You are not connected. Please login or register

11. By The Light Of The Moon

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 6]

76 Re: 11. By The Light Of The Moon on Thu 09 Dec 2010, 8:17 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Wiiiii, ja gledam noćas. Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

77 Re: 11. By The Light Of The Moon on Thu 09 Dec 2010, 8:20 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
I ja!Rekla sam bratu da me probudi ako kojim slucajem zadremam... he

78 Re: 11. By The Light Of The Moon on Thu 09 Dec 2010, 9:30 pm

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
ja cu ipak sutra, ne smijem rizikovati da ne stignem na pismenu iz latinskog xD

http://horizoninblack.tumblr.com

79 Re: 11. By The Light Of The Moon on Thu 09 Dec 2010, 11:14 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator

Caroline... :/

Valjda joj ništa strašno neće biti. :Trep:

Koliko će strašno Tyleru biti tek. o.O

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

80 Re: 11. By The Light Of The Moon on Fri 10 Dec 2010, 12:09 am

~Magic girl~

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
danas ! tacnije za sat vremenaaaa ! ! !

81 Re: 11. By The Light Of The Moon on Fri 10 Dec 2010, 12:12 am

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Nika Kći Zevsova~ wrote:

Caroline... :/

Valjda joj ništa strašno neće biti. :Trep:

Koliko će strašno Tyleru biti tek. o.O

Imam tako odvratan osjećaj da će Tyler da je povrjedi. :S
Moja drugarica ima teoriju da će Damon da je spasi i da će Tyler njega da ugrize. I to će nam biti cliffhanger. o.O

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

82 Re: 11. By The Light Of The Moon on Fri 10 Dec 2010, 12:17 am

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Jao, videh negde danas to, da li u nekom intervjuu, da će Damon da bude ugrizen, kao pitanje njemu? kao, wth?
nešto bla.
al spominjalo se u svakom slučaju kao ideja i pojam.

O, God. Zamisli. -.-

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

83 Re: 11. By The Light Of The Moon on Fri 10 Dec 2010, 12:20 am

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Upravo sam pogledala taj interviju. Very Happy

I prije se pričalo da bi to mogao da bude cliffhanger .. blah, znamo da neće umrjeti, nije im neki cliffhanger. Laughing

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

84 Re: 11. By The Light Of The Moon on Fri 10 Dec 2010, 12:24 am

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Brate, onda vrv i nije. xD

Aaa, jedva čekam. Cerek

Ko zna šta su zakuvali.

Samo da ne bude neki idiotizam. xD

EDIT:

OKE, WTH?
Da li je ovo cliffhanger, i sve, cela epizoda?
ja sam... trenutno, malo razočarana. o.O

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

85 Re: 11. By The Light Of The Moon on Fri 10 Dec 2010, 8:14 am

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Koji glupi cliffhanger. :kkkkkkkkkk:

Ja sam .. razočarana.

Jedino je Tylerova transformacija bila strava i svaka im čast na tome! Ono izvijanje ruku, pa nogu - ko u Egzorcistu. Shocked

Trevino je razvalio. Cerek

Forwood. Cerek Ako ikad upropaste Delenu (a NARAVNO hoće, ja ne znam da je ijedan par kojeg sam ja voljela opstao! Rolling Eyes) imaću Forwood. Cerek (a kad njih upropaste, moraću da neđem neku novu opsesiju)

Elijah. Mikro Cerek. xDD LOVE HIM!

Premalo Delene ... PREMALO DELENE.

Stefan & Elena su se pomirili .. omfg. Htjela sam dušu da izvratim na onu scenu. Jao, još mi je muka. Tako su ljigavi. Tako su odvratni. STEFAN JE OPET ISPAO ST. STEFAN. Rolling Eyes U promu za sledeću epizodu ima jedna scena ... ne znam kako ću da preživim to. :O

Stefan & Katherine .. san, znala sam. Rolling Eyes

Spoiler:
Damn you, Alan Ball!!!

