You are not connected. Please login or register

13. Daddy Issues

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 3]

26 Re: 13. Daddy Issues on Fri 14 Jan 2011, 4:56 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥


Werewolf in Town
Werewolf in Town
Endzi wrote:Koga ce li Jules uzeti kao taoca?O.o.
Angel >Sad dovoljno je zenskih likova

...koji su povezani s Damonom. ^^

Aww John is back. Smile Samo da ne zezne nesto. o.O

27 Re: 13. Daddy Issues on Sat 15 Jan 2011, 5:58 pm

♥_Vampire_in_love_♥


You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
o.O..jao ima još do trećeg...Angel??? I why Damona xD
Taoc? Koga će uzeti za taoca..jao dugo se čeka

28 Re: 13. Daddy Issues on Tue 18 Jan 2011, 8:41 pm

Anette


Dear Diary ...
Dear Diary ...
Ne sviđa mi se što John dolazi Tuzni
Ali sta da radim..ipak je on bitan (kretenasti) lik za epizodu -...-"

http://www.iansbalkan.com

29 Re: 13. Daddy Issues on Tue 18 Jan 2011, 10:38 pm

eatmyfeelings


First Bite
First Bite
Dodate su episode stills . LOTS OF TYLER! ME LIKESSSSSS ♥ *-*


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

You really think a relationship should be that hard?



No one writes songs about the ones that come easy.
http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

30 Re: 13. Daddy Issues on Fri 28 Jan 2011, 11:54 am

Mαяi♥


First Bite
First Bite
taman kada sam mislila da kada odgledam 12. epizodu da cu da se smirim a ovo jos gore....Sad jos nedelju dana o5 moram da cekam !Sad mrzim ovo....volela bi da TVD prikazuju svakog dana Very Happy A ovo sa Angle i taocima me totalno zbunjuje O.o bigg UNLIKE za naziv episode...ne bi volela da TVD postane neozbiljan nzm kako da kazem kao GG Sad

31 Re: 13. Daddy Issues on Fri 28 Jan 2011, 11:59 am

eatmyfeelings


First Bite
First Bite
dodat je promo


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

You really think a relationship should be that hard?



No one writes songs about the ones that come easy.
http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

32 Re: 13. Daddy Issues on Thu 03 Feb 2011, 8:39 pm

TheVampOne


Dear Diary ...
Dear Diary ...
Sutra gledaaaaam <3
Jedva čekam da vidim šta će se desiti sa Forwoodom Sad(

33 Re: 13. Daddy Issues on Thu 03 Feb 2011, 9:32 pm

Mαяi♥


First Bite
First Bite
Ja nemogu da cekam da legnem, pa da se probudim da bi gledalaaa neeema sanse Smile ja cu lepo da ostanem do 5 ujutru tada stize epizoda...stvarno sam zaludjena O.o Jedva cekam da vidim sta ce da se desi...Can't wait Very Happy

34 Re: 13. Daddy Issues on Fri 04 Feb 2011, 9:04 am

Em (:


Moderator
Moderator
KOLIKO je dobra ep. Ide mi na listu favorita, deffo. Koliko akcije, ja to obožavam! Prosto ne mogu da izdvajam stvari, sad su stvaaarno sve obuhvatili koliko je moguće, i Forwood, i Delenu, i Stelenu i oduševio me Stefan na kraju ep kad je odveo Elenu i Boni kod Kerolajn ♥


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _




35 Re: 13. Daddy Issues on Fri 04 Feb 2011, 9:06 am

ikicaD&E


Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
bas sam sada odgledala epizodu,po meni,fenomenalna je!!!ima sve ono zbog cega obozavam Vampire diaries,romantiku,smesne opaske,borbu,neocekivane trenutke itd....zaplet oko Tylera i Caroline odlican,Stefan mi je bio super u ovoj epizodi,Damon takodje,mada mu bas i ne stoji da glumi napacenu dusu,hehe Very Happy

36 Re: 13. Daddy Issues on Fri 04 Feb 2011, 1:02 pm

TheVampOne


Dear Diary ...
Dear Diary ...
Upravo sam pogledala epizoduu , nisam ocekivala nista od ovoga, PREEEDOBRA JEEE !
Uuf, ne znam odakle bi pocela :O
KAO PRVO JOOOS VISE MRZIM JULES! I onog njenog -.-
Plakala sam kad su mucili Caroline, UZASNO Sad Sad
Jadnaaa Sad
Tyler - pa trebao bi da se opameti i odluci gde ce, cak sam pomislila da nece pomoci Caro da izadje o.o
I ona scena posle kod Caro kuci Sad A tako su mi slaaaatki <3

