You are not connected. Please login or register

20. The Last Day

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 5]

51 Re: 20. The Last Day on Fri 29 Apr 2011, 11:23 am

eatmyfeelings

First Bite
First Bite
A ja sam mislila da ga nije Tyler ugrizao, aaaaaa fuck my life :'( ali Tyler, Forwood! MOJ ZIVOT OPET IMA SMISAO

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

You really think a relationship should be that hard?

No one writes songs about the ones that come easy.
http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

52 Re: 20. The Last Day on Fri 29 Apr 2011, 11:32 am

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
DA LI SU ONI NORMALNI
Ne, ne i ne. Je**ni Stefan en radi nista, ama bas nista, samo se i dalej uvlaci Eleni, pa je**la ga ona vise, Damon radi sve, sve sto moze samo da spasi sve. Spasava Tylera i Caroline, koji su zaista pre predivni, odlazi kod Klausa, rizikuje svoj zivot, i jos povrh svega, ujede ga Tyler. A Stefan, sve sto radi jeste, 'Halo Damone, Klaus ju je odveo.' buhuhu. So what. Konju jedan retardirani glupi potrudi se malo da ucestvujes u necemu, a ne da samo patetises.
Ako se Damonu nesto desi, ja vise ne gledam seriju, znaci ne gledam
Jadna Jenna, to nisam uopste ocekivala :/

I ponovo, najjadniji Damon.
I jos, 100000 % necemo znati sta se desava sve do 3. sezone, i ima da umrem preko raspusta, doslovno, u svakom mogucem smislu. Znaci nema me.

O, i Elena, kako mi je fino spicila zivce kada je na onom sugavom brdu bila sa Stefanom -.-'
Jel moze biti gluplja. Sta je Stefan uradio za nju jos od kada su pocel isvi ti problemi. Jedino ju je vodao na sve strane i nista nije radio, ama bas nista.
Placem, ova epizoda je bila OMG.

"I can't lose you."
"You won't."

mozda on nece nju, ali njemu ce se nesto desiti -.-'

http://horizoninblack.tumblr.com

53 Re: 20. The Last Day on Fri 29 Apr 2011, 12:52 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
OMG!

Toliko toga u jednoj epizodi. TOLIKO TOGA. :O
DAMON. <33333333333333333 Ja ne mogu da objasnim koliko ga volim. NE MOGU DA OBJASNIM. :O Sta je on spreman da uradi za nju .. on je spreman da ga ona mrzi vecno samo da bi bila ziva. :OOO Najgenijalnogenijalni lik na svetu. :O I sad mi stvarno nije jasno KAKO NEKO MOZE VISE DA VOLI STEFANA? :O Ne vredjam nikog samo mi nije jasno stvarno ..

Stelena scene sam premotavala.Proseravanje me apsolutno ne zanima. bljuc

FORWOOD. ♥ ZNACIII SAMO SAM TO CEKALA.
Divni su. Cerek Cerek Cerek
"I could never hate you." srce

Jenna. OMG. :O Jedva cekam sledecu epizodu.Oni su izgleda resili svakom liku da daju sansu sto je divno.

Matt je bio od pomoci,kao, tako da ajde .. ok je sta ja znam. xD

ELIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH. Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek Nista posebno nije radio u ovoj epizodi ali je i dalje moja ljubav. <3

Klaus .. blah.Onaj glumac je hot, moram da priznam, i glas mu je dobar al mi lik nije nista posebno. xD Ocekivala sam vise. xD

Katherine. srce

I za kraj najveci shock TYLER JE UZGRIZAO DAMONA? Znaci ne mogu da verujem. Ali ozbiljno. Pa sta ce sad da nam urade sa Damonom? :O Znaci ako mi ostave neki cliffhanger koji se odnosi na Damonov zivot i na Damona UBICU NEKOG. I mean it.

Sve u svemu epizoda je FENOMENALNA. :O

"I CAN'T LOSE YOU."
"YOU WON'T."

