You are not connected. Please login or register

11. Bloodlines

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

26 Re: 11. Bloodlines on Mon 12 Sep 2011, 5:51 pm

uckvondy

Someone's New in Your World
I scena kad onaj vampir (ne mogu da se setim imena) napadne Damona, a Elena kaze: "Please, don't hurt him" je super. <3

šteta što ga je spasila :/
al eto..

meni nije ovo bila nešto dobra epka,ali dobro...netko drugi je sigurno uživao Wink

27 Re: 11. Bloodlines on Tue 29 Nov 2011, 5:19 pm

¿coka?

Odlicna epizoda! Very Happy
Damon spasava Elenu srce
Znaci konacno malo Delena momenata... Very Happy
Mnogo je dobra scena kad Elena pokusava da odvrati Lexinog decka da ne ubije Damona... a jadaaaan Damon Sad <3
A dobra je scena i Selena Very Happy Ali Elena usvojena¿? Bila sam sokirana.
I da, Ana mi je bas slatka, bilo bi dobro da bude sa Jeremijem. Smile

28 Re: 11. Bloodlines on Wed 30 Nov 2011, 6:28 pm

*MiMa*97

Dear Diary ...
Dear Diary ...
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥ wrote:Scena kad Damon iscupa srce Bree je tako mocna! Cool
Obozavam pesmu koja se tad cula u pozadini Alex Band - Only One. <3
I scena kad onaj vampir (ne mogu da se setim imena) napadne Damona, a Elena kaze: "Please, don't hurt him" je super. <3
slazem se^^

29 Re: 11. Bloodlines on Wed 11 Jul 2012, 11:23 am

Don't Worry, Be Happy ♥

Invited in
Invited in
Ova epizoda je okrenula sve. Kada sam prvi put gledala 10. epizodu, bila sam srećna zbog Stelene. "Stefan, I love you" - bilo mi je drago kada je Elena ovo rekla. Ali sam već u 11. epizodi sve zaboravila..

Damon i Elena su otišli na put, daleko od Stefana, daleko od svih. Vreme je stalo. Ovo je novi početak serije.
"Are you ok?"
"Can I trust you?"
"Vampires can't procreate. But we love to try." haha
"Please, don't hurt him!"

Epizoda je jebeno savršena. A bila bi još bolja da se nikad nisu ni vratili kući Laughing

Sad mi stvarno nije jasno kako sam mogla da shipujem Stelenu. Ali dobro, ljudi često rade nepromišljene stvari Laughing
Definitivno jedna od omiljenih epizoda u celoj seriji.

http://delenasoulmates.tumblr.com/

30 Re: 11. Bloodlines on Wed 11 Jul 2012, 3:19 pm

Starlight

Moderator
Moderator
znači tresla sam se sve vreme dok sam gledala epizodu. osećam se kao da je neki praznik. jedna od najboljih epizoda sezone, a i serije, i dalje.

ne mogu, a da ne budem oduševljena i raznežena kako je Damon od početka iskren prema Eleni. čak i sa Stefanom se krije iza maske, dok je sa Elenom prirodan.

svako DE putovanje je prajsles. kako je izvukao iz kola, kako je nosio, malo bio zabrinut,a ona blizu toga da se onesvesti. kako je dodirne po usnama.

flashback Alarica i Isobel. koliko je on patio za njom u prvoj sezoni. a onda ga je Jenna izlečila. i onda je umrla. ugh.

kad je izašla iz kola i počela da se savija, on onako zabrinut dotrči do nje i pridržava je i ONAJ NJIHOV POGLED. it's like I see this for the first time all over again. Damonov izraz lica kada zazvoni Elenin telefon haha jedan od najboljih DE citata ikada : "Can I trust you?" "Get in the car." Cerek

Damon koji uzima i pije Eleninu tekilu jer zna da ona ne pije, i njen pogled i osmeh Cerek ne mogu da vam opišem koliko mi fale ovi njihovi jednsotavni trenuci zbližavanja.

OKEJ JEREMY I ANNA SU SE UPOZNALI. CAN I JUST DIE NOW.

"Are you ok?" "Don't pretend to care." i Damonov pogled. njega u stvari iznenadilo, što mu već jeste stalo.

Jeremy koji ubedjuje Annu da vampiri da ne postoje, a ona samo što ne počne da mu se smeje u lice Cerek i još kao, ma pametan si ti dečko haha lol, ubedjuješ vamnpira da vampiri ne postoje.

Elena koja spašava Damona like a bamf. sve u ovoj epizodi je čisto savršenstvo.

