You are not connected. Please login or register

10. The Sacrifice

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 6]

101 Re: 10. The Sacrifice on Sat 04 Dec 2010, 11:39 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Tajči... razumem te. Znaćeš na šta mislim.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

102 Re: 10. The Sacrifice on Sun 05 Dec 2010, 12:01 am

Dr. John Watson

Invited in
Invited in
[Twin.Flames] wrote:Pa jednostavno su ostavili kamen sa njom,na kraju krajeva to je namerno uradjeno.Tako da je meni to super jer je zanimljivije.Sad imamo Stefana i Katherine u grobnici,jedan moguci cliffhanger koji ce ostaviti do kraja januara...jbg,ne moze sve da ide glatko u seriji,volim sto unose takve elemente koji nas izludjuju!Zato mi je ova epizoda odlicna,ali ocigledno ne mislimo isto...

Pa namjerno da,samo sam pomislio da bi mogli smisliti nesto drugo.Uostalom nebitno.Mislimo "skoro" isto,a i da nemislimo nema veze Smile

@ Mislim da ce se na kraju ispostaviti da je Elijah dobar.
Tako mi se čini posto zeli da Elena bude sigurna.
I ne svidja mi se Bonnieno ponasanje,ili budi sa Jay-em ili nemoj.Iako sam ja zato da ne bude. xD

103 Re: 10. The Sacrifice on Sun 05 Dec 2010, 12:06 am

I.Love.You

Compelled
Compelled
Stephan Halliwell wrote:
Mislim da ce se na kraju ispostaviti da je Elijah dobar.
Tako mi se čini posto zeli da Elena bude sigurna.
I ne svidja mi se Bonnieno ponasanje,ili budi sa Jay-em ili nemoj.Iako sam ja zato da ne bude. xD

Slažem se, mogao je već ubiti i Elenu i Damona, samo da je hteo, ili je dobar, ili čeka neki pravi trenutak da ih sve pobije. A mislim da je ovo prvo. xD Nadam se, jer njega nema šanse pobediti. Very Happy

104 Re: 10. The Sacrifice on Sun 05 Dec 2010, 7:38 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ne zelim da Elijah bude dobar.Iskreno se nadam da je zao i da nema niceg dobrog u njemu.XD

105 Re: 10. The Sacrifice on Sun 05 Dec 2010, 12:17 pm

Angel From Hell

Someone's New in Your World
~Team Delena~ wrote:Ne zelim da Elijah bude dobar.Iskreno se nadam da je zao i da nema niceg dobrog u njemu.XD
Slažem se sa tobom. xD
Ne bi bio fazon da odjednom ispadne dobar, bolji je ovako. Very Happy

106 Re: 10. The Sacrifice on Sun 05 Dec 2010, 12:53 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Reci "Elijah" i "dobar" se ne mogu koristiti u istoj recenici. Laughing

107 Re: 10. The Sacrifice on Sun 05 Dec 2010, 1:16 pm

Starlight

Moderator
Moderator
koliko je dobra epizoda. najbolja do sada. znaci po 50 puta sam gledala Delena scene *.*
trenutak kada Elena kaze ''including the two of you'' u kuhinji, Damonova faca je neprocenjiva!
pocela sam da gotivim Bonnie i Jeremyja, stvarno navijam za njih Smile al me Bonnie iznervirala, sta se sad buni O.o
ali u Slaterevom stanu kad Damon dolazi i ona Delena scena *.* MENI NIJE BILO DOBRO!
Elijah je mnogo mocan, toliko je kul!
i Damon koji staje ispred Elene da je zastiti od Elijah, taj sjaj u ocima *.*
a Katherine kako je gledala Stefana kad je ostao zarobljen sa njom ^_^
i scena u grobnici kada Damon zaustavlja Elenu da ne udje unutra i kad ona pokusava da se izvuce *.* e tu sam prestala da disem.
Damon je apsolutno savrsen.
i da, Stefanu je ono najveca greska u zivotu definitivno xD
a ono u promou je sto posto san, ne verujem da bi se Stefan tako lako povatao sa Katherine. mada nadam se da gresim xD
Damon & Elena <3
Stefan & Katherine <3
Jeremy & Bonnie <3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

