You are not connected. Please login or register

18. The Last Dance

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 4]

51 Re: 18. The Last Dance on Fri 15 Apr 2011, 4:41 am

Mαяi♥

First Bite
First Bite
Ok prvo ovo moram da kazem: I AM SOOOOOOOOOOOOOOOO PROUD OF DAMON!!!definitivno ima najvise mozga od svih njih! Smile I definitivno je u pravu za Stefana:
"I don’t mind being the bad guy. I’ll make all the life and death decisions, while you’re busy worrying about collateral damage. I’ll even let her hate me for it, but at the end of the day, [b]I’ll be the one to keep her alive."
Drugo.DE SCENA NA KRAJU JE OMGNVOINFISAZDSNGOAJGFSADKLMVOIAFH!!! U jedno trenutku sam pomislila da ce da ga polljubi i pocela da vristim Smile
I WILL ALWAYS CHOSE YOU.I WILL ALWAYS CHOSE YOU.I WILL ALWAYS CHOSE YOU.
DE PLES!!!!!
DEAD. DEAD. DEAD.
I JUST DON'T KNOW HOW TO EXPRESS MY FEELING RIGHT NOW.
Alaric je tako dobro odglumio Klausa...nemam reci.i like it !
Znaci uopste se nisam potresla zbog Bonnine "smrti" bilo je ocigledno da nece da umre. Sto znaci da one shocking death nemamo u ovoj ep...znnaci sledeca. Sad
Taaaaaaaaaaaaako mi je drago sto Bamon ustvari nije nista vise od zajednicke brige za Elenu i njeno spasavanje.Koje olaksanje ! Smile
Matt -.- Drago mi je sto bar nista nije dodatno saznao.
I WFT ?!?!?!? Pa i sama Elena je rekla no more lies and secret agendas! Ali drago mi je sto je to uradila.Soon we will be seing Elijah back on screen!
Znaci....3 SEZONA BOLJE BI IM BILO DA JE ALL ABOUT DELENA!
ODUSEVLJENA.!

52 Re: 18. The Last Dance on Fri 15 Apr 2011, 7:05 am

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
oke, na trenutak sam pomislila na kraju da se nekako Katherine uvukla xD ž

I WILL ALWAYS CHOSE YOU

onaj ples nije bio nesto posebno koliko su najavljivali, but na kraju OMG

nisam se nesto posebno brinula zbog Bonnie, jer znala sam da ce prezivjeti, na neki nacin.

Dont get me wrong Stefan, I dont mind being the bad guy. I’ll make all the life and death decisions while you’re busy worrying about collateral damage and I’ll even let her hit me for it. At the end of the day I'll be the one to keep her alive

Hell yeah

i zaista, ako u buducnosti ne budu vise stavljali Delenu, that's not gonna be good Razz

i Elena 'probudi' Elijaha. Well, valjda nece ubiti Damona i Stefica, ipak su ga oni vise-manje 'ubili', a i Elena.

Elena non-stop samara jadnog Damona -.-'

Spoiler:

DE SCENA NA KRAJU JE OMGNVOINFISAZDSNGOAJGFSADKLMVOIAFH!!! U jedno trenutku sam pomislila da ce da ga polljubi i pocela da vristim

potpisujem
Sekunda falila da ne padne kiss Razz

I Alaric. OMG o.O
tako dobro glumi Klausa, face, ponasanje, govor. Sve, sve, tako upecatljivo. Nadam se da nece umrijeti on :/

http://horizoninblack.tumblr.com

53 Re: 18. The Last Dance on Fri 15 Apr 2011, 9:50 am

I.Love.You

Compelled
Compelled
Upravo pogledala. Fenomenalna epizoda!

Spoiler:
Klaus-Alaric. Ahhh Very Happy Ono kad je Bonnie onako pogledala Elenu i Stefana ''pre smrti'' je bilo ... wordless.