Oke, meni su Rose i Damon bili slatki na kraju. Ubite me. (definitivno su bolji od Stelene)

Alaric. Cerek

Itd, itd, itd .. Uopšte mi nije teško čekati do januara sad.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

86 Re: 11. By The Light Of The Moon on Fri 10 Dec 2010, 10:17 am

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Ono đubre što je prenosilo uživo epizodu je bagovalo,
pa nisam videla tačno Tylerovu transformaciju. -.- God.
Tako da to moram opet da gledam.
Ali, Tyler mi je bio... pa super, za divno čudo. xD o.O

Jules je iritantna.
Kao i LUKA.

Brate. Izem ti sve. Kad je on stoka na kraju ispao.

Još razočarenja:
Stefan je tek tako izašao.
I ono sa Katherine je bio san -.-
I očekivala sam više od Elijahine ponude. xD
*a i od Tylera. Embarassed
Debil sam. xD

Ne znam zašto sam imala prevelika očekivanja o.O
možda jer se toliko pričalo o svemu, bla bla.
I onda ovo. xD

DALARIIIIIC Cerek
Oni su mi super bili isto. :DD

I ona mrvica Delene kao i uvek. xD <3

Sve u svemu.
Ko će da čeka mesec dana sada? xD

Valjda će mi se reakcije još malo slegnuti. Šta znam. xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

87 Re: 11. By The Light Of The Moon on Fri 10 Dec 2010, 11:07 am

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Samo jedna rec - Cyler! ♥ Divni su. Cerek
Stefan i Katherine su me razocarali. Ocekivala sam... nesto drugo. ^^
Jules - hate.
Elijah je super! Smile Mada sam i ja vise ocekivala od "ponude". xD

88 Re: 11. By The Light Of The Moon on Fri 10 Dec 2010, 1:38 pm

Aimee Liam

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Epizoda mi je onako bila. :/
Najbolji dio Tylerova transformacija. Moram priznati da mi se počinje sviđati tim Cyler.
Predivno mi je ono bilo kako se Caroline za njega brinula. <3
Preslatki.

Luka. Kreten. -.- Znala sam! Izdao je Bonnie.
Jules mi je bez veze..
Stefan i Katica, mlako. Očekivala sam više, a ono.. NIŠTA.
Delena, također ništa.
Elijah mi je bio odličan. Sve mi se više i više sviđa!

Rose i Damon mi totalno ne pašu zajedno. Rose me živcira (i ona Alice Cullen frizura :S )
A kraj mi je onako.. znala sam da će to biti. Ako joj nije ništa bilo od ugriza odmah, pretpostavila sam da će joj kasnije..
Rolling Eyes

http://aimee-liam.tumblr.com/

89 Re: 11. By The Light Of The Moon on Fri 10 Dec 2010, 1:59 pm

Katherine Pierce

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
E ovako epizoda nije neš.
Cyler obozavam,tako su slatki.Pocela sam voljeti Caroline.Tyler je prehot,dušica jes mi ga bilo žao.Scene preobrazavanja su najbolje,nemam riječi.
Delena-mali momentić.

Alaric is great,jedan od boljih likova.
Rose i DAmon uf nisu nikako dobar par.Mrzim i Rose i njenu frizuru,da je mi da joj se neš desi od ugriza Very Happy

