You are not connected. Please login or register

22. As I Lay Dying

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 9]

126 Re: 22. As I Lay Dying on Thu 12 May 2011, 1:36 pm

Mαяi♥

First Bite
First Bite
Ja sam citala nekoliko poslednjih stranica 7. knjige i znaci kada mu kaze da ga voli, znaci najezila sam se. Tako je lepo *_______* Kada bi to preneli u seriju, ja mislim da bi mi srce explodiralo Smile srce

127 Re: 22. As I Lay Dying on Thu 12 May 2011, 2:42 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Bring.Me.That.Horizon wrote:izgleda Razz

ma ni ja nisam postavljala, al znam da je izasla, pa su na forumu postavljali slike tih isjecaka te knjige i dijela kad Damon i Elena jedno drugom govore da se vole Very Happy

ohohohoho xD onda cu da citaam srce

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

128 Re: 22. As I Lay Dying on Thu 12 May 2011, 4:27 pm

♥_Vampire_in_love_♥

You Are in Love With a Vampire
Queen Of Shadows wrote:ali ne tek u sedmoj sezoni hahaha :PP
haha što se mene tiće može i u 3. xP

129 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 1:03 am

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
previse utisaka da bih sve odma sabrala,komentarisacu kad dodjem sebi....u najkracim crtama - Delena scena.....savrsena....vristala sam i skakala,Elijah Sad(((,jedva cekam novog evil Stefana i WTF sa Jeremy-jem o.O (sad se igramo i "ghost wisperer" )
iskreno...poslednja ep prve sezone me je vise ostavila u WTF fazi,histeriji i negodovanju sto moram da cekam celo leto nego ova sada
ocekivala sam puno vise

Last edited by Queen Of Shadows on Fri 13 May 2011, 1:06 am; edited 2 times in total

130 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 1:04 am

Mαяi♥

First Bite
First Bite
afndjoadfoibnfdob THEY KISSED!!!!!!!!!!!!!!!!!
THEEEEEEEEEEYYYYYYYYY KISSEEEEEEEEEEEEEEEEEDDDDDDDDDDDDDD!!!!!

ZNACI NI JASTUK NIJE MOGAO DA UCUTKA MOJE VRISTANJE, ZNACI AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!

199 199 199 4546 4546 4546

131 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 1:07 am

<3 Originals <3

Mαяi♥ wrote:
afndjoadfoibnfdob THEY KISSED!!!!!!!!!!!!!!!!!
THEEEEEEEEEEYYYYYYYYY KISSEEEEEEEEEEEEEEEEEDDDDDDDDDDDDDD!!!!!

ZNACI NI JASTUK NIJE MOGAO DA UCUTKA MOJE VRISTANJE, ZNACI AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!

199 199 199 4546 4546 4546

ne ne ne jos bolje ONA JE POLJUBILA NJEGA !!!!!!!! 199 454 44666 33444 43443332 45554311 34556 ples rhghgh juhuu bravo Vrućina

132 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 1:16 am

Em (:

Moderator
Moderator
Okay. THAT FUCKING EPISODE.
The amount of epicness.
I što je najbitnije, nije depresivna epizoda, a cliffhanger mi nije toliko strašan da ću umreti do septembra. Ali je totalni, totalni mindfuck. KOLIKO me zanima kako... mislim... wtf sa onim na samom kraju? O.o Baš me zanima da li je halucinacija ili the real deal. Ako je real deal, baš me interesuje kako će da objasne.

Količina poštovanja koja mi se vratila u Stefana. Neverovatno. HE FUCKING DID IT TO SAVE HIS BROTHER OKAY. NO JUDGING. BROTHERLY LOVE. Samo mi je konačno drago da se neko žrtvuje za Dejmona, umesto Dejmon ponovo za nekoga.

JEBENA LIZ. Napucala bih je toliko. I kad se desilo ono sa Džeremijem... da Boni nije izvukla stvar, mislim da bih započela peticiju da Liz gets killed off. Ne zanima me. -.-

ALI NAJBITNIJI JEBENI DEO CELE EPIZODE - DELENA. Thank you Julie and Kevin, thank you so much. *bows down* Ja nemam reči koliko je scena bila emotivna, iskrena, čista, PRELEPA. ''I like you... just the way you are.'' FUCK, i DALJE MI NIJE DOBRO.

