You are not connected. Please login or register

There's no way to reach us [+18]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 3]

26 Re: There's no way to reach us [+18] on Tue 22 Feb 2011, 11:59 am

Little J

Invited in
Invited in
Princess Of Darkness wrote:
Victoria Rules!

he Cerek
Hvalaaaaaa Very Happy

http://littlejhunter.blogspot.com/

27 Re: There's no way to reach us [+18] on Tue 22 Feb 2011, 5:56 pm

Katherine Pierce

Someone's New in Your World
Jedva čekam sljedeći chap cheers
Stvarno obozavam flashback u pričama kao i zamršene prošlosti likova Smile

28 Re: There's no way to reach us [+18] on Tue 22 Feb 2011, 6:04 pm

Little J

Invited in
Invited in
Hvala puuno. <333
Chapp cu postaviti veceras ako ga zavrsim, ako ne onda sutra. ^-^

29 Re: There's no way to reach us [+18] on Wed 23 Feb 2011, 4:57 pm

Little J

Invited in
Invited in
4.

"Majam, draga, dodji." zenski, barsunast glas odzvonio je u viktorijanskoj katedrali ostavljajuci za sobom samo nemu tisinu.
Plava devojka nevoljno ustade, te uz hladan izraz lica pridje drugoj. "Ovim si presla svaku granicu. Kako se usudjujes?"
rece Majam ogorceno, te pokupi krajeve maslinaste suknje pripremajuci se da ode. "Majam, stani! Znas da mi je potrebna
tvoja pomoc." ocajno, u pokusaju, je govorila druga. "Bjanka, molim te, postedi me. Lose ti ide izigravanje dobrice." Majam
procedi kroz zube.
Ubrzo je osetila snazan bol u grudima. Strah je prozeo njeno telo. "Ostavi me." rekla je tiho. "Dobro znas da ja ne pitam dva puta.
Ides sa mnom." dodade Bjanka besno. Pustila je Majam, nakon cega se ova iskasljala. Osecala je kako ce joj grlo svakoga
trenutka puci od bola. "I usput, prenesi svom precasnom ocu da vrati ono sto mu ne pripada."namignuvsi, devojka napusti katedralu,
ostavivsi Majam u suzama. Sve ce joj biti naplaceno jednog dana.

~

"Arwen, izgledas ocaravajuce." Viktorija je po ko zna koji put odmerila crnu haljinu od najfinije svile koja se tada jako tesko
nalazila. Arwen joj se zahvalila ne skidajuci veliki osmeh s lica. Nanevsi zadnji sloj sedefaste senke okrenula se
ka Viktoriji."A gde je tvoja haljina?" upitala je radoznalo. Viktorija nabora celo, a zatim otvori drveni orman.
"Hm." stavila je prst blizu usana razmisljajuci koju da obuce. Velika paleta raznobonih haljina zauzimala je prostor u ormanu.
"Crvenu." dodade Arwen posle par sekundi. Viktorija se nasmesi. Bingo! "Citas mi misli."
I bas tako, Viktorija je izvukla crvenu haljinu. Gornji deo cinio je korset prozet svilenim trakicama, dok je donji deo bio od tila.
"Imam osecaj kao da mi je 14 godina." Arwen se na to nasmesi te klimnu glavom. "O da. Secam se svih balova na koje sam odlazila kao
mala. Mama bi se cele nedelje mucila zbog haljine i svih nebitnih detalja, da bi je ja na kraju upropastila."
"Jednom sam otisla na bal obucena kao muskarac. Niko me nije prepoznao." rekla je Viktorija uz sirok osmeh, zatim se prisetivsi."Sem Toma."
Arwen na to sede blizu Viktorije. "Hoces mi ikada ispricati sta se desilo?" upitala je Arwen radoznalo. Vise joj je dojadilo
da svi nesto kriju od nje. Volela je ona Viktoriju, ali to njeno zatvaranje u sebe joj nikako nece pomoci. "Da, samo ne sada."
"Dobro, zasto sam samo ja iskljucena iz cele ove price?" povikala je besno Arwen. "Pitam Billa, on pobegne, pitam tebe, ili kazes
da ces uskoro ili skrenes sa teme." Viktorija procisti grlo te je uhvati za ruku. "Obecavam da cu ti ispricati sutra." Viktorija
izvi jedan ugao usana u osmeh. "Uredu. Sada se obuci, vreme je da sidjemo."

