You are not connected. Please login or register

There's no way to reach us [+18]

Go to page : 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 3]

1 There's no way to reach us [+18] on Sat 19 Feb 2011, 12:07 am

Little J

Invited in
Invited in
Виктория Катерина Каренина [me]
Бьянка Татьяна Каренина [Alma]
Arwen Rebecca Waldorf [Marija]
Majam Penelope Bjalik [Dragana]

Ovako su zamisljeni likovi:
Spoiler:
[center]
Виктория

Бьянка

Arwen

Majam

+ Damon Ian Salvatore
+ Stefan Paul Salvatore
+ Thomas Harry Kaulitz
+ Bill Richard Kaulitz

Ako neko hoce da bude neki lik neka napise u postu. Very Happy

1.

Biti stvoren kao najkrvolocniji i najbezdusniji monstrum nije nimalo lako.
Ali kao stvoren takav, moras opstati, bez obzira na posledice, na svet oko sebe.Jer ti si
stvoren da ubijas.
Tesko je ziveti. Jos teze opstati.

1889.

Njene crne kovrdze besnele su na jakom vetru, svake sekunde pokusavavsi da se vrate
u prvobitan oblik. Krupne, plave oci, poput najdubljeg okeana, trazile su nesto
u daljini. Prepoznavsi svoj cilj, laganim pokretom ruke, galup konja koji je bio poput
zemljotresa, zaustavila je. Pune, jarkocrvene usne razvise se u zadovoljan osmeh.
"Stigle smo."

~

"Viktorija... vratila se." dubok, muski glas, odzvanjao je prostorijom
razbivsi prethodnu tisinu. Suzivsi kapke, mladic napreze oci ugledavsi Viktoriju koja
nije bila sama.
Zlatne posude, kakve su posedovali samo najbogatiji, presijavale su se na blagoj
suncevoj svetlosti koja je dopirala od prozora."I nije sama. Djavolje mi krvi!"
Bes je izbijao iz njega cinivsi ga jos strasnijim nego sto je po samoj prilici bio.
Mladic koji je stajao naspram njega uzeo je ogrtac sa stolice i ogrnuo ga preko dobro
razvijenih ramena."Ta zena ce nam doci glave Thomase! Moramo je se otarasiti u sto kracem
roku." Krupnim koracima prelazio je po skripavom podu."I ne zaboravi; ti si ono sto je
dovodi ovde!" rekavsi to mladic nestade iza ogromnih vrata.

_______
Ovo je samo mali uvod, nadam se da vam se svidja. Razz
Neki likovi ce se kasnije pojavljivati i takoc. Very Happy

Last edited by Little J on Sun 03 Apr 2011, 7:02 pm; edited 4 times in total

http://littlejhunter.blogspot.com/

2 Re: There's no way to reach us [+18] on Sat 19 Feb 2011, 12:18 am

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Ovaj uvodni deo, je baš dobro ispao Very Happy

Ali kao stvoren takav, moras opstati, bez obzira na posledice, na svet oko sebe.Jer ti si
stvoren da ubijas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

3 Re: There's no way to reach us [+18] on Sat 19 Feb 2011, 12:31 am

Little J

Invited in
Invited in
Hvala ti puuuno. Very Happy <3

4 Re: There's no way to reach us [+18] on Sat 19 Feb 2011, 9:27 am

Katherine Pierce

Someone's New in Your World
Stvarno su super opis.
Mnogo mi se sviđa.
A da li je ovo u vrijeme kada su Damon i Stefan bili ljudi ili tek kada su postali vampiri.Ovo sigurno nije dok je Elena postojala.
Jedva čekam dalje.
Hmm i ja bi voljela biti neki lik Smile

5 Re: There's no way to reach us [+18] on Sat 19 Feb 2011, 10:08 am

Little J

Invited in
Invited in
Drago mi je da ti se svidja. <3
Nisam sigurna sta cu sa njima, jos uvek razmisljam, ali mislim da su vec vampiri, a Elena se verovatno ni nece pominjati u fikciji. Razz
Kog god lika hoces, samo kazi da bih napisala gore. Very Happy

6 Re: There's no way to reach us [+18] on Sat 19 Feb 2011, 12:52 pm

Katherine Pierce

Hahha dobro je nema Elene,dosta je bilo xD

Hmm ja bi voljela biti neki zao lik,po mogućnosti povezana sa Salvatore.
Ali kako ti želiš.Postavi što prije nastavak.

Last edited by Katherine Pierce on Sat 19 Feb 2011, 1:27 pm; edited 1 time in total

7 Re: There's no way to reach us [+18] on Sat 19 Feb 2011, 1:10 pm

Little J

Invited in
Invited in
Razz

Nismo se razumele, mislila sam na likove gore, koje sam vec postavila. Very Happy
Nisam sigurna kako ce se radnja dalje odvijati, zato i ne znam koje cu sve likove ubacivati. Very Happy
Inace, Bjanka ce biti neko vreme zla. Razz [ona i Vik su sestre]

8 Re: There's no way to reach us [+18] on Sat 19 Feb 2011, 1:26 pm

Katherine Pierce

Naravno,moja greška Wink xD
Ako će biti neko vrijeme zla,naravno da bi željela njen lik 45454

9 Re: There's no way to reach us [+18] on Sat 19 Feb 2011, 7:24 pm

Little J

Invited in
Invited in
Ouki, dakle, Bjanka. Very Happy

10 Re: There's no way to reach us [+18] on Sun 20 Feb 2011, 4:29 pm

Mαяi♥

First Bite
First Bite
Super je bas mi se svidja!!!
Opisi su super, samo nastavi tako:)
Megan fox- obozavam je Razz
Ako smem da pitam: zasto si stavila da je ovo za +18 ? xD
I ja bi volela ako je moguce da budem neki lik...Very Happy srce

11 Re: There's no way to reach us [+18] on Sun 20 Feb 2011, 5:12 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
stvoren da ubijas.

odusevljena sam Very Happy Uvodni deo je fantastican xD Opisi su jako dobri Smile Pisi dalje cekamo xD

12 Re: There's no way to reach us [+18] on Sun 20 Feb 2011, 7:25 pm

Little J

Invited in
Invited in
Mαяi♥ wrote:Super je bas mi se svidja!!!

Hvala ti puno. Very Happy
I ja je obooozavam. Razz
+18 je zato sto ce biti +18 scena. XD Razz
Naravno, ostale su Arwen i Majam, pa koju hoces. Very Happy
Hvala jos jednom. <3

Jelena Somerhalder wrote:Biti stvoren kao najkrvolocniji i najbezdusniji monstrum nije nimalo lako.
stvoren da ubijas.

odusevljena sam Very Happy Uvodni deo je fantastican xD Opisi su jako dobri Smile Pisi dalje cekamo xD

Hvalaaa. Nemate pojma koliko mi znace vasi komentari. ^-^
<3

2.

Velika crna vrata, oivcena najskupljim i najkvalitetnijim gvozdjem, uz slabo skripanje otvorise se.
Obodi crne somotske haljine vukli su se po podu. Kralj blagim pokretom ruke dade znak da mogu da udju.
Sedeo je u ogromnoj stolici, pravljenoj posebno za njega. Izgledala je velicanstveno, a zlato
se lako moglo razaznati na krajevima naslona. Dve devojke udjose, te se duboko poklonise kralju.
"Sta vas dovodi u moj dom, dame?" rece kralj. "Их отец."* rece crnokosa devojka sto je tise mogla
na sta druga, crvenokosa, klimnu glavom. Arwen je bila nova u svemu ovome zato su joj bile potrebne informacije
koje Viktorija poseduje."Ja sam.." pocela je Viktorija, ali u to se prilika, odevena u tamnoplavo odelo sa
srebrnim vezom na sredini, pojavi. "Viktorija" doda Thomas sa ironicnim osmehom. Proslo je dosta godina
od njihovog poslednjeg susreta. Viktorija je mogla da primeti boju njegovih ociju koje su sada bile tamne, poput
besane noci. Thomas je isto tako primetio nacin na koji ga Viktorija gleda. Bez trunke emocija.
Kralj se okrenu ka Thomasu te ga zbunjeno pogleda.
"Vi se znate?" Viktorija hladno pogleda u Thomasa, a zatim jako stisnu ruku Arwen.
"Da, kralju, znamo se." dodade ona.
"Viktorija i njena prijateljica sada odlaze oce." Thomas je brzim korakom krenuo ka njima,
ali pre nego sto je uspeo bilo sta da uradi.."Zapravo, kralju, ostajemo par dana." dodala je Viktorija uz osmeh. Thomasove
oci razlogacase se u soku. Nije zeleo Viktoriju u svom domu. Dobro je znao da ona sa sobom samo nevolju
donosi. Besno je suzio oci, a zatim se okrenuo ka kralju koji je sve ovo vreme bio zbunjen."Ostace."

