You are not connected. Please login or register

10. The Sacrifice

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 6]

126 Re: 10. The Sacrifice on Mon 06 Dec 2010, 7:25 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Jeej xD eto neko nesto dobro da kaze! Cerek
I ostali-sorry,ali ne mogu da vas shvatim xD ali dobro,ocigledno nemamo svi iste poglede,jbg :/

http://destinedtobe.tumblr.com/

127 Re: 10. The Sacrifice on Mon 06 Dec 2010, 7:41 pm

Starlight

Moderator
Moderator
[Twin.Flames] wrote:Ne znam kako moze da vas nervira!Mislim na Elenu...jbt devojka je po prvi put u seriji uzela stvar u svoje ruke...mozda je malo preterala u svojoj 'samoubilackoj' misiji ali je razumem.Zamislite da ste na njenom mestu i da znate da se sve lose stvari desavaju zbog vas i da su osobe do kojih vam je stalo u opasnosti.Kako biste odreagovali?Ja bih verovatno uradila SLICNU stvar (ok,ne bas istu ali slicnu).Ionako stalno neko drugi odlucuje u njeno ime,kao da ima 4 godine pa se prema njoj odnose kao prema detetu...Necu da zapocinjem tu temu tj. na kojeg lika mislim jer verovatno znate...Vec mi je preko glave da citam kako je vise od polovine TVD fandoma bukvalno mrzi Rolling Eyes i opet ponavljam znam tacno ciji su to fanovi jer citam sve moguce komentare na stranim forumima(necu ni to zapocinjati).I da,slazem se sa Milicom-ako vec opravdavate Damonov postupak onda isto uradite i za Elenu.
Ok,dosta od mene xD done with ranting
Laughing

potpisujem. ja nju u principu ne gotivim nesto posebno, previse mi je fina i dobra, ne volim takve likove. ali u ovoj epizodi mi je zaista bila super.
ne moze da me nervira samo zato sto je htela da zastiti svoju porodicu O.o ok, ona bi time ne bi mnogo postigla, ali bi barem SACUVALA ZIVOTE SVOJIH NAJDRAZIH. msm uopste mi nije jasno, kako kad to rade Stefan i Damon to je kao wow, samo tako nastavite, a kad to radi Elena odmah je svi pljuju O.o to je nelogicno.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

128 Re: 10. The Sacrifice on Mon 06 Dec 2010, 7:42 pm

Dr. John Watson

Invited in
Invited in
Em (: wrote:I ja stvarno ne razumem ljude koji mrze Elenu, pa eto.

Slazem se.Nemogu je mrziti,jer ipak se cjela serija vrti oko nje.Da je malo pretjerala po meni jeste.Ali sto Tamara kaze nije ona djete da drugi za nju odlucuju.Tu je Elena upravu,zasto nebi uzela stvar u svoje ruke,makar je pokazala i svoju drugu stranu.Meni jedino smeta nacin na koji ona odjednom(kao i Jeremy) postaje velika hrabra cura,ali dobro.

129 Re: 10. The Sacrifice on Tue 07 Dec 2010, 1:47 pm

Aimee Liam

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Kaya wrote:

kako kad to rade Stefan i Damon to je kao wow, samo tako nastavite, a kad to radi Elena odmah je svi pljuju O.o to je nelogicno.

Slažem se.
Ona je samo htjela najbolje. I ne krivim ju.
Potpuno ju razumijem.

http://aimee-liam.tumblr.com/

130 Re: 10. The Sacrifice on Sat 11 Dec 2010, 11:19 pm

Twin.flames

Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.
Tek sam sinoć odgledala epizodu. Otkrila sam kako je mnogo bolje gledati, ako ne čitam spojlere. Very Happy
Svaki momenat me je oduševio, iznenadio, uhvatio potpuno nespremnu.
Delena. OMFG. Svakiii put su sve bliži.
"Get your ass out the door before I throw you over my shoulder and carry you out myself."
Najbolja scena definitivnoo. Smile Ian maestralan.
Elena. I dalje sam potpuno ravnodušna prema svemu što ona radi. Vama verovatno smeta, ali ona je JEDINI čovek koji ima veliku ulogu, pa stoga i najviše greši. Tako da uvek predjem preko svega. Ima 18 godina, vampira dečka, drugaricu vešticu, vampira BUDUĆEG dečka xD, a juri je najstariji vampir na svetu u želji da je ubije. Pa prepostavljam da bih i ja poludela na trenutak i želela da uradim nešto nepormišljeno.
Totalno sam za to da Bonnie i Jeremy trebaju da budu zajedno. Aw. Very Happy

