You are not connected. Please login or register

SOJ - Giljermo del Toro i Čak Hogan

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 SOJ - Giljermo del Toro i Čak Hogan on Sat 26 Feb 2011, 12:09 am

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator

Prvi deo trilogije Soj, vampirske sage XXI veka.

Boing 777 sleće na njujorški aerodrom i na putu do terminala iznenada potpuno zamire.
Svi zastori su spušteni. Sva svetla isključena. Sve linije komunikacije utihnule su. Zemaljske službe nemaju odgovore. Doktor Ef Gudveder, vođa tima za hitne intervencije u slučajevima biološke opasnosti, zaposeda sablasni avion. Ono što je otkrio sledilo mu je krv u žilama.
U isto vreme, u starinarnici u Španskom Harlemu, Abraham Setrakijan, bivši profesor Bečkog univerziteta i preživeli iz koncentracionog logora Treblinka, shvata da se događa nešto. On zna da je došlo vreme – na pomolu je početak rata ili kraj sveta.

„Svakih nekoliko decenija vampirski žanr postaje malo anemičniji, a znanje nemrtvih preti da umre za nas. Ali onda dođe jedan Ričard Metison, ili Stiven King, ili... i sve opet oživi. Ovog puta žanr su oživeli Giljermo del Toro i Čak Hogan svojim zastrašujućim novim romanom Soj, bezbožnim okotom romana Ja sam legenda i Salem’s Lot.“
Den Simons, pisac bestselera Drud i Teror

DRUGI DEO

Već neko vreme me zanima da pročitam ovu knjigu, od prošle godine, kad sam videla na Sajmu. o.O Valjda ću se nakaniti jednom da kupim. Zvuči mi zanimljivo baš. Jel čitao neko od vas? Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]