~

"Bjanka, sta ces ti ovde?" nervozno lice mladica dobilo je bledu boju videvsi priliku koja je stajala pred njim.
"Dobar dan i tebi, Stefane." uputila mu je sirok osmeh. "Sta zelis?" upitao je odsecno jedva je pogledavsi.
"Tebe." uhvatila ga je za rukav, a zatim svom snagom pribila uz zid. Skupio je oci na trenutak od velikog bola.
"Ja nisam tvoja igracka." procedio je kroz zube, a zatim pokusaoda je gurne. Munjevitim pokretom ruke bacila ga je sa jedne
strane dvorane na drugu. Ispustio je jedan krik, a zatim bezuspesno pokusao da ustane.
"Ili ces raditi kako ja kazem, ili ce se ovo lose zavrsiti." kroz koju sekundu stvorila se ispred njega, kleknuvsi.
"Zato me slusaj." krenula je pokupivsi par kamena
sa poda. "Reci svom budalastom bratu da se pojavi posle ponoci kod glavne katedrale sa svom potrebnom opremom." Stefan je nepomicno
lezao u cosku sobe. "Ili ce umreti."

~

Usavsi u hol dvora, Viktorija je zanemela. Toliko uspomena. Mali osmeh ocrtao se na njenom licu.
"Predivno je. Stvarno su se potrudili." rekla je Arwen graciozno hodajuci. "Kombinacija zute i plave. Neprocenjivo."
"Viktorija," pogled joj je odlutao u stranu videvsi Toma "da li si za ples?" upitao je pun nade.
"Rado. Bill, hocemo?" dodala je uz naklon pruzajuci mu ruku. Bill rado uze njenu ruku te je nezno poljubi.
Tomov izraz lica se sledio gledajuci ih kako odlaze. "Idemo?" Arwen dodade uz osmeh te mu pruzi ruku.
Ovo ga je malo oraspolozilo. Poljubivsi njenu ruku nestali su u oblaku guzve.

30 Re: There's no way to reach us [+18] on Wed 23 Feb 2011, 5:57 pm

Katherine Pierce

Wauuuu nastavak je super.Odmah govorim da se ne kajem što sam uzela lik Bjanke,presuper je.Naravno jedva čekam dalje,ova stvar sa Bjankom i Stefanom,te Viktorije i Sam(ako se ne varam). Very Happy

31 Re: There's no way to reach us [+18] on Wed 23 Feb 2011, 6:12 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Odlicno je =D predobro =D super xD mnogo mi se svidja =DDDD
Svi likovi mi se svidjaju =D stvarno prelepo pise =DDD

http://twitter.com/DraganaKolakx3

32 Re: There's no way to reach us [+18] on Wed 23 Feb 2011, 6:23 pm

Little J

Invited in
Invited in
Katherine Pierce wrote:Wauuuu nastavak je super.Odmah govorim da se ne kajem što sam uzela lik Bjanke,presuper je.Naravno jedva čekam dalje,ova stvar sa Bjankom i Stefanom,te Viktorije i Sam(ako se ne varam). Very Happy

Hvala tiii. ^-^
Bice svega i svacega, veruj mi. Razz
Viktorija i Sam? Mislis Tom? Very Happy

Rottie wrote:Odlicno je =D predobro =D super xD mnogo mi se svidja =DDDD
Svi likovi mi se svidjaju =D stvarno prelepo pise =DDD

Hvalaaaa ti puno <333

33 Re: There's no way to reach us [+18] on Wed 23 Feb 2011, 6:24 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Nemana cemu <3 nego oces sutra nastavak? *angel face*

34 Re: There's no way to reach us [+18] on Wed 23 Feb 2011, 6:26 pm

Little J

Invited in
Invited in
Potrudicu se da bude sto pre. Very Happy

35 Re: There's no way to reach us [+18] on Wed 23 Feb 2011, 7:11 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Big Like! Smile

36 Re: There's no way to reach us [+18] on Thu 24 Feb 2011, 6:20 pm

Katherine Pierce

Nisam puno promašila Sam..Tom.A nije važan,kada je Viktorija glavna Smile
Oce biti veceras nastavak?

