You are not connected. Please login or register

12. The Descent

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 5]

101 Re: 12. The Descent on Sat 29 Jan 2011, 11:44 am

♥_Vampire_in_love_♥

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
.Severus Snape. <3 wrote:

I have a secret, a big one. But I’ve never said it out loud. What’s the point? It’s not gonna change anything. It’s not gonna make me good, make me adopt a puppy. I can’t be what other people want me to be. What she wants me to be. This is who I am.You are my existential crisis. Do I kill you or do I not kill you? But I have to Jessica, because I’m not human. And I miss it. I miss it more than anything in the world. That is my secret. But there is only so much hurt a man can take.

NAJBOLJI DAMONOV CITAT UBEDLJIVO.
Inace Ianova gluma je .Klanja Se Klanja Se Klanja Se Klanja Se Klanja Se Klanja Se Klanja Se
Stvarno sve moze da ih uci o glumi.Treba svi da budu pocastvovani sto rade sa njim.

Slažem se..i meni je ovo naj citat..jao kako je divan bio ♥
A i Ian je definitivno najbolji glumac!!!

102 Re: 12. The Descent on Sat 29 Jan 2011, 12:27 pm

Little J

Invited in
Invited in
ThePhoenix^^ wrote:DAMON IS BACK!

Iskreno, mislila sam da nece da ubije Jesicu i bila bih razocarana da je bilo tako. Ovako dusa mi je na mestu Very Happy Ova epizoda je njegovo najbolje izdanje do sada. Citava evolucija jednog bica. Sve vrste Damona smo videli. Najvise sam plakala prilikom sna. Kako je divan *_* Nema reci kojima mogu da opisem moju ljubav prema njemu nakon ove epizode. Sad kada sam je zavrsila, kao da sam gledala epizodu samo o Damonu. Meni je ovo bila fenomenalna epka. Nema Stefana, nema mnogo Stelene, Taylor i Caroline su preeedivni. Elena O.o Priznajem, jakooo boljaa. Svaka joj cast stvarno, sto je cuvala Rose, tesila Damona. Delena zagrljaj. Uh. Divno. Pokazalo mi je zasto toliko zelim da se Delena desi.

Ttly.

http://littlejhunter.blogspot.com/

103 Re: 12. The Descent on Sat 29 Jan 2011, 12:32 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
I missed the old Damon!It's good to see him again! Twisted Evil

104 Re: 12. The Descent on Sat 29 Jan 2011, 12:42 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
akjjjaja KAKO SE SLAZEM SA VASIM KOMENTARIMAAA Cerek Cerek

I have a secret, a big one. But I’ve never said it out loud. What’s the point? It’s not gonna change anything. It’s not gonna make me good, make me adopt a puppy. I can’t be what other people want me to be. What she wants me to be. This is who I am.You are my existential crisis. Do I kill you or do I not kill you? But I have to Jessica, because I’m not human. And I miss it. I miss it more than anything in the world. That is my secret. But there is only so much hurt a man can take.

NAJBOLJI DAMONOV CITAT UBEDLJIVO.
Inace Ianova gluma je .Klanja Se Klanja Se Klanja Se Klanja Se Klanja Se Klanja Se Klanja Se
Stvarno sve moze da ih uci o glumi.Treba svi da budu pocastvovani sto rade sa njim.

Ubedljivo najbolji citat u seriji! Sad Sad
Taman kad sam mislila da me Ian ne moze JOS VISE ODUSEVITI,desi se ova epizoda.
Treba da dobije neku nagradu za ovo Klanja Se

http://destinedtobe.tumblr.com/

105 Re: 12. The Descent on Sat 29 Jan 2011, 12:44 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
ThePhoenix^^ wrote:DAMON IS BACK!

Iskreno, mislila sam da nece da ubije Jesicu i bila bih razocarana da je bilo tako. Ovako dusa mi je na mestu Very Happy Ova epizoda je njegovo najbolje izdanje do sada. Citava evolucija jednog bica. Sve vrste Damona smo videli. Najvise sam plakala prilikom sna. Kako je divan *_* Nema reci kojima mogu da opisem moju ljubav prema njemu nakon ove epizode. Sad kada sam je zavrsila, kao da sam gledala epizodu samo o Damonu. Meni je ovo bila fenomenalna epka. Nema Stefana, nema mnogo Stelene, Taylor i Caroline su preeedivni. Elena O.o Priznajem, jakooo boljaa. Svaka joj cast stvarno, sto je cuvala Rose, tesila Damona. Delena zagrljaj. Uh. Divno. Pokazalo mi je zasto toliko zelim da se Delena desi.