I mislila sam da Ketrin neće doneti krv, ali donela je. Ali je i dalje idiot i nervira me. ''It's okay to love them both... I did.'' Mrš -.-

TAKO DA...

DELENA APPRECIATION DAY.

OVO JE EPSKI MOMENAT ZA DELENU, MOLIM VAS DA UPAMTITE OVAJ DAN. DAMON WAS LOVED OKAY!!!!!!!!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

133 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 5:18 am

I.Love.You

Compelled
Compelled
SHE KISSED HIM! SHE KISSED HIM! AAAAAA!
Mogu s tim da zivim do septembra. Ona je NJEGA PRVA POLJUBILA! AAAaaaaaaa Very Happy
Stefana sada jos vise cenim. Smile Bratska ljubaaav. Very Happy

A Elijaaaaah. :smrcc: :smrcc: :smrcc:
Ja neecu njega mrtvog. Necu! Vratice se on, najavili su 3. sezonu all about the originals, i ne interesuje me. Razz

SHE KISSED HIM! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy
Ono sa Jeremyem na kraju .. WTF?! Njemu je sasvim dobro sa Bonnie, sta ce mu sad njih dve jos da prave dramu? -.-

A Bonnieee Very Happy Koliko mi se samo popravilo misljenje o njoj u ovoj sezoni. Nisam je nimalo volela u prvim epizodama 2. sezone, a saaad - OBOZAVAM JE!
''I love him'' Very Happy

Stemon momenti su divni. Very Happy Ono sto je Stefan uradio je stvarno vredno postovanja. Smile
Klanja Se

''I like you.. just the way you are.'' Elena, you rock! Smile
Iii napokon je skontala da ih voli obojicu. Very Happy I sad cekamoo -.- I cekaaamo do septembraa -.- Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Sad

134 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 7:16 am

Mehurić

Your Best Friend is a Witch
Kada sam videla Anu vrištala sam. Aaaaaaa!!! Razbili su sa krajem. Delena scena srećnija u životu nisam bila.
Elena ga voli,aaa. Što se tiče Stefana mislim da je bilo vreme da se pokaže kakav može da bude on,i predpostavljam da je gori od Demona. Btw ne kapiram ništa Damon i Stefan imaju krv Klausa Oo zar ih to ne čini prvobitnim?

135 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 7:23 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Ja.Ja.Ja.Ja. Nemam reči!!!!!!
OMFG
It really happend!!!!!!!!!!!!
Najsavršeniji deo epizodeeeeeeeeee Smile

Scena u krevetuuu. Ja sam samo čekalaaa. I čekala. I čekaaaaaaaaala. I isplatilo seeeeee! Aaaaaa!

“I love you, you should know that.”

“I do.”

DAMON: I’ve made a lot of choices that have gotten me here. I deserve this. I deserve to die.
ELENA: No. You don’t.
DAMON: I do, Elena. It’s okay. Because if I had chosen differently I wouldn’t have met you. I’m so sorry. I’ve done so many things to hurt you.
ELENA:It’s okay. I forgive you.
DAMON: I know you love Stefan, and it will always be Stefan. But I love you. You should know that.
ELENA: I do.
DAMON: You should have met me in 1864. You would have liked me.
ELENA: I like you now. Just the way you are.

Sad bih mogla da krenem redom xDD
Na početku isto Delena scena srce Predivnaa scenaa ^^ Videli smo je u promou. srce Elena je baš bila okrutna, al nije znala. Opraštam joj Smile
E, na sledeću scenu sam počela da plačem. Kada Damon izlazi na sunce i skida prsten Sad I Stefan ga sprečava. srce I ono kašljanje krvii. Zamalo nisam umrlaaaaaa :'(
Klauuuuuuuuus. Znam da opet idem u napred, al znala sam da će da ubije Elijaha. Znala sam. -.-
Emily srce Taaako mi je bilo drago kad je Bonns skontala da im je ipak pomoglaaaaaaaa ^^

