You are not connected. Please login or register

12. The Descent

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 5]

76 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 6:22 am

I.Love.You

Compelled
Compelled
Dobra je epizoda Smile
Rose otisla, ali dobro, vec me je i smorila. xD Elena nije normalna, ona kad ima priliku da pobegne i sacuva svoju glavu, ona jednostavno nastavi da ide u opasnost. necemoci

''There's nothing between me and Tyler, we were just talking.'' Ma da, vazi. -.- Samo ti lazi.. Ali je dusa, mnogo sam je zavolela u drugoj sezoni. Smile
Stefan- pa nemam nista ni da kazem za njega.. o.O
Damon me je toliko odusevio u ovoj epizodi da je to.. bravo
"I can’t be what people want me to be, I can’t be what she wants me to be."
On mi je toliko divan i omiljen lik, i skroz se odvojio od ovih ostalih likova. Neprevazidjen No 1 Lik. xD Very Happy
I kad su se zagrlili, on i Elena, tj. kad je ona njega zagrlila je bilo mnogo dobro..Smile :smrcc:

Ova Jules me jako, ali jako nervira. Cudno mi sto nije bilo Bonnie xD A ni Luke, hvala Bogu. Smile

77 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 7:13 am

Em (:

Moderator
Moderator
Ne možete da shvatite koliko sam sinoć odlepila. Plakala sam. Ne zbog ep, već zato što nisam mogla da se konektujem, zajebavala me konekcija i nisam gledala. Tek sad skidam. I videh Tajčin spojler i nije mi dobro, idu mi suze. Recite koliko sam odlepila.

EDIT: GLEDALA SAM!

Super je bila ep ako mene pitate, baš su super comeback uradili.

odmah da se izvrištim: DELENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Elena je ispala divna, nije odreagovala kao i uvek, nadrkala se i otišla, nego je ipak ostala i zagrlila DAMON ♥♥♥ Aaa. S tim što ga je isprovocirala da uradi ono na kraju, ali to nije njena krivica. He's so messed up, he needs her. God damn.

Ono što mi na početku ep nije bilo jasno je to što kad Stefan uzme i popije ono malo vrbene, on nešto se kao zakašlje, savije, padne na zemlju, ustane - sve kul. O.o bilo mi malo smešno koliko je besmisleno Razz Svj, Paul shirtless *drools*

Tyler i Care!!!!!!!! Divni su, apsolutno divni!! I ja msm da Caroline uopšte ne odbija Matta jer je vampir i ne može da mu kaže, već zbog Tylera. Zbunjena je jer oseća nešto prema Tyleru. Smile Omg, i Jules bih otreskala o zemlju. Ona će da ispere Ty-u mozak i on će da uradi Care ono iz promo klipa. Sad

John is back - realno, ne zanima me preterano u ovom trenutku. Možda kasnije xD

Scene kad Rose napada Elenu su mi bile jeeezive. :S Elena was badass! Oh i love her.

I scena kad Damon ubija Rose - plakala sam. I plakala sam kad ga Elena zagrli. JA ne mogu da ne plačem kad vidim njega onakvog. Nalet emocija. O.o

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

78 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 9:28 am

ikicaD&E

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
ja sinoc isto nisam mogla da skinem jer je na netu bilo hiljadu fake fajlova.upravo sam je odgledala i jako je dobra epizoda.Damon se definitvno izdvaja kao lik,nisam ni ocekivala da pusti onu devojku,to bi bilo previse ocekivano Twisted Evil hvala Bogu nije bilo onih vestaca,bas me nerviraju.u sustini mi se cini da osim zapleta oko Damona i Rose ova epizoda je samo uvertira za dalji sled dogadjaja Smile Caroline mi je bas slatka bila sa Tylerom(ne volim Metta,nekako mi je zvalav Very Happy ),ali tek cekam da vidim sta ce biti kada Tyler sazna sve o vampirima u gradu Very Happy najsmesniji deo,knjiga Prohujalo sa vihorom u Damonovoj sobi lol!