90 Re: 11. By The Light Of The Moon on Fri 10 Dec 2010, 3:24 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
E ovako:
Epizoda je bila odlicna,ali sam pomalo razocarana sto nije bilo znacajnih Delena scena.Slatko sam se ismejala kad su Damon i Jeremy zafrkavali Elenu. Laughing
Elijah,mislila sam da si ti zloca br.1,ali razocarao si me.Ma nema veze,Klaus ce to uraditi umesto tebe! he Srce me je imalo okinut kad sam ga ugledala u Eleninu kucu.
Sto se tice Jules,nekako sam znala da je vukodlak.Zasad nemam neko misljenje o njoj,ali vidi se da joj je Damon trn u oku.
Cyler.... 355 Doslo mi je da zaplacem kad sam ih ugledala zajedno.Kako je Caroline samo dobra prema njemu.Ostala je uz njega iako je znala da bi mozda mogla da umre.Osim sto sam team Delena,sad sam zvanicno i team Cyler. 34556
Znala sam da je cave sex samo san,ali sam mislila da je to Elena sanjala.Katherine je ispala malo kuce kad je ugledala Elijaha.
Drago mi je sto se Rose vratila,ali mozda i ubrzo i ode..Onaj ujed mi ne mirise na dobro... No
Sve u svemu,epizoda je bila super,a sad odoh da placem,jer znam da moram cekati vise od mesec dana do sledece... placeem

91 Re: 11. By The Light Of The Moon on Fri 10 Dec 2010, 6:27 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Odusevljena sam epizodom.
Bilo mi je drago kad su zaje-bali Elenu i kad je Jeremy skocio onako ko dete na nju. Very Happy Ona njena i Damonova scena,vrh. Mada ona kao i uvek mora da bude kucka,ali ae.
Tyler i Caroline...neopisivo,neverovatno! Koliko je Michael dobar glumac,odusevio me je. Ali veza izmedju njega i Carline...toliko je realno,toliko wow...definitivno su mi omiljeni...Very Happy
Jules i Damon imaju hemiju,nije mi odbojna,volela bih da se skontaju.
Damon i Ric,haha,koja kombinacija,extra su ekipa. Ali Jules ih je odmah skontala...Very Happy
Katherine i Stefan,vrh...steta sto nije bilo realno. I bilo mi je zao nje kada je Stefan otisao.
Stefan i Elena..mmmhhhhh,povraca mi se od njih dvoje.
Ugl...Caroline & Tyler made this episode...Very Happy

92 Re: 11. By The Light Of The Moon on Fri 10 Dec 2010, 8:00 pm

I.Love.You

Compelled
Compelled
Ova epizoda mi je bila OK, ali nista posebno.
Stelena. ne sviđa mi se, al' šta ću.
Jadna Rose. :S Ona i Damon su cute.
I Damon i Alariiiic! Bilo je vrh. Very Happy
Jules, onako, ravnodušna sam prema njoj.
Luka. bljuc nervira me jako, i on i njegov otac.
Elijah mi se sviđa. jednostavno mi je dobar a jedva čekam Klausa da vidim.

Ono je naravno, bio san. naravno. -.-
Cyler ♥ Oni divni. Ne mogu da verujem, sad cak i volim Caroline. Baš se promenila.

jadna Rose. Sad

93 Re: 11. By The Light Of The Moon on Fri 10 Dec 2010, 9:56 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ok je epizoda, al ocekivala sam vise *Delena fan koji zeli Delena scene*
kako sam se smejala kad je Elena bacila jastuk na Damona Very Happy i Jeremy koji umire od smeha ^^
al kako je Luka zajebao Bonnie, pa zar ne bi trebalo da ona ima dovoljno iskustva da provali tako nesto ? O.o
ok, Elijah mi se mnoooooogo,mnogo,mnogo dopada. navijam za njega.
tacno sam znala da nece biti nista sa Stefanom i Katherine. moraju ovi producenti uvek da smisle nesto na tu foru. a tako se uklapaju *.*
Stefan se 100% dvoumio pre nego sto je rekao Katherine ''zbogom'' . ima nade za njih dvoje xD
i naravno Stelena opet u akciji -.- vec mi postaju jako, jaaaako bajati.
Damon i Rose su mi slatki Smile volela bi da ona ostane neko vreme. bas me zanima dal ima sanse da prezivi onaj ugriz. al moracu da cekam 7 nedelja da bi to saznala -.-
jao kako mi je bilo zao Tylera Sad Michael je sjajno odglumio.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