Sve si rekla. ♥

106 Re: 12. The Descent on Sat 29 Jan 2011, 2:12 pm

Dr. John Watson

Invited in
Invited in
Upravo sam pogledao i mogu reci da se serija popravila poslije ovih par zadnjih epizoda koje ja smatram losima.Lako se primjeti da je u potpunosti posvecena Damonu i Deleni.Ali nema veze,pored toliko Delena fanova red je bio da naprave ovako nesto.Definitivno se moze msatrati jednom od boljih epizoda u seriji.Konacno nema onolike jurnjave kao u zadnjim epizodama i nadam se da ce tako i ostati.
Zao mi je Rose.Toliko sam se iznervirao kad je umrla.Nisam ocekivao,iako svi jesu.Nije mi bilo logicno,da napisu da ce neko umrijeti i da to bude ona.Previse ocigledno,ali sad je gotovo.Navikao sam da bolji liokovi umiru(Anna,Pearl,Lexi).
One scene nje i Damona su predobre.To su mi ujedno i omiljene scene sa Damonom u seriji.Ono sa snom i sve to,to je ujedno i jedino uistvo koje sam mu oprostio posto je pomogao njoj da ne pati.
Malo je bilo Stefana i Stelene -.- To me malo iznerviralo.Ona scena na pocetku i to je sve,e pa morace se popraviti malo xD
Nema Bonnie,Jeremija i Luke 199
A nzm zasto niko ne voli Jules.Ona nije uradila nista lose.Samo je htjela da se osveti,ipak joj je Mason bio prijatelj.A ujedno je i ona vukodlak,sto znaci da je logicno da ubija vampire.Cak bi bilo glupo da nije bilo onog razgovora sa Tylerom.On vjerovatno nece ubijati vampire,ali to je njegova priroda.Ona mi je bas cool lik.
Zamjeram im,sto nisu malo spojili Damon-Elena-Rose sceme sa Caroline-Tyler scenama.Kao da je druga serija,ali okej.
Damon je bio super u toku citave epizode,ali zasto je morala postojati ona zadnja scena.Ne smatram je losom,ali nakon sto ga mal ozavolim tokom epizode on to upropasti an kraju i to se treba smatrati normalnim o.O
Definitivno nije trebao to uraditi,nije mu to trebalo.
Rose je rekla da su njih dvoje isti.Kada zavole bjeze(msm da je tako nesto) i on je to opet dokazao i ponio se kao kukavica -.-
BTW Super su slike iz prethodnih postova Smile

107 Re: 12. The Descent on Sat 29 Jan 2011, 2:48 pm

Twin.flames

Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.
NIJEDNA epizoda druge sezone nije ovako uticala na mene. Od sinoc razmisljam samo o njoj. I sad kada sam je odgledala ponovo, mogu slobodno da kazem da mi je ovo omiljena TVD epizoda do sad. Sve sto bih sad rekla, bilo bi ponavljanje vasih reci, ali morala sam ponovo da prokomentarisem ovu fenomenalnu epizodu. Ian treba da osvoji Emija. Definitivno. Da nema prethodnih 30ak epizoda, oopet treba da dobije Emija samo zbog ove. Retko kad se potpuno uzivim u seriju i ne razmisljam o glupostima o snimanju, ali sinoc sam bila potpuno U seriji i Ian je zasluzan za to. Glumi kao BOG.
I mislim da Damon sada ima dva puta: ili ce ponovo postati onakav kakav je bio prvih sto pedeset godina ili ce postati dobar i poceti da se bori za Elenu.
Bilo bi mi previse glupo da se sve vrati na staro, nakon OVAKVE epizode i ovakve eksplozije osecanja. I poslusace Elena Rose sigurno, nece odustati.

108 Re: 12. The Descent on Sat 29 Jan 2011, 2:50 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
pogledala sam juce.
ovako. uzasno mi je zao sto je rose mrtvaa -.-
ali onaj delena zagrljaj <333
iii cyler kiss <333 bozeee obozavam ih ^^ samo me sad car nervira jer je neodlucna,al procice je vec to xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

109 Re: 12. The Descent on Sat 29 Jan 2011, 6:50 pm

I.Love.You

Compelled
Compelled
Ja se slazem s svim postovima iznad. xD
I verovatno ne bih imala nista protiv Jules da nije pokusala da ubije Damona i pritom zahvatila Rose.

I cudno mi sto dok sam gledala epizodu, uopste nisam pomislila na Katherine.. Vec sam i zaboravila na nju. :S A koliko vidim, nema je ni u sledecoj.