37 Re: There's no way to reach us [+18] on Thu 24 Feb 2011, 7:33 pm

Little J

Invited in
Invited in
Snezo hvala puno. <333

Alma, nastavak cu postaviti sutra zato sto sam ga zapocela, a ne verujem da cu ga zavrsiti.:/

38 Re: There's no way to reach us [+18] on Sat 26 Feb 2011, 1:32 pm

Little J

Invited in
Invited in
5.

"I onda se saplela, i pocupala devojku ispred nje." smeh se sirio ogromnom prostorijom, okicenom skupocenim zlatom koje
je mamilo oci svake devojke. ljudi su se skupili u par manjih grupica dok je vecina plesala, a neki su i poprilicno popili.
"Mislis da je ona? Lici dosta na svoju majku, ali nadam se da ne poseduje njenu narav."
"Lose ce zavrsiti ako krene njenim stopama." dve punije zene, ocigledno burzujke sa ogromnim vestackim i prosedim pundjama
sedele su na velikim stolicama i komentarisale osobe koje su prisutne na balu.
Viktoriju to i nije previse zanimalo, ali po nekad bi samo malo nacula nesto i nasmejala se potajno. Sve vreme je plesala sa Billom
i prisecala se lepih trenutaka koje su proveli zajedno. Imala je dosta poverenja u njega i smatrala ga je svojim najboljim drugom,
iako je to bilo osudjivano od strane drugih ljudi. Oni su smatrali da je to nemoralno, da su se musko-zenska prijateljstva
uvek zavrsavala onako kako ne treba. Ali, to njih nije brinulo, ipak njihovo prijateljstvo traje malo duze od dva veka.

~

"Opet, izvini sto sam prosuo vino po tvojoj haljini i sto sam se ponasao neprimereno." Thomas se nasmejao, a zatim spustio casu sa vinom na ogradu balkona.
"Uredu je, stvarno, haljina je crna tako da se nista i ne primecuje. Desi se svima, malo vise si popio." Nebo je vec progutalo svaki
zracak sunca pustivsi zvezde na njihova mesta. Arwen je protrljala ruke osetivsi kako joj hladan vazduh prozima telo. Thomas je, videvsi
to otkopcao par dugmeta sa svog sakoa, zatim ga skinuo i lagano postavio preko njenih ramena. Nakon par sekundi, njeno telo se opustilo
i hladnoca vise nije dopirala do njega. "Hvala." rekla je tiho uz mali osmeh. Thomas je samo klimnuo glavom i naslonio se na balkon.
"Lepo je ovde.. nocu." dodala je, par puta presavsi ocima preko guste sume, malog potocica i ogromnog poseda.
"Veruj mi i nije tako lepo kad si sam." rekavsi to bacio je pogled ka potoku i zagledao se. Arwen ga je znacajno pogledala,
a zatim se okrenula ka njemu. "Covek se navikne na samocu, nekad je zeljno iscekuje iako mu je ona najgori prijatelj."
udahnula je duboko, a zatim uzela poveci gutljaj vina srocivsi ga u grlo. Thomas se zatim okrenuo ka njoj. "Ti bi volela da si sama?"
upitao je.
"Ja jesam sama. Iako me Viktorija na veliki nacin ispunjava, i dalje se osecam usamljeno."

