You are not connected. Please login or register

22. As I Lay Dying

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 7 of 9]

151 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 8:40 pm

Starlight

Moderator
Moderator
OVO JE NAJBOLJA EPIZODA IKADA. ISPUNILA JE SVA MOJA OCEKIVANJA, vrv zato sto nisam gledala promo xD
prva scena kada Elena ulazi u Jenninu sobu i u njoj Jennina i Alaricova slika Sad mng tuzno
Damon koji se izvinjava i daje Eleni vremena, uprkos tome sto ga sam nema </3 naravno krenule su suze.
Damonovi poslednji trenuci pre pokusaja samoubistva :O htela sam da uskocim u monitor. Stefan koji ga spasava i odvlaci u tamnicu da se ne bi povredio <3 Stemon <3
Alaric koji tugu utapa u alkoholu Sad uvredjeno odgovara Stefanu, ali ipak pristize Damonu u pomoc.
OVA EPIZODA JE POSVECENA EPIC BROMANCE & EPIC DELENA.
Caroline sva vesela, pokusava da unese bar malo radosti. divna je.
Elenina pogubljena faca kad saznaje da je Damon ugrizen Sad Stefan koji je nesebicno nagovara da ide i razgovara sa Damonom iako je pretpostavljao da ce pricati o Damonovim osecanjima Sad nakon ove epizode nmg a da ne volim Stefana. dokazao se. zvanicno ga volim.
Stefan hrabro ide kod Klausa da bi spasao brata. pristaje na sve Sad kako me je Klaus iznervirao kad je ubio Elijahu -.- ne volim Klausa vise. ali Joseph je genijalan *.*
Katherine koja diskretno pokusava da spase Stefana, ne moze da gleda kako ga Klaus muci ^^
ali poptuno sam ostala bez teksta i totalno sam se zablokirala kada je Liz upucala Jeremyja, to nikako nisam ocekivala. tu sam se potpuno pogubila. samo mi je bilo u glavi : ne Jeremy ne sme da umre, samo ne Jeremy. zasto nisu ubili Liz ? zasto je John umro, a ona ostala ziva ? -.- Carolinin pokusaj propao, iako su je delile sekunde, ali Bonnie se opet pokazala mocnom. kada je rekla da voli Jeremyja </3 Beremy <3
Damonovi flashbackovi Sad Katherine ga je bas vrtela oko malog prsta. mada to smo i ranije videli.
Elena me je odusevila. i nju sam opasno zavolela. prosto me je odusevila. razbila je prozor da bi pronasla Damona, nije se naljutila kada ju je ugrizao, samo je bila zabrinuta za njega :O sjajna je.
i cuvena Delena scena na krevetu. sve mi se dopalo. SVE. nacin na koji je Elena drzala Damona u narucju, nacin na koji ju je Damon na gledao, nacin na koji je ona njega gledala, nacin na koji se ususkala na njegovom ramenu, nacin na koji ga je drzala za ruke. i nacin na koji ga je poljubila <3 ne bih rekla da je to bio dokaz njene ljubavi, vise nacin na koji ga je dodirivala gledam kao dokaz ljubavi, ali definitivno ovo znaci novi pocetak i nastanak veliki broj komplikacija u trouglu i nadam se akcentu na Deleni. i jos jedan dokaz koliko joj je stalo do Damona jeste to sto se nije zabrinula ni za Stefana ni za Jeremyja. da nije znala gde su, nije znala da su u opasnosti, ali nije se ni zapitala sta je sa njima. toliko je bila zaokupljena Damonom <3 i kad mu je rekla "I like you just the way you are" . <333333 nemam reci.
Katherine prava macka. iako ce joj to verovatno naskoditi dosla i donela Damonu krv. KATHERINE JE POKUSALA DA SPASE I STEFANA I DAMONA JER IH JE OBOJICU VOLELA. da, gaddna je sto je to rekla, ali je ipak volim. nije u redu sto smatra da to nije nista lose, ali bar ne laze sebe i druge povodom toga. ne pokusava to da promeni. nadam se da ce i Elena prestati da potiskuje emocije.
uprkos svemu i dalje volim Kamon <3 taj njihov mali momenat mi je bio predivan.
face ovo dvoje kad im Katherine kaze da je Stefan sa Klausom. vise komplikacija nego sto su ocekivali.
i Katherinino "It's ok to love them both' upuceno Eleni. uf.
Stefan me je potpuno odusevio. koliko je samo pozrtvovan. sve bi uradio za Damona <3 mada ne msm da bi tako lako odustao od Elene da ne zna da je u dobrim rukama <3 ne bih rekla da ce on postati "los", jednom je savladao u seriji svoju narav, moze on to opet. jak je.
al bas me zanima sta je Klaus smislio.
nije mi bio toliki cliffhanger kao sto sam ocekivala. svakako jeste zanimljivo, al nije sad da nzm za sebe. nadam se da se Anna vraca <3 i volela bi da opet budu zajedno ona i Jeremy, uprkos tome sto volim Beremy. Anna je prava za njega.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