79 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 9:40 am

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Ja tek treba da gledam,a nmg da nadjem epizodu,a da nije fejk...:/

80 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 9:42 am

ikicaD&E

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
imas na pirate bay-u Smile

81 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 10:19 am

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Okej, plakala sam kad je Rose umirala, tj. jer je Damon plakao, plakala sam kad je pricao s Elenom, i plakala sam kad je govorio onoj curi. Sad
Uvijek on pati. Ma dajte, zasto Stefi ne pati, iako je u ovoj epizodi bio cool. shirtless *drools*

Damon me totalno odusevio u ovoj epizodi

Fuckin' Jules -.-'
Najrade bi je ubila, sad ce ona fino i lijepo zamrsiti Tyleru mozak i on ce se naljutiti na Car -.-' :/

Tyler & Caroline ♥♥♥♥♥♥♥

Em (: wrote:
Tyler i Care!!!!!!!! Divni su, apsolutno divni!! I ja msm da Caroline uopšte ne odbija Matta jer je vampir i ne može da mu kaže, već zbog Tylera. Zbunjena je jer oseća nešto prema Tyleru. Smile

I bas tako, ne radi toga sto ne moze da mu kaze, nego jer osjeca nesto prema Tyleru ^^
Da ne osjeca, ne bi uzvratila poljubac Very Happy
'Everyone needs to stop kissing me' dusha

i ono na kraju Damon
"I can’t be what people want me to be, I can’t be what she wants me to be."
maltene najbolji dio epizode

Cudo Elena nije siznula na sve sto joj je Damon rekao. Iznenadila me kako je ostala, a i iznenadila me tokom citave epizode, realno. Nije se ponasala kako se inace ponasa xD
I cak su i njoj zasuzile oci na onom dijelu Neutral

http://horizoninblack.tumblr.com

82 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 11:38 am

Mαяi♥

First Bite
First Bite
Ja sam sinoc htela da odlepim cekajuci da gledam epizodu !! i justros sam u 7 ustala i gledala Smile Very Happy Damon mi je bioo mnnoooogo sladak znaci dodje mi da ga zagrlim kao Elena Smile Mada ne kapiram da li je on imao neka osecanja ( ljubavna) prema Rose ili ne ? Ne razumem bas sta je ona njemu bila O.o ali sve u svemu prelepa epizoda ! Najvise mi se dopalo kada na kraju kada kaze "I can’t be what people want me to be, I can’t be what SHE wants me to be." ko zna koliko on nju voli Razz

83 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 11:42 am

♥_Vampire_in_love_♥

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
aa nisam još gladala :///
nemogu da nađem nigdje

84 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 12:03 pm

eatmyfeelings

First Bite
First Bite
Em (: wrote:Ne možete da shvatite koliko sam sinoć odlepila. Plakala sam. Ne zbog ep, već zato što nisam mogla da se konektujem, zajebavala me konekcija i nisam gledala. Tek sad skidam. I videh Tajčin spojler i nije mi dobro, idu mi suze. Recite koliko sam odlepila.

EDIT: GLEDALA SAM!

Super je bila ep ako mene pitate, baš su super comeback uradili.

odmah da se izvrištim: DELENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Elena je ispala divna, nije odreagovala kao i uvek, nadrkala se i otišla, nego je ipak ostala i zagrlila DAMON ♥♥♥ Aaa. S tim što ga je isprovocirala da uradi ono na kraju, ali to nije njena krivica. He's so messed up, he needs her. God damn.

Ono što mi na početku ep nije bilo jasno je to što kad Stefan uzme i popije ono malo vrbene, on nešto se kao zakašlje, savije, padne na zemlju, ustane - sve kul. O.o bilo mi malo smešno koliko je besmisleno Razz Svj, Paul shirtless *drools*

Tyler i Care!!!!!!!! Divni su, apsolutno divni!! I ja msm da Caroline uopšte ne odbija Matta jer je vampir i ne može da mu kaže, već zbog Tylera. Zbunjena je jer oseća nešto prema Tyleru. Smile Omg, i Jules bih otreskala o zemlju. Ona će da ispere Ty-u mozak i on će da uradi Care ono iz promo klipa. Sad

John is back - realno, ne zanima me preterano u ovom trenutku. Možda kasnije xD

Scene kad Rose napada Elenu su mi bile jeeezive. :S Elena was badass! Oh i love her.

I scena kad Damon ubija Rose - plakala sam. I plakala sam kad ga Elena zagrli. JA ne mogu da ne plačem kad vidim njega onakvog. Nalet emocija. O.o

THIS!!! FORWOOD ♥

Ja sam odusevljena epizodom

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

You really think a relationship should be that hard?