Kako ga je uhvatila za ruku. :O I pogled. :O srce
Da, plakala sam kao beba. xD Jesam. xD

54 Re: 20. The Last Day on Fri 29 Apr 2011, 1:30 pm

<3 Originals <3

dobro da li je Stefanu uopste stalo??? Na pocetku kad Elena kaze "then i guess i'll just be dead" i Damon pogleda u Stefana a on samo onako slegne ramenima po principu "whatever".....WTF???? em sto nista ne radi po tom pitanju a sad se ponasa kao da mu nije ni bitno sta ce biti sa Elenom...
Scena u Damonovoj sobi.....srce mi se slomilo kad sam videla sa koliko tuge joj je rekao "I can't lose you" Sad(
Sok kad sam videla sta je uradio Eleni al ono...zna se da nece postati vampir tako da se nisam nesto potresla Smile)
"You just wish you had the bals to do it yourself" hahahahaha TRUE Smile)) i zao mi je sto mu onaj kolac nije probo kroz srce umesto kroz stmak :S jnbt decko lezi na podu polumrtav i izvinjava se Eleni......juuuu kako me nervira bukvalno sam postala alergicna na Stefana :///

jbt kako ne razumeju da je Damon 150god patio misleci da je zena koju je voleo mrtva i da se sad istorija ponavlja i da ne zeli i ne moze da prolazi ponovo kroz sve to....zar je to toliko tesko shvatiti??? ://

Stelena piknik bljuc sick bljuc sick bljuc sick

Klaus srce srce srce a tek akcenat drool drool2

A kakome je iznervirao Stefan kad je Klaus odveo Elenu....tu svi kao mrze Damonove odluke pljuju ga i osudjuju a cim je doslo do frke odma je njega nazvao...njemu je Elena rekla da nista ne radi i on mora da je poslusa licemerni uvlakac....zato je i zvao Damona :S da bi on uradio ono sto Elena ne zeli da bi ga ona definitivno zamrzela ://

srce Damon/Klaus scena srce

ali najmanje ocekivani momenat JENNA!!!!!!!!!!!!!!!! Ne mogu da verujem ....to cu da komentarisem kad mi bude doslo do mozga ........ o.O

A Damon...... ostavili su mi najgori moguci cliffhanger koji su mogli...gori i od Delene i svega ostalog.....NE MOGU DA CEKAM CELO LETO DA BIH SAZNALA STA CE BITI SA NJIM ...a ako mu se nesto desi onda stvarno i definitivno prestajem da gledam :S

Tyler is back i vristala sam od srece kad sam ga ugledala
Matt se konacno dozvao pameti a Forwood momenti ... ^_^ ♥

malo sam se previse raspisala ali ova epizoda ostavlja toliko utisaka i osecanja da ne moze krace Smile

55 Re: 20. The Last Day on Fri 29 Apr 2011, 4:18 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Ja se samo jednoj stvari nadam: da Elena neće znati za ujed dok mu bude uzvraćala poljubac. Ne bih da bude iz sažaljenja.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

56 Re: 20. The Last Day on Fri 29 Apr 2011, 4:26 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Em (: wrote:Ja se samo jednoj stvari nadam: da Elena neće znati za ujed dok mu bude uzvraćala poljubac. Ne bih da bude iz sažaljenja.

Slazem se. Najmanje sto treba Damonu je njeno sazaljenje.

57 Re: 20. The Last Day on Fri 29 Apr 2011, 4:54 pm

Mαяi♥

First Bite
First Bite
.Severus Snape. <3 wrote:
Em (: wrote:Ja se samo jednoj stvari nadam: da Elena neće znati za ujed dok mu bude uzvraćala poljubac. Ne bih da bude iz sažaljenja.