"I don’t mind being the bad guy. I’ll make all the life and death decisions, while you’re busy worrying about collateral damage. I’ll even let her hate me for it, but at the end of the day, I’ll be the one to keep her alive."
TAJ GOVOR ! I Stefanova faca kad je cuo sve to.. o.O Taaaaaako sam ponosna na njega i sto sam Team Damon. xD

I ja sam pomislila da je to Katherine umesto Elene na kraju, ali sam skontala da je ona kod Klausa i zabija sebi noz u nogu iznova i iznova, a i Damon bi verovatno skontao da je to stvarno i bila Katherine! On joj kaze ''I will always choose you, Elena'' i ona mu kaze samo Good night, Damon. To mi je jedino bilo bezveze.Bonnie i Jeremy.. Ahh. Very Happy Nekako mi je zao Katherine.. Johna hvala Bogu nije ni bilo, to cini epizodu jos boljom. xD
♥ D E L E N A ♥ mada onaj ples nije bio nista posebno koliko smo ocekivali, ali zato na samaru nije stedela. -.- salim se, volim ja Elenu svakako xD

54 Re: 18. The Last Dance on Fri 15 Apr 2011, 10:32 am

TheVampOne

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Komentari na epizodu Very Happy

Spoiler:
Ja jos uvek cekam Tylera
......
Matt mi ide na zivce UZASNO.
I sta dobili smo 3-4 scene sa Caroline, F--- u -.-
Ja zelim Caroline i zelim da se Tyler vrati i onda ce biti sve OK :') <3

Svidja mi se svena na casu Stefan/Elena/Bonnie LOL ples

D/E/S tu me mrzi da ista komentarisem :')
Ne vredi nista govoriti kad je ova serija ustvari o ljubavnom trianglu, so....

KAD SU TUKLI JEREMYJA DOSLO MI JE DA VRISTIM OD MUKE placeem
Kako je divan, mislim da bi bilo previse da su ubili Bonnie :'(

Znala sam da ce Bonnie oziveti jer sam procitala glupi spojler na tumblr-u, negde se pustala epizoda sat vremena pre -.-Tako da se i nisam mnogo potresla, al' verujem da mi ne bi bilo uopste svejedno da je umrla :'( Volim je mnogoooo zbog ove epizode. Al' jos uvek ne volim Beremy kombinaciju pfffffffff

I Matt je sjaaaajan glumac, ja sam odusevljena kako glumi Klausa, to je fenomenalno :')
Nadam se da ce nam ostaviti zivog Alarica :'(

Lol a jadna Katherine, bilo mi je uzasno kad ju je Klaus kompelovao da se ubada :')
A kad ti dosadi, ti promeni nogu 45454

I ne znam sta jos da prokomentarisem, nije bas tako losa epizoda, al' mi je daleko od omiljene Very Happy

55 Re: 18. The Last Dance on Fri 15 Apr 2011, 10:43 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
TheVampOne wrote:Komentari na epizodu Very Happy

Spoiler:
Ja jos uvek cekam Tylera
......
Matt mi ide na zivce UZASNO.
I sta dobili smo 3-4 scene sa Caroline, F--- u -.-
Ja zelim Caroline i zelim da se Tyler vrati i onda ce biti sve OK :') <3

Svidja mi se svena na casu Stefan/Elena/Bonnie LOL ples

D/E/S tu me mrzi da ista komentarisem :')
Ne vredi nista govoriti kad je ova serija ustvari o ljubavnom trianglu, so....

KAD SU TUKLI JEREMYJA DOSLO MI JE DA VRISTIM OD MUKE placeem
Kako je divan, mislim da bi bilo previse da su ubili Bonnie :'(

Znala sam da ce Bonnie oziveti jer sam procitala glupi spojler na tumblr-u, negde se pustala epizoda sat vremena pre -.-Tako da se i nisam mnogo potresla, al' verujem da mi ne bi bilo uopste svejedno da je umrla :'( Volim je mnogoooo zbog ove epizode. Al' jos uvek ne volim Beremy kombinaciju pfffffffff

I Matt je sjaaaajan glumac, ja sam odusevljena kako glumi Klausa, to je fenomenalno :')
Nadam se da ce nam ostaviti zivog Alarica :'(

