You are not connected. Please login or register

11. By The Light Of The Moon

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 6]

126 Re: 11. By The Light Of The Moon on Thu 23 Dec 2010, 9:17 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
jao. ovde je divna scena car i taya Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

127 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 25 Dec 2010, 4:44 pm

Blexy Vampire

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Ovo mi je za sada najbolja epizoda u drugoj sezoni! Znaci scene s Tylerom su fenomenalno uradili, nisam disala dok sam gledala! Ali trebali su da ga prikazu i kao vuka, bas sam htela da vidim kako ce izgledati...
A posle Tylera, najbolje za kraj - konacno su se pomirili Elena i Stefan, posle svog ovog cekanja na tu scenu! juhuu

128 Re: 11. By The Light Of The Moon on Wed 12 Jan 2011, 7:48 pm

Elena Gilbert

Compelled
Compelled
NAPOKON sam odgledala.
Inače mi nije nešto posebno ali se sjećam pokojih scena, koje su mi se urezale u sjećanje.
To su:

Caroline & Tyler - BOŽE koliko me oduševljavaju <3 Divni su! Oni su mi omiljeni par, poslije Stelene. Jao, jedva čekam <3333 Kako je ostala sa njim, skoro svo vrijeme, divno je. A scena je savršeno napravljena Smile
Elijah & Elena - pakt totalno nisam očekivala! Kontala sam da je Elijah neki negativac, ali sad mi se čini kao super lik. A i, oslobodio je moju dušu <3 Tako da je on definitivno na listi najboljih novih likova Very Happy
Damon & Rose - "Specijalni" prijatelji Very Happy Sviđa mi se Very Happy A TOLIKOOO mi je žao što će Rose umrijeti Sad Baš kad sam je zavoljela :SSS
I na samom kraju, STEFAN & ELENA - ponovo su zajedno. Obožavam ih, obožavam ih, obožavam ih, obožavam ih!!! Kako su divni zajedno <3 skoro da sam zaboravila kako izgledaju xD DIVNO Very Happy

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

129 Re: 11. By The Light Of The Moon on Thu 27 Jan 2011, 8:35 am

ikicaD&E

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
odlicna epizoda,sva sreca pa sam je odgledala pre dva dana,tako da nisam dugo cekala na novu Very Happy mada ko ce cekati na epizode svake nedelje navikla sam da ih pustam jednu za drugom na dvd-u Sad Tyler i Caroline su mi odlican sporedni zaplet i isto tako zanimljivi za gledati kao i Elenu i bracu Very Happy ovaj novi lik Luka mi je uzasno antipatican Razz

130 Re: 11. By The Light Of The Moon on Thu 27 Jan 2011, 12:59 pm

Endzi

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Mene je ova epizoda razocarala -.-
tylerova transformacij je super bila,ali me sve ostalo razocaralo.A da i volim sto je Rose ujeo vukodlak. Evil or Very Mad

131 Re: 11. By The Light Of The Moon on Tue 16 Aug 2011, 9:32 pm

LostInWonderland

Someone's New in Your World
Jules, mrzim je. Toliko mi je odvratna, pogotovo ono kad kaze Damonu "Obelezen si". Ah, ne podnosim je.

132 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sun 02 Oct 2011, 12:37 pm

uckvondy

aiiii Taylorova preobrazbaa....bilo je tak stvarno...
drago mi je da su tome dali dosta mjesta...glupo bi bilo da je odjednom samo postao vukodlak..ovako je izgledalo puuno boljee...
caroline je bila sa njim do samoga kraja....sve me više iznenađuje..
iz epke u epku ona je meni sve bolja...osjećam da se nešto događa između njih... Wink
mrzim kad katarina ulazi stefanu u glavu ...grrr
Ova Jules mi diđe tlak....
damonov i alericov plan nije uspio... još su joj se zamjerili :/
Boonie previše vjeruje ovom Luki...nemože mu samo tako vjerovat..
Elijah je tu opet...sav je čudan...neznam šta da mislim o njemu..
sad predlaže suradnju sa elenom..koliko je to iskreno pitam se...
ajde bar je spasio stefana... Wink
na kraju stelena super scene kao i forwood Very Happy rose i damon..dobar par..

133 Re: 11. By The Light Of The Moon on Wed 21 Dec 2011, 4:58 pm

Ket ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...

super epizoda.Tajler < 3 mica
predobar kao vukodlak a i ona zenska isto
i sad sta bi sa tom kletvom,deluje il ne
ostaje da se vidi

134 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 31 Dec 2011, 1:01 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
Rose i Damon.. nee -.- Kontam da ce ona umreti od onog ujeda. Drago mi je sto se Stefan oslobodio, ali mi je bilo jako zao Katherine. Ona Masonova mi je jako sumnjiva Very Happy

http://darolinebitchez.tumblr.com/

135 Re: 11. By The Light Of The Moon on Tue 03 Jan 2012, 8:41 pm

¿coka?

Princess Of Darkness wrote:E ovako:
Epizoda je bila odlicna,ali sam pomalo razocarana sto nije bilo znacajnih Delena scena.Slatko sam se ismejala kad su Damon i Jeremy zafrkavali Elenu. Laughing
Elijah,mislila sam da si ti zloca br.1,ali razocarao si me.Ma nema veze,Klaus ce to uraditi umesto tebe! he Srce me je imalo okinut kad sam ga ugledala u Eleninu kucu.
Sto se tice Jules,nekako sam znala da je vukodlak.Zasad nemam neko misljenje o njoj,ali vidi se da joj je Damon trn u oku.
Cyler.... 355 Doslo mi je da zaplacem kad sam ih ugledala zajedno.Kako je Caroline samo dobra prema njemu.Ostala je uz njega iako je znala da bi mozda mogla da umre.Osim sto sam team Delena,sad sam zvanicno i team Cyler. 34556
Znala sam da je cave sex samo san,ali sam mislila da je to Elena sanjala.Katherine je ispala malo kuce kad je ugledala Elijaha.
Drago mi je sto se Rose vratila,ali mozda i ubrzo i ode..Onaj ujed mi ne mirise na dobro... No
Sve u svemu,epizoda je bila super,a sad odoh da placem,jer znam da moram cekati vise od mesec dana do sledece... placeem

Slazeeem se Smile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6