You are not connected. Please login or register

Caroline & Tyler

Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 21 of 24]

501 Re: Caroline & Tyler on Fri 13 Jan 2012, 9:35 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
“Even though I want to put you first, before anyone. I can’t. I’ll never be able to, and i’m sorry. I’m so sorry, I just wanted you to know that.”

Plakala sam na onu scenu ispred škole. Kad joj je dao narukvicu. PLAKALA.

"Klaus can't control me ..not when it comes to you. I LOVE YOU."
A onda da me ubiju - ova ILY scena. Kada joj je rekao da neće dozvoliti da Klaus upravlja njime. Tačno sam znala da Klaus nešto smera. Tačno sam znala. I kad su se poljubili. Koliko se oni samo vole. Koliko hemije. Koliko strasti. I onda je Tyler ujede. Jer jebeni Klaus upravlja njime. Besna sam. Forwood moj OTP! Vratite mi ih! VRATITEEEEEEE IH!!!!!!

A onda vidim ovaj video. i umrem. Cerek placeem
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NsxyS-XlXRo

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

502 Re: Caroline & Tyler on Fri 13 Jan 2012, 10:23 am

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
ZAŠTO SU I NJIH UNIŠTILI ?! ZAŠTO ?! sadangel

I to posle najljepšeg momenta, u toku najljepše scene... Rolling Eyes divno !

video savršen Cerek

https://twitter.com/#!/

503 Re: Caroline & Tyler on Fri 13 Jan 2012, 10:29 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Tacno sam znala da ta scena nece biti bas vesela... ://

504 Re: Caroline & Tyler on Fri 13 Jan 2012, 10:49 am

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
tačno sam znala da je predobro da bi bilo istinito, i i dalje ih šipujem, ali Klaroline Oh God, iako znam da Klaus vrv nešto smjera, al' dobro

al' ta scena ILY, tad sam već bila na putu prema zagrobnom životu, i onda Klaus kasnije, tad sam umrla do kraja

http://horizoninblack.tumblr.com

505 Re: Caroline & Tyler on Fri 13 Jan 2012, 11:44 am

<3 Originals <3

obe Forwood scene su bil predivne ^_^ I docekali smo i njihovu ILU scenu i onda je uniste na najgori moguci nacin :S Koliko god da sam se odusevila sa Klaroline....Forwood je definitivno moj OTP ship i tako i ce i ostati Very Happy

506 Re: Caroline & Tyler on Fri 13 Jan 2012, 1:51 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
ILikeMyVampiresORIGINAL wrote:obe Forwood scene su bil predivne ^_^ I docekali smo i njihovu ILU scenu i onda je uniste na najgori moguci nacin :S Koliko god da sam se odusevila sa Klaroline....Forwood je definitivno moj OTP ship i tako i ce i ostati Very Happy

Jelena Cerek

Tako je! Držimo se zajedno, mi Forwood fanovi Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

507 Re: Caroline & Tyler on Fri 13 Jan 2012, 2:00 pm

<3 Originals <3

#hopelessRomantic wrote:
ILikeMyVampiresORIGINAL wrote:obe Forwood scene su bil predivne ^_^ I docekali smo i njihovu ILU scenu i onda je uniste na najgori moguci nacin :S Koliko god da sam se odusevila sa Klaroline....Forwood je definitivno moj OTP ship i tako i ce i ostati Very Happy

Jelena Cerek

Tako je! Držimo se zajedno, mi Forwood fanovi Very Happy

"We stick together as one... always and forever." 355

508 Re: Caroline & Tyler on Fri 13 Jan 2012, 2:16 pm

Starlight

Moderator
Moderator
prvo kad je bila scena ispred škole, bila sam u fazonu zašto Caroline bar ne razmisli. videlo se da je Tyler iskren i da mu je krivo i da se teško snalazi. zaboga pomogla mu je prošli put, može i sad, može da nadje snage za to. a onda joj je dao poklon i način na koji ju je stavio u ruke pa je posle otišao, pa ona gleda poklon. nije mi bilo dobro.

a onda kad je došao na ono groblje il šta je već, kad joj je rekao da je voli, ja sam bila puna sreće, nisam znala gde se nalazim, Caroline je konačno bila moja Caroline i bila spremna da ipak predje preko svega zbog njega, a on je odbio Klausovu volju zbog Caroline. oh my shipper heart. pa kad su se poljubili pa kad je krenula dalja akcija, nisam bila živa. i onda se desio onaj užasan momenat i meni je samo bilo u glavi: "ZAR NA OVAKO ODVRATAN NAČIN MORAJU DA IH UNIŠTE" . to nije bilo u redu.

i još je Caroline bolovala u krevetu sa Tylerovom ogrlicom. bože ona njega voli, zašto barem to "volim te" sa njene strane nismo mogli da čujemo >.<

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

509 Re: Caroline & Tyler on Fri 13 Jan 2012, 2:20 pm

daray

i još je Caroline bolovala u krevetu sa Tylerovom ogrlicom. bože ona njega voli, zašto barem to "volim te" sa njene strane nismo mogli da čujemo >.<

zato što oni žele da mi ludimo

510 Re: Caroline & Tyler on Fri 13 Jan 2012, 2:38 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Kaya wrote:prvo kad je bila scena ispred škole, bila sam u fazonu zašto Caroline bar ne razmisli. videlo se da je Tyler iskren i da mu je krivo i da se teško snalazi. zaboga pomogla mu je prošli put, može i sad, može da nadje snage za to. a onda joj je dao poklon i način na koji ju je stavio u ruke pa je posle otišao, pa ona gleda poklon. nije mi bilo dobro.

a onda kad je došao na ono groblje il šta je već, kad joj je rekao da je voli, ja sam bila puna sreće, nisam znala gde se nalazim, Caroline je konačno bila moja Caroline i bila spremna da ipak predje preko svega zbog njega, a on je odbio Klausovu volju zbog Caroline. oh my shipper heart. pa kad su se poljubili pa kad je krenula dalja akcija, nisam bila živa. i onda se desio onaj užasan momenat i meni je samo bilo u glavi: "ZAR NA OVAKO ODVRATAN NAČIN MORAJU DA IH UNIŠTE" . to nije bilo u redu.

