You are not connected. Please login or register

There's no way to reach us [+18]

Go to page : Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 3]

51 Re: There's no way to reach us [+18] on Tue 29 Mar 2011, 3:48 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Biti stvoren kao najkrvolocniji i najbezdusniji monstrum nije nimalo lako.
Ali kao stvoren takav, moras opstati, bez obzira na posledice, na svet oko sebe.Jer ti si
stvoren da ubijas.
Tesko je ziveti. Jos teze opstati.

Ah Very Happy Vampiri i nasa ljubav prema njiiimaaa Wink

Podigla je belu podsuknju i izvadila
maleni noz. Viktorija se na to nasmejala. Arwen je stvarno umela da se pripremi, mada obe su
znale da taj noz ne vredi nista, da taj noz nije nista u odnosu na to sta su one.

<333333
Mnogo mi se svidja za sad Smile

"Obecaj mi da cemo vec sledece godine biti daleko odavde. Samo nas dvoje." Dotakao je njene usne
tek okrznuvsi ih malo. Napucila je donju usnu kao znak da zeli jos. Pune usne razvise se
u mali, ali znacajan osmeh. "Obecavam ljubavi. Samo nas dvoje. Zauvek." Uzvratila mu je sirokim
osmehom, ubrzo ga zagrlivsi. Mogao je da oseti kako njeno srce kuca poput nemirnog mora. "Zar ne
mislis da je zauvek previse?"

Mrzeo je to sto
je morao da je slaze, ali nije dozvolio da vidi njegovu jedinu slabost. Njegovu proslost.

Svi mi zeliiimo zauvek. srce

Sve ce joj biti naplaceno jednog dana.

Bjanka&Stefaaan srce

Covek se navikne na samocu, nekad je zeljno iscekuje iako mu je ona najgori prijatelj.

Istinaaa Very Happy

E, sad ovako. Počela sam da čitam (i pročitala sam) zbog silnih komentaraaa. Moram da kažem da je jaaaaaako dobro, pošto i ja volim da pišem i na neki način se 'razumem' u to xD
Viktoriija mi je okeej lik, al najviše mi se dopada Bjanka, prvenstveno zato što obožavam Kat srce
Od muških mi je Tom adorable Wink
Samo tako nastavi, čitaću i dalje. srce <33333

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

52 Re: There's no way to reach us [+18] on Tue 29 Mar 2011, 7:44 pm

Mαяi♥

First Bite
First Bite
Jaoo tek sam sada stigla da procitam ostatak!!!! Divno jeee!!!!
Uff Bjankaa Very Happy I like her !!!! srce

53 Re: There's no way to reach us [+18] on Tue 29 Mar 2011, 8:09 pm

Little J

Invited in
Invited in
@Alma: Nema problema my love. Wink Bitno je da jesi, i hvala ti puno. <3

@Sara: Aww, nemas pojma koliko mi je drago zato sto citas, pre svega. ^-^
Jako mi je drago sto ti se dopada, a pokusavam da svakog lika dozivim i kroz njega iskazem sta sve zelim.
Iskreno, cak se i meni Bjanka najvise dopada. Razz
Konacno nekome i Tom da se dopadne. Very Happy Hvala ti puno jos jednom. <3

@Marija: Hvalaaa darling, puuuno. <3

Potrudicu se da do sutra zavrsim novi chapp. ^-^
Hvala vam jos jednom svima, bas sam srecna kad vidim da neko ipak cita fikciju. <3

http://littlejhunter.blogspot.com/

54 Re: There's no way to reach us [+18] on Sun 03 Apr 2011, 1:39 pm

Little J

Invited in
Invited in
7.