No one writes songs about the ones that come easy.
http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

85 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 12:53 pm

Endzi

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
OMMMGGGG Epizoda je super!!!!
Jel neko primetio da u epizodi nema Bonnie i Jeremy :PPPP LOL Who cares? hahaha

Damon Damon Damon Ona Zadnja scena je savrsena
''I can't be what everyone wants me to be,what she wants em to be!''

''I'm not human...and I miss it so much!That is my secret...''

Odglumio je savrsen,savrseno! srce Kao da si mogao da osetis njegov bol!

A kad ga je Elena zagrlila...poor bby Sad

I kako je olakasao Rose smrt! Sad

Malo sam vise ocekivala od njegove sobe,ali je krevet lep.Svidja mi se sto su stavili hrpe knjige pored kreveta,ukljucujuci ''Gone with the wind'' ! Obozavam tu knjigu!

Unvle John is back Smile! Mada bi bilo bolje da je isobel

Stelena na pocetku...boring!

Tyler i Caroline,duseeee he

86 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 1:09 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Sad sam odgledala....Super epizoda!
Car u Tay su mi tako slatki!Kako bi volela da se smuvaju,ali naravno uvek se neko pojavi da to pokvari.
I hate Jules!!!!!!!!!
Scena izmedju Damona i Rose mi je bila jako dirljiva!Bilo mi je jako zao kad je ubio.Bila sam na ivici suza...
Delena zagrlijaj....tu nema ni govora da je scena bila odlicna.
Isprva sam mislila da damon nece ubiti Jessicu,ali prevarila sam se.S jedne strane mi je drago,dok s druge mi je pomalo zao.
Sve u svemu,dobra epizoda!

87 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 1:29 pm

Mαяi♥

First Bite
First Bite
ako neko hoce da gleda a nemoze da nadje ima na letmewatchthis Smile samo ukucajte The Vampire Diaries u Search i ima sve epizode Smile tu odmah postavljaju linkove cim na Tv-u puste epizodu Smile

88 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 4:14 pm

Endzi

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
I samo da kezm:
JE LI ELENA CORAVA?!
Mislim Damon je taj ko ji non-stop spasava njenu zadnjicu,dok Stefan radi tamo neke trenutno nebitne stvari!A ona se non-stop vraca Stefanu,pa msilim vise me ni ne cudi sto je Damon tako emotvino nestabilan.On radi dobre stvari,a dobija mrznju...pa dobro u ovoj epizodi ne,ali inace..

89 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 6:56 pm

daray

slazem se -.-'
Sta je on sad, pozvao Johna, a Damon citavo vrijeme sve rjesava, jednostavno nije fer -.-'

90 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 7:46 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Endži? JESI TI TO TEAM DAMON?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

91 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 8:29 pm

Olga Bohemian

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
Ne svidja mi se ova epizoda - Dzuls je krava, zao mi je Rouz i Damon mnogo pati Sad

92 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 9:20 pm

TheVampOne

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Forwoood, obožavaam ih *---* <3
JULES oooh gaaš, DAMON pls KILL HER! -.-
Stefaan <3___<3
Damoon & Rosee naa "divan" načiin je to uradio, ako se to može rećii ://
I Saan je divaan^^
Samo jadna ova Jessica, ni kriva, ni dužna Neutral
John xD Mrziim ga još od onda kad je ubio Annu, ajde Kath izađiii *----*
Poor Matt, valjda će naće naći nekog drugog! Pls nek nađe -.-
Jeremy, Bonnie o....o

93 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 9:55 pm

Twin.flames

Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.
DAMON IS BACK!

Iskreno, mislila sam da nece da ubije Jesicu i bila bih razocarana da je bilo tako. Ovako dusa mi je na mestu Very Happy Ova epizoda je njegovo najbolje izdanje do sada. Citava evolucija jednog bica. Sve vrste Damona smo videli. Najvise sam plakala prilikom sna. Kako je divan *_* Nema reci kojima mogu da opisem moju ljubav prema njemu nakon ove epizode. Sad kada sam je zavrsila, kao da sam gledala epizodu samo o Damonu. Meni je ovo bila fenomenalna epka. Nema Stefana, nema mnogo Stelene, Taylor i Caroline su preeedivni. Elena O.o Priznajem, jakooo boljaa. Svaka joj cast stvarno, sto je cuvala Rose, tesila Damona. Delena zagrljaj. Uh. Divno. Pokazalo mi je zasto toliko zelim da se Delena desi.