~

"Sta zelis Viktorija?" Thomas je krupnim koracima koracao do svoje radne sobe. Ovaj kratak put se nekako
za njega oduzio. Tesko je disao i samo je cekao da popije malo vode."Zar ne mislis da ides ka
pogresnoj sobi Thomase?" Viktorija je procistila grlo, a zatim upitala smireno i bez imalo emocija.
Dobro je znala sta radi, a on je dobro znao o kojoj sobi se radi. Volela je da ga provocira.
Thomas se besno okrenuo ka njoj.Vec je zaboravio da zna svaki kutak ovog zamka."Ne, Viktorija, dobro znam kuda idem."
nastavio je da hoda dugackim hodnikom. "Kuda idemo?" Arwen je upitala. Cela ova situacija bila joj
je previse cudna, ali znala je da Viktorija zna sta radi. Podigla je belu podsuknju i izvadila
maleni noz. Viktorija se na to nasmejala. Arwen je stvarno umela da se pripremi, mada obe su
znale da taj noz ne vredi nista, da taj noz nije nista u odnosu na to sta su one. "Do njegove
radne sobe." Arwen klimnu glavom, te namesti ogrtac od jelenske koze.

~

"Anabel je vestica." Thomas se na to trgnuo. "Anabel?" Viktorija je setala po radnoj sobi pomerajuci predmete
kako su stajali dok je ona bila ovde. Vidi se da je Thomas zapustio ovu sobu i da ocigledno retko kada dolazi
ovde. Preturajuci po kutiji naisla je na maleni papiric koji je bio zguzvan. Kako je po prirodi radoznala, morala
je da vidi sta pise na tom papiricu.
Podigla je pogled, oprezno, pogledavsi u Toma koji je zamisljeno gledao u jednu tacku. Pomerila je
pogled malo ulevo; Arwen je gledala kroz prozor pritom namestajuci dugu kosu. Uverivsi se da je niko ne gleda
otvorila ga je; Я люблю тебя.* Jasno je mogla da prepozna rukopis.
Brzo ga je zguzvala i vratila u kutiju nesvesno zalupivsi vratanca sto je jace mogla. Arwen i Tom je pogledase.
"Zdravo Bill. Lepo je videti te." Viktorija je osetila njegovo prisustvo jos pre par sekundi, ali njena radoznalost
joj je odvukla paznju. Bill je na to, uz maleni osmeh, prisao i zagrlio je. "Nismo te ocekivali. Kao ni to da ces povesti
drustvo." Stavivsi ruke iza ledja okrenuo se ka Arwen i klimnuo glavom. Isto to je, u znak pozdrava, uradila i ona. "Znas
da ja uvek dolazim kada me najmanje ocekujete." Bas tako. Viktorija je dolazila kada joj je odgovaralo, a
isto tako i odlazila. Sa njom se nikad nije znalo. "Sta zelis?" upitao je odsecno Thomas. Samo je zeleo da
se ovo sto pre zavrsi."Dragi, znas ti dobro sta ja zelim." rece Viktorija vec vidno iznervirano.Bill ih pogledao zacudjeno, dok se Arwen
smeskala. Volim kad ovo radi.I bas tako, znala je koji je sledeci Viktorijin potez. Thomas ustade, te nadljudskom
brzinom potrca ka Viktoriji.

_______
Их отец.* - njihov otac
Я люблю тебя.* - Volim te

13 Re: There's no way to reach us [+18] on Sun 20 Feb 2011, 8:26 pm

Katherine Pierce

Super su opisi.
Volim način na koji pišeš i likove za sada,pošto ih tek upoznajem.Viktorija je super lik,opasna.

14 Re: There's no way to reach us [+18] on Sun 20 Feb 2011, 9:06 pm

Little J

Invited in
Invited in
Hvala ti puno. <3
Da, Viktorija je i bice opasna, barem neko vreme. Razz
Bjanka se pojavljuje u sl. chappu ali u flashback-u, pa od 4og krece prava akcija, da tako kazem. Very Happy

15 Re: There's no way to reach us [+18] on Sun 20 Feb 2011, 9:53 pm

Mαяi♥

First Bite
First Bite
Little J wrote:
Mαяi♥ wrote:Super je bas mi se svidja!!!