Uz glasno skripanje zastarelih tockova, kocija je stala ispred velikog dvorca.
"Izgleda lepo." rekla je Majam sa malom kolicinom srece. "Barem nesto za ova dva prokleta dana."
dodao je Stefan ravnodusno, a zatim izvadio sve stvari i polozio na suvu zemlju, punu opalog i osusenog lisca.
Par njih je odletelo do crnih, koznih i iskrzanih cizama. Stefan, koji ih je pratio pogledom, mogao je i da ih prepozna.
"Uzivali ste u putovanju?" upitala je nasmejano Bjanka, sto ih je sve irititalno, i posla ka gvozdenoj kapiji.
Damon je bio odmah iza nje, spustene glave. Majam se sazali na njega, te ga rukom nezno potapsa po ramenu.

~

"Gladna sam." rekla je snuzdeno Viktorija, ispivsi poslednji gutalj gorkog vina. "Mislim da cu ici
da lovim malo, ionako dugo nisam." Arwen na to klimnu glavom. "Zelis da podjem sa tobom?" upitala je,
a zatim nastavila da plete vuneni ogrtac. "Ne, u redu je." Viktorija joj je uputila osmeh, i ubrzo nestala.
Arwen nije ni cula kada je neko posle Viktorije otvorio vrata. Mogla je da oseti necije prisustvo, a zatim, brzo
potrcala i pribila priliku uz hladan zid. "Tom." izustila je slabasno, a zatim se nasmesila i pustila ga. Na trenutak
se preplasila, ali videvsi njegovo zbunjeno lice, odmah se omeksala.
"Nije mi bila namera da proveravam brzinu tvojih refleksa." dodao je, a zatim joj uzvratio osmeh. Vratila se
u prvobitni polozaj i nastavila da plete. "Sledeci put se najavi. Treba ti nesto?" Tom joj je prisao i nervozno
se vrpoljio u krug. "Znas.. mislio sam da.. ako si u nekom slucaju gladna, mozda bismo mogli da odemo u lov?"
upitao je nervozno i iscekivao njen odgovor. Arwen se glasno nasmejala na njegov izraz lica i klimnula glavom.
"Kakva koincidencija, Viktorija je upravo otisla u lov." Arwen doda sumnjicavo. "Pa.. znas.." Tomov izraz lica se promenio.
"U redu je Tom. Znam da zelis da je povratis, sve sto si trebao je da me pitas." Arwen spusti igle i uputi se ka njemu.
"Pomoci cu ti. Hajdemo sada."

~

St. Louis Ater izgledao je lepse nego ikada. Bjanka se prisecala vremena provedenog sa porodicom ovde.
Brzo je procistila grlo i krupnim korakom nastavila do dvora. Izbliza je izgledao donekle napusteno, ali
i dalje su se primecivali tragovi ljudskog prisustva.
"Da li neko zivi ovde?" upitao je znatizeljno Damon razgledajuci sve oko sebe.. Bjaka je samo nastavila da hoda, ne obazirujuci
na ostale. Ali ipak, posle par sekundi resila je da im odgovori.
"Da li izgleda kao da neko zivi?" uz snazan prasak uspela je da pokida debele i zardjale lance koji su
bili okovani oko prozora. Damon je prevrnuo ocima i usao za njom. Soba u kojoj su se nalazili bila je
potpuno sredjena. Blo je ocigledno da je ovo neko odrzavao. Pratio je Bjanku do druge sobe. Za razliku
od prve, ova je bila poprilicno prljava i zapustena. U sobi se nalazio samo jedan radni sto, pun
prasine i papira. Bjanka je uzela par njih i nestala. Damon je ostavio stvari, a ubrzo su se Majam i Stefan pridruzili
razgledanju.
"Ne razumem zasto je samo jedna soba sredjena?" upitala je Majam, a zatim se vratila u razgledanju prethodne, sredjene sobe.
Mala slika bila je pored kreveta, na kom je bio pocepan plast, i ona je uzela. Na slici su bile dve male devojcice.
Obe sa kovrdzavom kosom, punim usnama i krupnim ocima. "Bjanka.." izustila je u cudu Majam, a zatim proverila
da li je neko ispred sobe. Uverivsi se da su Damon i Stefan izasli, zatvorila je vrata i pocela da pretrazuje sobu.
Sa desne strane kreveta nalazio se nocni stocic, na kom je bila mala lampa. Otvorila ga je. Odjednom je previse
pitanja ispunilo njenu glavu.