94 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 10:24 pm

Mαяi♥

First Bite
First Bite
ThePhoenix^^ wrote:DAMON IS BACK!

Iskreno, mislila sam da nece da ubije Jesicu i bila bih razocarana da je bilo tako. Ovako dusa mi je na mestu Very Happy Ova epizoda je njegovo najbolje izdanje do sada. Citava evolucija jednog bica. Sve vrste Damona smo videli. Najvise sam plakala prilikom sna. Kako je divan *_* Nema reci kojima mogu da opisem moju ljubav prema njemu nakon ove epizode. Sad kada sam je zavrsila, kao da sam gledala epizodu samo o Damonu. Meni je ovo bila fenomenalna epka. Nema Stefana, nema mnogo Stelene, Taylor i Caroline su preeedivni. Elena O.o Priznajem, jakooo boljaa. Svaka joj cast stvarno, sto je cuvala Rose, tesila Damona. Delena zagrljaj. Uh. Divno. Pokazalo mi je zasto toliko zelim da se Delena desi.
Sve si rekla !!! Jedino fali da vidimo Damona bas srecnog jer jadnicak uvek se pretvara i pati.. Sad

95 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 11:01 pm

daray

ThePhoenix^^ wrote:DAMON IS BACK!

moraju prestati da povrjeduju Damona
i slazem se sa svim sto si napisala Very Happy

Fuck yeah, true

96 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 11:18 pm

Endzi

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Da,ova epizoda kao da jeste bila samo o Damonu,ostale nisam mnogo ni primecivala XD

Jadnicak Sad
Em said:
Endži? JESI TI TO TEAM DAMON?

Fuck Yeah!!! Sto? Pa lepo mi pise u informacijama,da sam team Damon Smile

97 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 11:31 pm

daray

YEAH, one more Damon fan ^^Very Happy

98 Re: 12. The Descent on Fri 28 Jan 2011, 11:41 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ova epizoda je bila brutalna, ali BRUTALNA.
ok,Elena i Stefan su mi bili malo slatki na pocetku Smile
tako mi je bilo zao Rose. kako se Damon brinuo o njoj. i u kakvim bolovima je ona bila >.< i kada joj je usao u glavu i kada su bili na onoj livadi :'( i kada je ona pocela da odbrojava, a on joj probio kolac kroz srce >.< i njegove suze. nije u redu. jednostavno nije u redu.
a Jules me nervira. zelim da je Damon uskoro ubije. u sledecoj epizodi. na pocetku.
ok, Caroline me je malo nervirala. ne stoji joj to ''ne znam sta hocu'' . i zelim Maroline ponovo zajedno.
i na kraju nije bilo nista od onog zagrljaja, ponovo je Elena zagrlila Damona, a on joj nije uzvratio :/
a Damon na kraju epizode, kad dozivljava nervni slom O.O doslo mi je da uskocim u monitor, zaista. nije fer da ga tolko muce, zasto uvek on mora da ispasta na kraju -.- tolko mi ga je bilo zao.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

99 Re: 12. The Descent on Sat 29 Jan 2011, 12:05 am

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Odgledala sam epizodu jos jutros ali sam cekala da je pregledam jos jednom da bih mogla da napisem komentar.

Epizoda je bila .. divna.Stvarno divna.I mnogo sam plakala.Bas mnogo.
Nije bilo mnogo Stefana niti Stelene sto je dobro.Nije bilo mnogo Bonnie i Luke sto je jos bolje.Ni Jeremija.Ova epizoda je u potpunosti bila posvecena Rose i Damonu,sto je jako dobro.U ovoj epizodi Damon je bio .. bio je NEVEROVATAN ! Ali NEVEROVATAN! U ovoj epizodi videli smo pravog Damona.U ovoj epizodi Damon se otvorio totalno.Videli smo sve njegove strane,sve sto oseca .. ova epizoda je Damonova.