Hvala Kajo Smile
Samo me zanima jel si još Forwood fan ili si Klaroline? :O

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

511 Re: Caroline & Tyler on Fri 13 Jan 2012, 2:45 pm

daray

ona je neriješen slučaj xD

512 Re: Caroline & Tyler on Fri 13 Jan 2012, 3:04 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Skylar. wrote:

beautiful *.*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

513 Re: Caroline & Tyler on Fri 13 Jan 2012, 3:10 pm

daray

iako moždam mnogima nije, ali meni je ona scena kada su nju zarobili i onda došlo do oslobađanja, najljepša. Njihovi pogledi, sve to. Mislim, nema ničeg pretjerano lijepog u njoj, ali ne znam, draga je

514 Re: Caroline & Tyler on Fri 13 Jan 2012, 5:00 pm

Starlight

Moderator
Moderator

AHAHAHAHAHAHAHAAHAH da xD

znaš kako Saro, ja sam ti hardcore fan sva 3 shipa i Klaroline i Cyler i Maroline. trenutno sam opsednuta sa Klaroline, ali to ne znači da mi je drago što se Cyler raspada. naprotiv.

da se ja pitam Caroline bi mogla da živi u srećnoj porodici sa svom trojicom haha

Saro nemoj da me linčuješ xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

515 Re: Caroline & Tyler on Fri 13 Jan 2012, 5:16 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Kaya wrote:

AHAHAHAHAHAHAHAAHAH da xD

znaš kako Saro, ja sam ti hardcore fan sva 3 shipa i Klaroline i Cyler i Maroline. trenutno sam opsednuta sa Klaroline, ali to ne znači da mi je drago što se Cyler raspada. naprotiv.

da se ja pitam Caroline bi mogla da živi u srećnoj porodici sa svom trojicom haha

Saro nemoj da me linčuješ xD

Ohohohohoh linčovaću te, kako nisi svesna XD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

516 Re: Caroline & Tyler on Sat 14 Jan 2012, 11:41 am

Zla_Sam

Administrator
Administrator

Ova scena je divna.
Tu su me podsjetili na Forwood iz druge sezone, Forwood koji sam ja šipovala. :')

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

517 Re: Caroline & Tyler on Fri 20 Jan 2012, 5:47 pm

<3 Originals <3

bili su tako slatki ^_^ Boze koliko on nju voli i sta je sve spreman da uradi za nju srce
Forwood team forever 355

518 Re: Caroline & Tyler on Fri 20 Jan 2012, 7:07 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Koliko Tyler nju voli. Majko mila. Volim ga više nego ikad Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

519 Re: Caroline & Tyler on Fri 20 Jan 2012, 8:05 pm

♥ DelenaDiaries ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Da,Tylerov lik su unistili,ali iapk mi se jaaaaaako svidja koliko sada pokazuje ljubav prema njoj,voli je skoro kao Damon Elenu xD

520 Re: Caroline & Tyler on Fri 20 Jan 2012, 8:25 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ja uopšte ne mislim da su uništili Tylerov lik. samo su mu dodali tu dozu kompleksnosti koju ima skoro svaki lik u seriji.

što se tiče Cyler priče, ja sam oduševljena zbog dešavanja u najnovijoj epizodi. Tyler Caroline obožava. i to je tako divno <3 zaista se nadam da će uspeti u svojoj nameri, a i volela bi da se Caroline malo potrudi oko njega.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

521 Re: Caroline & Tyler on Fri 20 Jan 2012, 8:31 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
ja uopšte ne mislim da su uništili Tylerov lik. samo su mu dodali tu dozu kompleksnosti koju ima skoro svaki lik u seriji.
Tačno tako. Ako i jesam pomislila da su ga uništili, više ne mislim tako. Definitivno.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

522 Re: Caroline & Tyler on Fri 20 Jan 2012, 8:37 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
nisu uništili Tyler -a !

Sada se samo nadam da će im Bill pomoćiii... vratite nam Forwood ! Smile

https://twitter.com/#!/

523 Re: Caroline & Tyler on Fri 20 Jan 2012, 9:50 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Tyler zaslužuje Caroline! Koliko je samo voli - oduševljena sam.
Zaslužuju da budu zajedno, i oboje zaslužuju da budu srećni.
Žao mi je, Klaus, ali Forwood is for life!

524 Re: Caroline & Tyler on Sun 22 Jan 2012, 2:33 pm

Angi93

First Bite
First Bite
Tyler me stvarno odusevio u 12. epci. Nadam se da ce ponovo biti zajedno.

http://rbdandtvd.nstars.org

525 Re: Caroline & Tyler on Sun 22 Jan 2012, 3:49 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Cinderella ♥ wrote:

Tyler zaslužuje Caroline! Koliko je samo voli - oduševljena sam.
Zaslužuju da budu zajedno, i oboje zaslužuju da budu srećni.
Žao mi je, Klaus, ali Forwood is for life!

Sad je red da ona osvoji njega i da mu dokaže da je i njena ljubav velika kao njegova.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

526 Re: Caroline & Tyler Today at 3:53 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 21 of 24]

Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next