Scena kada Stefan kaže Eleni. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Njena reakcija srce Moram da napomenem da mi je Stefan ovde ispao divaaaan ^^

Damonove vizije. Šta da kažem na to. Svi znamo koliko je on voleo Kat. i kako ga je vrtela oko malog prsta. Ne znam šta da kažem. Voleo je. Shvatam ja šta je ljubav i šta ona radi ljudima. Al ja nikad ne bih išla tako daleko s tim.
Sve one scene gde je Damon izmučen su me ubile. Značii jaooo. Svaki put kad pogleda onu ruku ja se najeežiim.
Stafan monstrum. Toliko sam ga zgotivila sad. Ponosna sam na njega.xD Sve je uradio samo da spasi brata. I uspeo je u tome. Svaka mu dala Smile (sem Elene) Very Happy

Kako me je iznervirao Katin komentar na poljubac.

Katherine: “It’s okay to love them both. I did.”
Ali kolikogod da me je iznerviralo, ona je carica. I ta Elenina zbunjena faca na sve. Jadna. xD Moraće da se odluči. Ili ode glava Razz
E, sad. Počela sam da plačem na scenu kad Liz upuca Jera. Tooliiko sam plakala. I plašila sam se. Tnx God, sve je ok. Ona strašna scena na kraju *.* Da li je to Emily vratila Annu i Vicki u život? Ohohohohoh Ghosts of Girlfriends past xD Biće zanimljivo. Jadna Bonns xD

Zagrljaj Liz i Caroline Smile Bilo mi je drago. Iako Liz ne volim.

Ja sam pod tolikim utiskom da ne znam dal sam nešto preskočila. Molim se da nisam. A i ako jesam, ima vremena Smile
OMG!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

136 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 7:25 am

Mehurić

E opet će da se gleda ova epizoda Very Happy

137 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 7:30 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Uh i više od toga. Osećam da ću da vrtim kiss scenu 20 puta *.*

Last edited by Wwinner on Fri 13 May 2011, 7:49 am; edited 1 time in total

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

138 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 7:35 am

Mehurić

Važno da ga je poljubila,ja sam pod utiskom još.
Znači nadam se da će da vrate Anu i Viki Very Happy

139 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 7:49 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Night Wisp wrote:Važno da ga je poljubila,ja sam pod utiskom još.
Znači nadam se da će da vrate Anu i Viki Very Happy

Ja mislim da ih je Emily vratila u život. Smile
Jeremy između TRI vatre xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

140 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 8:13 am

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
NISAM SPOSOBNA DA KOMENTARISEM. :OO

DELEEEEEEEEEEEEEEEEENA. FINALLY! DOCEKALIII SMO. NAJSAVRSENIJA SCENA UBEDLJIVO.

"I like you now. Just the way you are."

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.
Odusevljena sam. ALI ODUSEVLJENA. HVALA KEVIN & JULIE. PUNO!

srce

ELIJAH JE MRTAAAAAAAAAAV!!!! NE MOGU DA VERUJEM. Sad NE MOGU DA VERUJEM. NE MOGU DA VERUJEM. MOJ ELIJAH JE MRTAV. Sad Toliko sam vristala mislim da su me sve komsije cule.

Alaric. srce

Jeremy .. Anna .. Vicki .. um alright. Videcemo. xD After all, Emiliy je rekla da ce biti posledica. Kada je Bonnie rekla "I love him", verovatno je Emily ozivela ove dve Jeremijeve ljubavi da bi Bonnie videla da li i on nju voli.

Stefanovo spasavanje Damona .. svaka mu cast.Damon je to stvarno zasluzio od njega. Nakon 150 godina, stvarno jeste. STEMON. srce Stefan je dobio moje postovanje,definitivno!

Katherine.Cerek Cerek Cerek

DELENA KISS!DELENA KISS!SHE KISSED HIM!DELENA KISS!DELENA KISS!SHE KISSED HIM! AAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Cerek

141 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 8:25 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Damon♥ wrote:NISAM SPOSOBNA DA KOMENTARISEM. :OO

srce

ELIJAH JE MRTAAAAAAAAAAV!!!! NE MOGU DA VERUJEM. Sad NE MOGU DA VERUJEM. NE MOGU DA VERUJEM. MOJ ELIJAH JE MRTAV. Sad Toliko sam vristala mislim da su me sve komsije cule.

