do njega. da prekrsio je datu rec, ali iz opravdanih razloga. i nije mu bilo lako da to uradi.
ne znam zasto , ali Klausa nmg da mrzim. nije da ga volim, ali Joseph ga je tako odigrao da on prosto ne moze da mi bude odbojan. i drago mi je sto je ostao ziv. zelim da vidim vise od njega od 3.sezoni.
Delena <3 i scena u kuci i eye-sex na groblju. verujem u njih do kraja ^^
tako mi je zao Elene. izgubila je svakog roditelja kojeg je imala i to su svi umrli pred njenim ocima Sad
i jako mi je zao Jeremyja. toliko je osoba izgubio. nije mi jasno zasto nema vise zajednickih scena Elene i Jeremyja. volim svaku njihovu scenu.
ne krivim Matta sto je ostavio Caroline. malo sam se razocarala ali ga razumem. on mora potpuno sam da se brine o sebi i o svojoj buducnosti, ne mora jos i da se brine za svoj zivot. malo sam izgubila veru u Maroline, ali videcemo u sledecih par epizoda sta ce tu jos biti.
super mi je bila scena Caroline i Tylera na kaucu.
Stefan kako se dusa rastuzio kada je video da je Damon ugrizen Sad to je tako epic scena.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

65 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 6:26 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
znaci ne werujem nmg pr0citam nijedan kom da ne zaplacxem -.-'Sad :smrcc:

66 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 6:31 pm

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
Da,onaj deo kada Elena onako bespomocna,govori Jenni da iskljuci emocije kako ne bi nista osetila.U zivotu tako nisam plakala. Sad
I slazem se za Bonnie.Bila je premocno gledati kada je napala Klausa.Ja sam samo blenula.

67 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 7:15 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
i ja brate 0djedn0m sam0 cxujesx klaussa kako wrisne i ono bonnie .. al bilo je stwarno brt basx se uzxiwela u ul0gu ^^

68 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 7:27 pm

♥_Vampire_in_love_♥

You Are in Love With a Vampire
Stefan koji je hteo da se zameni sa Jennom, e tu sam bila naceta. isto tako kako nmg da zamislim seriju bez Damona, tako nmg ni bez Stefana.
slažem se u potpunosti. Jao, ova epizoda me je ostavila bez texta, pa ne mogu ni komentar normalan da složim..
Damon & Stefan <3 jao Stefan mi nije nikada bio drag kao u ovoj epizodi..<3
Bonnie je carica..Elena, jao kako mi je žao..ostala je bez žive rodbine osim Jerremy-a.
Elijah i Klaus..pa nezz šta da kažem.
Kath i Damon, extra scena.
Ne mogu više da smislim šta da kažem..ali sve u svemu sam pod ogromnim dojmom

69 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 7:29 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
joj owa epizoda nas je swe unisxtila -.-'

70 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 7:47 pm

♥_Vampire_in_love_♥

stvarno, ja mislim da ću plakati do 22.

71 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 7:49 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
i ja cu samo mi je josx falilo sxto me drugarica zwala da me pita sxta ce biti sa rose p0sxt0 je tek stigla d0 nje .. ajoj kad sam ja p0cxela placxem ... jednostawno ne zxelim da josx neko umree zasxto ubacuju likowe u seriju ako ce swi izginuti!!!

72 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 8:25 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
Mrs.Somerhalder wrote:Da,onaj deo kada Elena onako bespomocna,govori Jenni da iskljuci emocije kako ne bi nista osetila.U zivotu tako nisam plakala. Sad
I slazem se za Bonnie.Bila je premocno gledati kada je napala Klausa.Ja sam samo blenula.

Da, Boni me je oduševila tu, baš je bilo moćno. Smile
Btw, Klausa uopšte ne volim. Ne samo zato što se sve dešava zbog njega, nego i zato mi uopšte nije onako kako treba The Original da bude. Npr. kad smo prvo upoznali Elajdžu skroz je bio moćan sa novčićima i onim vađenjem srca, a ovaj mi je skroz nekako... ne mogu ni da nađem reč - tupav. Rolling Eyes Sviđao mi se samo u flashbacku, tada mi je bio moćan, a sad... nope.

73 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 8:27 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
ja klaussa uglawnom wolim zbog akcenta a owako mi je ono okej ...

74 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 8:38 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
Hahaha, e meni je to jedino što se sviđa na njemu! Msm taj akcenat. xD

75 Re: 21. The Sun Also Rises on Sat 07 May 2011, 8:43 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
xDD taj fazon msm one meni nije nisx p0sebn0 lep i kao klausa klausa bix ga roknula ubio mi jennu i johna Sad

76 Re: 21. The Sun Also Rises Today at 6:31 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next