Prvo da kazem Jules je odvratna.ODVRATNA ! Bas mi je onako gadna. -.- Kako je sa Tylerom pricala o Caroline,i scena sa Damonom i prva scena .. ugh.Treba je tuci.

Stefan: There's a lot of people here.
Damon: Damn. There goes my plan to rip her spleen through her back.

haha

Stelena,blah.Simpaticna pocetna scena.Divno je sto uopste nije bilo Stelene u ovoj epizodi.Dosta nam je bilo u prethodnim. ^^
Spoiler:
Stefan:He is an original.I don't really know what that means.I don't think anybody knows what that means. xDD

Rose i Elena su definitivno unele akciju i napetost u ovu epizodu.Cela ona njihova stvar sa jurnjavom po kuci i sakrivanjem je bila dosta neizvesna. ^^ Divno je od Elene sto je ostala i bila tu za Rose.Njen lik je dosta bolji u ovoj epizodi.(To govorim ja koja ne volim Elenu xD)

Damon (to Elena about Rose): Death happens. We come, we go. The sooner she dies, the better. It’s gloomy as hell.
Rose: I'm a vampire. I haven't had a cold in five centuries.
Rose:You've never been in Damon's room before,have you?
Nisam ni obracala paznju na to dok Rose nije pomenula.Prosla je jedna ipo sezona,a niko se nije zainteresovao kako izgleda Damonova soba. xD
Spoiler:
Rose:You are lucky,you know.No one's ever loved me the way you are loved. Niko nije obratio posebnu paznju na ovaj citat al meni je bas divan i totalno istinit.Retko ko je voljen koliko je Elena,samo sto ona to bas i ne zna da ceni al ajd. Very Happy
Rose:When you live long enough,everything disappears.
Rose:Damon's a lot like me.He wants to care,but the minut he does he runs away from it.

Tyler & Caroline - AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. ♥ Posle Delene par koji najvise shipujem.Ima nesto toliko divno kod njih.Nacin na koji njihov odnos prelazi iz prijateljskog u ljubavni i uopste sama cinjenica da su u prvoj sezoni bili skoro nebitni likovi i nisu progovarali ni dve reci jedno sa drugim,a sad su se toliko razvili i kao likovi i kao prijatelji a uskoro i kao par.Stvarno su fenomenalni. Nadam se samo da ih nece upropastiti.Iskreno volela bih da se Caroline odluci za Matta u pocetku i da bude sa njim,ali vremenom da shvati da Matt nije Tyler i da ona voli T. To bi bilo divno.Ne bih volela da previse ubrzaju stvari.A sto se tice Matta .. a dobar je on al nekako uvek dodje kao neko levo smetalo.Mislim nije da nisam volela njega i Caroline,ali Cyler je ipak nesto posebno. ♥

Spoiler:
Caroline: Everyone needs to stop kissing me! Caro. <3

Sto se tice Isobel,bilo je i vise nego logicno da je nece naci ali eto .. vredelo je pokusati.Morali su neki zadatak i Stefanu da daju u epizodi. xD John dolazi .. pa lepo.Sigurno imaju neki dobar razlog zbog kojeg se on vratio. Nisam nesto previse radoznala,al lepo. Very Happy

Damon i Rose scena .. PREPLAKALA SAM CELU SCENU.ALI CELU.Oboje su fenomenalno glumili.Ceo onaj san ii deo kada je ubija,Ianova gluma je zadivljujuca.I najlepsa stvar mi je sto ju je Damon compel da sanja ovaj san kako bi umrla sanjajuci ono mesto gde najvise zeli da bude i govoreci joj u tom snu da ce sresti one ljude koje najvise zeli.To je tako .. PREDIVNO.Stvarno me je mnogo pogodilo. Sad I tek deo kada joj probode drvo kroz srce,kako je plakao .. :S

Rose:Who'd have thought you'd be a nice guy?
Damon:I am not nice.I'm mean.I like it.
Rose:You lie.

Rose: I miss being human.
Damon: Humanity's not all it's cracked up to be.
Sad

Delena scena .. zasluzili smo ovo.Mi fanovi,zasluzili smo ovo.Pored svih tih scena u kojima mu govori kako ne nikad vise nece biti prijatelji,kada mu govori koliko je los,sve te scene gde Damon pokazuje koliko je voli,a ona ga odbacuje .. ovo je prva scena u 2 sezoni gde Elena pokazuje da joj je stalo do Damona.Svi smo ovo cekali i zeleli i zelja nam se ispunila.Elena me je odusevila sto nije otisla.Sto je shvatila da ustvari kad je najvise tera od sebe da mu tad najvise treba.Najbolje sto je mogla da ga uradi je da ga zagrli sto je i ucinila.Stvarno me je odusevila.

