You are not connected. Please login or register

11. By The Light Of The Moon

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 6]

101 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 11 Dec 2010, 3:05 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ja trenutno vise hocu da se smuvaju Stefan i Katherine nego Damon i Elena xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

102 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 11 Dec 2010, 3:18 pm

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Cyler ^^

napokon nesto i vise, jedva cekam sljedecu

fakala sam ih kad se ispostavilo da je Stefan samo sanjao ono -.-' ali ipak, moj ekran je ostao ziv Razz

Luka i Bonnie, ok, hejtam zesce

i wtf Eliah hoce, zaista mi nije jasno o.O

Delena scene mi se skoro nijedna nije svidjela :/

cool je ona kad ga gada jastukom Very Happy i kad Jeremija baci na pod Razz

Rose mi je zao, ali i nije mi zao, nezz zasto ali pocela mi je ici na zivce -.-'

i opet kazem CYLER ^^

najbolje u epizodi Very Happy

i msm da u tome i jeste bila bit, najvise su se fokusirali na njih ^^

http://horizoninblack.tumblr.com

103 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 11 Dec 2010, 3:33 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
lol, epizoda je bila takva da nemamo ni o čemu da raspravljamo. Laughing

Ja moram još jednom da napišem: Elijah - LJUBAV!!! Mikro Cerek. xDD Mikro Cerek. xDD Mikro Cerek. xDD Mikro Cerek. xDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

104 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 11 Dec 2010, 3:33 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
[Twin.Flames] wrote:
[Twin.Flames] wrote:Vec sam rekla na twitteru-epizoda definitivno nije ispunila moja ocekivanja tj.ne svidja mi se.
Nemojte pogresno da me shvatite,nije to zbog DE,vec sam ocekivala neki ODLICAN cliffhanger...a dobila otprilike nista :/ ovo sa Rose mi je jednostavno bilo smesno Shocked bukvalno sam bila u fazonu 'ok,sad ce biti neki OMG momenat' i naravno nije ga bilo...ne znam,bas sam razocarana-ovo mi je u svakom slucaju najlosija epizoda u 2.sezoni Suspect Nije me ostavilo napetom i sokiranom da jedva cekam 27.januar-sad mi je svejedno po tom pitanju.
Elijah je bio cool,svetla tacka epizode definitivno Tyler-tu nema ravnog...
...ostalo pfffffffff

dodajem (ne znam kako sam zaboravila :O)
Ono sto me je najvise iznerviralo je to sto je Stefan odmah izasao iz grobnice Rolling Eyes ne kazem to zbog toga sto bi D/E imali vise vremena zajedno,ne!Vec sam htela neke dobre S/K scene,poput onih iz Memory Lane.Ovako su odmah us*ali jedinu sansu da vidimo neki razvoj izmedju njih dvoje!Jer licno ona Stefanova 'ja te mrzim' prica ne pije vodu,jednostavno sam htela da vidim koliko dugo bi uspeo da se drzi toga...i opet dolazim do dela kada kazem-da,upropastili su dobar razvoj radnje :S.
I zelim da kazem jos nesto:hocu da Katherine izadje i psihicki (ili kako god) muci Stefana Twisted Evil ipak ju je ostavio samu unutra (iako je bilo za ocekivati). Laughing Hocu draaaamuuuu.

Potpisujem.

105 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 11 Dec 2010, 4:41 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Ovaj review je sve rekao.

http://destinedtobe.tumblr.com/

106 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 11 Dec 2010, 4:51 pm

daray

.Severus Snape. <3 wrote:
[Twin.Flames] wrote:
[Twin.Flames] wrote:Vec sam rekla na twitteru-epizoda definitivno nije ispunila moja ocekivanja tj.ne svidja mi se.
Nemojte pogresno da me shvatite,nije to zbog DE,vec sam ocekivala neki ODLICAN cliffhanger...a dobila otprilike nista :/ ovo sa Rose mi je jednostavno bilo smesno Shocked bukvalno sam bila u fazonu 'ok,sad ce biti neki OMG momenat' i naravno nije ga bilo...ne znam,bas sam razocarana-ovo mi je u svakom slucaju najlosija epizoda u 2.sezoni Suspect Nije me ostavilo napetom i sokiranom da jedva cekam 27.januar-sad mi je svejedno po tom pitanju.
...ostalo pfffffffff

Ono sto me je najvise iznerviralo je to sto je Stefan odmah izasao iz grobnice Rolling Eyes ne kazem to zbog toga sto bi D/E imali vise vremena zajedno,ne!Vec sam htela neke dobre S/K scene,poput onih iz Memory Lane.Ovako su odmah us*ali jedinu sansu da vidimo neki razvoj izmedju njih dvoje!Jer licno ona Stefanova 'ja te mrzim' prica ne pije vodu,jednostavno sam htela da vidim koliko dugo bi uspeo da se drzi toga...i opet dolazim do dela kada kazem-da,upropastili su dobar razvoj radnje :S.
I zelim da kazem jos nesto:hocu da Katherine izadje i psihicki (ili kako god) muci Stefana Twisted Evil ipak ju je ostavio samu unutra (iako je bilo za ocekivati). Laughing Hocu draaaamuuuu.

Potpisujem.

takode, msm da niko nije jako zadovoljan epizodom -.-'

107 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 11 Dec 2010, 4:56 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Drago mi je sto se slazete!Jbg,stvarno ne mogu da verujem da sam neku epizodu ovako ocrnila ali sta cu,ne svidja mi se...:/
Da postavim ovaj review i na ovoj strani!