152 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 8:57 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
Jao ne znam ni odakle da počnem. Lepo ću sutra ponovo da odgledam epizodu jer sam AAAA ceo dan.
Btw, ja sam ukapirala da to što Džeremi vidi Anu i Viki je posledica toga što se vratio iz mrtvih, ali ne da će sada da bude ljubavni kvadrat nego da on zbog toga vidi duhove mrtvih vampira, svih. Mada ne znam. Videćemo. Cliffhanger me nije oduševio, iskreno, nekako mi sad nije najvažnije da saznam što Džeremi vidi duhove. Al bolje je tako nego da je nešto što me više zanima. xD
Delena poljubac. Istopila sam se. Elena je konačno ispala fer prema Dejmonu. Ne mogu da zamislim šta će dalje.
Stefan dušaaa... Kupio me je postupcima, definitivan dokaz Stemon bratske ljubavi. I kad je spasao Dejmona od gorenja i zaključao ga za njegovo dobro i "prihvatio Klausov predlog". Žao mi je Stefana istinski. Crying or Very sad Zanima me kako će se odvijati na dalje stvari - odlazak iz MF (ako ga bude) i sl.
Klausa definitivno i konačno mrzim. Ne mogu da verujem šta je uradio Elajdži. Đubre jedno vampir-vukodlačko. Njegova krv je lek, negde sam videla pretpostavke da krv originalnog bude lek, još bolje Klausova. Okej način.
Ketrin bitch. Stvarno je ne volim. It's okay to love them both. I did. You, honey, are not okey. -.-
Elena je divna. Odgovor Znam na Volim te. Poljubac s njene strane započet. Sviđaš mi se baš takav kakav si. Volim je.
Liz mrš u PM. Aj sad lepo shvati sve već jednom. Ubila bi rođenu ćerku majko Gospodnja. Džeremi. A taman sam pomislila Evo sad treba i za njega da kukam. Nije mi još stiglo do mozga da je dead, on opens his eyes! Jeeej! Gorenavedeno mišljenje za duhove. xD
Alarik. And the day after that, and the day after that, the day after that. Izraz lica AAA umirem. Obožavam tog lika. E da, pokazao je na početku svoju tugu. Ono Dobili ste osobu koju nije briga ili tako nešto. A ipak je bio spreman da pomogne po ko zna koji put Dejmonu, Stefanu... Dejmona mi je bilo jaaako žao kad je nagovarao Alarika da ga ubije navodivši mu razloge. Ne treba ni da napomenem da mi je drago (blago rečeno) što Dejmon više neće da se muči msm zbog ujeda.
U ovoj ep imamo još dokaza da je Dejmon u suštini dobra osoba. <3
Vrv bih rekla još što šta, ali sam pospana i ne znam više ni šta kucam. xD Sutra! Very Happy

153 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 9:07 pm

Starlight

Moderator
Moderator
e da, bas mi je smesna ta scena izmedju Jeremyja i Alarica Smile tu sam se bas slatko ismejala, Alaric je tu bas simpatican. Matt davis <3
a sto se tice cliffhangera, sve je moguce i da su njih 2 samo i duhovi i da su se stvarno vratile. mada ja bi volela da su se vratile. bar Anna da se vrati ako nista drugo xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

154 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 9:15 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
A ja sam već plakala u toj sceni pre zezanja Alarik/Džeremi i onako se smejem kroz suze. xD
Mnogo mi je drago što je Alarik nekako u ovoj epizodi parental figure. <3 Duša.