I nekako mi je cudno sto Elena Johnu kaze ''Uncle John'' a on joj je tata. Hahah xD Znam da ga ona bas i ne gleda tako, ali opet.. :S

110 Re: 12. The Descent on Sat 29 Jan 2011, 10:35 pm

Anette

Dear Diary ...
Dear Diary ...
O bože...malopre sam gledala
Pošto sam ja kad se raspišem neverovatna,a još sam i po utiskom...onaj ko nije gledao slobodno može da se previše informiše mojim postom Laughing

Dakle,epizodu Masquerade po najboljim zamenjuje The Descent..predobra je epizoda,bolju nisam gledala Very Happy
prvo što gotovo nikako nema Stefana..samo Damon
Početak je veoma lepo odrađen..da se mi lepo oprostimo od Stefana neka on ide gde oće.. XDD

I ljudi moji ja ne mogu a da ne kažem da sam plakala uz ovu epizodu..ne mogu da verujem da Ian onako dobro glumi emocije
Znači - glumi suštu suprotnost sebe samoga i tako se unose u to - to je neverovatno. duša moja

Iako sam mrzela Rose,njena smrt me definitivno malo potresla,jer je potresla Damona - a ja itekako solidarišem sa njim Sad
Ona scena na onoj livadi je tako nešto predivno,ne mogu doći sebi

Three...two...Rose dead
Kako mi je bilo žao Damona

Dobro ok..onda Delena rasprava
Znate šta ja mislim : Da je Rose trebala da ubije Elenu XD
I šta još mislim...da je Elena ljubomorna na Rose jer je videla da Damon oseća prema njoj nešto..možda samo malo,ali se vidi...da je ona ku*ka iz knjiga mislim da bi to i izravno pokazala.
Toliko mi je žao što ni jedna devojka sa kojom Damon želi bude ne može da bude sa njim...prvo Katherine,pa Elena,pa Rose...pa ljudi moji,malo nepravedno.. :S

Mada mislim ako se Charlotte pojavi - videće svi svoje Very Happy

Što se tiče relacije Rose-Damon - mislim da je on itekako osećao nešto prema njoj.Čak se u njegovom ponašanju počelo gubiti ono nešto za Elenu.Toliko mu je bilo žao..aoo majko - ponavljam se :S

Nije to onaj Damon na koga smo navikli.
Zadnja scena...savršenstvo...
Nisu mogli bolje da odrade..
Jadna Jessica baš se prepala XDD
Ali je dobro..Damonu je trebao neko da može da mu otkrije svoje emocije..i ova devojka mu je na neki način pomogla.
Ono: I'm not human. And I miss it. I miss it more than anything in the world. That is my secret.

Počela sam opet da plačem na to
omG..previše sam emotivna u poslednje vreme,ne zamerite

I stvarno mislim da nije hteo da je ubije,ali eto jeste,jer je opet pokrenuto to nešto u njemu što ga tera da bude zao iako u podsvesti ne želi,ali tako se predstavlja.
Mr. Evil. ♥

I čudno je to kako svaki vampir želi da bude čovek,a svaki čovek vampir.

http://www.iansbalkan.com

111 Re: 12. The Descent on Sun 30 Jan 2011, 11:51 am

Elena Gilbert

Compelled
Compelled
Uh eto i ja da odgledam epizodu na vrijeme. Stv, ne znam šta da kažem ili odakle da počnem.
Početak.
Jules. Ne shvatam ništa u vezi nje. I ne mogu vjerovati da je ubila Rose. Ovo je ujedno i jedna od epizoda na koje sam malo žešće plakala. Bilo je TAKO ružno. I čak je i Damon plakao, a to me je i rastužilo više od same situacije. Jadnik <3 Nego da se vratimo Jules. Eto je, po prvi put se STVARNO pojavljuje i već je pobila bruku ljudi. Za ne kapirati -.- Eto, nadam se da će je sad Damon UNIŠTITI pošto mu ne treba da ništa sazna od nje. GLUPAČA GLUPAČA GLUPAČA. A baš mi je Rose prirasla srcu, iako je bila u nebulozi neko vrijeme. "Katerina?!" - jadna Sad

Zatim, Damon. Njega mi je najviše žao. Baš se vidjelo da mu je žao što ju je izgubio! Duša mala <3 I na kraju se opet vratio starim poslovima - ubijanju. Ali ima i objašnjenje za to.
"Do I kill you Jessica or do I not kill you? But I have to Jessica beacause Im'm not human. And I miss it." Tada sam toliko nakvasila tastaturu da sam se bojala da se pokvarila xD
Spoiler:
---> NAJBOLJI DAMONOV CITAT IKADA. Pored onog kada je priznao Eleni da je voli Very Happy

Stelena - nema je mnogo, jebiga, ali i ne žalim toliko jer je ova jedna epizoda bila posvećena samo Damonu i nikome više. I iz ove jedne epizode ja sam toliko mnogo naučila o njemu <3

Elena - pa kao i uvijek. U ovoj me epizodi nešto nervirala, nzm što, jednostavno jeste -.-
"A friend usually knows when their friend is hurting." -najjači njen citat.
Damon : :"I feel Elena,ok?And it sucks.What sucks even more is that it was supposed to be me.Jules was coming after me." --->AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Sad(((((((((((

Ajmo dalje...
Tyler - ON VOOLI CAROLINE. ON VOOLI CAROLINE! Mada smo to već skontali... Ali poljubac je bio *.* *.* *.* *.* Divan!
Umalo sam umrla kad je Matt poljubio Caroline. Došlo mi da se upucam nečim! -.- Nzm što, ali.... Uf. Da li sam za M&C ili T&C. Nzm ni sama Sad
"Everyone needs to stop kissing me!" - baš! Very Happy

I još što obožavam u vezi ove spizode je to što nema Luke ili Bonnie. Nisu ubacili ni Jeremyja, jer bi u tom slučaju morali ubaciti i Bonnie, a gdje je Bonnie tu je i debil LUka, tako da...