Ja ne verujem da ce Damon odmah svima da kaze da ga je ujeo vukodlak...verovatno ce da trpi dok posledce tog ujeda ne budu vidljive i ne pocnu halucinacije i to. Sigurna sam da ni on ne zeli njeno sazaljenje, mada verujem da je ocajan zbog onoga sto joj je uradio.Nadam se da ce da mu oprosti Sad

58 Re: 20. The Last Day on Fri 29 Apr 2011, 5:11 pm

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
Okej,ja nemam reci za ovu epizodu.Ja sam skakala po fotelji,plakala,vristala..Znaci ova epizoda je bila vise nego fenomenalna!
Nakon ove epizode ne mogu da razumem kako neko moze da kaze da Stefan vise voli Elenu od Damona?Hello mozgu,gde si?
On je spreman da da zivot za nju,spreman je da podnese da ga ona mrzi celog zivota samo da bi ona prezivela,a Stefan nju vise voli?Ja ne znam..
Damon je najdivniji!Ja njega obozavam!Ono sto je najgore njega ujede vukodlak!Zasto?!
Ako on umre,ja cu prestati da gledam seriju!Najozbiljnije.Pa msm zasto?Da gledam kako Stefan voli Elenu?Kako njih dvoje uzivaju?Pa boli me uvo za njih!

Drago mi je sto se Tyler vratio,ali mi definitivno nije drago sto je ujeo Damona.Taman sam pomislila da je prosao taj deo i da se Damonu nista nije desilo,kad ono na kraju.. Sad Sad Sad
Katherine me je prijatno iznenadila.Dusa. srce
I Matt isto.
Ali ipak sada shipujem Caroline i Tyler-a.
Jenna mukica.Tek sto je saznala da vampiri uopste postoje i sama je postala vampire.
I tako to..

http://twitter.com/MayaError

59 Re: 20. The Last Day on Fri 29 Apr 2011, 5:47 pm

<3 Originals <3

Mαяi♥ wrote:

Ja ne verujem da ce Damon odmah svima da kaze da ga je ujeo vukodlak...verovatno ce da trpi dok posledce tog ujeda ne budu vidljive i ne pocnu halucinacije i to. Sigurna sam da ni on ne zeli njeno sazaljenje, mada verujem da je ocajan zbog onoga sto joj je uradio.Nadam se da ce da mu oprosti Sad

ja verujem da ce cutati o tome dok sami ne skontaju ili Kath ne kaze nekome...ali kad padne taj cuveni poljubac msm da ce tada znati ali verujem (tj nadam se da bar toliko ima mozga) da ga nece poljubiti iz sazaljenja nego zato sto ce sada kada postoji mogucnost da ga izgubi shvatiti koliko joj je stalo i poljubiti ga zbog toga

60 Re: 20. The Last Day on Fri 29 Apr 2011, 7:23 pm

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
Queen Of Shadows wrote:
Mαяi♥ wrote:

ja verujem da ce cutati o tome dok sami ne skontaju ili Kath ne kaze nekome...ali kad padne taj cuveni poljubac msm da ce tada znati ali verujem (tj nadam se da bar toliko ima mozga) da ga nece poljubiti iz sazaljenja nego zato sto ce sada kada postoji mogucnost da ga izgubi shvatiti koliko joj je stalo i poljubiti ga zbog toga

To se i ja nadam!

http://twitter.com/MayaError

61 Re: 20. The Last Day on Fri 29 Apr 2011, 9:29 pm

snow white

Invited in
Invited in
Kakva epizoda.
Vratila me je u vreme kad sam volela Stelenu.
Znam da ne idem redom al' moram da iskomentarisem moju trenutno najbolju scenu u celoj seriji - trenutak kad Elena kaze da ne zeli da bude vampir.
Iskreno, bilo mi je neocekivano jer sam mislila da zeli da bude sa Stefanom zauvek, da se vec pomirila sa celom tom situacijom da joj skoro svi bliski ljudi postaju vampiri i da je svesna da je to verovatno i njena buducnost. Divna je, toliko je bolja od Katherine u svakom mogucem smislu...mada i Katherine je imala svoj malecki svetao momenat kad je rekla Damonu gde su Caroline i Tyler (mada opet iz sopstvene koristi al' ajd)
Damon zaista nije trebao da zezne s tim...znam da ne veruje Elijahu i da zeli da bude siguran da ce Elena preziveti...al' opet ce umreti jer nece vise biti ljudsko bice sto u tom trenutku kao da ga nije bilo briga i bio je suvise sebican. Ovo ce biti tesko da mu oprosti... Crying or Very sad

