You are not connected. Please login or register

19. Klaus

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 5]

51 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 1:02 am

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Sad sam odgledala live i mnogo mi se spava tako da nisam u stanju da bilo sta pisem osim:
NE POSTOJE RECI KOJE MOGU DA OPISU KOLIKO VOLIM ELIJAH-A!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OBOZAVAM GA !!!!! srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce

52 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 1:29 am

Em (:

Moderator
Moderator
Što se nove ep tiče... OMG. O.o

Ne znam odakle bih počela. Serija je apsolutno fenomenalna! :O Što se Klausa tiče, lik je BAMF i to stoji, ali je isti kao Katherine, a ja nju mrzim te mi ni on nije drag. -.- To je blaga reč. Pogotovu posle onoga što sam videla u promo klipu za sledeću nedelju. KOLIKO MRZIM TAKVE LIKOVE. Mrš. -.-

Izgubila sam poštovanje za Stefana. Oduševio me za trenutak kad je bila scena sa Dženom i Klausom/Alarikom, ali posle kad je bila scena sa Dejmonom... Apsolutno svo poštovanje. I mnogo bedno ono što je rekao: I WILL ALWAYS PROTECT ELENA baš nakon ep u kojoj Dejmon govori: I WILL ALWAYS CHOOSE YOU. Da... -.-

Džena! ♥ Konačno, konačno. Videla sam neki hejt kao da je dosadna, samo plače itd. Mrš svi, ja je potpuno razumem, išto kao što razumem Meta. Oseća se povređeno i izdano. :/ Micka.

Priča za Elajdžu i Klausa je WOW. BRAĆA? SERIOUSLY? Frapirala sam se kad je Elajdža rekao. I shvatila sam koliko mi se ljubav za njega povećala! I kako je Elena divno održala obećanje ♥ Vratila se.

I scena kad Elajžda traži izvinjenje od Dejmona i Stefana... tek sad jbt se vidi koliko je Dejmon messed up. Sad Koliko ga volim, to je nenormalno, i samo još više želim da se ono iz spojlera zaista dogodi. Zaslužuje je, jebeno. -.-

U extended promo klipu, Dejmon drži Elenu za ruku i govori joj: I CAN'T LOSE YOU. *napad izliva ljubavi*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

53 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 10:00 am

Lady Autumn

Invited in
Invited in
Stefan me nerviraaaa! Tako mi žao Damona!
Elijah - OMG, koliko ga nenormalno volim! Pogotovo poslije ove epizode. ♥

Kad je Damon rekao "You can all go to hell", toliko sam željela izlupati Stefana..ugh.

I scena sa Andie... OMG, koliko ga volim! Niko ne vidi ništa dobro u njemu, Stefan je svetac, jel'!?
Damon je najbolje biće, i uvijek će biti. Bol ga čini lošijim.

Klaus-uopšte me nije oduševio.xD Niti mi se sviđa.

Mnogo mi je žao Alarica...i Jenne. Kada je rekla da se boji i počela plakati. :/

Sve u svemu-oduvala me epizoda!
Žao mi što nema ni traga Tyleru, niti se Caroline pojavljuje,ali nmvz!

Delena <3 Nadam se da će Elena NEKAD,valjda, shvatiti koliko griješi. I koliko povređuje Damona.
I da će otvoriti oči, vidjeti njega, zaista kakav je, ne s vana, već inside, that he's beautiful...and he's soul is too. <3

E, sada, šta mi nije jasno...

Kada je Elijah vidio prvi put Katerinu, zašto je rekao da ga podsjeća na nekoga?
Mislim,čemu ta reakcija?

http://www.newmoon-balkan.com/forum

54 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 10:58 am

Love Sucks
Love Sucks
Okej sada mogu da komentarisem mada moj komentar ce otprilike ostati isti : ELIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH. srce
Stefan- djubre jedno. Ali stvarno je djubre. Pomislila sam da je postao bolji u drugoj sezoni, stvarno sam pocela da ga gotivim i sad .. HER RESPECT ! Aloooo. Alooo. Aloooo. HER RESPECT. Mamicu mu njegovu. -.-

Damon. ♥ Scena sa Andie :O Koliko on borbi vodi u sebi .. kooliko on pati .. koliko se trudi .. :O Kad bi Elena bila svesna bilo cega od svega toga ne bi vise ni pogledala Stefana.

