You are not connected. Please login or register

14. Fool Me Once

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

26 Re: 14. Fool Me Once on Thu 23 Dec 2010, 1:25 pm

TheVampOne

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Ja sam se zapanjila jer nije bilo Katherin tamo, i onda kad je Stefan usao da spasi Elenu iako je znao da nece izaci. Sad ( Dobro izasli su, al on nije znao Razz )
I bilo mi je zao Damona ://

27 Re: 14. Fool Me Once on Sat 25 Dec 2010, 2:27 pm

Blexy Vampire

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Extra epizoda,bas uzbudljivo! Najbolje scene u onoj grobnici,kako su grozni oni ko neki lesevi.Fuj! A Stefan mica, kako je odmah utrcao po Elenu <3
Bas mi zao Bonnie,glupo sto je Grams umrla.A i Damona,toliko se nadao i opet nista...

28 Re: 14. Fool Me Once on Sat 22 Jan 2011, 11:51 pm

Take.Me.I'm.Alive.

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Znaci Damon T_T
Kako mi ga je bilo zao, nemate pojma.

http://www.alice-cullen-serbia.com

29 Re: 14. Fool Me Once on Thu 03 Feb 2011, 12:51 pm

♥_Vampire_in_love_♥

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
Obožavam ovu epizodu
Delena ♥♥♥
kad je skinula onaj lančić i on joj prišao, sva sam se naježila
ali mi ga je bilo žao kada je saznao da Katherine nije tu.

30 Re: 14. Fool Me Once on Tue 05 Apr 2011, 5:29 pm

VampireFreak

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
ufff ova je epizoda EXTRA gledao sam je juce i kraj mi je SUPER,stvarno nemam reci Very Happy

31 Re: 14. Fool Me Once on Tue 03 May 2011, 11:47 pm

MissNothing

Someone's New in Your World
kako mi je bilo zao dejmona kad je saznao da ketrine ziva i nije ga ni potrazila......a elena ga zagri e joojj

http://vampire-fans.forumotion.eu/

32 Re: 14. Fool Me Once on Mon 01 Aug 2011, 3:42 pm

Angi93

First Bite
First Bite
Jedna od naj u 1.sezoni,ako ne i najbolji.
Strasno mi je bilo zao Damona, kada nije pronasao Katherine u grobnici i kad mu je Anna rekla, da nju nije bilo briga. Super su flashbackovi, razumem i Damona sto je hteo da prica o tome sa ocem, nikada nije imao poverenja u njega, i bio je bas gad sa njim, )= a i Stefana, posto mu je bio miljenik, pa smatrao da mu se moze verovati, a i nije direktno rekao, nego je ovaj shvatio.

http://rbdandtvd.nstars.org

33 Re: 14. Fool Me Once on Tue 16 Aug 2011, 8:54 pm

LostInWonderland

Ocekivala sam da nesto ne bude u redu sa Ketherin ili da bude mrtva ili da nije u grobnici, i odusevljena sma ovom epizodom.
Svi mi se svidja, i ona scena kada ELena dolazi kod Damona da mu kaze da ce da mu pomogne, i ona i stefan i Binie i Grems.
Jedino mi se nije svidjalo kada Stefan i Elena izdaju Damona, i sami nadju knjigu cini.

34 Re: 14. Fool Me Once on Mon 12 Sep 2011, 6:03 pm

uckvondy

Ovo je epka kad su otvarali grobnicu...
jaoooo kad je Stefan ušao unutra znajući da možda neće moći izaći i sve samo da spasi Elenu.......... To je moj idol... Wink

Damon, čudak kao i uvijek za mene...
poveo je Elenu u grobnicu da se osigura,a onda je ostavio sa hrpom vampira koji samo čekaju krv...Sve zbog žene koja ga nevoli....

Boonie i baka predobro dok otvaraju grobnicu...Sjećam se kad Elena pita koji je jezik heheh tak nešto...
Žao mi je na kraju Booniine bake Sad

35 Re: 14. Fool Me Once on Thu 01 Dec 2011, 3:44 pm

*MiMa*97

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Predobra epizoda*.*
Ubedljivo najbolja u prvoj sezoni^^

36 Re: 14. Fool Me Once on Sun 04 Dec 2011, 7:21 pm

¿coka?