JENNA IS A VAMPIRE?!? U FUCKIN' KIDDING ME? Šok šok šok!

62 Re: 20. The Last Day on Sat 30 Apr 2011, 7:53 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
fuck yeah epizodaa!
necu ici od pocetka. pukla sam-TYLER IS BACK! TYYYYLEEEEER IS BACKKKKK srce I LEPSII JE NEGO IKAAAD Smile
On i Caro su imali predivniih momenataa. izvinjavam se
mattovim fanovima, al vidi se da Caro voli Tyleraa Smile
Damon i Elena. Aaaaaa. Fuck yeah. Damon mozda jeste bio sebican, al ne zeli da
je izgubi, to je ocigledno xD dusee Wink Sta je sve radio zbog njee! dhbmjaks
Tuca S i D - *.* ahahahah ja sam
navijala sve vreme. Kad ga je Damon zaboo ^^ Neka, i treba.
Saznajemo da Elena ne zeli da bude vampir. Ok. A verovatno i nece biti bar jos jednu sezonu.
Jenna vampir. lol. nisam ocekivala.
Da bog da matt umre, pa da Forwood bude zajedno^^
kata srce
klaus i damon *.* bas me cudilo sto nije uzeo damona za zrtvu xD
Sve u svemuu: OVA SERIJA NE MOZE DA DOOOSADII^^

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

63 Re: 20. The Last Day on Sat 30 Apr 2011, 8:46 am

♥_Vampire_in_love_♥

You Are in Love With a Vampire
Dakle, svaki put kada bude nova epizoda kazemo da je najbolja, ali stvarno mora se..
Ovo je definitvno bila jedna od najinteresantnijih.
Za pocetak, Tyler´s back...aaa kako je divan, + se jos i proljepsao.
On i Caroline su stvarno preslatki i imali su divnih momenata ♥.
Jest mi krivo sto je Damon opet ispao negativac, pa on je bar uradio nesto sto mu je osiguralo da ce se Elena vratiti, dok Stefan nije uradio bas nista -.-.
Pa bilo mi je zao Elene(najvise zbog Jenne).
Matt, pa po meni je ovaj put dokazao da nisam bila u krivu kada sam rekla da ne bih voljela da umre..stvarno mi je bio drag
Kata je legenda..stvarno je premocna iako mi je bilo malo krivo ono oko Jenne, al opet, Klaus je nije otkrio.
Kada sam vec stigla do Jenne, taman sam pomislila da ce ona i Alaric biti bar malo sretni, a onda je Klaus pretvorio, iako ne u cijelosti.
I za kraj Damon..jao ugrizao ga vukodlak..aaa..ja sam plakala, kako mi je krivo iako sam znala da ce se to desiti.

Sve u svemu spremili su nam spektakularno finale (ili bar za sad uvod u njega koji govori da ce finale biti spektakularno)

