You are not connected. Please login or register

» SPAM » Zabava » Televizija » Nikita

Nikita

Go to page : 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 2]

1 Nikita on Wed 27 Oct 2010, 3:54 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Da li neko mozdaaa gleda ovu seriju? Ja sam se navukla odmah nakon prve epizode...Smile

http://www.imdb.com/title/tt1592154/

http://fr.tinypic.com/view.php?pic=21lv7gg&s=5&tag=maggie+q&hid=18

2 Re: Nikita on Wed 27 Oct 2010, 5:21 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Ja sam fan stare Nikite Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

3 Re: Nikita on Wed 27 Oct 2010, 5:53 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Em (: wrote:Ja sam fan stare Nikite Very Happy

Takođe. Very Happy

Ne vjerujem da ću ovo da gledam.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

4 Re: Nikita on Wed 27 Oct 2010, 6:25 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Dobra je i stara Nikita,ali i ovo je jako dobro...Very Happy Pogotovo zato sto nije bukvalno rimejk,Nikita je u ovoj seriji pobegla iz Odseka i sada zeli da ga unisti...Smile

5 Re: Nikita on Wed 27 Oct 2010, 7:09 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ja sam isto fan stare Nikite i ne planiram da gledam novi, da mi ne bi pokvario staru verziju Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

6 Re: Nikita on Wed 27 Oct 2010, 8:59 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Nece vam pokvariti,nemojte imati predrasude...Razz To je kao kada neko odbija da gleda TVD jer misli da nista ne moze biti bolje od Twilighta...Razz

7 Re: Nikita on Wed 27 Oct 2010, 9:45 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Gledam. Volim. ^^ <3

Michael mi je najbolji. srce
A super su i Alex, Birkoff i Tom. Smile

I u prosloj epizodi - Owen *.*

8 Re: Nikita on Wed 27 Oct 2010, 10:06 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Fire Bomb*93 wrote:Nece vam pokvariti,nemojte imati predrasude...Razz To je kao kada neko odbija da gleda TVD jer misli da nista ne moze biti bolje od Twilighta...Razz

nije isto zato sto nova verzija Nikite zvanicno jeste rimejk stare verzije, a TVD i Twilight su 2 razlicite price o vampirima Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

9 Re: Nikita on Thu 28 Oct 2010, 2:42 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Kaya wrote:
Fire Bomb*93 wrote:Nece vam pokvariti,nemojte imati predrasude...Razz To je kao kada neko odbija da gleda TVD jer misli da nista ne moze biti bolje od Twilighta...Razz

nije isto zato sto nova verzija Nikite zvanicno jeste rimejk stare verzije, a TVD i Twilight su 2 razlicite price o vampirima Smile

Na neki nacin je rimejk,ali ovde ona vise nije u odseku. "Ugl,ne osudjujte nesto unapred....Wink

10 Re: Nikita on Tue 02 Nov 2010, 1:25 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town

Aww volim tu scenu. Smile

Malex srce

11 Re: Nikita on Tue 02 Nov 2010, 1:33 pm

I.Love.You

Compelled
Compelled
A o cemu se radi u seriji? Very Happy
Jel se to isto na CW-u emituje? Msm da sam videla.. o.O

12 Re: Nikita on Tue 02 Nov 2010, 1:50 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Aha, isto je na CW-u. Smile

Kao problematicnu tinejdzerku, Nikitu je od smrtne kazne spasila tajna americka agencija (Division), koja je lazirala njenu egzekuciju i dala joj novu priliku da zapocne zivot tako sto ce "sluziti svojoj zemlji". Ono sto joj nisu rekli je da ce je trenirati da postane profesionalni spijun i ubica.

Sada, nakon nekoliko godina skrivanja, Nikita trazi odmazdu i daje jasno do znanja bivsim sefovima da neće prezati ni pred cim kako bi razotkrila i unistila njihove tajne operacije.

Ukratko. ^^

Ja sam mislila da mi se nece dopasti, ali posle prve epizode sam se navukla (i kad sam videla par likova Laughing ). <3

13 Re: Nikita on Tue 02 Nov 2010, 3:31 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥ wrote:Aha, isto je na CW-u. Smile

Kao problematicnu tinejdzerku, Nikitu je od smrtne kazne spasila tajna americka agencija (Division), koja je lazirala njenu egzekuciju i dala joj novu priliku da zapocne zivot tako sto ce "sluziti svojoj zemlji". Ono sto joj nisu rekli je da ce je trenirati da postane profesionalni spijun i ubica.

Sada, nakon nekoliko godina skrivanja, Nikita trazi odmazdu i daje jasno do znanja bivsim sefovima da neće prezati ni pred cim kako bi razotkrila i unistila njihove tajne operacije.