« IT’S TOO LATE BECAUSE WE’RE NOT FRIENDS ANYMORE. »

Bas mi je krivo sto se sve to desava, mada uvek mora nesto biti pre nego sto ih spoje Razz <3 <3 <3
STEFAN dusaaaa <3 Baas je brizan ^^
Stvarno ono na kraju sto je uradio je divnoo :DDD <3
Spoiler:


Damoon mi je super bio ( osim zadnje scene o.o )
I bilo mi je slatko kad su on I Elena pricali Very Happy <3
Kathaa konacno Very Happy <3
Jeremy & Bonnie suu se BAAS zblizili , mogli bi da ih ubace u akciju, samo neke nepotrebne scene sa njima XD
John sta se sad desiloo, tako sam zbunjena vezi toga sa Kath, Isobel i njiim.
Tokom serije sam 4 puta promenila misljenje o njemu xD o.O
Iii valjda sam sve iskomentarisala...jos sam pod utiskom xD :DD
[img][/img]

37 Re: 13. Daddy Issues on Fri 04 Feb 2011, 1:28 pm

Warrior Princess


Original Vampire
Original Vampire
TheVampOne wrote:Upravo sam pogledala epizoduu , nisam ocekivala nista od ovoga, PREEEDOBRA JEEE !
Uuf, ne znam odakle bi pocela :O
KAO PRVO JOOOS VISE MRZIM JULES! I onog njenog -.-
Plakala sam kad su mucili Caroline, UZASNO Sad Sad
Jadnaaa Sad
Tyler - pa trebao bi da se opameti i odluci gde ce, cak sam pomislila da nece pomoci Caro da izadje o.o
I ona scena posle kod Caro kuci Sad A tako su mi slaaaatki <3

« IT’S TOO LATE BECAUSE WE’RE NOT FRIENDS ANYMORE. »

Bas mi je krivo sto se sve to desava, mada uvek mora nesto biti pre nego sto ih spoje Razz <3 <3 <3
STEFAN dusaaaa <3 Baas je brizan ^^
Stvarno ono na kraju sto je uradio je divnoo :DDD <3
Spoiler:


Damoon mi je super bio ( osim zadnje scene o.o )
I bilo mi je slatko kad su on I Elena pricali Very Happy <3
Kathaa konacno Very Happy <3
Jeremy & Bonnie suu se BAAS zblizili , mogli bi da ih ubace u akciju, samo neke nepotrebne scene sa njima XD
John sta se sad desiloo, tako sam zbunjena vezi toga sa Kath, Isobel i njiim.
Tokom serije sam 4 puta promenila misljenje o njemu xD o.O
Iii valjda sam sve iskomentarisala...jos sam pod utiskom xD :DD
[img][/img]
Sve si rekla!Ja vise nemam snage da komentarisem!Smile

38 Re: 13. Daddy Issues on Fri 04 Feb 2011, 1:39 pm

TheVampOne


Dear Diary ...
Dear Diary ...
Nego jel zna neko sta je Tyler popio, ja izgleda nisam skontala jedina xD
Nasla sam sliku na tumblr-u

Pretpostavljam da su mu nesto dali ovo dvoje xD

39 Re: 13. Daddy Issues on Fri 04 Feb 2011, 3:48 pm

ikicaD&E


Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
mislim da je samo neka `brlja` u pitanju Very Happy

40 Re: 13. Daddy Issues on Fri 04 Feb 2011, 5:00 pm

Mαяi♥


First Bite
First Bite
Ok odgledala sam epizodu i extraa jee!!! bilo je puuuno akcijeee...!Zadnja scena sa Damonom mi je bila maloo ...O.o xD Stefan je stvarno bio super u ovoj epizodi...aaa kako me nervira Juless...i tyler isto...glupo se poneo prema Caroline...ne znam sta ce da bude sa njima...Sad

41 Re: 13. Daddy Issues on Fri 04 Feb 2011, 5:21 pm

♥_Vampire_in_love_♥


You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
A kako bi je bilo žao Caroline

42 Re: 13. Daddy Issues on Fri 04 Feb 2011, 5:42 pm

Endzi


Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
U poslednjim epizodama samo neko pati:Tyler,Rose,Caroline...

