You are not connected. Please login or register

15. A Few Good Men

Go to page : 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 2]

1 15. A Few Good Men on Mon 10 May 2010, 10:10 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator

Sinopsis:
Spoiler:
ŠOKANTNA OTKRIĆA - Matt i Caroline su iznenađeni iznenadnim povratkom Mattove majke Kelly. Stefan i Elena su pomalo zabrinuti oko Damonovog novog stava. Šerifica Forbes je zamolila Damona da preuzme ulogu oko aukcijskog fonda. Alaric otkriva šokirajuće tajne iz svoje vlastite prošlosti. Uz Jenninu, Stefanovu i Eleninu pomoć odlučan je saznati sve što može o Eleninoj biološkoj majci, ali istina može biti više nego što će ona moći podnjeti.

Spisatelj: Brian Young
Režija: Joshua Butler
Emitovano: 25. mart 2010

Promo Video:
[Link]

Episode Stills:
[Link]

Webclip:
[Link]

Last edited by Zla_Sam on Tue 03 Jul 2012, 11:37 am; edited 7 times in total

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

2 Re: 15. A Few Good Men on Tue 11 May 2010, 1:41 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
"Do you know that I am one of Mystic Falls most eligible bachelors?"
YES, I KNOW! Razz

Cim sam videla promo znala sam da ce epizoda biti super! I love you
Uopste nisam ocekivala da ce se onaj covek, koji je preneo poruku Stefanu i Eleni, baciti pod auto. O.O Super su se setili, scena je bas mocna. Smile

3 Re: 15. A Few Good Men on Tue 11 May 2010, 8:24 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Najveća izvala :
- ELENA: You look, um ..
- DAMON: Dashing ? Gorgeous ? Irresistible ?

.. ja sam se raskomadala kad je to rekao. xD

Damon je faca. ^^
Elena je povrjeđena kad sazna za majku.
Damonu je žao kad skonta šta je napravio. (ili mi se čini. o_O)
Stefan ko Stefan.
Okej je epizoda.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

4 Re: 15. A Few Good Men on Tue 11 May 2010, 9:14 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
* Weird_One * wrote:Najveća izvala :

Aha i ja! Smile Ta scena je...*__*

5 Re: 15. A Few Good Men on Wed 12 May 2010, 8:44 am

.LoVe.rEaLly.SuCkS.

Someone's New in Your World
* Weird_One * wrote:Najveća izvala :

Damon je faca. ^^
Stefan ko Stefan.
Okej je epizoda.
jao,i ja sma se iskidala,obozavam ga xD
Msm da ti se ne cini da mu je zao,i ja sma tako ukapirala ^^

6 Re: 15. A Few Good Men on Sun 13 Jun 2010, 10:12 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Zla_Sam wrote:Najveća izvala :

Damon je faca. ^^
Stefan ko Stefan.
Okej je epizoda.

Sve se slazem.

I jos da dodam:

Do you know that I am one of Mystic Falls most eligible bachelors?

xD I da najvise se slazem za ono Stefan ko Stefan xD Uvek isti -.-

7 Re: 15. A Few Good Men on Sat 19 Jun 2010, 1:43 pm

Katherine Pierce

Najveća izvala :

ovdje sam se cjepala,Damon je majstor

8 Re: 15. A Few Good Men on Mon 21 Jun 2010, 5:25 pm

Damon<3Elena

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Damon's women wrote:Najveća izvala :

ovdje sam se cjepala,Damon je majstor

E, stvarno je car Smile I love you

9 Re: 15. A Few Good Men on Mon 21 Jun 2010, 5:35 pm

<3Ian<3

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Zla_Sam wrote:Najveća izvala :

Damon je faca. ^^
Stefan ko Stefan.
Okej je epizoda.

Hahahahahahahah... daaa ^^ Damon car !! he

10 Re: 15. A Few Good Men on Wed 28 Jul 2010, 9:20 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥ wrote:"Do you know that I am one of Mystic Falls most eligible bachelors?"
YES, I KNOW! Razz

Uopste nisam ocekivala da ce se onaj covek, koji je preneo poruku Stefanu i Eleni, baciti pod auto. O.O Super su se setili, scena je bas mocna. Smile

hahaha da^^ njegova misija je zavrsena Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

11 Re: 15. A Few Good Men on Fri 10 Dec 2010, 9:23 pm

Bite_me_Damon

Kako je gradjen jel ono normalno mmmm
Ali mnogo me razocarao kad ona pokusava d amu kaze za svoju majku a on je u fazonu "Koga briga..."
To je bilo uzasno.