94 Re: 11. By The Light Of The Moon on Fri 10 Dec 2010, 11:31 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Vec sam rekla na twitteru-epizoda definitivno nije ispunila moja ocekivanja tj.ne svidja mi se.
Nemojte pogresno da me shvatite,nije to zbog DE,vec sam ocekivala neki ODLICAN cliffhanger...a dobila otprilike nista :/ ovo sa Rose mi je jednostavno bilo smesno Shocked bukvalno sam bila u fazonu 'ok,sad ce biti neki OMG momenat' i naravno nije ga bilo...ne znam,bas sam razocarana-ovo mi je u svakom slucaju najlosija epizoda u 2.sezoni Suspect Nije me ostavilo napetom i sokiranom da jedva cekam 27.januar-sad mi je svejedno po tom pitanju.
Elijah je bio cool,svetla tacka epizode definitivno Tyler-tu nema ravnog...
...ostalo pfffffffff

http://destinedtobe.tumblr.com/

95 Re: 11. By The Light Of The Moon on Fri 10 Dec 2010, 11:38 pm

Dr. John Watson

Invited in
Invited in
Neću puno komentarisati,epizoda je losa kao i zaadnjih par.
Svidja mi se scena kad Elena baci jastuk na Damona,a Jeremy se smije,to je onako bilo simpatično.
Elijah nije loš,ali imam osjecaj da sve vise komplikuju,a na kraju nece biti nista.
Konačno i taj Taylerov preobrazaj,po meni-loše odradjeno.
I da Katherine je trebala malo duze ostati bez haljine xD

96 Re: 11. By The Light Of The Moon on Fri 10 Dec 2010, 11:53 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Zasto lose odradjena?O.o ja bas mislim suprotno...sad moram da uvedem i to u pricu ali Twilight i TB u odnosu na ovo deluju smesno xD,svidja mi se to sto je transformacija BOLNA a ne kao do sad...1,2,3 iii ...PUF!postao je vukodlak,klishe... :/
Meni su sve epizode do sad bile super srce a za ovu sam vec rekla sta mislim i sta me je razocaralo :/

97 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 11 Dec 2010, 12:05 am

Dr. John Watson

Invited in
Invited in
Mozda sam pregrubo rekao-loše odradjena.Ali nije mi se svidio taj mrak i uopste okruzenje.I slazem se da je bolje od Twilighta,dobbro je sto je transformacija bolna i to.Odgledao sam jednom,pa mozda i nisam dobro xD

98 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 11 Dec 2010, 9:25 am

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Ja vidim da vi nesto niste odusevljeni epizodom al meni se svidja. Bas mi je super.Kraj me je razocarao i ocekivala sam vise, al ona Cyler poljubac koji sam videla u promou za sledecu epizodu me tera da jedva cekam 27. Very Happy

Inace malo o epizodi da kazem :
Bonnie & Jeremy - rules. Very Happy
Genijalni su zajedno ! I kao tim i kao par.
Kako su zagradili i osigurali Elenu od njenih pokusaja samoubistva .. svaka im cast. Very Happy

Jules je lepa, ali me iritira. :S Bas. A Damon je ispao glup sto ju je onako napao i to na pun mesec .. mnogo je brzoplet.

Cela scena Elena/Damon gadjanje jastucima je predivna.Tako su mi divni.Jedan ultra tiny momenat za nas Delena fanove.Zar oni stvarno misle da je to dovoljno ? Moram da napomenem da Elena u ovoj sceni nije bila losa. xD Cak je bila i simpaticna.Al ono, samo u ovoj sceni. xDD

Luka & Bonnie bljuc
I sve na kraju ispade laz.Oh god. -.-

Stefan & Katherine samo budjavi san.Naravno, sta smo drugo mogli i da ocekujemo.Ne moze nista da se pojavi u seriji sto bi moglo da narusi taj tako zanimljivi i svima drag glavni par Stelena. UZAS ! UZAS ! UZAS !