Hvala ti puno. Very Happy
I ja je obooozavam. Razz
+18 je zato sto ce biti +18 scena. XD Razz
Naravno, ostale su Arwen i Majam, pa koju hoces. Very Happy
Hvala jos jednom. <3

Pa evo moze Arwen...mnogo mi se svidja njena crvena kosa Razz uu jedva cekam akcije Smile i + 18 scene..haha..ja sam tako malo perverzna nekad xD

16 Re: There's no way to reach us [+18] on Mon 21 Feb 2011, 12:35 pm

Little J

Invited in
Invited in
Good choice.Wink
Hahaha, ja sam malo vise. :PP
Chapp cu najverovatnije postaviti sutra. Very Happy

17 Re: There's no way to reach us [+18] on Mon 21 Feb 2011, 12:49 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Znas vec moje misljenje!Very good! he

18 Re: There's no way to reach us [+18] on Mon 21 Feb 2011, 1:45 pm

Little J

Invited in
Invited in
Awww ty Snezo. ^-^ <3

19 Re: There's no way to reach us [+18] on Mon 21 Feb 2011, 9:06 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
A wow *_* Mnogo mi se svidja =DDD Prelepi opisi =DDDDD prelepo stvarno prelepo =DDD

http://twitter.com/DraganaKolakx3

20 Re: There's no way to reach us [+18] on Mon 21 Feb 2011, 9:16 pm

Little J

Invited in
Invited in
Hvaaaala ti puno, puno, puno, puuuuuuuuuuno. Very Happy Very Happy <3

3.

[flashback]

"Obecaj mi da cemo vec sledece godine biti daleko odavde. Samo nas dvoje." Dotakao je njene usne
tek okrznuvsi ih malo. Napucila je donju usnu kao znak da zeli jos. Pune usne razvise se
u mali, ali znacajan osmeh. "Obecavam ljubavi. Samo nas dvoje. Zauvek." Uzvratila mu je sirokim
osmehom, ubrzo ga zagrlivsi. Mogao je da oseti kako njeno srce kuca poput nemirnog mora. "Zar ne
mislis da je zauvek previse?"
"Za mene nije." Uzvratio je zagrljaj prosavsi jednom rukom kroz njenu kosu. Duge
kovrdze pruzale su se duz njene kicme golicajuci prste Thomasove desne ruke. Blagim pokretom
ruke sklonio je jedan pramen koji je padao na njeno porcelansko lice. Zakacivsi pramen iza njenog
dugog i neznog vrata, pozuda ga je obuzela i brze bolje prislonio je usne na njen vrat, ostavljajuci vlazan
trag sve dok nije stigao do njenih usana. "Moramo.. da.. prestanemo. Otac nas ceka." Polozivsi prst
na njegove usne stavila mu je do znanja da moraju da prestanu.

[/flashback]

Grubo kucanje probudilo je Viktoriju iz dubokog sna. Zraci sunca jos uvek nisu dopirali ni od kud.
Protrljala je oci, a zatim se protegla i sklonila vunenu cebad sa svog tela. Talas neprijatne hladnoce
prostrujao je njenim telom. Nevoljno je obula papuce
i ogrnula koji komad odece. "Idem." rekla je krajnje sanjivo, a zatim pomerila duge crvene zavese.
Brzo se uputila ka vratima, a zatim ih otvorila. Videvsi osobu koja je stajala ispred, prevrnula je ocima. "Sta hoces?"
upitala je hladno.
"Dobro jutro i tebi Viktorija." Thomas je stajao pred vratima ocekujuci da ce ga pustiti. Nervozno je lomio prste
i grickao donju usnu.
Viktorija je uzela cetku sa stola, a zatim sela na sofi. Thomas je to shvatio kao dozvolu da udje.
"Znam da smo jako lose poceli, ali zeleo
bih da to ispravimo." Viktorija je zacudjeno podigla obrvu i pogledala ga ispod oka. Jednim pokretom
ruke, prosla je cetkom kroz gustu kosu rascesljavsi umrsene pramenove."A pravi razlog zasto si me
probudio je..?" upitala ga je sa cinicnim osmehom. Thomas se namrstio. "To je pravi razlog. Dosta mi je
vise podmuklih ljudi."
"Dakle, mislis da sam ja podmukla?" Nastavila je da ceslja kosu, praveci se da Thomas ni ne postoji.
Cuvsi njegovu poslednju recenicu malo se razocarala, ali nije dozvolila da on to primeti.
"Ne, ne. Pogresno si me razumela." brzo se ispravio, a zatim procistio grlo. "Zelim da budemo prijatelji Vik."
Vik? Nazvao me je.. Vik? brzo je polozila cetku na policu do sofe i ustala. Duboko je uzdahnula, a zatim se
zagledala u ogledalo. Jasno je mogla da vidi njegov odraz, a jos jasnije se moglo videti da je poprilicno nervozan.
Viktorija se gromko nasmejala, a zatim okrenula ka njemu. "Sladak si kad si nervozan." namignula mu je, a zatim sela na
kraj kreveta. "Viktorija, ja sam ozbiljan." prisao joj je blize. "Zelim da budemo prijatelji, jer se plasim da ova
mrznja ne preraste u nesto vise, plasim se da nas ne dovede do ludila." nakon sto je rekao sve sto je imao osecao je
da mu je sav teret pao sa srca. Rekao je nesto sto je u sebi cuvao dugi niz godina. Viktorija se zagledala u njegove
kestenjaste oci. "O tome si trebao ranije da mislis! Ti si taj ko je kriv za svu mrznju koju osecam prema tebi!
Ti i niko drugi!" besno je zaurlala na njega, osetivsi kako joj se vid zamagljuje. Brzo se okrenula i obrisala par
suza koje su krenule niz njeno lice.
"Izadji." rekla je tiho.
"Vikto.."
"Odmah Thomase!" prosiktala je okrenuvsi se prema njemu. Pogledi su im se susreli na par sekundi. Thomas je
laganim korakom krenuo ka vratima. Okrenuo se jos jednom prema Viktoriji, a zatim izasao.