12 Re: 15. A Few Good Men on Thu 23 Dec 2010, 1:30 pm

TheVampOne

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Bilo mi je zao Elene, kada je Damon govorio Alaricu za Isobel :/

I Mattova mama je okrutna prema Caroline -.- Mada i Caroline se previse " uvlacila " xD

13 Re: 15. A Few Good Men on Sat 25 Dec 2010, 2:32 pm

Blexy Vampire

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Super je Damon ovde,smesan kao i uvek. Mada je malo stoka sto je onako iskulirao Elenu... A Elena: "He's fine." Stefan:"He's Damon." Stvarno jeste xD

14 Re: 15. A Few Good Men on Sat 22 Jan 2011, 11:52 pm

Take.Me.I'm.Alive.

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Damon car - kao i uvek. Znaci - epizoda dobra xD.

http://www.alice-cullen-serbia.com

15 Re: 15. A Few Good Men on Tue 03 May 2011, 11:50 pm

MissNothing

extra je epka Very Happy lepo sto je Elena saznala za mamu al ne verujem kako onog vampira zdrpise kola i sto je ubio onu plavausu drugaricu od Isabele al ae....

jenny i astraic se poljubili aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ♥onaj crnac poručkao nekog u sumi mljac....i jos pita covek odnosno vampir za godinu xDDD ....

a tek krajjjjjjjjjjjjjjjjjjj bre one Amy i njena mama skuplajju vampire u kuci nece to izadji na dobro pogotoovoo ako ručkaju ljude .... :O

http://vampire-fans.forumotion.eu/

16 Re: 15. A Few Good Men on Tue 16 Aug 2011, 8:55 pm

LostInWonderland

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥ wrote:"Do you know that I am one of Mystic Falls most eligible bachelors?"
YES, I KNOW! Razz

I svidja mi se scena kada se Jenna usudjuje da pita Alarica o Eleninoj bioloskoj majci, tolika hrabrost, svaka cast.

17 Re: 15. A Few Good Men on Mon 12 Sep 2011, 6:07 pm

uckvondy

Damon je čak i Eleninu maju pretvorio u vampira Sad

Malo mi je glupasto ovo da Elena nimalo neliči na majku....ali liči na svog pra pre pra pra pra pretka..

18 Re: 15. A Few Good Men on Sun 04 Dec 2011, 7:23 pm

¿coka?

Jadan Alaric... A bas me zanima sta ce na kraju biti sa Eleninom majkom ili kim vec. °_°

19 Re: 15. A Few Good Men on Sun 15 Jul 2012, 12:22 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch
Oh Gospode DALARIK ♥ Plače mi se kad gledam njihove scene. Burbon, šank, njih dvojica, obični razgovori. Toliko ih volim. Savršen su bromance. Od čega su oni izrasli u najbolje prijatelje. Nikada neću preboleti Alarika. Onaj poljubac sa Dženom je bio divan. Njih dvoje su defintiivno držali balans seriji. Kad je Džena umrla, serija je ostala samo priča o tinejdžerima. Btw, nedostaje mi Dejmonovo prijateljstvo sa šerifom Forbs. TOLIKO TOGA MI NEDOSTAJE IZ PRVE DVE SEZONE!!

DE scene su wow.

-Stefan? -Better. Me. Cerek
[...]
"How are you doing?"

"She left you. She sucks."
Jeste bilo grubo, ali iskreno. Pijan je i uostalom, boli ga uvo. On smatra da je sranje, što ne bi rekao? Dejmon bar kaže ono što misli. Isto kao i Elena. I kako se ona iznervira kada se on ponaša kretenski. To je tako CUTE. Cerek Nekako je prirodno. 300 puta prrodnije od bilo čega što su SE imali. :') Koliko je Elena ljuta kad sazna da je Dejmon taj koji joj je "ubio" majku. Ljuta zato što joj znači. Sve ovo je fenomenalna epik priča o DE. They have survived everything. They always survive.
"Her name was Isobel." I DEJMONOVA PRAJSLES FACA. Krivo mu je. Previše. Zna da je pogrešio. Krvo mu je zato što zna da je Eleni naneo bol. Ova serija će za mene zauvek biti priča o Dejmonu i Eleni. "The story of Elena falling in love with Damon."

Stefan mi je čak bio i simpatičan u ovoj sceni gde brani Dejmona (wow xD). Iskreno. Ali, opet..previše je monoton. Stefan k'o Stefan. Samo šeta okolo i prosipa neke misli, a nema baš ništa pametno da kaže. Deo scenografije za mene.