155 Re: 22. As I Lay Dying on Sat 14 May 2011, 3:09 pm

Mehurić

Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch
Ja volim Boni,ali ga ho'u s Anom,neću da budu duhovi.Ako se ja sećam lepo videle su se senke na zidovima.Nadam se da jesu vraćene vampirke :DDD

156 Re: 22. As I Lay Dying on Sat 14 May 2011, 8:30 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
ja nemam komentar za ovu epizodu .. Razz samo cu reci DELENA !!! srce srce

157 Re: 22. As I Lay Dying on Sat 14 May 2011, 9:00 pm

ikicaD&E

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
ja sam pomalo razocarana epizodom,jako bledo za finale sezone i kao da se izgubila hemija izmedju Damona i Elene...nije mi to to jednostavno Sad mnogo bolje su bile prethodne dve i msm da su tu i trebali da zavrse sezonu.

158 Re: 22. As I Lay Dying on Sat 14 May 2011, 9:03 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
pa i ja sam ocekivala vise od ove epizode msm u promou mi izgledalo nekako bolje al sta da se radi ... al msm da nije trebalo tamo se zavrsi Razz

159 Re: 22. As I Lay Dying on Sat 14 May 2011, 9:06 pm

ikicaD&E

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
ma sta znam...nekako sam navikla da finale bude epic,a ovde mi je malo bilo usporeno Smile nadam se da ce malo vise da prodube neke odnose u 3. sezoni, sada mi jedino Alaric drzi paznju u svakoj sceni i Klaus+Elajdza Very Happy

160 Re: 22. As I Lay Dying on Sat 14 May 2011, 9:08 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
u tome se slazem ^^

161 Re: 22. As I Lay Dying on Sat 14 May 2011, 9:31 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Meni je epizoda bila super. Smile
Uvek moze bolje, i sto vise zelimo, vise cemo se razocarati xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

162 Re: 22. As I Lay Dying on Sat 14 May 2011, 9:35 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
baš to zato i meni nije onako kako sam očekivala .. nekako u promou je izgledalo napetije Razz

163 Re: 22. As I Lay Dying on Sat 14 May 2011, 9:41 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Pa isekli su najuzbudljivije scene i strpali ih zajedno. U svakom promou sve izgleda uzbudljivije Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

164 Re: 22. As I Lay Dying on Sat 14 May 2011, 9:43 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
haha da to sam i ja primetila .. al nmg da verujem koliko su stvari izbacili.... aa mrzim ih -.-`

165 Re: 22. As I Lay Dying on Sat 14 May 2011, 9:59 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Bar su rekli da ce izbaciti.
Al svejedno nije fer xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

166 Re: 22. As I Lay Dying on Sat 14 May 2011, 10:00 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
baš tako xPP pa ono mogli su neki nevažniji deo da izbace to je prevažnoo

167 Re: 22. As I Lay Dying on Sat 14 May 2011, 10:03 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
desava se, sta ces -.- ne mozemo mi tu nista xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

168 Re: 22. As I Lay Dying on Sat 14 May 2011, 10:06 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
ko kaže xP idemo se bunimo xPP

169 Re: 22. As I Lay Dying on Sat 14 May 2011, 10:09 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
UUuuu al ce da se uplase od dve pomahnitale tinejdzerke xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

170 Re: 22. As I Lay Dying on Sat 14 May 2011, 10:12 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
haha nego šta... ne mogu oni meni tek tako da izbacuju scene xP

171 Re: 22. As I Lay Dying on Sat 14 May 2011, 10:23 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Ma izviiini, Ana Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

172 Re: 22. As I Lay Dying on Sat 14 May 2011, 10:26 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
ahahah pa ozbiljnoo Very Happy

173 Re: 22. As I Lay Dying on Sun 15 May 2011, 11:00 am

♥_Vampire_in_love_♥

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
Wwinner wrote:Bar su rekli da ce izbaciti.
Al svejedno nije fer xD
Ae šta ćeš i ovako je bila epizoda extra, onda bi bila još bolja, nisu htjeli da završimo u bolnicama od srca xD

174 Re: 22. As I Lay Dying on Sun 15 May 2011, 9:42 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ja zato odavno ne gledam promoe, da se ne bi razocarala. zato je meni epizoda bila savrsena <3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

175 Re: 22. As I Lay Dying on Mon 16 May 2011, 12:58 pm

Katherine Pierce

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
Wwinner wrote:
Night Wisp wrote:Važno da ga je poljubila,ja sam pod utiskom još.
Znači nadam se da će da vrate Anu i Viki Very Happy

Ja mislim da ih je Emily vratila u život. Smile
Jeremy između TRI vatre xD

Imam osjećaj,ako se Anna i Vicky vrate u život.Da će Jeremy imati "problema" kao Elena.

176 Re: 22. As I Lay Dying Today at 4:06 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 7 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next