Lol a jadna Katherine, bilo mi je uzasno kad ju je Klaus kompelovao da se ubada :')
A kad ti dosadi, ti promeni nogu 45454

I ne znam sta jos da prokomentarisem, nije bas tako losa epizoda, al' mi je daleko od omiljene Very Happy
Stvarno extra epizoda!Kad je Bonnie "umrla" zacudila sam se jer sam videla njenu sliku u epizodi sa necijom sahranom.Srecom,ziva je. Smile

56 Re: 18. The Last Dance on Fri 15 Apr 2011, 12:49 pm

Little J

Invited in
Invited in
Em (: wrote:Okej... nemam reči za epizodu. Pobeđuje mi The Masquerade. Ubedljivo.

Ja ne znam odakle bih počela. Da li od Boni, Delene, Dejmona samog... O.o

Toliko je emotivna i uzbudljiva epizoda u isto vreme, ja ozbiljno nemam reči. Plakala sam, a to mi se baš retko dešava. SO MANY EMOTIONS.
Nikada mi u životu nije bilo ovoliko krivo oko nekog lika kao sad. Srećom, niko nije umro, iako su nas poprilično iscimali. Što opet, plašim se da ćemo se opustiti i da će zaista ubiti nekog jako bitnog. :/ Samo da ne bude Alaric... Sad
Oduševljena sam kako Alaric glumi Klausa. Jebo sebe, sjajan je. BAMF! Mnogo mu dobro stoji ta uloga. Izrazi lica, gestovi, sve...! Very Happy
Boni opet volim i oduševila me je. Neću spojlerisati, ali... oduševljena sam, toliko.
Dejmon... svaka mu dala. :O Dugoočekivani Delena ples nije bio toliko upečatljiv koliko se očekivalo, ali je zato poslednja scena POBEDILA. OBJASNILI SU! A i Elena se toliko gubi kad je s Dejmonom da to nije normalno. Devojka umire na njega. ♥ *.* I swear to God, if season 3 isn't about DELENA, I will kill someone.
I kako je Dejmon odbrusio Stefanu, fenomenalno! At the end of the day, I'll be the one who will keep her alive. :') Ali ceo taj monolog... oduševljena sam.
PREVIŠE SAVRŠENA EPIZODA.

Okej, od sada mi je posao citiranje tebe. XD
Ja sam se iskreno rasturila od plakanja kada je Bonnie "umrla". Jos gleda Elenu, a ona nista ne moze da uradi. :'(((
Nisam mislila da ce mi biti ovako zao, onda, jedan od najboljih trenutaka - Damon govori Eleni da je ziva. Sama sam kuci, pa hvala Bogu niko nije cuo moje histericno vristanje!
Elena me je jako iznenadila kada je izvadila bodez, ali mi je drago! Ako je to uradila, nekako sam sigurna da ce im Elijah pomoci.
Matt -.- ne znam, sa neke strane ga razumem, a opet, sa druge, dodje mi da ga ubijem.
Jeremy, pa, skoro da sam samo o njemu razmisljala. Dobro sto nisu ubili Bonnie.
Kath. :s sumnjam da ce se lako izvuci iz ovoga. Ne zelim da umre. <3
Damon je definitivno najbolji lik u seriji.