MAROLINE. Cerek Toliko su divni. Mnogo mi je krivo što im nisu dali šansu kasnije - Met bi mogao da razume nju kao vampira. Predivan su šip.

20 Re: 15. A Few Good Men on Sun 15 Jul 2012, 1:40 pm

Starlight

Moderator
Moderator
dopalo mi se što Stefan nije hteo ništa da kaže Eleni za Damona i Isobel. po prvi put za ovih 15 epizoda se ponašao kao brat. i jedan od retkih slučajeva kada je prvenstveno izabrao brata pa tek onda Elenu. naravno momenat iz 2x22 je najupečatljiviji.

i Damonova promena. kako se u prvoj sezoni nosio sa bolom, a kako se nosi sada. ponosna sam na njega.

Matt i Caroline Cerek Caroline je njega zaista činila srećnim. nikad ga nisam videla da se smeje na takav način, osim sa njom. a i mnogo mi se svidjalo kako je terao da mu sve kaže, a ne samo da ga navodi Cerek kako se samo pravio lud.

prvi Jalaric poljubac Cerek

Mattova mama mi je oduvek bila odvratna i iskreno se nadam da se neće vraćati u seriju jer je čist otrov.

flashbackovi Alarica i Isobel <3 volim ih kao par, više nego Jalaric, ali je sušta istina da je napravio veliku grešku kada se oženio sa njom.

Damon jeste bio grub prema Eleni kada mu je onako uzbudjena pričala za Isobel. i sve što je rekao jeste bilo tačno. kapiram Eleninu želju da je nadje i da sam na njenom mestu takodje ne bi odustala, samo treba da bude svesna da je Isobel ostavila i da nikad nije htela da je nadje.

i koliko je ova odvratna prema Caroline. današnja Caroline ne bi to samo trpela. usudjuje se da vredja i Caroline i njenu majku, a sama je toliko grozna osoba i propalitet da ne zaslužuje vazduh koji diše.

povredjenost koju je Damon izazvao u Eleni i Alaricu. koliko je Elena bila slomljena. i upravo tako kao što Jovana kaže, bilo joj je stalo, vezala se za njega na neki neobjašnjiv način i to je bio veliki udarac za nju, a tek je počela da veruje u njega.

kao što je i Damonu bilo krivo kada je saznao da je Isobel Elenina majka. već u prošloj epizodi sa rečenicom "I hope Elena dies." se pokušalo da nam se pokaže da mu nije stalo da nje, a sad se dokazuje koliko on ni sam nije svestan koliko mu jeste stalo.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

21 Re: 15. A Few Good Men on Sun 15 Jul 2012, 9:23 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
srce Isobel srce

Flashback scene Alarica i Isobel su predivne Very Happy Ja ih takodje vise volim nego Jalaric ali dzabe kad za njih nikad nije bilo nade Very Happy

I prva od bezbroj Alaricovih smrti by Damon Smile)) hahahhah

22 Re: 15. A Few Good Men on Wed 18 Jul 2012, 4:04 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ric & Isobel flashback srce Bili su jako slatki. Kako je samo Isobel mogla da se odrekne coveka kao sto je Alaric? To nikad necu razumeti.

Maroline su divni kao i uvek! Jedina mana je sto mama Donovan ne moze da podnese Caroline. Bitch please. Ko je tebe sta pitao za misljenje. Caroline is the best person in the entire universum! Ona sada nasla da se ponasa kao da je oduvek bila tu i kao da nju neko benda. No fucks given.

Damon in depression. Poor little thing. Bas mi ga je bilo zao onako pijanog i izgubljnog, ali ipak je tu bilo prostora za sarkazam i crni humor. haha

Elena ima majku. Bas divno. Mozda i ne bas divno. Razz

Meni je bilo bas zao Rica pre, kad i nakon sto ga je ubio. Vidi se koliko on voli Isobel i koliko je skrhan zbog njene ''smrti''. Na svu srecu, Ric je preziveo.

23 Re: 15. A Few Good Men on Wed 18 Jul 2012, 6:38 pm

Munika

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
K, sad gledam ovu peizodu, ništa mi nije jasno lolll

24 Re: 15. A Few Good Men on Wed 18 Jul 2012, 10:39 pm

Starlight

Moderator
Moderator
pa naravno da nije kad prošle nisi ni gledala Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

25 Re: 15. A Few Good Men on Thu 19 Jul 2012, 12:11 am

Munika

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Ma jesam i prošle , ali sam do ove stigla lolll Sad ću pitati tamo u 19. pošto je upravio gledam, planiram danas da završim prvu sezonu.

26 Re: 15. A Few Good Men Today at 4:35 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next