~

"Izgleda mi jako poznato." rekao je Damon, jos jednom pogledavsi dvorac. "Siguran sam da sam ga video vec."
Stefan je bio pored njega, prativsi pogledom njegov. Cak je i njemu izgledao jako poznato, ali nije zeleo nista
da kaze, samo je nastavio da seta. "Da, ako te je Bjanka komeplovala, ocigledno je da znas." dodao je Stefan.
Damon ga je uhvatio za ruku i okrenuo. "Nisam ovo zeleo Stefane, nisam ovako zamisljao nasu buducnost."

55 Re: There's no way to reach us [+18] on Sun 03 Apr 2011, 5:09 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Jaooo Very Happy dobro je Smile
bas me zanima kako ce se dalje odvijati stvari izmedju Viktorije i Toma Smile
i sta predstavlja onaj dvorac za Stefana i Damona Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

56 Re: There's no way to reach us [+18] on Sun 03 Apr 2011, 6:15 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Mnogo mi se svidja ovaj chapp! Nesto mi palo na pamet... Jesu Viktorija i Bjanka sestre? =3
Arwen je tako dobra <3 =3 Nekako ona i Majam su mi slicne =D Svi likovi su mi odlicni, samo nesto su mi Damon i Stefan mnogo uplaseni O_o sto pokazuje mocnost Bjanke Wink

Odlicni su ti opisi Wink Mnogo mi se svidja =DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

http://twitter.com/DraganaKolakx3

57 Re: There's no way to reach us [+18] on Sun 03 Apr 2011, 6:19 pm

Little J

Invited in
Invited in
@Sara: Jako mi je drago sto ti se svidja. <3

@Dragana: Da, Bjanka i Viktorija su sestre. ^-^
Damon i Stefan su sada uplaseni od Bjanke, iskreno, to je doslo samo po sebi dok sam pisala, nisam planirala tako da ih predstavim, ali u sledecem chappu cu neke stvari objasniti. Very Happy
Dankeee <333

58 Re: There's no way to reach us [+18] on Sun 03 Apr 2011, 6:38 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
E nemam blage veze kako se na nemackom kaze nema na cemu xD

Jej xD Ma odlicna je prica i vidi se da su uplaseni, jedva cekam da vidim razloge =P Mnogo mi se svidja prica Wink

59 Re: There's no way to reach us [+18] on Sun 03 Apr 2011, 7:01 pm

Little J

Invited in
Invited in
Kaze se bitte(skraceno) ili bitteschön, kako hoces. Smile
hvala opeet. Very Happy

60 Re: There's no way to reach us [+18] on Tue 05 Apr 2011, 6:25 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Zar to ne znaci molim? O_o?

E pa bitte =D

61 Re: There's no way to reach us [+18] on Thu 14 Apr 2011, 8:15 pm

Lady Autumn

Invited in
Invited in
Kako dobro pišeš! OMGOMG

Sviđa mi se Bjanka, premoćan je njen lik.
Damona svugdje obožavam, pa i ovde. 35435
Opisi su ti prelijepi. 44666
Nadam se da ćeš nastaviti da pišeš. lilangel

http://www.newmoon-balkan.com/forum

62 Re: There's no way to reach us [+18] on Thu 21 Apr 2011, 4:24 pm

TheVampOne

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Aww Vanna ovo je predobro, bas sam se uzivela u pricu Very Happy
Viktorija i Tom - OTP haha *__*
Njihovi likovi su mi najbolji i Bjanka mi je zanimljiva!
Nadam se da ces nastaviti da pises kad budes imala vremena <3

63 Re: There's no way to reach us [+18] on Thu 21 Apr 2011, 4:43 pm

Little J

Invited in
Invited in
@Dada: Haala ti punopunopunooo! Very Happy
Da, naravno da cu nastaviti, samo sada imam dosta obaveza, pa cu u toku sledece nedelje napisati novi chapp. <3