~

"Mrzim sto moram ovo da radim. Mrzim nju!" glas pun besa odjekivao je sumom. Dve drvene kocije stajale su ispred ogromne katedrale.
"Damon, sam si se uvukao u ovo, a samim tim si uvukao i mene!" Stefan je rekao prezrivo, a zatim svom snagom ubacio
vrecu sa odecom u jednu od kocija. "Nadam se da ste spremni." cuvsi poznat zenski glas, Damon se sledio. Zatvorio je oci, a zatim
skupio snagu i okrenuo se ka njoj. "Bjanka. Da, spremni smo." dodao je, a zatim otvorio kociju.
"Dragi, promasio si kociju." Damon je razlogacao oci u soku, a zatim nevoljno izvadio kozni kovceg i krenuo da ga premesta.
Stefan je ispruzio ruku da dohvati vrecu ali ga je Bjanka sprecila. "On ide sa mnom. Ti cekas Majam. Zao mi je sto necemo moci
da budemo zajedno."Napravila je tuznu facu, a zatim mu se priblizila jos vise. Iako je mrzeo iz dna duse, iako je zeleo mrtvu,
ona je opet imala nesto cudno, neku iskru koja ga jako privlaci. Blago okrznuvsi njegove usne njenim, nasmejala se i usla u kociju.
Majam se pojavila iza katedrale i vukla ogroman kovceg. Stefan je potrcao, a zatim joj pomogao i doneo kovceg do kocije. Oboje
su usli, i na znak drugog kocijasa, krenuli su.

39 Re: There's no way to reach us [+18] on Sat 26 Feb 2011, 2:27 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Mnooogoo mi se svidja =) Mnogo dobro opisujes stvari =) skroz imam osecaj kao da se tamo nalazim =)
To strahopostovanje mrznja i sav taj mix osecanja prema Bjanki mi je extra =D
Prelepo je <3

40 Re: There's no way to reach us [+18] on Sat 26 Feb 2011, 2:31 pm

Little J

Invited in
Invited in
^ pokusavam sto bolje da opisem stvari, zato po nekad i ostavim chapp po 2 dana da bi svakog nesto dodavala XD
Hvala ti puno, stvarno. <3
Nemas pojma koliko mi znace komentari, kao i kritike naravno. ^-^
<3

41 Re: There's no way to reach us [+18] on Sat 26 Feb 2011, 4:32 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Nnc <3 Skroz te razumem =DDD

Inace sto se tice sledeceg chappyja ne moras da ceka 2 dana =) mozes ti i sutra da ga postavis ako nadjes vremena =DDDDDD

42 Re: There's no way to reach us [+18] on Sat 26 Feb 2011, 4:39 pm

Little J

Invited in
Invited in
Haha :DD Ma naravno, ne radim to sa svakim chappom, napr, ovaj sam jutros napisala iako sam pocela da ga pisem pre par dana, a nista nisam prepravila. Razz

43 Re: There's no way to reach us [+18] on Tue 01 Mar 2011, 8:57 am

Katherine Pierce

Sorry što nisam ranije vidjela i komentarisala Embarassed
Jedva čekam da vidim šta će biti sa Damonom i Bjankom.
Prelijepo opisuješ,Thomas mi se sve više sviđa.
Veoma je neobično ta mržnja Stefana prema Bjanki,posjeća me kao mržnja prema Katherine.

44 Re: There's no way to reach us [+18] on Tue 01 Mar 2011, 12:13 pm

Little J

Invited in
Invited in
Ma okej je, razumem, obaveze i ostalo.^^
Pa da, pokusala sam, a i na dalje cu da opisujem tu njihovu "mrznju" na slican nacin.
Nastavak cu postaviti veceras ili sutra. Very Happy

45 Re: There's no way to reach us [+18] on Tue 22 Mar 2011, 3:33 pm

Little J

Invited in
Invited in
6.