64 Re: 20. The Last Day on Sat 30 Apr 2011, 12:29 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
♥_Vampire_in_love_♥ wrote:Dakle, svaki put kada bude nova epizoda kazemo da je najbolja, ali stvarno mora se...
Slažem se, sve su bolje i bolje epizode! Very Happy
Elem, dva dana sam bez teksta zbog epizode. Ne znam ni odakle da krenem. xD
Dejmon (što je prvo, prvo je xD) - nije trebalo da uradi šta je uradio Eleni. Jedina stvar u kojoj se slažem sa Stefanom. Ali ukapirao je i on to, pa je pokušao da se izvadi spašavanjem Kerolajn i Tajlera. Uh, kako me Stefan nervirao... Prvo, kad Elena hoće da se ubije, on je kao: Pa okej *sleže ramenima*, njena odluka. Alo čoveče? I Dejmonova faca je kao WTF i ti nju voliš?! Msm, razočarao me je, jer ga nisam mrzela koliko god bila team Delena. I posle kad samo javi Dejmonu: Klaus je odveo. A on jadan, okružen izbezumljenim ljudskim bićima, vampirima na vrbeni i vukodlacima u preobražaju, mora I TO da preuzme ne sebe! Pa da, ajde, sve muke ovog sveta - bacimo na Dejmona, može on to da podnese! I usput će vrv da strada od ujeda vukodlaka, ali šta to ima veze, bitno je da Stefan kuka i vodi Elenu na vodopad. -.- Izvinjavam se zbog tona, ali stvaaarno sam se iznervirala. Very Happy
Met, duša, ipak staje na stranu Kerolajn! srce Jupiii! Izgleda da ovde samo ja navijam za Meta a ne Tajlera. xD
I da, konačno je sve leglo na mesto između Džene i Alarika, i evo ponovo komplikacije. Msm, jeste šok što je Džena vampiruša, ali ne bih se bunila da to ostane. Bitno mi je samo da je ne žrtvuje Klaus, volim Dženu... srce
Msm da sam pokrila dobar deo epizode. xD
Da, @Dejmon/werewolf bite topic: Uff, svuda vidim neke spekulacije da je producent rekla Ne treba nam Ian, nema leka za ujed, ovo je kraj Dejmonovog puta itd... ali ne verujem u to. NE ŽELIM da verujem.
Sorry Zbog ovooolikog teksta. Samo sam opsednuta serijom! Very Happy

65 Re: 20. The Last Day on Sun 01 May 2011, 10:47 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ovo je bila strasna epizoda.
totalno sam se raspilavila kad je Elena uhvatila Damonovu ruku i njegov izraz lica tada *.* i msm da je nije bilo u redu sto ju je napio krvlju, tu je stvarno preterao. cak je taj njegov postupak bio malo sebican. ali shvatio je gresku, pokusao je da se iskupi. ipak je to Damon, impulsivan je.
i borba Stefan/Damon :O jeste da je Damon bio kriv, ali navijala sam da pobedi Stefana hahhahah. i lepo je rekao da bi Stefan to isto uradio samo da ima muda.
um malo mi je bilo cudno Stelenino planinarenje. sta tvoj poslednji dan kao ljudsko bice i neces ga provesti sa bratom i tetkom ? O.o
Tyler se vratio <3 <3 <3 tek sam sad skapirala koliko mi je falio xD koliko je dobra Michaelova nova frizura hahahah
i sve scene sa Tylerom i Caroline su mi cute. daleko od toga da sam pocela da ih shipujem, ali slatki su.
drago mi je sto se Matt opametio. sad ocekujem borbu za Carolininu naklonost xD
Alaric i Jenna su mi tolko slatki <3 pocela sam da ih shipujem <3
i Alaric i Damon su skroz badass. kako je Damon odgurnuo Alaricovu ruku nakon borbe sa Stefanom, i kako bi Alaric pomogao Damonu u svako njegovom planu ^^ skroz su bili opasni kad su otisli u Alaricov stan <3
Katherine svaka cast sto se drzala pred Klausom.
i kako ju je Damon sredio, kako ju je ubedio da joj kaze gde je grobnica. volela bi da postanu prijatelji hahahha
pukla sam kad je Klaus rekao Damonu da ima rezervni plan Sad
i kako se Katherine uplasila kad je videla da je Damona ujeo vukodlak ^^ stalo joj je i do njega ^^
i naravno rasplakala sam se zato sto je Damona ujeo Tyler -.- ne bi bio TVD kada mene Damon ne bi rasplakao.
i svidja mi se sto Damon spasio i Tylera zbog Caroline i kako je odgurnuo Tylera kad je pokusao da ih napadne. uvek sam gajila neke cudne simpatije za Daroline.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

