You are not connected. Please login or register

09. Katerina

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 5]

76 Re: 09. Katerina on Sat 13 Nov 2010, 3:08 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Angel From Hell wrote:Rose-divna. Sa Damonom je super kao prijatelj ali više od toga ne.
Slazem se. Nikad ne bih mogla da ih gledam kao par, vec samo kao prijatelje (koji povremeno spavaju. Laughing). ♥

marw wrote:ps. moze li neko da mi prosledi link gde preuzimate te gifove i slike koje stalno stavljate u ovim temama? nisam sachuvala link kad sam skidala neke slike zadnji put pa sad ne mogu da nadjem sajt ... poludecu ... znam da je bilo neshto salvatore-brohers or samting lajk det ...
Mislim da je sve sa tumblra. Smile Damonov: http://www.tumblr.com/tagged/damon+salvatore

77 Re: 09. Katerina on Sat 13 Nov 2010, 5:29 pm

marw

At Mystic Grills
At Mystic Grills
msm da to nije taj sajt sa koga sam skidala,
ali hvala ti mnogo u svakom sluchaju ... ♥
ti si se jedina smilovala da mi odgovorish ^^

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000528852734

78 Re: 09. Katerina on Sat 13 Nov 2010, 9:00 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
To ti je sve sa tumblra,samo ukucas u pretrazi sta ti treba i naci ces.

Da li sam ja jedina koja se pita ko je otac Katherinine bebe?o.O i sta se desilo sa njom,kako su uspeli da je sakriju od Klausa?Da li je Katherine trazila ili ne? (xD to cemo saznati ko zna kad)

http://destinedtobe.tumblr.com/

79 Re: 09. Katerina on Sat 13 Nov 2010, 11:13 pm

Em (:

Moderator
Moderator
marw, to što ti navodiš je adresa nekog bloga sa tumblr-a. Ljudi imaju blogove koje nazovu kako oni žele (moj, konkretno je fuckyeahtwinflames.tumblr.com ) ali ima raznih TVD blogova xD

E, da Tajči, nisi jedina. To je i meni palo na pamet.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

80 Re: 09. Katerina on Sun 14 Nov 2010, 11:44 am

Elena Gilbert

Compelled
Compelled
Ja msm da je otac vampir. Nzm što xD

Mada msm da je nemoguće u ovom slučaju, pošto su njeni roditelji rekli da je to bila sramota što je rodila dete. Zašto bi rekli u drugom slučaju?

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

81 Re: 09. Katerina on Sun 14 Nov 2010, 4:00 pm

Angel From Hell

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
Pa valjda zato što je rodila van braka, tako sam ja ukapirala. :S

Al i mene zanima šta je posle bilo sa tim detetom.

82 Re: 09. Katerina on Sun 14 Nov 2010, 4:26 pm

LoveSucks

Compelled
Compelled
E ovako.. tek sam juče odgledala epizodu. Nije mi radio net -.-

O moj Bože. Shocked Pa oni nisu normalni. Ja ću se šlogirati uz ovu seriju. xD

Katherine.. uff kako mi je bilo žao. Kada su joj oteli bebu, pa onda na kraju kada je videla svoje roditelje.. Jadna. :/ Btw, Nina odlično govori bugarski. he

Rose.. ok je. Damon i ona su super - KAO PRIJATELJI. Ali više od toga, ne. necemoci Njihovu poslednju scenu ne bih da komentarišem. -.-

Jeremy & Bonnie srce A jadan Jer.. Ova se zalepila za onog Luku. -.-

Caroline.. divna, kao i uvek. ^^

Elena.. nije me nervirala u ovoj epizodi, bila je sasvim ok (za promenu xD).

Stefan.. blaah. -.-

I tako.. sve u svemu, jako dobra epizoda. bravo

83 Re: 09. Katerina on Sun 14 Nov 2010, 7:51 pm

marw

At Mystic Grills
At Mystic Grills
hvala svima na obaveshtenju sa slike ...

jako interesantna diskusija ... msm za to ko je otac deteta ...ja recimo na to uopshte nisam pomislila ... xD ^^

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000528852734

84 Re: 09. Katerina on Tue 16 Nov 2010, 6:04 pm

Angi93

First Bite
First Bite
Meni je ova epizoda bila dosadna,da budem iskrena. A sad sumnjam da sa Stefanom nesto nije u redu,toliko se trudio da uveri Elenu da ne verujd Kathrine da mi je vec sumnjiv. Kao da nesto krije...

http://rbdandtvd.nstars.org

85 Re: 09. Katerina on Tue 16 Nov 2010, 6:55 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Anđela, vidiš, to mi nije uopšte palo na pamet. A bilo bi tako kul da stv nešto krije O.o

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

86 Re: 09. Katerina on Sat 20 Nov 2010, 7:11 pm

Dr. John Watson

Invited in
Invited in
Da stvarno bi Stefan mogao nešto kriti,previše burno je reagovao.

A sto se tiče bebe,sigurno ima neke veze sa Elenom,
jer je u nekoj epizodi u prvoj sezoni(msm 11-oj) Damon rekao Eleni
da bi bila rod sa Katherine,Katherine mora da ima djete.