131 Re: 10. The Sacrifice on Thu 23 Dec 2010, 9:16 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Fire Bomb*93 wrote:Meni se Elena popravila u ovoj epizodi. Smile Takvu je volim,opasnu! Smile Ne kao dosadnu Elenu koja se samo ljuti na Damona...xD

slazem se. xD iako nisam neki elenin fan o.O

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

132 Re: 10. The Sacrifice on Sat 25 Dec 2010, 4:40 pm

Blexy Vampire

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Ne znam sto neki mrze Elenu, meni je ona strava! Mislim kao sad ti znas da ce ti poubijati celu porodicu i sta, treba samo da sedis i gledas...glupost! Ona je bar pokusala nesto da uradi. Steta samo sto je Stefan ostao zarobljen s Katherine, a sve zbog Jeremyja, stvarno me iznervirao! Scene s Tylerom i Caroline su extra a najbolje kad gledaju onu transformaciju, creepy

133 Re: 10. The Sacrifice on Mon 27 Dec 2010, 3:15 pm

TheVampOne

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Ma ko šiša Elenu, Forwood scene 34556

Btw. Šalim se za Elenu, meni je ona extra i u ovoj epizodi je konačno napravila svoj izbor ^_^
( Uostalom svi znamo da glavni lik ne može lako umreti tako da xD )

Jeremyy <3 Jadničak mali , baš mi ga je žao :/
A i ova Kath dočepala ga se, mislim da je imao 8 rupica po vratu o____o

Jooj a Luka , što nije umro? -.-

134 Re: 10. The Sacrifice on Tue 16 Aug 2011, 9:31 pm

LostInWonderland

Someone's New in Your World
Ne volim ovu epizodiu ni malo, neznam zasto, ali je ne volim.

135 Re: 10. The Sacrifice on Thu 29 Sep 2011, 12:01 pm

uckvondy

Jeremie je morao nešto ukakati...al dobro opraštam mu jer je to radi da spasi Boonie...
baš si izgledaju dobro skupa..šteta što se Boonie još neodlučuje prihvatiiti to..
Elena je ispala prava glupača..ona će se predatiii..ma daj molim te....
radi nje je damon otišao i ostavi stefana samog ovamo da se bori...i sad ej Stefan u grobnici...nije mi se svidjela epka..mnogo stupidnih postupaka....
i na kraju elijah poštedi elenu i damona..sad mi nista nije jasno..
zasto ona mora biti sigurna..zar je on neželi predati klausu..
opet nekesto neočekivano...bas me zanima sta si je ovaj zamislio...
srefan je sa katicom...samo to nisam htjela..elena je samma sa damonom Sad
caroline i tylor toliko dobro djeluju zajedno da sam zaboravila da je imala ista sa matom....

136 Re: 10. The Sacrifice on Wed 21 Dec 2011, 11:37 am

Ket ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
eh pametnice li Elene Laughing i njene samoubilacke ideje Laughing
odlicne njene scene sa Dejmonom Wink
znala sam da ce Ket savladati Dzeremija Smile i on je pametan isto ko i Elena Laughing

simpa su par Dzeremi i Boni Wink
a Tajler i Kerolajn su poceli da se zblizavaju < 3
i normalno morao je doci Met da sve upropasti Evil or Very Mad Laughing

a Stef i Ketrin sami u grobnici bice cupavo Laughing 355

137 Re: 10. The Sacrifice on Fri 30 Dec 2011, 6:53 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
U ovoj epizodi su me svi nanervirali, ali jako. Svi su nesto kao hteli da pomognu, a na kraju niko nije nista imao od toga. Najvise me je Elena iznervirala, zna i sama da ne bi oni svi pomrli.

http://darolinebitchez.tumblr.com/

138 Re: 10. The Sacrifice on Tue 03 Jan 2012, 8:38 pm

¿coka?

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥ wrote:Epizoda je rasturila! Smile

Cyler ♥
Delena ♥
Beremy ♥
Puno dobrih scena. Smile
Bilo mi je zao sto je Tyler izasao, kad je video Matta. But that is so... him. ^^ ♥

"Damon Salvatore!"
"Get rid of her."
Hahah obozavam ga. ♥

Agreeee Very Happy <3

139 Re: 10. The Sacrifice Today at 2:22 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6