Ukratko. ^^

Ja sam mislila da mi se nece dopasti, ali posle prve epizode sam se navukla (i kad sam videla par likova Laughing ). <3

Haha,takodje...Bila sam ubedjena da je glupost...Very Happy Onda sam pogledala trailer i bio je tako uzbudljiv i pun akcije,a ja obozavam akciju....tako da sam morala da skinem pilot. I to je najbolji pilot koji sam ja u zivotu videla...Very Happy A tek vremenom kako se covek navuce,to nije normalno...Very Happy I naravno,najveci razlog zbog kog gledam seriju jer Malex...obozavam ih...Very Happy

14 Re: Nikita on Sat 13 Nov 2010, 3:33 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Aaa ne mogu da dodjem sebi. Cerek Upravo sam odgledala devetu epizodu. Mnogo je dobra. Najbolja do sad. srce

Potrebno je MNOGO da bi mene neko rasplakao, ali Michael je uspeo. ^^ ♥

Spoiler:
Imao je zenu i dete - to uopste nisam ocekivala. I ubili su ih. Sad

Preslatki su. I love you

Michael: [over comms] All clear.
Nikita: [laughs] I know something that would make this party complete.
Ahmadov: Uh huh?
Nikita: She can meet us upstairs.
Ahmadov: Your partner? Is she pretty like you?
Nikita: Tall. Smoky voice. Very sexy. You won’t be disappointed.

Najbolje. Cerek

Ne mogu da verujem sta mu je uradila na kraju. Sad
Neopisivo me iznerivala. Kapiram zasto je to uradila, ali ipak...Sad

15 Re: Nikita on Sat 13 Nov 2010, 4:30 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
I u staroj Nikiti je imao zenu i dete,samo sto je tamo imao sina...Very Happy Ja jos nisam gledala 9u ep,cekam prevod...Very Happy Ali verujem da je predobra,svi je hvale,a i to je Nikita...Very Happy

16 Re: Nikita on Sat 13 Nov 2010, 4:35 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Slabo se secam stare Nikite...

Odgledaj sto pre, odusevices se. Cerek

17 Re: Nikita on Sat 13 Nov 2010, 4:37 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Cim izadje prevod...Very Happy Nmg da docekam..Very Happy

18 Re: Nikita on Mon 14 Mar 2011, 8:59 pm

eatmyfeelings

First Bite
First Bite
Odlicna je. Ja sam volela staru Nikitu ali nista posebno. Ovo mi je opsesija. Nova Nikita vam dodje kao nastavak stare. Smile GLEDAJTE GLEDAJTE GLEDAJTE Very Happy

Alex ♥

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

You really think a relationship should be that hard?

No one writes songs about the ones that come easy.
http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

19 Re: Nikita on Thu 30 Jun 2011, 5:24 pm

Just Freedom

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Ja sam gledala kada sam bila mala. Ne znam da li je stara ili nova. Ali mora da je bila neka stara. Glavna glumica je bila plavusa, zgodna sa cvrstim vilicama. Laughing

20 Re: Nikita on Sat 02 Jul 2011, 10:54 pm

Starlight

Moderator
Moderator
sad se snima nova, od septembra krece 2. sezona. i ja sam isto volela tu staru, nmg nikog drugog da zamislim koa Nikitu osim Pete Wilson. mada pocela sam da se razmisljam da odgledam i vou nivu, cisto zato sto volim Shane Westa.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

21 Re: Nikita on Sat 06 Aug 2011, 5:19 pm

Cute Poison

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Staru nisam gledala, ali ova nova je predobra. Mada su mogli lepšu glumicu da uzmu xD SVe jedno, važno da je Majkl pun pogodak :') Alexandra mi je prelepa Very Happy Ne mogu da dočekam nastavak.

22 Re: Nikita on Mon 24 Sep 2012, 3:51 pm

Fifth Marauder ϟ

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Pa ako neko nije gledao na netu, a zeli da gleda, od veceras na B92 Nikita svakim radnim danom u 20 casova..

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

23 Re: Nikita on Mon 24 Sep 2012, 4:34 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Um, molila sam se da je ne otkazu i nisu. Mene je stara Nikita previse plasila, ova mi je prijemcivija publici i bolja je prica, nekako.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

24 Re: Nikita on Mon 24 Sep 2012, 10:13 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Previše te je plašila? xD
Stara Nikita je prava Nikita. Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

25 Re: Nikita on Mon 24 Sep 2012, 10:40 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Ne znam, meni se nije dopadala ta stara, a ja sam uglavnom fan originala. Osim u ovom slučaju Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

26 Re: Nikita Today at 3:49 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

» SPAM » Zabava » Televizija » Nikita