Klaus .. ovaj glumac mi je antipatican. Totalno. Klaus u Alaricovom telu mi je genijalan. ^^ Lik Klausa ovako mi je .. pa ocekivala sam vise. Elijah mi je mocniji od njega. Kada su pricali KLAUS ono, KLAUS ovo, KLAUS ovakav, KLAUS NAJSTARIJI VAMPIR, ocekivala sam neki BUM kad ono .. pf. Muska Katherine samo sto je mocniji. xD

Jenna. :') Dusa. ♥ Bas mi je bilo zao nje u ovoj epizodi ali bilo je vreme da sazna. Stvarno su mi bile dobre scene sa njom.

Epizoda je inace odlicna .. Klaus & Elijah BRACA. OMG.:O Zinula sam kada sam cula. xD Svi flashbackovi su stvarno bili odlicni.

I Elijah & Elena. ♥ Toliko ih volim zajedno. TOLIKO ih volim zajedno tako kao TIM god. ♥ Toliko obozavam Elijaha. Posle ove epizode jos vise. Ne postoji lik kojeg volim vise od njega (osim Damona naravno xD). Drugi najbolji lik u seriji ubedljivo. xD srce

Tako da .. sve u svemu, odlicna epizoda. Very Happy

55 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 11:36 am

TheVampOne

Dear Diary ...
Dear Diary ...
This episode was mindfak o.o

Nije mi jasno zašto mrzite Stefana, postavite se u njegovu situaciju samo Wink

Anyway Katherine :OO
Ženi je hobi da stane između braće, baš me je iznervirala :/ Mada i dalje je volim thought.
Šipujem nju i Elijaha mnogo <3

Inače baš mi je drago što se on vratio *-*

Flashbackovi su odlični.

Jako mi je žao Jenne, al' mi je i drago što je konačno saznala :3

Šta god vi govorili Stefan je za mene najbolji lik u seriji. <3

Ja sam se zapanjila kad je Elijah rekao da je onaj curse lažan lolol a tolika zbrka oko toga svo vreme :'D
I WTF KLAUS JE WEREWOLF N VAMPIRE O.O Mindfak def.
I sad u stvari ima curse vezi Klausa ili šta već, ništa ne shvatam ._.

Moram da rewatchujem epizodu :')

56 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 11:42 am

selena salvatore

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Slazem se sa komentarima ^__^
Samo,moze neko da mi kaze zasto ce zapravo Klausu moon stone??
Da pojacha svoje moci or what? O.o
Bilo je previse informacija za jednu epizoduu ♥
Promo za 20,WOW! *__*
Can't waitt ♥

57 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 12:07 pm

Endzi

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
OK Moji utisci:

Stefan-Ona scena sa njim i Klausom/Alaricom je cool i tu je bio ok,ali kad je poceo da nabija Damonu na nos kako on ima ELenino postovanje,razljutio me je -.-
Elijah-On je car i cela prica oko njega i Klausa da su braca je cool.
Klaus-OMFG ONE JE HIBRID O.o Slog
Damon-On je flipnuo psihicki,koliko mu je naneto bola...katastrofa.JAdan.. Sad
Elena-Jedna rec BAMF Razz Ali mogla bi malo da postuje vise Damona -.-
Jenna-Jadna micaaa
Bonnie-Nje nema Jupiiiiii
Caroline-Nema ni nje
Katherine-Lepo igra Very Happy

58 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 1:09 pm

Lady Autumn

Invited in
Invited in
Em (: wrote: I mnogo bedno ono što je rekao: I WILL ALWAYS PROTECT ELENA baš nakon ep u kojoj Dejmon govori: I WILL ALWAYS CHOOSE YOU. Da... -.-

S ovim se potpuno slažem! Zvučalo je tako glupo! -.- :S
Mrzim gaa. Zna da je Damon jači, al' ga izaziva sa Elenom..kao on je nešto.-.-