Damon:You were supposed to leave.
Elena:I did.But then I came back to make sure you are ok.
Damon:I appreciate the gesture.I am just glad it's over.
Elena:You know I don't believe that.
Damon:Go home Elena.Get some rest.It's a whole new day tomorrow.
Elena:Damon,I am your friend.
Damon:I am well aware of that.
Elena:And a friend usually knows when their friend is hurting.
Damon:What do you want to hear?That I cared about Rose?That I am upset?Well I didn't and I am not.
Elena:There you go,pretending to turn it off,pretending not to feel.Damon you are so close,don't give up.
Damon:I feel Elena,ok?And it sucks.What sucks even more is that it was supposed to be me.Jules was coming after me.
Elena:You feel guilty.
Damon:That would be human of me,wouldn't it,Elena?And I am not human.You are one to talk about giving up.It's all you've done is give up.Go home.There’s been enough doom, gloom, and personal growth for one day.
Elena: Ok,I will.

AND THEEEEN SHE HUGS HIM. ♥
Kako su muu okice tad bile kao da ce da zaplace. Sad
Predivan razgovor,predivna scena,DELENA FTW. ♥

I poslednja scena(najbolje ostavljamo za kraj),scena koja me je najvise pogodila,najdivnija Damonova scena IKADA(najdivnija sto se tice njegovog lika).I sasvim mi je bilo nekako ocekivano da ce je ubiti.To je bilo normalno.Bilo bi previse ne-Damon da to nije uradio.Kada god je povredjen,bad Damon se vraca.A u toj epizodi je bio i vise od toga.Bio je bas unisten.Rose je jedina osoba,uz Elenu,koja je bila njegov prijatelj.Ona ga nikad nije ni povredila,niti ista slicno.I ona je ubijena.Bilo je sasvim normalno i sasvim ocekivano da to uradi.

I have a secret, a big one. But I’ve never said it out loud. What’s the point? It’s not gonna change anything. It’s not gonna make me good, make me adopt a puppy. I can’t be what other people want me to be. What she wants me to be. This is who I am.You are my existential crisis. Do I kill you or do I not kill you? But I have to Jessica, because I’m not human. And I miss it. I miss it more than anything in the world. That is my secret. But there is only so much hurt a man can take.

NAJBOLJI DAMONOV CITAT UBEDLJIVO.
Inace Ianova gluma je .Klanja Se Klanja Se Klanja Se Klanja Se Klanja Se Klanja Se Klanja Se
Stvarno sve moze da ih uci o glumi.Treba svi da budu pocastvovani sto rade sa njim.

Sve u svemu,epizoda je super,ali ne toliko kao epizoda,koliko je Damon pregenijalan. <3
(komentar je predugacak znam,ali jos sam pod utiskom)

I evo nekih slika:
Spoiler:

100 Re: 12. The Descent on Sat 29 Jan 2011, 12:24 am

Starlight

Moderator
Moderator
.Severus Snape. <3 wrote:

I have a secret, a big one. But I’ve never said it out loud. What’s the point? It’s not gonna change anything. It’s not gonna make me good, make me adopt a puppy. I can’t be what other people want me to be. What she wants me to be. This is who I am.You are my existential crisis. Do I kill you or do I not kill you? But I have to Jessica, because I’m not human. And I miss it. I miss it more than anything in the world. That is my secret. But there is only so much hurt a man can take.

NAJBOLJI DAMONOV CITAT UBEDLJIVO.
Inace Ianova gluma je .Klanja Se Klanja Se Klanja Se Klanja Se Klanja Se Klanja Se Klanja Se
Stvarno sve moze da ih uci o glumi.Treba svi da budu pocastvovani sto rade sa njim.

totalno sam pukla na tom citatu. njegov izraz lica dok je to govorio. nije mi bilo dobro.
i da, Ian je stvarno sjajan glumac.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

101 Re: 12. The Descent Today at 3:58 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next