Dalariiiic. Cerek Cerek Cerek
FENOMENALNI SU !
Pijani Alaric WINS. Very Happy
Genije.

Rose & Damon .. ja njih dvoje volim.Tako su divni.Ona je tako divna.I ja mislim da je ona jedina od retkih osoba sa kojom se Damon ustvari zabavlja i prema kojoj je dobar.Postace oni dobri prijatelji .. al ono sa povlasticama. ^^
Naravno na kraju smo svi ocekivali bolji cliffhanger jer ovo je .. nista. Al dobro.U promou su stavili Cyler kiss tako da jedva cekam 27.

Elijah.Cerek Ma ja njega obozavam.Onaj glumac mi je fenomenalan,lik mi je fenomenalan,ponuda je zadovoljila moja ocekivanja .. sve je super. Volim ja celu tu pricu vezanu za njega i Originale. Very Happy

I za kraaj TYLER !
Michael je fenomenalan. (I PRELEEEEEEEEEEEP JE,moram da kazem jos jednom !)
Transformacija je odlicna.Ni u jednom vampirskoj seriji nije bolja.Svidja mi se sto dosta boli sto je tako tesko i to.Sve je odlicno uradjeno.
CYLER ! Kako je divna Caro.Bila je sa njim svo vreme.Stvarno njih dvoje treba da spoje.Mattu je vec proslo vreme.Na redu je CYLER ! Ako ovako nastave da grade njihov odnos zavolecu ih ko Delenu. (Um dobro ne bas ko njih al ono .. mozda. Very Happy)

99 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 11 Dec 2010, 10:55 am

I.Love.You

Compelled
Compelled
Ja mislim da nisam videla onaj promo za 11 epizodu, da možda ne bih bila toliko razočarana. U tom promou su stavili skoro sve najbolje scene, da to nisam videla, mislim da bih pomislila kako je epizoda dobra.
Promo sucks. pfffffffff

ALi ono s jastucima je stvarno bilo dobro, i ona čin da Elena ne može da izađe iz kuće. he

100 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 11 Dec 2010, 1:14 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
[Twin.Flames] wrote:Vec sam rekla na twitteru-epizoda definitivno nije ispunila moja ocekivanja tj.ne svidja mi se.
Nemojte pogresno da me shvatite,nije to zbog DE,vec sam ocekivala neki ODLICAN cliffhanger...a dobila otprilike nista :/ ovo sa Rose mi je jednostavno bilo smesno Shocked bukvalno sam bila u fazonu 'ok,sad ce biti neki OMG momenat' i naravno nije ga bilo...ne znam,bas sam razocarana-ovo mi je u svakom slucaju najlosija epizoda u 2.sezoni Suspect Nije me ostavilo napetom i sokiranom da jedva cekam 27.januar-sad mi je svejedno po tom pitanju.
Elijah je bio cool,svetla tacka epizode definitivno Tyler-tu nema ravnog...
...ostalo pfffffffff

dodajem (ne znam kako sam zaboravila :O)
Ono sto me je najvise iznerviralo je to sto je Stefan odmah izasao iz grobnice Rolling Eyes ne kazem to zbog toga sto bi D/E imali vise vremena zajedno,ne!Vec sam htela neke dobre S/K scene,poput onih iz Memory Lane.Ovako su odmah us*ali jedinu sansu da vidimo neki razvoj izmedju njih dvoje!Jer licno ona Stefanova 'ja te mrzim' prica ne pije vodu,jednostavno sam htela da vidim koliko dugo bi uspeo da se drzi toga...i opet dolazim do dela kada kazem-da,upropastili su dobar razvoj radnje :S.
I zelim da kazem jos nesto:hocu da Katherine izadje i psihicki (ili kako god) muci Stefana Twisted Evil ipak ju je ostavio samu unutra (iako je bilo za ocekivati). Laughing Hocu draaaamuuuu.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next