Sve u svemu divna epizoda!

P.S. Zahvaljujem Jovani na citatima jer ja apsolutno nisam bila IN THE MOOD da ih sama pišem Very Happy Smile

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

112 Re: 12. The Descent on Sun 30 Jan 2011, 12:53 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Elena Gilbert wrote:

P.S. Zahvaljujem Jovani na citatima jer ja apsolutno nisam bila IN THE MOOD da ih sama pišem Very Happy Smile

HAHAH.
Nema na cemu. ♥

113 Re: 12. The Descent on Sun 30 Jan 2011, 8:55 pm

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
Meni je ova epizoda bila uzasnoo tuzna.
Nije fer.
Opet Damon pati!Pa dokle vise.
I zao mi je Rose.Taman sam se ponadala da ce biti nesto od Dose.
Ehh..
Ali ono kada ga Elena grli. <3 Ali Elena je kreten.Mnogo me nervira. -.-
A sto se tice Caroline i Tyler..Ne znam sta da kazem.Oni su difni. :3

http://twitter.com/MayaError

114 Re: 12. The Descent on Sat 05 Feb 2011, 3:13 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Dobra epizoda. Bolja od prošle.

Nema Bonnie. Malo Stefana. Još manje Stelene. Epizoda nije mogla da bude loša.

Damon ... zbog ovakvih i sličnih stvari koje je napravio u ovoj epizodi će uvjek da mi bude mnogo draži od Stefana i uvjek ću ga više voljeti. Ian je razvalio što se glume tiče.

DE hug bi bio fantastičan da glupi CW nije izbacio prokletu sliku mjesec dana prije epizode. -.-

I tako to, uglavnom ste već sve rekli.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

115 Re: 12. The Descent on Tue 16 Aug 2011, 9:34 pm

LostInWonderland

Someone's New in Your World
U ovoj epizodi mi je bilo malo i zao Rose, ne volim je lai nenzma zasto, ona i Damon su se mnogo zblizili, sem sto je Damon poricao.

116 Re: 12. The Descent on Sun 02 Oct 2011, 12:44 pm

uckvondy

Stefan ide tražiti isobel da mu otkrije vačjda nesto o klausu..
nesviđa mi se to...zbog elijaha...nesmiju ga izazivati...
elena ostaje sama sa Rose...a Rose sve više propada...
i sad ju napada...jadna žao mi ju je ..ona trune... nemože se kontrolirati...
koja borba sa Elenom...elena uspijeva uzvratiti udarce...
Caroline i MAT odjednom mi više nisu zanimljii..neznam koji mi je...
odkad Tylor i Caroline imaju ovaj neki odnos...ja Mata ni ne primjećujem ...
Damon sakriva svoje osjećaje....
Jadna rose...tako mi ju je žao..nikoga mi nije bilo ovliko žao kao nje... tako je dobro napravljena ova epka...onaj san...rose i damon...predobro..šteta..bili su super par...
i sad an kraju John...šta on hoće opet??

117 Re: 12. The Descent on Wed 21 Dec 2011, 5:39 pm

Ket ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
fina epka
Tajler i Kerolajn 355
Dejmona pocinjem sve vise da gotivim..iskreno zao mi ga Crying or Very sad a i Rouz nju sam bas zgotivila

118 Re: 12. The Descent on Sat 31 Dec 2011, 3:43 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
Najbolja recenica je ubedljivo "Everybody has just got to stop kissing me!" :')
Forwood sve sve vise i vise blizi.. Very Happy Sad su mi jako slatki.
Rose nek je umrla, jako mi je isla na zivce, verovatno jer je bila sa Damonom Cool
Elena i Stefan su mi bili presavrseni u prvoj sceni, sva sam se rastopila 34556
A Matt samo neka ostavi Caroline, jaaaako me nervira Neutral
Sve u svemu, nije losa epizoda.

http://darolinebitchez.tumblr.com/

119 Re: 12. The Descent on Tue 03 Jan 2012, 8:43 pm

¿coka?

DAMOOON <3 <3 <3 <3 <3

120 Re: 12. The Descent Today at 6:36 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 5 of 5]