~

"Arwen, reci Viktoriji za vecerasnji bal." Bill je sedeo na svojoj fotelji, namestajuci cipele.
"Znam da ih ona posebno obozava." dodao je uz maleni smesak.
"Viktorija mi nikad nije previse pominjala tebe i Thomasa, a sudeci po svemu sto radi, znacili ste joj puno." podigla je
podsuknju sevsi na fotelju do Billove. On se uspravio, zagledavsi se u jednu tacku.

[flashback]

"Bezi Bill!" njen osmeh bio je najlepsi i najzarazniji koji je ikada video. "Blizu su. Hajde, pozuri."
mekani prsti obavili su njegov zglob na sta se njegovo telo najezilo. Osecaj mu je nenormalno prijao. "Bjanka,
iza drveta, brzo." povukao je iza debelog hrasta kako ih ne bi videli, a zatim prigusio njen smeh lagano polozivsi saku
na njene usne. "Shhh. Cuce nas." Bjanka ga je jos vise pribila uz sebe, na sta se Bill prijatno iznenadio, sklonivsi njegovu
ruku. Kosu je drzala drugom rukom, a zatim provirila. "Nema ih ovde. Ipak smo im odmakli." vrativsi se u prvodbitni
polozaj bila mu je previse blizu. Mogla je da oseti njegov vreli dah, a samo par trenutaka kasnije i njegove usne.
"Aha, tu ste!" Thomas je istrcao iz obliznjeg zbuna, a odmah za njim i Viktorija.

[/flashback]

Ovo secanje nateralo ga je da izvije ugao usana u osmeh.
"Ispricacu ti drugom prilikom Arwen. Zurim sada." uzurbano je ustao i napustio sobu. Mrzeo je to sto
je morao da je slaze, ali nije dozvolio da vidi njegovu jedinu slabost. Njegovu proslost.

21 Re: There's no way to reach us [+18] on Mon 21 Feb 2011, 9:23 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Javvvvvvvvvv *_* Mnogo mi se svidja =D
vidja mi se Viktorija, volim osobe sa komplikovanom prosloscu. Ma razumes sta mislim uostalom tvoj je lik xD sa necim interesantnim u proslosti =DDDD extra je =DDDDDDD

22 Re: There's no way to reach us [+18] on Mon 21 Feb 2011, 9:26 pm

Little J

Invited in
Invited in
Nyaaaa, hvala puuuuno. Very Happy
Da, razumem. Razz
A inace, bice bas dosta flashbackova u fikciji. Very Happy
U sledecem chappu se pojavljuju ostali likovi. ^-^

23 Re: There's no way to reach us [+18] on Mon 21 Feb 2011, 9:33 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Nnc =D Posto vidim da se niko nije zauzeo za Majam =D Mozem li ja da se ubacim kao ona? =D xD Tj. da mi dodelis ulogu il kako vec =333
Imas vec napisanu pricu il je smisljas ovako usput? =D

24 Re: There's no way to reach us [+18] on Mon 21 Feb 2011, 9:39 pm

Little J

Invited in
Invited in
Naravno da mozes da budes Majam. 355
Sada su sve uloge zauzete, mada usput ce se javljati jos neke manje, verovatno. Razz
Pa smisljam usput. Ugl. u skoli kad se smorim piskaram neke ideje, onda
napisem kuci chapp. ^-^
Tako mi je nekako najlakse da pisem. Very Happy

25 Re: There's no way to reach us [+18] on Tue 22 Feb 2011, 8:42 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Victoria Rules!

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 3]

Go to page : 1, 2, 3  Next