@Taca: Looooveee. <3 hvala tiiii do neba!
Juu imas i OTP hahaha, yay, barem neko. Razz Very Happy
Dap, dap, hocu. <3

64 Re: There's no way to reach us [+18] on Mon 02 May 2011, 12:29 am

Starlight

Moderator
Moderator
jako je uzbudljiva radnja Smile
shipujem Viktoriju i Toma, a omiljeni likovi su mi Viktorija i Bil.
svidja mi se obrt sa Alaricom, to si lepo smislila Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

65 Re: There's no way to reach us [+18] on Sun 08 May 2011, 10:01 am

Katherine Pierce

Someone's New in Your World
I meni se najviše sviđa Bjanka xd
Obožavam nastavke,mogu da se saosjećam sa likovima,posebno sa Damonom.Kad je njega strah i mene je xd.
Interesuje me šta će biti dalje....Damon je i ovdje savršen,čak i kad je uplašen.
Bjanka je gora od Katherine,i like it.Piši dalje ......Smile

66 Re: There's no way to reach us [+18] on Sun 08 May 2011, 11:19 am

Little J

Invited in
Invited in
Hvala vam obema puuno. <3
Idem da gledam PLL i posle krecem sa pisanjem. Very Happy

67 Re: There's no way to reach us [+18] on Sun 08 May 2011, 6:13 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
nisam swe pr0citala tek cu al 0w0 sxt0 sam pr0citala d0 sada mi se mng0 dja .. swaka cxast mn0g0 d0br0 pisxesx ^^

68 Re: There's no way to reach us [+18] on Mon 09 May 2011, 2:54 pm

Little J

Invited in
Invited in
8.

Majam je procitala sva pisma. Nije ni slutila da ce ono sto nadje promeniti njeno misljenje o Bjanki, nije ni
slutila sta se ustvari dogadja sve ovo vreme. Blago se namrstila i nesmotreno spustila pisma na krevet. Uz glasno
skripanje ustala je sa kreveta, istrog trenutka zazalivsi sto je to uradila. Gromoglasan udarac vratima desio se
samo par sekundi kasnije i mogla je da pretpostavi ko je osoba koja ih je otvorila. Progutala je knedlu, skupivsi hrabrost da
podigne umoran pogled. "B-bjanka." glas joj je u trenutku zadrhtao.
Besna, i povredjena zbog svoje ne paznje, Bjanka se namrstila i neljudskom brzinom se stvorila ispred Majam.
"Kako se usudjujes da udjes ovde?" upitala je besno, okomivsi dva prsta oko njene vilice.
"Izgubila sam se, stvarno nis.." Bjanka je jos jace stegla, upotrbivsi svoju moc da izvuce to iz nje. Nije zelela
da iko zaviri u njenu proslost. "Sta si radila ovde?" upitala je, skoncentrisana na svaki zvuk u prostoriji. Zenice
su joj bile sire nego uobicajeno i Majam je to primetila. "Izgubila sam se, trazila sam Stefana." odgovorila je Majam
ne trepnuvsi. Ni ne slutis da si prevarena.
Bjanka je izdahnula, uz veliko olaksanje i pustila je. "Tako dakle. Sledeci put razmisli dobro pre nego sto zalutas."
rekla je Bjanka hladno i napustila prostoriju. Majam je sacekala par sekundi, zatim se lagano stpustila na krevet.
Dakle, tacno je. Sa malom kolicinom vrbene je mogu nasamariti.

