You are not connected. Please login or register

22. As I Lay Dying

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 9 of 9]

201 Re: 22. As I Lay Dying on Thu 09 Jun 2011, 9:21 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ni ja nesto ne volim Klausa, ali volim Josepha xD i zato bi volela da Klaus ostane do kraja sezone ahahhahahha

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

202 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 10 Jun 2011, 1:15 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
xD

ja klausa nije da volim ali ... volim ga xD
msm mrzim ga jer je ubio jennu al opet mi je drag Very Happy

203 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 10 Jun 2011, 8:01 pm

Nemanjank

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
I lagao je Elajža -.- Da, mrzim ga Very Happy

204 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 10 Jun 2011, 11:32 pm

Starlight

Moderator
Moderator
sto bi rekla Katherine, mrznja je pocetak svake ljubavne price, ahahhahhahah

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

205 Re: 22. As I Lay Dying on Sat 11 Jun 2011, 10:56 am

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
ahahahh xD dada

206 Re: 22. As I Lay Dying on Mon 13 Jun 2011, 4:10 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
ne volim sto je ubio Jenna-u i Elijah-a ali to je samo dokaz da je pure evil a svaka dobra serija mora da ima bar jednog takvog Smile
i love him Smile)

207 Re: 22. As I Lay Dying on Tue 14 Jun 2011, 3:41 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
Queen Of Shadows wrote:ne volim sto je ubio Jenna-u i Elijah-a ali to je samo dokaz da je pure evil a svaka dobra serija mora da ima bar jednog takvog Smile
i love him Smile)

slažem se ˘˘

208 Re: 22. As I Lay Dying on Tue 16 Aug 2011, 9:47 pm

LostInWonderland

Someone's New in Your World
Tu epizodu nikako nemogu zaboraviti.
Sta je sve stefan spreman da ucini za brata.
Mnogo mi je drago sto je Damon ostao ziv.
I drago mi je sto je Katherine ostala ziva.

209 Re: 22. As I Lay Dying on Sun 25 Dec 2011, 6:59 pm

Ket ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Klaus < 3 odlican lik
zajedno sa Ket mi je omiljeni a i glumac je hot

priznajem odlicna Delena scena Wink
al mnogo mi zao Stefana Crying or Very sad opet zelim i njega u malo drugacijem elementu Very Happy

210 Re: 22. As I Lay Dying on Tue 03 Jan 2012, 4:06 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
Dobra je epizoda.
Elena me je toliko iznervirala, doslo mi je da je isutam u facu. Stefan sve zrtvuje za njih, i ona ljubi njegovog brata. Sori Delena siperi, ali je stvarno ispala bitch Very Happy Najjace je bilo kad je Katherine kraljica rekla "Don't act like you care." Svo vreme ju je mrzela, a zapravo je ista kao ona. Ne zasluzuje nekog tako divnog kao sto je Stefan.
Katherine je stvarno ispala divna sto je ipak otisla do Damona, opet mi je gotivna Smile
Jako sam se smejala kad je Alaric imitirao Bonnie. "You can thank me tomorrow. And the day after that. And the day after that." 45454
Ono sa Vicki i Annom je kripi, bas me zanima sta ce se tu desiti.
BEREMY - "I love him!" 35435 199 454 34456 44666 33444 34556 34556 355 flirt aah srce drool Cerek Cerek

Ona scena sa Caroline i njenom mamom je bila divna Smile
A Stefana mi je toliko zao, nije zdravo. Morao je sve ono da pije zbog ona dva izdajnika. Nadam se da ce biti sve ok sa njim. xDD

Uglavnom veceras ili sutra pocinjem 3. sezonu 355 355
Jedva cekam Rebeku srce srce

P.S. za divno cudo, Klaus mi je jako hot juhuu

http://darolinebitchez.tumblr.com/

211 Re: 22. As I Lay Dying on Tue 03 Jan 2012, 7:34 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Team Daroline wrote:
Elena me je toliko iznervirala, doslo mi je da je isutam u facu. Stefan sve zrtvuje za njih, i ona ljubi njegovog brata. Sori Delena siperi, ali je stvarno ispala bitch Very Happy

Um, ispala je bitch zato što je poljubila Damona kada je bio na samrti i u tom momentu nije bilo spasa za njega i učinila je to jer su mu to zadnji mometi u životu i eto htjela je da mu bude lijepo i da malo zaboravi na bol i .. da, kučka je totalna.

Nije imala pojma koliko je ozbiljna situacija u koju se Stefan uvalio zapravo nije ni znala da se uopšte uvalio tako da to nije validan argument.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

212 Re: 22. As I Lay Dying on Tue 03 Jan 2012, 7:44 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch
A Stefana mi je toliko zao, nije zdravo. Morao je sve ono da pije zbog ona dva izdajnika.

Izdajnika? Auu...
Slažem se sa Milicom - oko svega.
I Dejmon je milion puta rizikovao sve da bi spasio život Stefanu.
Pre svega, porodica je najbitnija. A, Stefan i Dejmon su najbitniji i najvažniji jedno drugom.
Dejmon je bio ubeđen da će umreti i da nema leka za njega - zašto je izdajnik? xD
Iskreno, i mene je Stefan oduševio sa tim što je uradio, ali moramo priznati da je i on jedva čekao da se malo napije te ljudske krvi. Cele dve sezone mi kuka kako će jednom pući.
Bilo je i vreme da ga neko natera. Very Happy

213 Re: 22. As I Lay Dying on Tue 03 Jan 2012, 8:06 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
ok, mozda sam malo preterala, bila sam pod utiskom xD

214 Re: 22. As I Lay Dying on Tue 03 Jan 2012, 8:14 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Stvarno poštujem svačije mišljenje ako je dobro argumentovano Wink Ako možeš bolje da objasniš svoje nezadovoljstvo Eleninim postupkom, slobodno napiši.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

215 Re: 22. As I Lay Dying on Tue 03 Jan 2012, 9:15 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
Hmmm pa mislim da sam mozda malo vise nezadovoljna jer su se njena osecanja prema Stefanu vidno promenila. Voli ona njega i dalje, ali ne kao pre nekoliko meseci. A ja mnogo vise volim Stelenu nego Delenu, pa mislim da ne mogu da se pomirim sa onim prvim xD

216 Re: 22. As I Lay Dying on Mon 16 Jan 2012, 8:49 pm

Rosie Sambora

At Mystic Grills
At Mystic Grills
To be na programu sutra... ne znam za vas, ali meni je ovo jedna od najupečatljivijih epizoda druge sezone, posebno zbog Delena momenata. Takođe, zato što se konačno potpuno ispoljava Stefanova mračna strana, što nekako predstavlja olakšavajuću okolnost za Dejmona, jer se vidi da Stefan, koji mu je stalno držao predavanja o ubijanju, zapravo i nema prava da o tome govori, budući da je on sam masakriao čitavo selo, a da ne pričamo o ostalom... Nekako sam hepi što je Stefan ispao loš, što Dejmon nije jedini, moguće zbog subjektivne vezanosti za Delenu. Very Happy

217 Re: 22. As I Lay Dying on Wed 18 Jan 2012, 8:40 pm

¿coka?

DAMONNNNNNN! <3 <3 <3
Koliko mi ga je zaooooo boze! Ja cu po milioniti put reci da prosto obozavam tog coveka!
Sto mi je bilo drago sto ga je Elena poljubilaaaa awwwwww ++ [trep trep] FINALY!
Koliko su lepiii bozeee...

STEFAN! O.o
Klaus is such a jerk! Sto je naterao Stefana na sve ono? :O Stefan je sad postao monstrum! Mada, dobro je, Elena ce sad biti sa Damonom... Very Happy

218 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 03 Feb 2012, 2:24 pm

mimimi

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
ova je epizoda vise uvod u 3 sezonu

219 Re: 22. As I Lay Dying on Mon 20 Aug 2012, 6:40 pm

Vampire Barbie

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Zla_Sam wrote:
Team Daroline wrote:
Elena me je toliko iznervirala, doslo mi je da je isutam u facu. Stefan sve zrtvuje za njih, i ona ljubi njegovog brata. Sori Delena siperi, ali je stvarno ispala bitch Very Happy

Um, ispala je bitch zato što je poljubila Damona kada je bio na samrti i u tom momentu nije bilo spasa za njega i učinila je to jer su mu to zadnji mometi u životu i eto htjela je da mu bude lijepo i da malo zaboravi na bol i .. da, kučka je totalna.

Nije imala pojma koliko je ozbiljna situacija u koju se Stefan uvalio zapravo nije ni znala da se uopšte uvalio tako da to nije validan argument.

Elena nikako nije ispala bitch ♥ Totalno je podržavam!

220 Re: 22. As I Lay Dying Today at 4:12 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 9 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9