Alaric. srce

Jeremy .. Anna .. Vicki .. um alright. Videcemo. xD After all, Emiliy je rekla da ce biti posledica. Kada je Bonnie rekla "I love him", verovatno je Emily ozivela ove dve Jeremijeve ljubavi da bi Bonnie videla da li i on nju voli.

Stefanovo spasavanje Damona .. svaka mu cast.Damon je to stvarno zasluzio od njega. Nakon 150 godina, stvarno jeste. STEMON. srce Stefan je dobio moje postovanje,definitivno!

DELENA KISS!DELENA KISS!SHE KISSED HIM!DELENA KISS!DELENA KISS!SHE KISSED HIM! AAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Cerek

Definitivno je bilo iznenađenje. I nadam se da će Jeremy opravdati ljubav koju mu je Bonns dala ^^

I moje! I moje!
Toliko sam sad ponosna na njega *.*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

142 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 9:03 am

<3 Originals <3

kao sto je Em rekla KONACNO da se neko zrtvuje za Damona Klanja Se
s obzirom da je nekada bio 10 puta gori od Damona a i da ga je Klaus uzeo pod svoje jako me zanima ovaj novi Stefan jedva cekam da ga vidim u tom izdanju a i dok on bude sluzio Klausu .....DELENA srce

143 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 9:58 am

Mehurić

Ja mislim da jadan Džeremi ne zna na koju će stranu.
Ipak su mu ove dve bile jedne od večih ljubavi.Inače ja obožavam Anu,i iako je sa boni volela bih da opet budu zajedno Smile

144 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 10:34 am

♥_Vampire_in_love_♥

aa ovo je bio Bumm
aaa ubjedljivo najdivnije scene su one između njih <3

Stefan, stvarno svaka mu čast..toliko sam ga zavolila u zadnje dvije epizode..

Jewrremy, pa spoileri su stvarno bili u pravu život će mu se definitifno promjeniti

Caroline i Liz, a jest mi drago što je se liz opametila

Elijah...neeeeeeee, mrzim Klausa!!!

Alaric dussa, brine se za Damona i nisam mogla vjerovati da je Katherine donjela lijek

145 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 11:14 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Wwinner wrote:

srce

Alaric. srce

Definitivno je bilo iznenađenje. I nadam se da će Jeremy opravdati ljubav koju mu je Bonns dala ^^

I moje! I moje!
Kraj je bio potpuno neocekivan! Shocked

146 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 11:21 am

♥_Vampire_in_love_♥

Klaus' Lover wrote:
Wwinner wrote:

srce

Alaric. srce

I moje! I moje!
Kraj je bio potpuno neocekivan! Shocked
slažem se.. Vicki i Anna..WoW

147 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 1:55 pm

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
O BOZEE!MOGU LI BITI SRECNIJA?!
Damon je izlecen! Sve sto sam zelela!Znaciiiii presrecna sam! Delena kiss! srce Bilo je divnije nego sto sam zamisljala! Predivnoooo! srce srce srce srce
Umirem od srece!
Klaus!Nisam ga mrzela,ali sada ga prezirem!Znaci kreten!Ne mogu da verujem da je ubio rodjenog brata! Sad Zao mi je Elijaha!
A Stefan mukica.Zao mi ga je,ali sad ga totalno gotivim!Totalno!Svaka mu cast!
Sto se tice Jeremy-ja,ja msm da iako se vrate Anna i Vicki da ce on izabrati Bonnie.Mada iskreno ne verujem da ce se njih dve vratiti.Mislim da su to mozda neke halucinacije ili tako nesto..I ne bih volela da se vrate..
I na kraju Katherine.Carica.Carica!Obozavam je!Ona njena recenica..Znaci wow!

Ali jos uvek se radujem zbog Delene!Bilo je predivno!Predivnooo!Poljubila ga je!I to je uradila zato sto je zelela!Ona njega,ne on nju! srce srce srce srce srce srce

http://twitter.com/MayaError

148 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 2:10 pm

Little J

Invited in
Invited in
Samo da dodjem sebi. :O

.....