108 Re: 10. The Sacrifice on Sun 05 Dec 2010, 1:36 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
finaly sam i ja odgledala Smile)) extra je cela epizoda ali <3 Delena scene su bile fenomenalne ...i <3<3<3<3Katherine i celu njenu pricu pa cak i njenu sebicnost xD<3<3<3<3 Tylera mi je jako zao zbog toga sta ga ocekuje i koliko ce morati da se napati i......WTF zasto Elijah stiti Elenu od Klausa,kakvu sad on korist ima od toga? i da sto se tice Elene iz epizode u epizodu me sve vise nervira :S ali naravno i dalje uzivam u Delena scenama Smile I....iako sam mislila da je nemoguce Damon je iz epizode u epizodu sve bolji lik i sve vise i vise ga volim xD

109 Re: 10. The Sacrifice on Sun 05 Dec 2010, 1:55 pm

Starlight

Moderator
Moderator
meni je Elena bila ok u ovoj epizodi, kapiram j zasto je ucinila to sto je ucinila.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

110 Re: 10. The Sacrifice on Sun 05 Dec 2010, 1:58 pm

I.Love.You

Compelled
Compelled
I meni, nekad me iznervira, ali me ta iznerviranost brzo prođe.
A inače je volim, jednostavno ne mogu da je ne volim. ;D

111 Re: 10. The Sacrifice on Sun 05 Dec 2010, 2:11 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Ja Elenu ne mogu da volim. xDD
Nervira me stalno. xD
Bas mi je los lik. xD
Al u ovoj epizodi ga bas pretera .. -.-

112 Re: 10. The Sacrifice on Sun 05 Dec 2010, 2:14 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Meni je najbolje bilo kad je bila sa Stefanom i Damonom i kad je rekla da ce Ilajdza povrediti sve koje ona voli,ukljucujuci i njih dvoje...a Damonova faca u tom trenu...wowwwww...Very Happy

113 Re: 10. The Sacrifice on Sun 05 Dec 2010, 2:15 pm

<3 Originals <3

nervira me zato sto ima potrebu svida da zabode svoj nos i ponasa se kao da bi ona mogla da pomogne Stefanu i Damonu ili cak i da ih spase a ustvari svaki put samo napravi jos vece sranje jer pored svih problema moraju jos i njoj da dadiljaju :S

114 Re: 10. The Sacrifice on Sun 05 Dec 2010, 2:26 pm

I.Love.You

Compelled
Compelled
Mene je iznervirala kad je rekla da hoće da se preda. Tu ga je preterala, Damon i Stefan pokušavaju da je spasu, a onda odmaže.

115 Re: 10. The Sacrifice on Sun 05 Dec 2010, 2:59 pm

Love Sucks
Love Sucks
Jelena Somerhalder wrote:nervira me zato sto ima potrebu svida da zabode svoj nos i ponasa se kao da bi ona mogla da pomogne Stefanu i Damonu ili cak i da ih spase a ustvari svaki put samo napravi jos vece sranje jer pored svih problema moraju jos i njoj da dadiljaju :S

Slazem se. Very Happy

116 Re: 10. The Sacrifice on Sun 05 Dec 2010, 3:28 pm

Angel From Hell

Fire Bomb*93 wrote:Meni je najbolje bilo kad je bila sa Stefanom i Damonom i kad je rekla da ce Ilajdza povrediti sve koje ona voli,ukljucujuci i njih dvoje...a Damonova faca u tom trenu...wowwwww...Very Happy
Uhh slažem see. Very Happy

Al i mene ona nervira, samo im je bezveze upropastila plan. -.-

117 Re: 10. The Sacrifice on Sun 05 Dec 2010, 3:30 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
To je uradila iz dobre namere.Ne zeli da zbog nje umru osobe koje voli.Nekako je razumem. Smile

118 Re: 10. The Sacrifice on Sun 05 Dec 2010, 8:49 pm

Starlight

Moderator
Moderator
bas tako, msm sasvim je ok da ako oni mogu da rizikuju zivot zbog nje, da moze i ona zbog njih Smile
nmg da verujem da je branim xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

119 Re: 10. The Sacrifice on Sun 05 Dec 2010, 10:50 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
ELENA JE LEGENDA.

Uradila je ono što je mislila da je ispravno.

Jednostavno nije znala kako drugačije da se nosi sa situacijom.