http://littlejhunter.blogspot.com/

57 Re: 18. The Last Dance on Fri 15 Apr 2011, 4:04 pm

<3 Originals <3

kad je Damon rekao "i will always choose you" msm da sam bila na granici izmedju toga da zaplacem i umrem.....srce mi je stalo i msm da nisam disala neko vreme .....xD
A ples.................vracala sam scenu 2474983489214829368 puta......pogledi,dodiri,osmesi,blizina,hemija.......aaaaaaaaaaaaaaa let mi die ^_^
a kad je pricao sa Stefanom na stepenicama.....kad je rekao da ce cak pustiti da ga Elena mrzi samo da bi je spasao.....srce mi slamalo dok je to govorio ma ceo taj monolog je bio aaaaaaa....ali realno gledano svaka mu cast za sve sto je uradio....Stefan je bio potpuno beskoristan u ovoj epizodi brinuci o tome da li ce Elena biti povredjena i uvredjena zaboravlja na puno bitnije stvari :S ...da nije bilo Damona Bonnie bi bila mrtva a Elena bar oteta.....:S
Klaus srce iako jos nije to licno on odusevljena sam njegovim likom i volim gaaaaaaaaaaaaa i svaka cast Matt-u kako ga glumi mogao je najopustenije da se bude Klaus da nije dobio ulogu Alaric-a xD
sve u svemu ja sam odusevljena epizodom prpuna zbrkanih utisaka i emocija i ....po svemu sudeci ...necu preziveti ovu sezonu ....svaka sledeca epizoda me polako ali sigurno sve vise i vise ubija

58 Re: 18. The Last Dance on Fri 15 Apr 2011, 5:14 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
DELENA PLES. DELENA SCENE. DAMON. DELENA. DAMON. DELENA. I WILL ALWAYS CHOOSE YOU. I WILL ALWAYS CHOOSE YOU. DAMON. DELENA. DELENA PLES. GOD!
Fenomenalnonononono. ♥ Ocekivala sam malo vise od plesa, mislim sve ono smo vec videli u promou ali ono opet je to DELENA PLES. ♥
"Don't get me wrong Stefan, I dont mind being the bad guy. I’ll make all the life and death decisions while you’re busy worrying about collateral damage and I’ll even let her hit me for it. At the end of the day I'll be the one to keep her alive." - OBJASNIO. ALI OBJASNIO. Toliko o Steleni. Necu vise nista komentarisati po pitanju cuvenog para. I uopste kako je Elena bila neraspolozena za vreme plesa, ali Damon je i u najtezem trenutku uspeo da je nasmeje.
'You're good at this.'
'I have moves you've never seen before.'
AAAAA. ♥

ELIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH. ELIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH. ELIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH CE PONOVO BITIII ZIVVVVVVVVVVVVVVV. ELIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH. Oh God, koliko sam dugo cekala. Koliko sam puta rekla da cu da protestujem sto su ga ubiliii i sada je ponovooo ziiiiiiiiiiiiiv. ELIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH. ♥ Skakala sam po sobi. Doslovno. SKAKALA. xD

Onda, Bonnie & Damon. Odlicni su bili stvarno. Zavolela sam ih zajedno kao tim 'mi pokusavamo da spasemo Elenu'
Klaus. Cerek Cerek Cerek Matt je rasturio stvarno. Genijalno je odradio ulogu.Mislim on je bio odlican kao Alaric takodje, ali uloga Klausa mu je bas bila prilika da pokaze talenat i on ju je iskoristio na najbolji moguci naciiin.
“Who is this guy, Safari Sam?”
“The last thing I need to do is resurrect Elijah. That guy is a buzzkill.”
“I wish there was something good I could say about the ‘60s. Actually, they kind of sucked. Except for the Beatles, of course. They made it bearable. What else was there? The Cuban Missile thing. We walked on the moon. Watergate.”
“I’m a haggard history teacher, she could easily hurt me. I mean, not me, Klaus-me, but … you know what I mean.”
Genije. xDD Jedino sto ne smeju da urade je da naprave od Klausa nekog osecajnog or smth. -.- Mi necemo to, a oni vole to tako da naprave od svakog lika koji se u pocetku predstavlja kao badass. Nek bar jedan do kraja ostane takav. xD
Jeremy je cute. *.*
Matt -.- -.- -.- stoka. nek crkne.

