You are not connected. Please login or register

10. The Turning Point

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

26 Re: 10. The Turning Point on Sat 26 Nov 2011, 5:51 pm

fearless.

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
Sinoc sam prvi put gledala neku epizodu na Prvoj, posto mi je drugarica obecala da ce i ona. 34556
Koliko se serija promenila od prve epizode, sad mi je mnogo bolja.
Sledeca epizoda Cerek Delena i Janna - moji omiljeni parovi. srce

27 Re: 10. The Turning Point on Tue 10 Jul 2012, 10:44 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ovog puta baš gotivim Logana. da su ga malko duže zadržali, možda bi i bilo nešto od te prve sezone.

onaj momenat kada su glavni frajeri (pored Damona) umetnici - Jeremy, Tyler i Klaus.

Bonnie3 je opet glas razuma. objektivno, Elena je želela porodicu, decu, karijeru, pravi ljudski život, kakvu budućnost bi ona imala sa vampirom? ipak se uplela u to, ne mogu da je krivim, al onda se setim, kako je Jeremyju prebacivala kako može da i dalje voli duha, jer ga to navodno ograničava, a tad je već bila upletena sa 2 vampira.

Tyler i Matt kad razgovaraju o Caroline. ta je scena sada totalno weird, lol.

Logan je apsolutno genijalan kao vampir. kako su ga Damon i Stefan zajebavali haha nedostaju mi ovakve bezazlene borbe sa vampirima. ne mora uvek da bude izmedju života i smrti.

razgovor Matta i Elene. i opet te iskrice. znači da se Stefan nije vratio, da je otišao iz Mystic Fallsa. ja sam UBEDJENA da bi Matt i Elena ponovo završili zajedno. oni njihovi pogledi sve govore. bilo mi je žao kad ih je Caroline videla, al Mattu je još trebalo vremena.

zapravo mi se dopadalo Elenino ponašanje prema Stefanu. njegovo ponašanje prema njoj me je oduvek odbijalo. kao i to što apsolutno nema nikakve hemije izmedju njih.

kako se Alaric like a boss obračunao sa majorom. koliko uživam u ovim zbližavanjima izmedju njega i Jeremyja.

malo mi je sad nelogična priča oko Logana. prvo maltretira i Stefana i Damona da mu kažu ko ga je preobratio i sad odjednom zna i kao hoće da pomogne Damonu. O.o lol.

Tyler i mesec Cerek

omg, Matt priznaje da mu se svidja Caroline Cerek i msm da sam u ovoj epizodi zvanično zavolela Tylera. od početka mi se dopadao, al msm da je ova epizoda presudila. ne znam kako ikoga može da nervira nakon ove epizode.

izjava ljubavi mi je opet bila patetična i nepotrebna. ono brate, tamo u školi, zamalo opet da počne da se muva sa Mattom i sad kao "Stefane, volim te, znam šta želim". jeste, nakon 10 epizoda i jedva 2 meseca poznanstva, ti ga poznaješ savršeno.

mada moram priznati da je sex scena bila mnooogo moćna. sad mi se dopala više nego prošli put. i to kako mu ona okreće lice da bi videla sve uprkos tome što on pokušava da se sakrije.

Matt i Tyler. fale mi njihovi momenti

zaista ne znam kolki retard treba da budeš da ostavljaš onakvu sliku naočigled svima da je vide, posebno pred devojkom, koja te navodno interesuje zbog njene ličnosti, a ne zato što liči na devojku koju si nekad voleo i koju definitivno i dalje voliš čim si zadržao njenu sliku.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

28 Re: 10. The Turning Point on Wed 11 Jul 2012, 7:39 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
onaj momenat kada su glavni frajeri (pored Damona) umetnici - Jeremy, Tyler i Klaus.
Cerek

Tyler i Matt kad razgovaraju o Caroline. ta je scena sada totalno weird, lol.

Svaka njihova vezana za Caro je weird xD

Tyler i mesec Cerek

Ljuuuuubav ^^

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

29 Re: 10. The Turning Point on Wed 11 Jul 2012, 10:44 am

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

hahahah bas to Very Happy

Sirota moja Caroline i zaboravila sam kroz sta je sve prosla i koliko su je izmaltretirali u prvoj sezoni. Igrlali su se sa njom ko sa krpenom lutkom Sad
Tyler srce dusa moja ...volela sam ga od prve epizode ali mislim da sam tek u ovoj svatila da imam razlog za to Razz

Na scenu ispred Stefanove kuce mi se malko bljuckalo i ono Elenino ILU i poljubac i sve....bas je fake i uopste nema hemije (bar je ja nisam primetila) bljuc

A Ric like a boss kroz celu epizodu Very Happy Boze nmg da verujem da su nam ga uzeli,mislim da ga gledajuci ispocetka volim sve vise i vise. Kako se obracunao sa majorom (Tylerova faca je neprocenjiva kad Ric kaze majoru da je douchebag Very Happy ) i Jer/Ric bonding ^_^ boze zaljubljujem se u ovu seriju kao da je gledam prvi put. Definitivno mi je prva sezona najbolja Very Happy

30 Re: 10. The Turning Point on Tue 17 Jul 2012, 11:26 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
chocolateChanel. wrote:
Cerek
Ne bi bilo lose da neko pise pesme, poeyiju ili da svira neki instrument. Au da, Damon svira klavir. ^_^

Ja sam u ovoj epizodi pocela pomalo da volim Tylera. U ranije epizode me je strasno nervirao, ali sad sam vec pocela da imam razumevanja za njega. Kad su pokazali njega i mesec, pocela sam na neki nacin na sumnjam da ima veze s vukodlacima. U takvim serijama se obicno prvo pojave vampiri, pa onda razna stvorenja, prvenstveno vukodlaci, pa vile , pa jos sto cuda! he
Cale Lockwood me strasno nervira. But Alaric je uvek tu da spasi dan! <3

Logan muci Damona, a onda Damon muci Logana. haha

Stefan nosi Caroline na sigurno. <3 Mali znak da ce biti bffovi! Cerek

Prava steta sto je Logan vec mrtav. Mogao je da se jos malo zadrzi. Kao vampir je badass.

Stelena no comment.

31 Re: 10. The Turning Point on Tue 17 Jul 2012, 8:58 pm

Rosie Sambora

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Koliko sam zavolela Ker, primetila sam tek u ovoj epizodi.

A Tajler, mukica, baš mi ga je bilo žao. :smrcc: I ja sam posumnjala da je vukodlak, pa nisu mogli dati očigledniji hint od punog meseca.

Stef i Dejmon sarađuju. Lepo za videti.

A Alarik je baš mica. Mnogo su mi slatki on i Džena. I to što se odmah zgotivio sa Elenom i Džeremijem. Baš su mogli biti porodica. Baš mi je žao što Džena nije doživela to. placeem

Osveta je kučka. haha More, ja bih ispalila još onoliko! On meni da dira Dejmona... sniper

Preteraše ga više sa ovim Stelena plakanjem, stvarno. Razumem ja sve to, epic love, bla bla... ali preteraše ga. Pogotovo zato što gledaoci nemaju osećaj koliko je zapravo vremena prošlo u seriji (pola semestra, što kaže Alarik, ali ko je to pa primetio?). Nekako mi je sve to prebrzo. I ovaj Stelena sex. Mislim, deluje tako očajnički, i ono, kao da je Stefan planirao da ode, i da se na ovaj način oprašta. Bitch please. Nina je stvarno dala sve od sebe, ali džabe kad nema hemije.

Sve u svemu, jedna od boljih epizoda, zbog dinamike.

32 Re: 10. The Turning Point Today at 10:28 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2