Stefane, svaka ti j*bena cast. <3 Sada se vidi da nikada ne bi odustao od Damona, respect. Ali sto mene sada uzasno nervira je to sto Stelena(or Stefan) fanovi sire neku vrstu hejta tipa on se "ubija" tamo za Damona, a Elena ga vara. WTF? Love triangle ljudi. Svrha serije, ako niste skontali do sada. *pissed off* nisu fer.
DELENA KISS. Gledala sam sa drugaricom i iscupala je celu. Dobro, obe smo vristale. Very Happy Ali stvarno sam bila srecna, tj. srecna sam sto ga je ONA poljubila. *-*
Najlepsa scena do sada. <3
Jeremy. :OO u PM LIZ! Popizdela sam. Doslo mi je da bacim ekran od kompa koliko sam pukla. Bas me je presekla scena, vrisnula sam kao kreten. >.>
Jos posle kada je Bonnie rekla da joj nece pomoci.. :OOOO ali hvala Bogu oziveo je. <3
Und, i sama je rekla da ce biti posledica, a to su izgleda Anna i Vickie. O DA! They're back! Kako ce biti mind fu*k-a u 3. sezoni sto se toga tice. Very Happy To me je jos vise obradovalo. ^-^
Alaric:“You can thank me tomorrow. And the day after that, and the day after that, and the day after that…” HAHAHA! KRALJ! Jos vise ga obozavam, ako je to uopste moguce. <3
Caro je bila tako divnaaa. ^-^
Ne brinem se za Elijaha, sigurna sam da ce ga vratiti. <333
Klaus. *-* i adore him. Pure evil.
Kata, divna kao i uvek. <3

http://littlejhunter.blogspot.com/

149 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 2:54 pm

Take.Me.I'm.Alive.

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Kraj prve sezone bio je mnogo intrigantniji, mada je to bilo i gore jer je trebalo dugo da se ceka. Sad su stvari makar malo vise sredjene. Stefanu se divim, Boni je ok, mada mi nije jasan sam kraj. Ko zna sta ce biti... Ja ne mislim da su i Ana i Viki zive, nego to nekako u njegovom umu se odvija, da bi se dokazala njegova ljubav prema Boni.
I Delena scena jeste bila lepa, mada mene nije odusevila. Mislim pre da ga je poljubila jer joj je bilo zao, posto zna da je voli, a mislila je da ce umreti. Mada ju je Ketrinina recenica naterala na razmisljanja Very Happy. Da, inace, Ketrin je kralj. I Alarik.

http://www.alice-cullen-serbia.com

150 Re: 22. As I Lay Dying on Fri 13 May 2011, 7:37 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Sto se mene tice ja sam bila odusevljena epizodom.Dolaskom svake nove scene sam bila napeta.Mislila sam da sam sve videla,ali svaki put bi se prevarila.Nista nije nemoguce.
Prvo,bila sam presrecna kad je Elena poljubila Damona!Znaci,doslo mi je da skocim od srece! Very Happy
Klaus naked in the woods....sudrzacu se od komentara! aah
Kad je ubio Elijaha.... 80 bandh ali uprkos tome ga volim srce
Bila sam zaprepascena kad je Jeremy umro,u jednom trenutku sam pomislila da mu nema spasa,ali srecom pretekao je,iako ima poneka posledica.Jedva cekam da vidim sta je u pitanju.Drago mi je sto sam videla Vicki i Annu.Dugo ih nije bilo. he zvvv
Bilo mi je jako simpaticno kad je Alaric zezao Jer-a. Smile
Sto se tice Stefana,svaka mu cast sto se zrtvovao!Taman da Elena i Damon budu sami! juhuu zvvv
Drago mi je sto je Kat dosla da donese Damonu lek.Nisam u to sumnjala! Smile
Sve u svemu,extra,sad samo jos treba da se strpim do septembra...Ma koga ja zavaravam?!Do septembra cu izludeti! placeem

151 Re: 22. As I Lay Dying Today at 2:05 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next