Em (: wrote:I scena kad Elajžda traži izvinjenje od Dejmona i Stefana... tek sad jbt se vidi koliko je Dejmon messed up. Sad Koliko ga volim, to je nenormalno, i samo još više želim da se ono iz spojlera zaista dogodi. Zaslužuje je, jebeno. -.-

Potpisujem. Izgubljen je totalno. Al' njen cijeli svijet se vrti oko Stefana, koji je sasvim ok! -.-

59 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 1:27 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Značii epizoda je pobediilaa Smile
Najbolji mi je bio odnos Elijaha i Elene Smile Toliko sam ga zavolela u ovoj epizodii. Cak mislim da bi on i Kata bili lep par.
Klaus je super lik, ali mene uzasno nervira.
Bas me je iznenadilo sve za kletvu. I to da je Klaus i vampir i vukodlak. creeeeeeeepy. xD
Damona mi je toliko zao. Ja sam prva za to da Elena treba sama da odluci sta ce da radi, al treba da dozvoli da je zastite. Ona scena na kraju mi je strasna-Damon kao cudoviste. Al po meni, on nije cudoviste.
Hoooooot je bila svadja Stemon Smile srce
Kako mi je bilo drago kad je Damon gurnuo Stefana. stefan mi ide na ku*ac više. Pogubio se maksimalnoooooooo.
srce Kata Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

60 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 2:19 pm

Mαяi♥

First Bite
First Bite
Znaci meni je tek sada jasno koliko je Damon messed up Sad Meni je doslo da placem Sad
Stefan, znaci ja ne mogu da opisem koliko me nervira!!!! -.-
Elijah- u ovoj episodi sam ga najvise zgotivila!!! Jos ne mogu da verujem da su braca O.o
Klaus- uff...no com Very Happy Ona scena sa Stefanom, Jennom i Alaricom je bila fenomenalna!!! Ne slazem se da Jenaa samo place, mislim da je njeno ponasanje sasvim u redu s obzirom sta je upravo saznala.
Ali definitivno je najbolja scena bila Stefan & Damon fight!!! Very Happy
Definitivno puno novih informacija, but i lke it Smile <3

61 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 4:09 pm

Starlight

Moderator
Moderator
mene je rasplakala epizoda.
Elijahini flashbackovi su me bas dirnuli. i definitivno su mi bolji par Elijah i Katherine nego Klaus i Katherine. navijam za njih xD
Klaus je hot. dobar je
Elijah me je skroz pogodio u srce. obelezio je celu epizodu. njemu je bilo stalo do Katherine :'( i zelim da prezivi. ne zeli da ga ubiju. ne mora da ostane u seriji, neka ode, ali ne smeju da ga ubiju.
I like angry Stefan ^^ kako je podivljao na Alarica/Klausa i razdrao se Jennu ^^ takvog Stefana volim. u celoj epizodi mi je bio ok. bio je pravi karakter, nije bio dosadan i namcorast kao obicno. jedino mi se nije dopalo sto je konstantno izazivao Damona, mada mu je posteno zavukao kad mu je rekao da on nikad nece imati Elenino postovanje.
ali kako ga je Damon udario *.* to me je oduvalo. odgledala sam tu scenu jedno 15 puta hahahaha
Elena mi je isto bila ok. u poslednjih par epizoda zaista joj je ponasanje na mestu i mogu slobodno da kazem da sam pocela da je gotivim.
Damon je bas preterao. ok, on uvek misli da je u pravu, ali treba nekad i drugima da da sansu. ako je Elena bila sigurna da moze da veruje Elijahi, mogao je bar da joj da sansu da joj to dokaze. i nije smeo da bude toliko agresivan i da joj ne da izadje. pobogu, nije ona dete. a i sam zna da Elijah odrzava svoju rec, tako da se dzabe nervira. nije bilo razloga da ih onako posalje u pm. ali opet sa druge strane razumem. iskljucili su ga iz cele price, a on nije navikao da se prilagodjava, ocigledno je i on nasao neki drugi nacin, a nisu mu ni dozvolili da se izjasni. ali ja msm da je on malo flipnuo sa mozgom :/ i on me je rasplakao posle Elijahe. ona scena sa Andie u njegovoj sobi >.< tako mi ga je bilo zao.
Katherine <3 Nina has sexy moves Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

62 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 4:30 pm

Love Sucks
Love Sucks
TheVampOne wrote:

Nije mi jasno zašto mrzite Stefana

Zato sto je ispao toliko odvratan i pokazao da je gadan kada je Damonu rekao da nikad nece dobiti Elenino postovanje,a svi dobro znamo ko ga je vise zasluzio i ko je vise zasluzan za to sto je Elena ziva. Wink I zato sto zna koliko je Damonu stalo do Elene i zbog toga sto je Damon odustao od Elene zbog Stefana (prisetimo se "I love you Elena" scene iz 8 epizode) iii uh da li treba da nastavljam? Very Happy Zato ga mrzimo. Very Happy

63 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 4:56 pm

eatmyfeelings

First Bite
First Bite
Ova epizoda je bila predobra!!! Odusevljena sam sto se dugo nije desilo ako cemo iskreno Very Happy Elijah/Elena shipper for life ♥

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

You really think a relationship should be that hard?

No one writes songs about the ones that come easy.
http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

64 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 5:05 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
mene je rasplakala epizoda.

i mene ... i serija i commowi ....
ajoj swe scene sa damonom u owoj epizodi ...aa majkemi koliko on bola nosi u sebi i swi ga zbog toga smatraju losxim Sad ... obbozxawam ga <333333

65 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 5:15 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Stefan je toliko šupak, omg, ja ne mogu da vjerujem. Mrzim ga iz dna duše. Ono što je on rekao Damonu je za mene milion puta gore do svega što je Damon uradio u ove dvije sezone.

Ostatak epizode je bio baš dobar i šokantan! Shocked
Elijah mi je prije bio kul i sve, al' sad ga baš volim.
Klaus mi je .. onako. Ne znam, al' nije baš kul kako sam očekivala da će da bude.

DAMON! Zauvjek će mi biti omiljeni lik, ne znam šta da uradi i ne znam kako da se ponaša.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

66 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 6:50 pm

Little J

Invited in
Invited in
Trevino's lady wrote:Ova epizoda je bila predobra!!! Odusevljena sam sto se dugo nije desilo ako cemo iskreno Very Happy Elijah/Elena shipper for life ♥
Iskreno, i meni su se oni u ovoj epizodi jako svideli kao par, ali ipak mi je on vise za Kat. Very Happy
Njegova prica je predivna i odusevio me je, definitivno mi je jedan od omiljenih likova. <3
Stefan mi je bio odlican u ovoj epizodi sve dok Damonu nije rekao da Elena nikada nece imati njegovo postovanje i posle onog 'I will always protect Elena'. To je bilo bas ruzno, mogu da zamislim kako se Damon osecao.
Bas se vidi da je povredjen, i to previse. :/
Klaus, Klaus, Klaus.. *-* premocan lik. raperaperape
Jenna je konacno saznala, i potpuno razumem njenu reakciju, koja nije bila preterana i odvratna, vec sasvim razumna!
Nema Jer-a. Sad

http://littlejhunter.blogspot.com/

67 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 7:25 pm

I.Love.You

Compelled
Compelled
Mnogo dobra epizoda! Smile Jest' da to kazem za svaku epizodu, al' stvarno su dobre. xD

Elena je bila super epizodi. Very Happy
Elijaaah! Very Happy Volim tog lika, volim tog lika, volim tog lika! Very Happy I zaljubio se u Katherine. Oh God. Jel moguce da se bas svi zaljubljuju u nju? -.-

Klaus. Pa.. Nisam nesto impresionirana. Mada sad izgleda bolje nego onda one 1492 godine, ili koje god. xD

Stefan. -.- Ne mogu ni da ga komentarisem. Ali vidi se da je ljubomoran na Damonu i Elenu, kad se toliko trudio da isprovocira Damona. Ljubomoraaa, ljubomoraaa! Ha! xD Svi su skontali, sad samo jos da Elena skonta. xD Very Happy

Katherine kako igra. Hahaha, to je bila super scena, I liked it!

Jenna ♥ A mica je, bas mi bilo zao.. :/

A ono za fake moonstone, i Klaus half vampire/half werewolf mi je .. o.O Shocked Jako mi je.. cudno. Ne mogu da pojmim tako nisto, ni da zamislim. Kako je to uopste moguce, ako je on rodjen iz porodice vukodlaka, kako onda tako nekog da pretvoris u vampira? :O Nije mi jasno. scratch

Ali dobro, bice verovatno kasnije objasnjeno. Very Happy

Damn Stefan. -.- Go to hell. -.-

68 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 7:38 pm

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
Nema potrebe da kazem da je epizoda bila fenomenalna,jer je svaka takva! Very Happy

Na prvom mestu,moram da iskomentarisam u vezi Damona.
U poslednje vreme nema scena sa Damonom koje me ne rasplacu.Toliko nisu fer prema njemu! Sad Dusa me boli.Mukica! Kakav je Stefan kreten! "Ja cu uvek braniti Elenu".Ma kidas frajeru.A Elena se sva raznezila! Ja ne znam,jel se to samo meni pricinjava ali Elena se tako bezobrazno ponasa prema Damonu kada je sa Stefanom! Ma nemam reci..Samo se nerviram.
Oni flashbackovi su bili mnogoo dobri! Nisam ni sanjala da su Elijah i Klaus braca.
Elijaha sam od ove epizode mnogo zgotivila! I mnogo mi sto su se Elena i on udruzili. ^^ A mukica,vidi se da je voleo Katherine.
Ona scena sa Katherine kada igra je najjaca.Inace,kako mi je cudna sto je tako bespomocna pred Klausom.
Jenna.Konacno i ona da se ukljuci u dogadjaje. xD Drago mi je sto je saznala.Bilo mi je zao,ali je bar saznala.

http://twitter.com/MayaError

69 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 9:10 pm

Starlight

Moderator
Moderator
e da, mogli su to da objasne za nastanak, a ne da Elijah samo kaze duga prica O.o samo znamo da su vukodlaci stariji od vampira, ali opet kako su oni nastali ?
samo se gomilaju pitanja, mogli bi da nam daju neke odgovore.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

70 Re: 19. Klaus on Fri 22 Apr 2011, 9:34 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Kaya wrote:e da, mogli su to da objasne za nastanak, a ne da Elijah samo kaze duga prica O.o samo znamo da su vukodlaci stariji od vampira, ali opet kako su oni nastali ?
samo se gomilaju pitanja, mogli bi da nam daju neke odgovore.

Previse su se zapetljalii sa poreklima ii nastancima xD
Ne smeju vise da ulaze dublje sa scenarijom jer ce biti bzvz Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

71 Re: 19. Klaus on Sat 23 Apr 2011, 12:34 am

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
.Corpse Bride. wrote:Stefan je toliko šupak, omg, ja ne mogu da vjerujem. Mrzim ga iz dna duše. Ono što je on rekao Damonu je za mene milion puta gore do svega što je Damon uradio u ove dvije sezone.

Ostatak epizode je bio baš dobar i šokantan! Shocked
Elijah mi je prije bio kul i sve, al' sad ga baš volim.
Klaus mi je .. onako. Ne znam, al' nije baš kul kako sam očekivala da će da bude.

DAMON! Zauvjek će mi biti omiljeni lik, ne znam šta da uradi i ne znam kako da se ponaša.

Jbt Mico citas mi misli Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
slazem se u potpunosti!

samo dodajem- ELIJAH/KATHERINE *____________* Cerek tako su divniiiiiii Cerek

a sto se tice kletve-nisam bas sigurna sta moze biti ali mislim da ima veze sa vesticama.
koliko sam skontala-nakon sto su saznali da je Klaus werepire [lol tako zovem] vestice su vezale njegovu werewolf stranu preko dvojnice [opet...KAKO?nemam pojma],on sad zeli da,normalno,kletvu prekine...jer verujem da bi u tom slucaju mogao da napravi armiju hibrida,ipak kao vukodlak bi mogao da ima i decu O.o sto ne moze ako je samo vampir ili mozda postoji neki drugi nacin [obicnim ujedom].