~

"Hej, nije fer, taj zec je trebao biti moj." uz glasan smeh rekla je Arwen. "Sada cu morati da trazim novog."
Tom je telo isusenog zeca bacio dalje od sebe i obrisao krvava usta maramom. "Ko prvi, njegovo, zar ne? A i uostalom,
zar ne bi trebala da si malo brza?" suzio je oci, dozvolivsi da mu se uglovi usana razviju u maleni osmeh. Arven ga je
pogledala sa cudzenjem, a zatim prekrstila ruke. "Samo sam te pustila da ga ulovis, da ne mislis da si sporiji od mene, ali jesi."
Nagla je glavu na stranu, a zatim napucila usne.
"Mlada dama se uvredila? Nije mi bila namera." samo par sekundi kasnije, oboje su krenuli da se smeju i jure po velikoj poljani.
Ali neko je morao da prekine zabavu.
"Da li bi vam smetalo da se pridruzim?" upitala je Viktorija ravnodusno, bez ikakve emocije. Arwen se naglo okrenula,
pogledavsi je. Brzo je osmeh sa njenog lica nestao, lepo se zabavljala sa Tomom. "Naravno da ne." odgovorila je.
Tom je gledao u njenu siluetu, naslonjenu na debelo hrastovo drvo. Nije imao snage da se raspravlja sada sa njom.
"A tebi Tome? Ne izgledas previse odusevljeno zbog mog prisustva? Ili je bolje da odem?" Tom je samo klimnuo glavom, sto je
ona shvatila pogresno i u sekundi nestala.
"Sta kog.. zasto je otisla?" prosiktala je Arwen.

~

"Zar misli da tako moze sa mnom? Zeli da popravi stvari, a tamo se zabavlja. Da, stvarno mu je stalo."
Billov san prekinulo je necije dranje. Naglo je otvorio oci, pruzio ruku da dohvati plast i orgnuo ga.
Glas je bio i vise nego prepoznatljiv. Laganim korakom dosao je do Viktorijine sobe i pokucao.
Duboko je udahnula, prepoznavsi Billov miris. "Udji." rekla je, u pokusaju da joj glas zvuci stalozeno i mirno.
"Viktorija, da li ima nesto o cemu zelis da pricamo?" uputio joj je zabrinut pogled i nezno uhvatio njenu ruku.
Viktorija ga je pogledala, suzenih ociju. "Kako moze to da radi? Kako se usudjuje da mi prica kako mu je stalo, kad nije?"
upitala je, ispustivsi jedan jecaj. Bill je privio uz sebe, i obavio svoje ruke oko nje. Kako je bio visi, naslonio je bradu na
njenu glavu, prethodno je poljubivsi u teme. Znao je o kome se tacno radi. "Stalo mu je, iako to pokusava da prikrije
sto je bolje moguce. Uostalom, ti si ta koja ga sve vreme odbija, zar ocekujes da ce te cekati zauvek?" upitao je.
"Znam. Znam da me nece cekati, ali zelim da pati za sve sto mi je uradio." uzaludno pokusavajuci da ne zaplace, nije mogla
da izdrzi. Znala je da pred Billom ne treba da se pretvara, znaju se previse dugo da bi ista sakrila od njega.

69 Re: There's no way to reach us [+18] on Mon 09 May 2011, 7:57 pm

Starlight

Moderator
Moderator
hmmm, Bianca je Original ? zanimljivo Smile
volim Billove i Viktorijine momente <3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

70 Re: There's no way to reach us [+18] on Mon 09 May 2011, 8:06 pm

Little J

Invited in
Invited in
Nope, nije Original. Very Happy Ali bice "povezana" na neki nacin sa njima.^^
Drago mi je da ti se svidja. <3

71 Re: There's no way to reach us [+18] on Mon 09 May 2011, 8:07 pm

Starlight

Moderator
Moderator
volim ovakve tajanstvene zbrke xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

72 Re: There's no way to reach us [+18] on Mon 09 May 2011, 9:03 pm

Little J

Invited in
Invited in
Daaanke, stvarno, trudim se. (koliko mi okolnosti dozvoljavaju xD) <3

73 Re: There's no way to reach us [+18] on Tue 10 May 2011, 12:12 pm

Katherine Pierce

AAAa nastavi što prije.Obozavam Bjankino ponašanje,Viktorija je najopasnija žesnka ovdje poslije Bjanke,ako se ne varam.

74 Re: There's no way to reach us [+18] on Thu 12 May 2011, 10:58 am

Little J

Invited in
Invited in
Hvala ti puuuno. <3
Ne verujem da cu danas stici, ali sutra sigurno postavljam chapp. Smile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3