Nema zašto da vas nervira. Ako ste mogli Damona da razumijete kada je Jeremy-u zavrnuo vrat, možete i Elenu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

120 Re: 10. The Sacrifice on Sun 05 Dec 2010, 10:57 pm

Love Sucks
Love Sucks
Ja nisam Damona razumela kad je zavrnuo vrat Dzeremiju, a Elenu nikad necu razumeti. xDD
Mislim ono nalazila sma ja neke razloge da razumem Damona, i mozda sam ga razumela, ali to ne menja cinjenicu da je zavrnuo vrat osobi koja najvise znaci osobi koja najvise njemu znaci i time je povredio.Koliko god da je bio povredjen nije smeo to da uradi.

Isto tako ne mogu da razumem Eleninu potrebu da ide i kvari svaki plan koji ljudi oko nje naprave da bi je zastitili.Bonnie,Jeremy,Damon,Stefan,Caroline ... svi oni vec previse ulazu u njenu zastitu da bi ona to tek tako bacila zato sto misli da je ispravno.Nikome njena smrt nece nista olaksati. xD

Ja bar ovako mislim .. e sad misljenja su razlicita. Very Happy

121 Re: 10. The Sacrifice on Mon 06 Dec 2010, 1:43 pm

Angel From Hell

.BRo Love. <3 wrote:Ja nisam Damona razumela kad je zavrnuo vrat Dzeremiju, a Elenu nikad necu razumeti. xDD
Mislim ono nalazila sma ja neke razloge da razumem Damona, i mozda sam ga razumela, ali to ne menja cinjenicu da je zavrnuo vrat osobi koja najvise znaci osobi koja najvise njemu znaci i time je povredio.Koliko god da je bio povredjen nije smeo to da uradi.

Isto tako ne mogu da razumem Eleninu potrebu da ide i kvari svaki plan koji ljudi oko nje naprave da bi je zastitili.Bonnie,Jeremy,Damon,Stefan,Caroline ... svi oni vec previse ulazu u njenu zastitu da bi ona to tek tako bacila zato sto misli da je ispravno.Nikome njena smrt nece nista olaksati. xD

Potpuno ali potpuno se slažem sa tobom. Very Happy

122 Re: 10. The Sacrifice on Mon 06 Dec 2010, 7:03 pm

Em (:

Moderator
Moderator
I ja stvarno ne razumem ljude koji mrze Elenu, pa eto.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

123 Re: 10. The Sacrifice on Mon 06 Dec 2010, 7:13 pm

<3 Originals <3

Angel From Hell wrote:
.BRo Love. <3 wrote:Ja nisam Damona razumela kad je zavrnuo vrat Dzeremiju, a Elenu nikad necu razumeti. xDD

Potpuno ali potpuno se slažem sa tobom. Very Happy

ME TOO xD

124 Re: 10. The Sacrifice on Mon 06 Dec 2010, 7:17 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Ne znam kako moze da vas nervira!Mislim na Elenu...jbt devojka je po prvi put u seriji uzela stvar u svoje ruke...mozda je malo preterala u svojoj 'samoubilackoj' misiji ali je razumem.Zamislite da ste na njenom mestu i da znate da se sve lose stvari desavaju zbog vas i da su osobe do kojih vam je stalo u opasnosti.Kako biste odreagovali?Ja bih verovatno uradila SLICNU stvar (ok,ne bas istu ali slicnu).Ionako stalno neko drugi odlucuje u njeno ime,kao da ima 4 godine pa se prema njoj odnose kao prema detetu...Necu da zapocinjem tu temu tj. na kojeg lika mislim jer verovatno znate...Vec mi je preko glave da citam kako je vise od polovine TVD fandoma bukvalno mrzi Rolling Eyes i opet ponavljam znam tacno ciji su to fanovi jer citam sve moguce komentare na stranim forumima(necu ni to zapocinjati).I da,slazem se sa Milicom-ako vec opravdavate Damonov postupak onda isto uradite i za Elenu.
Ok,dosta od mene xD done with ranting Laughing

http://destinedtobe.tumblr.com/

125 Re: 10. The Sacrifice on Mon 06 Dec 2010, 7:21 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Meni se Elena popravila u ovoj epizodi. Smile Takvu je volim,opasnu! Smile Ne kao dosadnu Elenu koja se samo ljuti na Damona...xD

126 Re: 10. The Sacrifice Today at 10:17 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 5 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next