Vatra iz sveze ociscenog kamina buktala je i sirila talase toplote po sobi. Stara hrastova stolica menjala je polozaj svake druge sekunde vracajuci se u prvobitni polozaj.
"Sredila sam boudoir* konacno." neznim i prijatnim za usi, glasom, rece Arwen. "Bila je u pravom neredu. Haljine su bile pobacane svuda, kao i par nepotrebnih stvari. Stvarno se pitam kako je neko mogao uopste ziveti tamo."
"Sedi draga." rece Viktorija znacajno, te ispusti cudan uzdah i ustade sa stolice. Haljina boje mahagonija vukla se po podu sve do odredjenog trenutka kada je Viktorija zastala. "Spremna sam da ti kazem sve." Arwen je osetila kako joj se nesto prevrce u stomaku, kao i da ovo i ne sluti bas na dobro. Previse je tajni. Viktorija je sela na krevet, gestom rukep okazala je Arwen da dodje. Poslusno je sela pored nje i uzela njenu ruku. Cvrsto je stegla i klimnula glavom. "Tom i ja smo bili vereni." Arwen je bila u blagom soku, te je razlogacala oci. Dakle, to je razlog zasto se prema njemu ponasla ostro i odbojno sve vreme, ko zna sta je nesrecnik uradio. Viktorija se samo blago nasmesila, imala je osecaj da je najgore proslo, ali i sama je znala da najgore tek sledi.
"Njegovi roditelji nisu odobravali nas brak zato sto sam ja vampir, ali svakako su me voleli sto su pokazali par puta. Plasili su se da Tom nece imati buducnost sa mnom, a svakako nisu zeleli da ga pretvorim u vampira. Malo pre nase veridbe, saznali smo da sam trudna. Tom je bio presrecen, kao i njegovi roditelji, ali svi smo znali da je to jako rizicna trudnoca. Dete vampira ima samo 40% sansi da prezivi, i ako uspe da se odrzi u zivotu, velika jeverovatnoca da ce i ono samo nakon par godina biti vampir. Nekada je to i duzi period, zavisi od mesta u kome zivi." Arwen nije mogla da veruje. Jos cvrsce je stegla ruku i prislonila Viktorijinu glavu na svoje grudi. Srce joj je lupalo brze nego inace.
Viktorijine oci poprimile su cudan sjaj. Osetila je kako joj se vid magli, a nije mogla da ne zaplace. "Ne moras dalje ako ti je tesko." rekla je Arwen nakon duze pauze. Nikada za ovo vreme koliko poznaje Viktoriju nije je videla da place. Znala je da je Viktoriji tesko da pokaze emocije, a evo je sada, slomljena i krhka, place na njenim grudima.
"Ne, ne. Zelim da nastavim, vreme je da izbacim iz sebe ono sto sam drzala dosta vremena." Viktorija smrknu te obrisa jednu suzu. "Kako sam pila previse ljudske krvi, zbog hormona, izgurala sam trudnocu. Porodila sam se posle 6 meseci i rodila predivnog decaka. Mojoj sreci nije bilo kraja, toliko toga sam pretrpela da dobijem to dete i konacno sam ga drzala u svojim rukama. Tom je cele noci bio pored mene i Alarica. Tako smo ga nazvali. Alaric John Kaulitz." Viktorija je procistila grlo, a zatim, uz dubok uzdah, nastavila. "Jedne veceri, Alarica su ukrali. Na kraju se ispostavilo da je to bio Tomov otac, kog je on kasnije ubio." Arwen se namrstila, a onda je prekinula. "Ko je onda covek koji se predstavlja kao njihov otac?" Viktorija je znala da to pitanje sledi. "To je neki mestanin kog su oni kompelovali. Nasli su ga na ulici, i doveli ga. Stalno se sele."
"Sta se desilo sa njihovom majkom i.. Alaricom?"
"Pobegla je posle njegovog ubistva, i nakon toga niko je nije video, kao ni Alarica. Djubre od coveka ga je ostavio negde u sumi, da umre od gladi."