43 Re: 13. Daddy Issues on Fri 04 Feb 2011, 7:02 pm

I.Love.You


Compelled
Compelled
Pogledala sam epizodu. Svidja mi se, bas je bila super!
Jules me tako iritira, da ne mogu da je gledam vise. -.-
Ono ''werewolfs and vampire can't be friends'' sranje koje je napricala Tyleru je stvarno glupavo. :S I iznervirala me je jako -.-
Caroline me je odusevila, mnogo je divna Very Happy
Caroline: ''I lied to protect my friends. I lied to protect you, don't you get that? You just stood there when they were going to kill us. You just stood there. You didn't do anything.''
Tyler: ''I didn't know what to do.''
Caroline : ''You help your friend, that's what you do.''

Sve je vise i vise gotivim.

Cak me je i onaj Lukin otac, (opet sam mu zaboravila ime, valjda Jonas ili tak' nesto. xD) nije iznervirao, bas me je odusevio kad ih je sve spasao.
Bonnie mi je bila bas slatka kad se pojavila, nekako kao da se prolepsala. Very Happy Ona i Jeremy su mi divni. ♥ Duse. ♥
A Damon. Hhahahahah xD On divan, kao i uvek. Razz Jedino ta sema s tom novinarkom mi se ne svidja. A ta glumica sto glumi Andie mi je jako poznata. xD
''I'm in love with a woman I can never have. I am in love with her, and it's driving me crazy.'' Jao duša. ♥ Ne mogu recima opisati koliko ga obozavam.



Last edited by I.Love.You on Fri 04 Feb 2011, 7:18 pm; edited 1 time in total

44 Re: 13. Daddy Issues on Fri 04 Feb 2011, 7:14 pm

Katherine Pierce


Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
Napokon su se vratili Katherine i John
Sada sam odgledala epizodu i super je.Caroline mi nije bilo žao,ali jeste Tylera,Cyler forever Smile Matt,jadnicak,misli kako ga Caroline neće,definitvno mi ga bilo žao kada sam vidjela izraz lica kada je video da ga Caroline laže.
Damon je Presavršen,nema riječi kojom da ga opišem,duša moja napaćena Sad
Ono na kraju sa novinarkom je bio tako Damonov način,super i jezivo Smile
Jules i onaj njen me ne nerviraju,samo želim da što prije idu iz serije.John mi je jedan od naj likova bio ,a sada je još više.Katherine definitvno mora da se vrati.Ali mi nije bilo jasno ono pri kraju za Isobel,Katherine i Johna.

45 Re: 13. Daddy Issues on Sat 05 Feb 2011, 2:05 am

Starlight


Moderator
Moderator
Ovo je bila najbolja epizoda do sada, ubedljivo!
Damon u tus kabini *.* wow!
Cini mi se da bas puca. Cela ta prica kako je on sad ’good guy ’ je, cini mi se, samo maska za njegove zbrke u glavi. Bas prolazi kroz tezak period.
Stefan je bio ok. Bas se super ponasao. Mozda pocinjem da ga gotivim. Ja ne bi imala sa Tylerom onoliko strpljenja u ubedjivanju da ne moraju da budu neprijatelji O.o
Brady je bas sladak xD
Otkud sad to da su Jeremy i Bonnie tolko prisni? Zar nije on nju pokusao da poljubi i ona mu rekla da ne moze da bude sa njim ? O.o sta sad je odjednom promenila misljenje ? ako jeste mogli su to da prikazu... meni su oni jako slatki, ali cini mi se da gutaju neke njihove bitne scene.
A Damon i Elena sto se ponovo super druze ^_^ nedostajali su mi <3
Boze dokle ce vise da odugovlace sa Maroline >.< kad god pomislis, super ponovo ce biti zajedno, uvek nesto iskrsne.
Boze kako su oteli Caroline. Kad ju je Brady upucao stvarno sam prvo pomislila da ju je ubio. Pa kad ju je posle mucio. Ono je bilo nehumano!
A Eleni sto nije bilo svejedno kad je Damonu prisla ova reporterka ^_^ i onda onaj cudan trenutak izmedju njih dvoje ^_ ^ toliko dobrih Delena scena *.* u kupatilu kada ga uhvati za ruke i on kao ’you need to stop doing that’ i ona kao ’what’ *.* ja msm da ona polako pocinje da kapira neke stvari.
John mi je bio ok. Iskupio se u ovoj epizodi za to sto je pokusao da zapali Damona. Bar donekle.
Scena u sumi je mng mocna. Kada Damon vadi srce onom liku :O kolko je malo falilo da ih on i Stefan srede . pa kad ih je vestac spasio. Bilo mi je cudno kako nije i Tylera povredio kada je ciljao na sve vukodlake. Mozda zato sto Tyler nije nikoga ubio, a on je obuhvatao samo one koji jesu ubijali O.o
ali nmg da verujem da Tyler nista nije uradio da spasi Caroline! Toliko o njemu!
Caroline mi je definitivno omiljen zenski lik posle Katherine. She’s not girly little Caroline anymore  volim to kako se ona i Stefan druze. Bas imaju divan odnos. Ne bi ja tu stvarala potencijalnu vezu ili bilo sta :/
Boze, rasplakala sam se kada je Stefan doveo Elenu i Bonnie kod Caroline. Kako je bio diiiiiiivan. I kada Stefan i Elena kazu jedno drugom volim te *.* msm da zvanicno pocinjem da gotivim Stelenu.
I Damon i reporterka na kraju u kadi. Kako mi ga je zao.