EPIZODA JE DAKLE BILO FENOMENALNA. NAJBOLJA U OVOJ SEZONI. *.* Toliko obrta i svega i svacega.Stvarno je bilo fenomenalno.
DAMON. DELENA. ELIJAJAJAJAH. ♥

Last edited by .Severus Snape. <3 on Fri 15 Apr 2011, 5:38 pm; edited 1 time in total

59 Re: 18. The Last Dance on Fri 15 Apr 2011, 5:31 pm

Starlight

Moderator
Moderator
odlicna je bila epizoda. stvarno je bilo svega i svacega.
vec sada su mi Katherine i Klaus sjajan par :O kaako je samo Katherine bila ocajna, molila je Klausa da je ubije. a Matt je oduvao sa glumom. svaka mu cast
scena kad se dogovaraju oko skole, kada Stefanu treba vremena da skapira sta je skola i kad svo troje pogledaju u Damona cekajuci da kaze zavrsnu rec ^^ vidi se ko je autoritet hahahahah
nije mi jasno kako Caroline moze da ostane sa Mattom ako zna da on ne moze da podnese istinu.
Delena ples mi je bio jako lep. ocekivala sam vise, ali sam jako zadovoljna. kako je Elena gledala Damona, kako ju je on drzao oko struka, kako joj je drzao ruke <3 izgledali su kao pravi par. Damon je uspeo da je nasmeje u trenutku kada je to najmanje ocekivala. ona je tada bila srecna i zaboravila na sve. zato je on toliko dobar za nju.
i moram da priznam da mi se bamon ples isto dopao. stavise bio mi je bolji od Deleninog plesa. ne bih rekla da se nesto desava izmedju Damona i Bonnie, prosto mi to lici na trenutno stanje simpatisanja jer bi oboje uradili sve da zastite Elenu i jedino Damon podrzava Bonnie u njenim namerama. daleko od toga da sam pocela da ih gotivim, ali bi definitivno volela da ima vise njihovih zajednickih scena.
Beremy su mi bili savrseni. koliko Jeremy voli Bonnie *.* i kako je bio skrhan sto ne moze nista da pomogne. kako mi ga je bilo zao.
Borba izmedju Bonnie i Klausa je bila blago receno spektakularna. Bonnie je stvarno neverovatna. stvarno me je kupila u ovoj epizodi. i mocna je. i kako je Damona oduvala *.*
zao mi je sto Caroline nije bilo vise. mogli su da je malo vise ukluce u celu pricu.
Damon koji objasnjava Eleni kako stoje stvari. ja vise nemam reci za njega. I'm team Damon all the way!!! kad mu je Elena opalila samar i kako mu se izraz lica nimalo nije promenio, kako joj je hladno sve izdeklamovao.
i kako je Stefana bukvalno ponizio na finjaka. msm da je Damon potpuno u pravu. Eleni treba neko ko ce da joj kaze ne i da bude tvrd kada treba da smanji dozivljaj, a ne da se stalno vrti oko nje kao da ima 5 godina. da, nekad je treba lagati, zato sto ona ima idiotske nagone da svima pomogne i sve spasi.
i scena u Damonovoj sobi, kada se Elena "izvinjava" i Damon joj kaze : I WILL ALWAYS CHOOSE YOU. jedna od najlepsih njihovih scena ikada. kako ga je Elena tada gledala. 100% je u tom momentu shvatila da je zaljubljena u njega. a msm da je i Damon shvatio da je ona shvatila neke stvari. i definitivno se razmisljala dal da ostane, ali joj je bilo jasno da ako bi ostala svasta bi se desilo.
sve u svemu ova epizoda me je navela da jos vise volim Delenu, iako sam mislila da je to nemoguce Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

60 Re: 18. The Last Dance on Fri 15 Apr 2011, 8:46 pm

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
E ovako,da i ja kazem nesto.
Znaci konacno sam pogledala epizodu,s obzirom da sam ceo dan pokusvala da je skinem a konecija mi je stalno pucala.Znaci Sve vreme dok sam gledala seriju sam skakala po fotelji!Epizoda je FENOMENALNA!Jedna od najboljih,ako ne i najbolja!Odusevljena sam!
Alaric tako dobro glumi Klausa,da mi je cak bio i gotivan. xD
Sto se tice Bonnie,ja sam se totalno nalozila da ce umreti.Scena kada se bori sa Klausom i kada pogleda u Elenu je bila pretuzna. Sad
Ali onda kada je Damon onako hladnokrvno rekao da je znao za Bonnie,ja sam tada shvatila da Bonnie ipak nece umreti!
Ona scena "I will always choose you.." je bila predivna,predivna! I taman sam pomislila da ce se desiti nesto vise,ali Elena glupaca! Ja nju ne razumem! Ali uopste! Ples je bio i smesan i lep,ali nista wow,kao sto su najavljivali..Ova scena "I will always choose you" je bila daleko lepsa!
Umm..Matt i Caroline,pa nista posebno.U jednom trenutku sam pomislila da ce se Matt umesati,odnosno saznati nesto i preneti serifu.Ali..huh,sreca pa nije.
I odlicna je ona scena pred kraj sa Damonom i Stefanom.Bas mu je odbrusio! ^^
Borba izmedju Bonnie i Klausa je bila odlicna!
Sve u svemu,slazem se sa prethodnim komentarima! Smile