66 Re: 20. The Last Day on Mon 02 May 2011, 10:37 am

Twin.flames

Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.
Nisam komentarisala Surprised
Stvarno je bila fenomenalna epizoda.
Damon je heroj. I sigurna sam da će mu Elena ovo lako "oprostiti" iako nema šta. Mislim da je i ona svesna da je on pokušavao da joj spase život. I ovo je prva epizoda ove sezone koja me je rasplakala. Koliko je Damonu teško bilo kroz celu ovu epizodu i na kraju ugriz. Mislim da to niko nije očekivao. I naravno da neće da ubiju Damona, ko će da gleda seriju onda? Samo da ne ostave to za poslednju epizodu pa onda da čekamo celo leto.
Tyleeeer. Baš je nedostajao. I svidja mi se ovaj novi Tyler koji brine i o drugima, a ne samo o sebi. Caroline i on su savršeni par. Divne su im bile zajedničke scene. Želiim da su zajedno.
Mislim da Jenna neće preživeti ovu sezonu. Bilo bi previše vampira. A onda će mi tako biti žao zbog Alarica. Mrzim to što su ubili Isobel. :S
A Stelenu ne mogu da komentarišem. Meni je bilo muka (izvinjavam se fanovima xD), ali ja to nisam mogla da gledam. Damon daje život za nju, rizikuje sve, a on je vodi na planine da joj priča da je voli. WTF? Strašno je koliko je Stefan glup.
Sad samo čekamo sledeće dve epizode i nadam se da neće razočarati i nas koji toliko čekamo da se nešto desi izmedju Damona i Elene. Dosta je više toga da se svi raznežimo ako se dotaknu ili pričaju, vreme je da se stvari konkretizuju. Ipak smo čekali više od 40 epizoda.

67 Re: 20. The Last Day on Mon 02 May 2011, 9:08 pm

Starlight

Moderator
Moderator
e da, i jako mi je glupo sto ce sad i Jenna biti vampir. msm da stvarno ne treba svaki main cast da bude vampir, sad su ostali samo Matt i Alaric :/

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

68 Re: 20. The Last Day on Tue 03 May 2011, 10:10 am

♥_Vampire_in_love_♥

a Jerremy xD

69 Re: 20. The Last Day on Tue 03 May 2011, 11:10 am

<3 Originals <3

i Elena Smile

70 Re: 20. The Last Day on Tue 03 May 2011, 2:11 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
i john Razz

71 Re: 20. The Last Day on Tue 03 May 2011, 8:09 pm

Starlight

Moderator
Moderator
a da Jeremyja sam zaboravila.
Elena je natprirodno bice jer je ona Katherinina dvojnica, a John nije jedan od glavnih likova Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

72 Re: 20. The Last Day on Tue 03 May 2011, 8:54 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
Kaya wrote:a da Jeremyja sam zaboravila.
Elena je natprirodno bice jer je ona Katherinina dvojnica, a John nije jedan od glavnih likova Razz

a main onda okej (: ... al ja mislim da ce se john cesce p0jawljiwati ak0 ne umre u sledec0j epiz0di ... ( 0n se staln0 p0jawi kad je nesxto gusto msm neka b0rba kletwa i tak0 t0 ) Smile

73 Re: 20. The Last Day on Wed 04 May 2011, 11:49 am

♥_Vampire_in_love_♥

Šta ćeš, donosi im nesreću xD

74 Re: 20. The Last Day on Wed 04 May 2011, 11:58 am

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
haha nadam se da ce sad da im donese Very Happy

75 Re: 20. The Last Day on Mon 09 May 2011, 5:06 pm

phoenix00