~

"Pa, Damone, gde se nalazi zeleni kamen?" Damon je sve vreme gledao kroz prljav prozor kocije. Skoro je svanulo, ali kroz gustu borovu sumu, jedva se koji tracak sunca probijao. Damon nevoljno uze malu koznu vrecicu. Dugo je gledao pre nego sto je dao Bjanki. "Hvala." rekla je skoro necujno. "Zasto bas Stefan i ja?" upitao je nakon duzeg vremena, jedva skupivsi hrabrost. "Bilo mi je dosadno, a tada ste izgledali jako zanimljivo. Ispostavilo se da sam bila upravu." blago se nasmesila, a zatim okrenula ka njemu. "A i mogla sam da vidim, cak i osetim nacin na koji ste me obojica gledali. I dalje se secam te veceri. Pogledom ste ubijali jedan drugog da bi me dobili." Damon se namrstio. "I sada se kajem zbog toga, bas kao i Stefan."
"Oh Damon, hajde, zar ti nije bilo zanimljivo? Posle svega, dobio si svoju nagradu." rekla je kao da je to nesto potpuno nebitno i prolazno. Damon se uvredio, a zatim nastavio. "To nije nagrada, to je sve sem nagrade Bjanka!"

~

"Kako moze?" i pre nego sto je shvatio, Stefan je to rekao naglas. Majam se okrenula ka njemu. "Sta to?" ni nije pitala, znala se o kome se radi. "Samo nas koristi. Kad joj budemo dosadili i nas ce ubiti." rekao je to pomalo ironicno, a zatim prislonio ruku svome celu. Majam ga je razumela, znala je bol koji oseca sada. Prislonila je svoju tananu i malu ruku njegovoj, koja je bila cista suprotnost njenoj, i u znak razumevanja je cvrsto stegla. Stefan je blago podigao pogled ka njoj. "Voleli smo je Majam. Dali smo joj sve."
"I moj otac joj je verovao, kao i ja, kao i mnogi ljudi ovde i ko zna gde. Ali ona ne zna da ceni to. Ona ne zna da voli." Stefana je to najvise bolelo. Nekada je bila sav njegov svet, bila je andjeo. Ali, u njemu je i dalje nesto sto ga tera da brine o njoj. Da mu je stalo. Brzo je protresao glavom, a zatim se naslonio na vrata kocije.

boudoir* - zenska soba (fr. bouder) gde se obicno nalaze njena odeca i sminka

46 Re: There's no way to reach us [+18] on Tue 22 Mar 2011, 10:06 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Odlican je, mnogo mi se svidja chapp =)
Predpostavljala sam da je bilo nesto na tu foru sa Victoriom, al me zivo interesuje sta je bilo sa Alricom, mogu da se kladim da je jos ziv Wink
Sto se tice Damona, nekako mi mnogo uplasen pred Bjankom, a Bjanka me pomalo podseca na Katherine =DDD
Sve u svemu mnogo mi se svidja =D

47 Re: There's no way to reach us [+18] on Tue 22 Mar 2011, 10:25 pm

Little J

Invited in
Invited in
Ty my love. <3
Sto se tice Alarica, prica svakako nije gotova tako da ti nista necu otkriti. Wink
Da, sada je uplasen, ali kontam da cu morati malo da promenim njegovo ponasanje. Very Happy
Da, Bjanka i mene podseca na Katherine (ocigledno sam i sama to htela XD).
Jos jednom, hvala ti puuuno. <3

48 Re: There's no way to reach us [+18] on Wed 23 Mar 2011, 7:34 am

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Ma nema na cemu <3

Nisam ni rekla da treba sve da otkrijes Wink intreresantnije je ovako =D
Mnogo mi se scvidja prica =DDD

49 Re: There's no way to reach us [+18] on Wed 23 Mar 2011, 5:12 pm

Little J

Invited in
Invited in
Awww hvalaaa jos jednom. Very Happy

50 Re: There's no way to reach us [+18] on Tue 29 Mar 2011, 1:47 pm

Katherine Pierce

Izvini što nisam ranije komentarisala,tek sada sam ušla na forum i vidjela nastavak.Slazem se sa Draganom Bjanka me podsjeća na Katherine Smile Nastavak je odličan ,kao i uvijek Wink

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next