http://twitter.com/MayaError

61 Re: 18. The Last Dance on Fri 15 Apr 2011, 9:53 pm

<3 Originals <3

predivnoooooo ^_^

62 Re: 18. The Last Dance on Fri 15 Apr 2011, 10:26 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
*____________* sad sam skontala da nisam komentarisala ovu epizodu O.o
u sustini se slazem sa svima!preeeeedobra je <3

DE Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek

ZNACIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII AAAAAAAAAAAAAAAAAA.
80 80 80

http://destinedtobe.tumblr.com/

63 Re: 18. The Last Dance on Sat 16 Apr 2011, 1:42 am

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Oke, EPIZODA JE BILA PREDOBRA. :O

Alaric, tj Klaus, Bonnie i smrt, PREPLAKALA sam. :O I Jeremy.
I Delena. I sve. Stvarno me je dirnulo.
Što je najgore, ni u jednom trenutku nisam posumnjala,
da Bonnie nije mrtva u stvari. o.O Nepredvidivo, skroz.

DELENA, šamar, i već čuveno "I will always choose you" :smrcc:
I kako je bila srećna kada je plesala sa njim. :')
Mada, svi smo očekivali više od tog plesa, jelte. xD

It's getting awkward between the Salvatores. Very Happy
Msm da je svima očigledno ko se u stvari najviše trudi.
I u pravu je Damon.

Samo me je kraj zbunio. o.O
To je Elena, jel da? xD Msm jeste, da. xD
Ja sam utripovala da je to Katherine, koja špijunira. xD
Al to ne bi bilo logično, nego samo na prvu loptu. XD

Matt me jedino nervira sa ovim ponašanjem.
Al pretpostavljam daje razumljivo.

Klaus je genijalan. Klanja Se

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

64 Re: 18. The Last Dance on Sat 16 Apr 2011, 8:23 pm

Starlight

Moderator
Moderator
jao da, i ja sam bila u tripu u pocetku da je na kraju bila Katherine, al onda sam skontala da je to nemoguce jer em je Elena nije pozvala unutra, em je ono bila Elenina majica do koje Katehrine nikako nije mogla da dodje. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

65 Re: 18. The Last Dance on Sat 16 Apr 2011, 8:59 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Gledala sam sad neki intervju sa Ianom, rekao je da je Joseph Morgan odličan glumac i da je Klaus na neki način jako sličan Dejmonu. DAKLE, OČEKUJEMO DAMON DUPLO.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

66 Re: 18. The Last Dance on Sun 17 Apr 2011, 1:00 am

Starlight

Moderator
Moderator
ijao jedva cekam.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

67 Re: 18. The Last Dance on Sun 17 Apr 2011, 9:43 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Em (: wrote:Gledala sam sad neki intervju sa Ianom, rekao je da je Joseph Morgan odličan glumac i da je Klaus na neki način jako sličan Dejmonu. DAKLE, OČEKUJEMO DAMON DUPLO.
Kao da su braca! Very Happy

68 Re: 18. The Last Dance on Sun 17 Apr 2011, 11:07 am

Twin.flames

Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.
Slazem se sa svima. Ovo je bila sjajna epizoda. Ples je pomalo razocarenje, jer smo sve videli u promo snimcima, ali je zato kraj bio fenomenalan. Kolikooo sam zelela da se Elena vrati i ostane u sobi. A videlo se i da ona to zeli. ^^ Isto ocekujem neki neverovatan kraj sezone i mora biti u vezi DELENE.
355