Dobra epizoda.
Toliko mi je bilo zao Damona... Sad(( A Elena ga zagrlila... ++

37 Re: 14. Fool Me Once on Sat 14 Jul 2012, 4:34 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Matt i Jeremy kako prozivaju Tylera haha očekujem više njihovih scena u 4.sezoni.

koliko se raznežim na svaku scenu Matta i Caroline Cerek

koliko sam obožavala DE prijateljstvo u prvoj sezoni. čak nisam ni želela da preraste u nešto više, bili su mi divni takvi kakvi jesu. postajali su prijatelji, Elena još uvek nije izgradila svoj zid prema njemu, a on se polako zaljubljivao u nju i ne znajući to, a pritom je gledao kao prijatelja i prva je osoba kojoj je počeo da veruje. kasnije će se toj kratkoj listi pridružiti i Alaric. Stefan ne zaslužuje da bude uračunat na tu listu. scena kada Elena kaže Damonu da hoće da mu pomogne sa Katherine me i dalje oduševljava.

Elena koja ponovo ulazi u grobnicu da ga moli da izadje i on je posluša. Nije Stefana već nju.

prvi DE zagrljaj. jesu bila samo dva, al bolje da ih bude toliko malo i da budu upečatljivi kao ovaj nego da se razbacuju na sve strane. Damon onako slomljen, Elena spremna da mu bude prijatelj.

i onda Damon saznaje da je Katherine sve vreme bila napolju i da joj nije bilo stalo. njegov slom. i dalje boli.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

38 Re: 14. Fool Me Once on Sun 15 Jul 2012, 12:59 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch
Najbolja epizoda prve sezone što se mene tiče.
"I hope Elena dies." srce me zabolelo. Toliko ga je povredila kada ga je izdala, ali on može da kaže ovako nešto koliko god puta hoće, ne može da pusti da joj se nešto desi. On ide i nalazi se sa Anom. I baca svoj ponos u vodu samo da Ana ne bi povredila Elenu.

"You and I..we have something. An understanding."

"I WANTED IT TO BE REAL. I'm trusting you. Don't make me regret it."
Jedna od najomiljenijih DE scena. "At least you're honest." ♥ Ona zna da imaju nešto, ali je za nju to neobjašnjivo.. I ostaje neobjašnjivo do kraja treće sezone, ali sve vreme raste. Gradi se. Razvija se brže nego ona sama. DE prijateljstvo mi je i najomiljenija stvar u prvoj sezoni.
Onaj Dejmonov vrisak. "She's not here." Boli. Previše. "Damon, please" tako umekša tu scenu. Osećam da mu zagreje srce kad to kaže. Jedina je osoba koja može da ga smiri. Koliko je slomljen. Kako gleda u Elenu kad mu priđe. I ona ga grli zato što želi, zato što oseća nešto prema njemu, jer zna da je povređen. ONA ga je upoznala, a on se nije ni trudio. I zavolela ga je takvog kakav jeste.
Preveliko savršenstvo od scene
"I'm sorry."

ELENA LET ME LOVE YOU FOREVER.

"She knew where you were Damon. She didn't care."
OVO TAKO JBNO BOLI. I Leona Lewis. Run. Previše savršen soundtrack. Stamon bonding. Boli jbt.

I moram da odam počast Stefanu koji nije mogao da ostavi Dejmona unutra. Hvala, Stefane. Zbog ovakvih trenutaka sam ga i gotivila. Volela bih da češće bude ovakav.

Ianu sve nagrade za glumu. Dejmon plače, ja plačem.

39 Re: 14. Fool Me Once on Sun 15 Jul 2012, 1:16 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Ona zna da imaju nešto, ali je za nju to neobjašnjivo.. I ostaje neobjašnjivo do kraja treće sezone, ali sve vreme raste. Gradi se. Razvija se brže nego ona sama.

upravo. Klanja Se

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

40 Re: 14. Fool Me Once on Wed 18 Jul 2012, 12:11 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
''I hope Elena dies.'' Shut up Damon! Svi znamo da je to govorio ponos. Bilo mi je krivo sto je jos uvek bio ljut i povredjen, ali znam da to sto je rekao nije iskreno mislio. I ja govorim grozne stvari kad sam ljuta na nekoga.
Tresla sam se dok sam gledala njihovo pomirenje. Ti pogledi. Jako sam volela njihovo prijateljstvo. Zelim jos takvih scena. Lepo je kad Damon skoro uvek poslusa Elenu, kao kad ga je molila da izadje. I onda kad ga je zagrlila da bi ga utesila jer je bio slomljen zbog Katherine. Mene je malo vezalo da zaplacem koliko mi ga je bilo zao na kraju. Sve sto je radio, radio je zbog nje i na kraju je zavrsio povredjen.

Ova poslednja scena me je bukvalno ubila. A jos i pesma. Damon sedi nepomicno pred kamin, a Stefan ga posmatra i ne zna sta da mu kaze.
A i kad je Bonnie plakala za Grams. :smrcc: Sva sam se najezila od njenog plakanja.

41 Re: 14. Fool Me Once Today at 6:35 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2