"You're not the worst company in the world, Elena." ovo je već zvanično njihov početak. postaju prijatelji, u Damonu se radja nešto više, u drugoj sezoni, će je već zavoleti, u njoj će početi nešto da se radja, a u trećoj sezoni neće više moći da ignoriše svoja osećanja prema njemu. mada uvek bi odabrala prvu sezonu, u odnosu na treću.

i ne mogu da verujem da od cele Stefanove ispovesti, nu najviše pgadja to izgleda isto kao Katherine, a ne to što je ON PROGANJAO 3 MESECA I SAZNAO SVE ŠTO JE MOGAO O NJOJ I ONDA TO SVE ISKORISTIO DA BI ŠTO LAKŠE UŠAO U NJEN ŽIVOT. meni je zaista neverovatno što je ona tek tako prešla preko svega. može on da priča da je voli kolko hoće, on i dalje čuva Katherininu sliku na vidnom mestu, tako da može da je vidi svaki put kad udje ili izadje iz sobe. i plus ne voli da priča o njoj, što je dokaz da ga još uvek boli sećanje na nju, drugim rečima još oseća nešto prema njoj.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

31 Re: 11. Bloodlines on Wed 11 Jul 2012, 9:42 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Ova epizoda je savrsena na toliko nacina da bih mogla da pisem naredna 3 dana Very Happy Scena kad Damon nosi Elenu like a boss,kad se ona savija od bola pored kola a on pridje da vidi jel ok,kad ga pita da li je sigurna sa njim i ono njegovo 100% iskreno DA,kako ni Bonnie ni Stefan ni niko ziv ne veruje Damonu osim Elene,to njihovo razumevanje,pogledi,Damon bez maske i Elena kakva je bila onda kada ga je prvi put upoznala."You don't like pickles what's wrong with you?" kao da se znaju ceo zivot a ne jedva par meseci xD To nesto nevidljivo a tako jako sto ih spaja.Pogledi,osmesi,hemija....Jako mi nedostaje njihov odnos iz prve sezone :s Neverovatno koliko je njihov build up detaljan koliko su svaki pogled i svaka recenica posebni.....ima bezbroj razloga koji DE cine epic shipom za sva vremena ^_^

Jeremy i Anna srce

Ubedljivo jedna od naj naj najboljih epizoda u seriji Smile

32 Re: 11. Bloodlines on Thu 12 Jul 2012, 9:32 am

delenaMoment♥

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Elijah♥ wrote:Please don't hurt him! Kad je to rekla pocela sam da placem -.- I uopste od pocetka epizoda kada je spasava,pa ono Elena's phone. Vr' je epizoda.Obozavaaam je ♥ Jedna od omiljenih,ako ne i omiljena.

Epizoda je vrhunska !
I prelijepo je bilo kad je Elena se derala na onog lika da Damona neubije, tu se moglo vidjeti da je makar malo joj stalo VOLIM <3

33 Re: 11. Bloodlines on Tue 17 Jul 2012, 4:02 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Vec vam je svima jasno zasto toliko volim ovu epizodu! Cerek

Bili su savrseni! Kad je Elena s Damonom, nema nikakve napetosti. Njih dvoje se smeju i provode. Iako je Elena u pocetku bila skepticna.
Damonovo: ''Elena's phone..'' me je oborilo s nogu. A Stefan sav iznerviran, misli ko zna sta ce biti. haha
Ne preterujem kad govorim da je Damon bio skroz super. Bilo je svega: sarkazma, crnog humora, brige i opasnosti. I ovo je pocetak njihovog divnog prijateljstva. Koje ce kasnije prerasti u ljubav.
Elena like a boss spasava Damona. Priceless! Cerek
''You're not the worst company in the world Elena.'' Zmarci me hvataju. srce

JANNA srce

Meni je nekako glupo sto je Damon tako lako ubio Bree. Pa ona je ko bajagi vestica. Zar nije mogla da iskoristi njen um da mu sprszi mozak ili bilo koju vradzbinu? Glupo.. Ali pesma u pozadini je bila extra! he

Stelena shit whatever.. -.-

34 Re: 11. Bloodlines on Fri 20 Jul 2012, 12:01 pm

Rosie Sambora

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Naša prva velika DE epizoda. 355

Koliko su mi DE kul ovde. Opušteni, bez napetosti, bez suzdržavanja... kao Stefan i Leksi nekako.

Dopada mi se zabavna Elena. Lepo je videti da se smeje.
Dejmonove replike.... ahaha. Very Happy

I samo jedna stvar mi nije jasna... Stefan govori Eleni da nema nikakvih podataka da je njena majka IKADA bila trudna - a Džeremi? confused

35 Re: 11. Bloodlines Today at 2:23 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2