69 Re: 18. The Last Dance on Sun 17 Apr 2011, 11:12 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ovo je moj omiljeni deo! Very Happy

70 Re: 18. The Last Dance on Sun 17 Apr 2011, 12:56 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Stvarno sjajna epizoda Very Happy
Jedino me malo razočarao DE ples [valjda što sam previše očekivala -.-] al' je i to bilo fino, divni su zajedno i ona se još i nasmijala iako je tako grozna situacija Smile
Zadnja scena <3 "I'll always choose you." zvučalo je tako nekako prirodno, baš onako kako treba da bude ...
Lažna Bonnina smrt mi je bila malo žnj. :/ Mada sam se rastužila kad sam mislila da je stvarno mrtva. Ne znam, ona mi je opet postala užasno draga, i fino je plesala s Damonom, moram da priznam Laughing
Matt mi ide na tuki.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

71 Re: 18. The Last Dance on Sun 17 Apr 2011, 3:38 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
.Corpse Bride. wrote:Matt mi ide na tuki.

Slažem se. -.-
sniper

Pitam se šta će biti kada Caroline sazna. HAH.
Al stvarno nije zaslužila.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

72 Re: 18. The Last Dance on Sun 17 Apr 2011, 6:00 pm

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
Ja msm da ce se ona strasno razocarati i nadam se da ce tada naici Tyler. ^^

http://twitter.com/MayaError

73 Re: 18. The Last Dance on Sun 17 Apr 2011, 9:45 pm

<3 Originals <3

Em (: wrote:Gledala sam sad neki intervju sa Ianom, rekao je da je Joseph Morgan odličan glumac i da je Klaus na neki način jako sličan Dejmonu. DAKLE, OČEKUJEMO DAMON DUPLO.

volela sam ga i pre nego sto se pojavio u bilo kom obliku,jos vise ga zgotivila kad se pojavio iako to jos nije real him al ako je D2.....nesumnjivo ce postati moj drugi omiljeni lik Smile))

Mrs.Somerhalder wrote:Ja msm da ce se ona strasno razocarati i nadam se da ce tada naici Tyler. ^^

sigurno ce biti jako razocarana i povredjena Sad( al nadam se da ce Tyler biti tu da je utesi Razz Twisted Evil

74 Re: 18. The Last Dance on Mon 18 Apr 2011, 1:16 pm

♥_Vampire_in_love_♥

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
Dakle epizoda je extra..mene nije razočarao ples jer je se Elena nasmijala i čak dala Damonu kompliment..naravno da bi bilo bolje da je bio maaallo duži ali bio je dobar
I kada Damon kaže da će uvijek na kraju dana on biti taj koji će spasiti Elewnu <3
aa kada je Bonnie "umrla" ja sam plakala..i Jeremy.... kada je Elena ošamarila Damona pa mu se izvinila i ono "I will always chose you" <3...

Klaus je legenda!
Predobra epizoda....

75 Re: 18. The Last Dance on Mon 18 Apr 2011, 2:19 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Nisam komentarisala jos. xD Sramota Smile
Odgledala sam u petak. I sva sam bila dfahrvq3gqw3b43qllovg4q3 o.O xD

Klaus srce Kako je dobar liik. Al, jos draze mi je sto su ga nasamarilii.
Znala sam da Bonn nece umreti, ipak je ona glavni lik ^^ I tako mi je drago Smile Ona i Jer su preeeeeeslatkii Smile
Damon i Elena srce Onaj citaaat znaciiiiiiiiiiiiiiii :OOOOO Prelepi su. Mada, ples je bio bolji iako je trajao samo 10 sekundii.
Isto mi se svidela Bamon saradnja ^^ Bilo bi super da budu drugovii.
Elijah ozivljava. Hm. Bice zanimljivo i napeto xDD
Predobro je sniimljenoo sve. Necu da daviiim vise Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

76 Re: 18. The Last Dance Today at 6:32 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next