REVIEW

108 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 11 Dec 2010, 5:02 pm

LoveSucks

Compelled
Compelled
Elektra wrote:
.Severus Snape. <3 wrote:
[Twin.Flames] wrote:
...ostalo pfffffffff

Potpisujem.

takode, msm da niko nije jako zadovoljan epizodom -.-'

Slazem se sa svakom recenicom.. definitivno najlosija epizoda u 2.sezoni. :/
Jedino sto mi se svidelo su Cyler scene. Tyler & Caroline su savrseni zajedno. ♥ E da, i svaka cast Trevinu, odlican je glumac. ^^

109 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 11 Dec 2010, 5:03 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Taj review je odličan! Vidi se da je DE fan. HAHAHA. xD Ja takođe nisam sigurna da li je Jules ujela Rose ili neko drugi, mada ne vjeruejm da je Tyler.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

110 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 11 Dec 2010, 5:59 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Nije Tyler,on je ostao tamo zarobljen...

111 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 11 Dec 2010, 6:02 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Zla_Sam wrote:Taj review je odličan! Vidi se da je DE fan. HAHAHA. xD Ja takođe nisam sigurna da li je Jules ujela Rose ili neko drugi, mada ne vjeruejm da je Tyler.

Neko drugi je,verovatno ovaj novi lik sto ce se pojaviti Very Happy kako god,review je skroz cool,realan! Cool

112 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 11 Dec 2010, 6:11 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Jules je ujela Rose.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

113 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 11 Dec 2010, 8:31 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Review je fenomenalan.Sve sto ja mislim. xD

114 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 11 Dec 2010, 9:55 pm

AnaSalvatore

Only Human
Only Human
Jooj,meni se epizoda nije svidela.
promo za epizodu je bio tako dobar,da sam ocekivala vise...nemam sta da dodam,vi ste sve rekli.

115 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sun 12 Dec 2010, 12:06 am

<3 Originals <3

paaaaaa nmg reci da mi se epizoda nije uopste svidela ali definitivno sam vise ocekivala :S Svidja mi se Elijahova ideja tj pakt sa Elenom i to sto planira da uradi, najvise mi se svidela Tylerova transformacija (totalno sam se uzivela i jaukla sam sa njm xD )naravno sve scene Tylera i Caroline jer su zaista vise nego savrseni zajedno i jedino sto mi je ostalo ono kao da nmg da docekam da vidim je to sta se desava sa Rose tj ta reakcija na ujed (da li je i koliko taj mit o smrtonosnom ujedu istinit) ali sve u svemu epizoda je njah i mrzim sto je Stefan tako brzo izasao i imao premalo scena sa Katherine i najzesci hate za to sto njihove sex scene nisu stvarne. Naravno da jedva cekam da se nastavi sa emitovanjem ali ova epizoda definitivno nije jedna od onih koje bi ucinile da nmg da docekam nastvak ......

116 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sun 12 Dec 2010, 8:37 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Kaya wrote:Jules je ujela Rose.
I ja to mislim!

117 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sun 12 Dec 2010, 10:39 am

daray

~Team Delena~ wrote:
Kaya wrote:Jules je ujela Rose.
I ja to mislim!

takode zato jer je Jules zaprijetila na neki nacin Damonu u kaficu cini mi se da je rekla nesto u smislu, da joj on ne govori nista jer ipak je pun mjesec, a i onaj vuk je isao direktno na Damona, ne na Rose Smile

a Tyler je bio tamo zarobljen Smile

118 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sun 12 Dec 2010, 12:06 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire

Razz

119 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sun 12 Dec 2010, 12:52 pm

I.Love.You

Compelled
Compelled
Meni se Elijah mnogo dopao u ovoj epizodi. Sviđa mi se njegov lik, i baš me zanima da li će stvarno ubiti Klausa.

120 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sun 12 Dec 2010, 1:02 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ja nekako mislim da ce Klaus ubiti njega... No

121 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sun 12 Dec 2010, 1:43 pm

<3 Originals <3

U svakom slucaju ce biti zanimljivo,msm da je to jedina stvar koja je nekako nova i moze da mi drzi paznju xD

i btw hocu vec jednom da vidim tog cuvenog Klausa Smile

122 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sun 12 Dec 2010, 8:12 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Ja ću da se uzdržim fino od komentara vezanih za ovu ep generalno. -.-

I da, Elena rulz. ♥

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

123 Re: 11. By The Light Of The Moon on Tue 14 Dec 2010, 10:51 pm

RebelleFleur.

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Elena i Tyler, jao kakve scene, savrseno odradjeno, mozda najbolje u epizodi a gluma je na najvisem mogucem nivou.

Nekako je Stefan preprosto izasao iz pecine sto mi je glupo, pakty Elajdze i Elene je odlican potez koji mi je dokazao da ocekujem neocekivano.

Ona zenka vukodlaka ime sam zaboravio mi je kul, i to je to. Super epizoda, mrzim kad daju ovako dobre pa cekamo i cekamooo. -.-

124 Re: 11. By The Light Of The Moon on Sat 18 Dec 2010, 7:20 pm

PunkRockChick

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Odgledala sam epizodu i extra je!!Elijah je bas cool.I nekako slatko prica,to sam primetila tek kad sam odgledala ovu epizodu Very Happy

125 Re: 11. By The Light Of The Moon on Tue 21 Dec 2010, 8:58 am

Elena Gilbert

Compelled
Compelled
Još nisam odgledala <3
I nmg verovati o.O

Ali bićee. Ne smem čitati komentare xD

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 5 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next