e moram jos nesto da napisem-teorija je suluda xDD ali aj` da cujem vase misljenje...
neki ljudi misle da je Damon takodje "hibrid" tj misle da je njegova majka imala aferu sa neki od Lokvuda,tako da bi u sebi nosio i taj gen...ako Klaus prekine kletvu,onda bi to uticalo i na Damona,tako neki objasnjavaju spoilere iz zadnje epizode [Damonovo cudno ponasanja,halucinacije,sta vec]...plus svi znamo da ga otac nije voleo,to ne govori nista ali eto....bas sam htela da napisem cisto da vidim sta mislite [licno ne verujem u ovo xDD mada kako nas sokiraju svakog puta...]

http://destinedtobe.tumblr.com/

72 Re: 19. Klaus on Sat 23 Apr 2011, 12:59 am

Em (:

Moderator
Moderator
Ma daj, više je verovatno da ga ujede vukodlak nego to. O.o

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

73 Re: 19. Klaus on Sat 23 Apr 2011, 1:04 am

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
neam pojma,samo kazem sta sam procitala...ovo za vukodlaka je bas ocekivano-zato ocekujem neocekivano o.O

btw OVDE imate podugacak KORISTAN tekst o kletvi.

http://destinedtobe.tumblr.com/

74 Re: 19. Klaus on Sat 23 Apr 2011, 7:07 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
.Severus Snape. <3 wrote:
TheVampOne wrote:

Nije mi jasno zašto mrzite Stefana

Zato sto je ispao toliko odvratan i pokazao da je gadan kada je Damonu rekao da nikad nece dobiti Elenino postovanje,a svi dobro znamo ko ga je vise zasluzio i ko je vise zasluzan za to sto je Elena ziva. Wink I zato sto zna koliko je Damonu stalo do Elene i zbog toga sto je Damon odustao od Elene zbog Stefana (prisetimo se "I love you Elena" scene iz 8 epizode) iii uh da li treba da nastavljam? Very Happy Zato ga mrzimo. Very Happy

Aaa xD Kako sii pogodila sta sam htela da kazem.
Elem, a apsolutno postujem svaciji izbor, bio to Stefan ili Damon. Stefan je meni bio bolji u prvih par epizodaprve sezone. Al onda su prestali da 'grade' njegovu licnost i postao je dosadan. Vec znamo sta ce da bude u svakoj epizodi. Stefan ce reci eleni da je voli i da ce je zastititi i ona ce se 'onesvestiti' od ljubavi.
Drago mi ke zbog njih, al odnos Elene i Damona je mnogo komplikpvaniji i Damona postujem jer znam kako je odreci se nekog u koga si zaljubljen zbog nekog drugog. On da je stvarno ne voli ne bi se tako povukao. Al, ne brinem se ja za njih dvoje, pre ili kasnije docice njegovih pet minuta. da zavrsim ovo za Stefana. Ja ga ne mrzim, to je malo nemoguce jer je on samo lik iz serije, ali ne postujem njegov lik. Stalno se hvalisa kako je elena njegova, a msm da je i sam svestan da to moze da se promeni u sekundi Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

75 Re: 19. Klaus on Sat 23 Apr 2011, 8:09 am

Lady Autumn

Invited in
Invited in
D-Savior. wrote:

e moram jos nesto da napisem-teorija je suluda xDD ali aj` da cujem vase misljenje...
neki ljudi misle da je Damon takodje "hibrid" tj misle da je njegova majka imala aferu sa neki od Lokvuda,tako da bi u sebi nosio i taj gen...ako Klaus prekine kletvu,onda bi to uticalo i na Damona,tako neki objasnjavaju spoilere iz zadnje epizode [Damonovo cudno ponasanja,halucinacije,sta vec]...plus svi znamo da ga otac nije voleo,to ne govori nista ali eto....bas sam htela da napisem cisto da vidim sta mislite [licno ne verujem u ovo xDD mada kako nas sokiraju svakog puta...]

Nije loša teorija!

76 Re: 19. Klaus Today at 10:14 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next