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _



"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

46 Re: 13. Daddy Issues on Sat 05 Feb 2011, 7:26 am

ikicaD&E


Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Kaya kao da sam ja pisala utiske Smile slazem se skroz od reci do reci,definitivno jedna od najboljih epizoda,cak se za neko vreme i prebacujem u Team Caroline Very Happy

47 Re: 13. Daddy Issues on Sat 05 Feb 2011, 9:37 am

chocolateChanel.


Administrator
Administrator
Ovako. svidela mi se epizoda. I zbog Damonovih scena i uopšte. Very Happy
DE momentii su pili savrseni *______*
A posebno kada Damon kaže Andy da volii devojku koju nikad neće imati.
John me nervira više od svega, dođe mi da ga ubijem.
Jeremy&Bonnie srce biće tu svašta koliko sam videla u spoilerima Wink
E, sad, deo zbog kog sam omrzla epizodu: Forwood -.-
Ubila bih ih oboje. Nju što ga je uopšte slagala, kapiram da su joj Damon, Stefan & co prijatelji, al opet. A njega što je onako reagovao. Ipak, došao je da se izvini, a ona ga oterala -.- jao previše komplikovano. Jedini njihov momenat mi se svideo kad ju je Tyler oslobodio. srce
i tako... nije loša epizoda (samo što je Elena u celoj epki imala istu (čupavu) frizuru) lol xD VOLIM <3


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

48 Re: 13. Daddy Issues on Sat 05 Feb 2011, 3:33 pm

Zla_Sam


Administrator
Administrator
Moćna epizoda. Moćna. Klanja Se

Damon i DE na nivou. Very Happy

Stelene i njihovog "I love you." mi je preko k*rca više.

Caroline. Ne mogu rječima da opišem koliko je volim. Najbolji ženski lik, ubjedljivo.

Jules je kučka kakve nema. Ovo je prvi put da mi se neki negativac u seriji ne sviđa. Nadam se da će Damon da je našopa wolfsbaneom i srce da joj iščupa a prije toga da je natjera da gleda kako živog spaljuju onog njenog Brady-a. A ona što glumi Jules ... Rolling Eyes Bože sačuvaj, ja ne mogu da vjerujem da nju neko smatra glumicom. Ono je stravično.

Tyler je isto Rolling Eyes
Glava me boli od njega.


Ovo je bilo moćno. Razz Cjela ta borba, ustvari. Pogotovo kada je Lukin tata došao. Sad mi je on, kinda drag. xD

John je kul isto, odjednom. Very Happy

To je to, uglavnom. Nek nastave ovako i biće ovo super sezona. Very Happy


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _



just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

49 Re: 13. Daddy Issues on Sat 05 Feb 2011, 7:43 pm

pendragons


Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Nisam ovde nista napisala ali slazem se sa Milicom! he
Kad si vec spomenula Lukinog oca-na twitteru ga zovu Jesus Jonas xD haha

Stelene i njihovog "I love you." mi je preko k*rca više.

Ali ovo moram da izdvojim.Jace je od mene!

http://destinedtobe.tumblr.com/

50 Re: 13. Daddy Issues on Sat 05 Feb 2011, 8:20 pm

Warrior Princess


Original Vampire
Original Vampire
Damon stvarno voli da "krade" tudja srca:)

51 Re: 13. Daddy Issues Today at 4:06 pm

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum