You are not connected. Please login or register

09. History Repeating

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

26 Re: 09. History Repeating on Mon 09 Jul 2012, 9:42 am

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Volim ovu epizodu Very Happy pojavio se Rick srce,setila sam se koliko ce on i Jenna biti divan par i koliko sam ih volela Very Happy Scena Jenna i Jeremy u grilu,Caroline i Bonnie kod Elene,sve Stefanove i Damonove scene...sve je divno a onda je dosao kraj epizode i SE razgovor pa sam otisla da povratim sick

Elena: You don't have to push me away. I can do this.
Stefan: I can't.

Znaci WTF ??? bljuc

27 Re: 09. History Repeating on Mon 09 Jul 2012, 8:52 pm

Starlight

Moderator
Moderator
msm da je ovo epizoda kada sam ja počela da sumnjam da bi Caroline mogla biti ozbiljan lik.

Awkward susret Matta i Caroline. njen izraz lica Cerek zaista mi fale ti tako obični i mali trenuci izmedju shipova, gde ne mora sve da bude baš toliko komplikovano.

prvo pojavljivanje Alarica Cerek msm da je sad ostavio veći utisak na mene nego prošli put. ok, DEFINITIVNO, mi se sad više dopada nego kad sam prvi put gledala. nedostajaće.

jedino dobro na Stefanu jesu njegovi mišići. do dana današnjeg, to je ostala njegova najsvetlija osobina. ako to uopšte možemo nazvati osobinom. on i Damon kako se imitiraju haha nikako mi neće dosaditi.

Alaric koji baca u kantu Jeremyjev dosije, njihov početak. sad, kad razmislim šta su sve preživeli zajedno njih dvoje i Elena, plače mi se.

kako je Caroline prasnula na Matta haha i kako je on bio zbunjen. msm da su tad zapravo zaista počeli da se svidjaju jedno drugome. baš mi fale.

znate malo mi fali ovaj Damon koji pipa sve devojke oko sebe haha osim Elene.

Jeremyjev izraz lica kada se Jenna i Alaric upoznaju Laughing prajsles. again, Jalaric je imao toliko dobre momente u prvoj sezoni, dok su se u drugoj skroz izgubili. mrzim kada pisci tako potcene neki par ili likove.

ELENA KOJA RUKOM POKAZUJE CAROLINE DA UĆUTI. PA TAČNO SAM HTELA DA JE UDARIM. I JOŠ KAO NEMA VEZE NIJE DA TE ISKLJUČUJEM IZ RAZGOVORA IL TAKO NEŠTO, ZAŠTO BI TO UOPŠTE POMISLILA. bar je Bonnie bila dovoljno poštena da prizna.

prvi razgovor Alarica i Jenne je tako simpatičan Cerek oni su baš predstavljali vezu, iz koje svi mi želimo da usledi brak. šteta što nisu imali priliku za to.

Carolinina kosa - totalan hair sex.

ok, ona scena sa prizivanjem duhova je i dalje jeziva.

kako je Jeremy bio iznerviran kada je ušao u kuću, a Caroline i Elena zavrištaše haha kako sam se smejala. never gets old. ubedljvo, ovo je najbolja epizoda do sada. sad, možda spada i u top 5 epizoda sezone, mada to će se već videti nakon što je završimo.

ok, toliko ponovo fangirlišem oko Maroline, ko da ih prvi put gledam. koliko oni izvlače prvu sezonu. scena u Carolininoj sobi. njihovo razumevanje. sve.
sad kad uporedim njenu vezu sa njim i njenu vezu sa Tylerom... msm da nema dileme oko toga ko je bolji za nju. druga sezona možda pokazuje suprotno, ali samo zato što Caroline Mattu nikad nije zaista dala šansu da on razume njenu promenu. sve je saztnao na pogrešan način i to se odrazilo loše na njih. sad, jeste tako da se možda ta neka hemija izgubila izmedju njih. al nije da nema šanse da se vrate. Klaroline nema šanse da bude endgame, nažalost, iako ću plakati ako se to ne desi, JER NE MOGU DA ZAMISLIM DA SE TO NE DESI, al mogu jako lako da zamislim sa Mattom. sigurno će i on postati vampir pre ili kasnije. kad su već sve počeli da ih preobražavaju, ne bi me čudilo da u 5.sezoni nemamo nijednog čoveka u glavnoj postavi.

Damonovo priznanje da je za njega uvek bilo stvarno, da njega Katherine nikad nije kompelovala. ja se zaista divim ljudima koji su uspeli da ga ne vole nakon te scene.

ova odugovlačenja sa SE su toliko nepotrebna. ono, nemaju čak ni pravi razlog. nit imaju razlog da ostanu zajedno, nit imaju razlog da ne budu. ono totalno su neupečatljivi, i ja objektivno ne vidim šta je to Elena videla na Stefanu osim fizićkog izgleda. i to kažem, kada sagledam stvari iz njenog ugla, a ne ono što vidimo kao gledaoci.

ok, Elenina i Stefanova slomljena srca su takodje nepotrebna, posebno što se oni POZNAJU jedva 2 meseca. meni je to jaaako nelogično.

ok, Logan se vratio xd

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

28 Re: 09. History Repeating on Tue 17 Jul 2012, 11:16 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
RIC!!!!!!! Moja dusa! Nikad nisam mislila da cu toliko zavoleti tog coveka! He's flawless! <3
Njegovo upoznavanje sa Jeremy-em i Jennom, videlo se da ce pre ili kasnije postati porodica. Steta sto nazalost toga vise nema.

Damon&Stefan game. Crkavala sam od smeha. Mnogo mi hvali taj Damon. SAd je i on postao malo ozbiljan. Vise mi se svidja kad zbija sale svaki cas. I ono njegovo:'' This is so like you Damon, always have to have the last word.'' haha True story.
Tako mi je simpaticno sto Damon zeli da Stefan ne bude vise ljut na njega. Pomalo me podseca na mog mladjeg brata. Kad me strasno naljuti, on uvek dodje s nekim salama ili cokoladom da bi se pomirili.
Damon approves the Stefan diet. Me like it.
Scena gde igraju ragbi, skroz smesna. <3

Maroline se polako, ali sigurno zbljizavaju. To je ono sto je potrebno Caroline. Decko koji je nece ponizavati. Matt je taj koji ce je ohrabriti da pokaze njenu briznu i osecajnu stranu.

Volim prijateljstvo izmedju Elene, Caroline i Bonnie. Vec je pocelo da cveta.
Ono prizivanje duhova je bilo i smesno i jezivo.
Nazalost na kraju, umalo se nije zavrsilo kobno po Bonnie. Srecom, Stefan je tu da pomogne.

29 Re: 09. History Repeating on Tue 17 Jul 2012, 3:44 pm

Rosie Sambora

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Svi mi koji smo mislili da je Rik vampir, a onda ga zavoleli. Very Happy

Vrištala sam na scene kada Stefan i Dejmon imitiraju jedan drugoga.
Lepo je bilo ono na terenu, skoro savršeno. Kao da problemi nisu ni postojali.

Super trio, Elena, Boni, i Ker su mi bile savršene. Scena sa prizivanjem duhova me totalno podseća na neke momente iz knjige.

Koliko mi je bilo žao Dejmona. Da sam mogla da ga zagrlim, ne bih ga puštala.

Stefanov "odlazak" - soooo Twilight. Elena i Boni - mukice, baš ih volim.
Met i Ker su mi divniiiii. srce

Koliko sam se prepala kad sam videla Logana. OMGOMG

30 Re: 09. History Repeating Today at 2:10 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2