87 Re: 09. Katerina on Sun 21 Nov 2010, 5:21 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Otac deteta ne moze biti vampir jer koliko se ja secam Damon ili neko od njih je u nekoj od prethodnih epizoda spoemnuo da vampiri ne mogu da imaju decu...sto je po meni i normalno jer su oni mrtvi...nije nam ovo Twilight nebuloza...xD
Mislim da nije bitan otac deteta vec samo dete...To je neka Elenina pra pra pra pra cukunbaba...xD

88 Re: 09. Katerina on Sun 21 Nov 2010, 5:37 pm

I.Love.You

Compelled
Compelled
Mene ni ne zanima ko je otac, mislim da to nije bio niko važan..
Verovatno je ta beba rodila još jednu bebu (kad je porasla naravno he )pa onda i ta bebu još jednu i tako u krug. A opet mi nije jasno kako je moglo jedno isto lice da se rađa od onda, 500 godina, i opet posle 500 god Katherine i Elena budu identične, a Isobel, Elenina majka ne liči na Katherine/Elenu. Neću sad da filozofiram..xD
Al' opet mi ništa nije jasno. :O

89 Re: 09. Katerina on Sun 21 Nov 2010, 5:39 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Mozda nam to nikad ni ne objasne...Very Happy

90 Re: 09. Katerina on Sun 21 Nov 2010, 5:44 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ja mislim da se dvojnica radja nakon svakih nekoliko "kolena" ili tako nesto.Ne bi imalo smisla ako bi dvojnica opet rodila dvojnicu.A Elena kakav j baksuz,nju je zahvatilo da bude dvojnica.

91 Re: 09. Katerina on Sun 21 Nov 2010, 5:48 pm

I.Love.You

Compelled
Compelled
To je i meni palo na pamet, da svaka 2. bude dvojnica. Ali mi to nekako čudno, nerealno. A opet, to je priča o dvojnicama, vampirima, vešticama, tako da sama po sebi nije realna. xD

Samo nek' na objasne, hoću objašnjenje! he
Milica xDDD

92 Re: 09. Katerina on Sun 21 Nov 2010, 5:51 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ima toliko stvari koje mi nisu jasne,ali jednog dana ce nam sve biti jasno.Yup

93 Re: 09. Katerina on Sun 21 Nov 2010, 7:21 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
I.Love.You wrote:Mene ni ne zanima ko je otac, mislim da to nije bio niko važan..
Verovatno je ta beba rodila još jednu bebu (kad je porasla naravno he )pa onda i ta bebu još jednu i tako u krug. A opet mi nije jasno kako je moglo jedno isto lice da se rađa od onda, 500 godina, i opet posle 500 god Katherine i Elena budu identične, a Isobel, Elenina majka ne liči na Katherine/Elenu. Neću sad da filozofiram..xD
Al' opet mi ništa nije jasno. :O

Mislim da su rekli da je to zbog cini koje su vestice stvorile kako bi se nakon 200,300 godina (lupam) rodila neka dvojnica

To je i meni palo na pamet, da svaka 2. bude dvojnica.

Nije bila svaka druga jer kazu da je Katherine prva dvojnica a izgleda da je Elena druga xD jedino ako se u medjuvremenu nije rodila jos neka i ostala vampir i PUF!xD eto nama trece uloge za Ninu Laughing Laughing

A sto se oca bebe tice,ne mislim da je neko nevazan O.o bas mislim da je neki jak lik koji ce nam tek predstaviti...zvuci besmisleno i suludo ali sta ako je Klaus?Ok,on jeste vampir ali ne znaci da ne moze da ima potomstvo (videli smo sta Elijah moze da uradi,tako da me ovo ne bi cudilo)...mada kazem,SULUDO bi bilo jer on hoce da ubije Elenu (onda bi bilo O.o da joj je on praprapradeda xDDD)

Al sam se izlupetala xD

http://destinedtobe.tumblr.com/

94 Re: 09. Katerina on Sun 21 Nov 2010, 8:57 pm

Elena Gilbert

Compelled
Compelled
Pa taj gen se prenosio vekovima i vekovima i eto, lupi na Elenu. To je moglo da se desi 100 godina pre - bilo bi isto verovatno, no mi gledamo OVU priču SA OVOM dvojnicom, tako da je to potpuno jasno. Stefan i Damon bi se zalepili za bilo koju dvojnicu, samo što se ova naša jednostavno zove Elena. Mislim, pitate se kako posle toliko godina? Jednostavno se to moglo desiti i pre... 500 godina, svejedno je. Gen prvorođene (nzm od kud mi ovaj izraz) je uvek tu. Recimo u našem svetu je veoma moguće da ne ličimo na svoje roditelje već na neku praprapraprababu il dedu. Tako je Elena pokupila gen dvojnice Smile
Nalupala sam se, ali tako nekako ja to shvatam Very Happy

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

95 Re: 09. Katerina on Sun 21 Nov 2010, 10:08 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Ja zelim neko mnogo komplikovanije objasnjenje od puke slucajnosti prenosenja gena. Very Happy

96 Re: 09. Katerina on Mon 22 Nov 2010, 12:02 pm

I.Love.You

Compelled
Compelled
Moguce je da je Klaus otac, ali onda sam videla da je ona zatrudnela i porodila se u Bugarskoj, a Klausa je tek posle upoznala u Engleskoj valjda. To me je nekako razuverilo. :O Ali ko zna sta se tu zapravo desilo, ja se polako gubim.
Glava mi je puna dvojnica. xD
To da su vestice bacile cini za dvojnicu mi je promaklo. o.O

97 Re: 09. Katerina on Thu 23 Dec 2010, 9:15 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
jedna od najboljih ^^ super mi je prikazana ketrinina proslost Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

98 Re: 09. Katerina on Sat 25 Dec 2010, 4:34 pm

Blexy Vampire

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Ovo je skoro najbolja epizoda u drugoj sezoni, bas me odusevila! Naj scena mi je s Katherine na pocetku kad pricaju bugarski, bas mi je bilo zanimljivo a i cela proslost. Jadna Elena na kraju Sad

99 Re: 09. Katerina on Mon 27 Dec 2010, 12:50 am

TheVampOne

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Mrzim ih!
Zasto uvek povredjuju Jeremyja?! MARS! -.-
Dusa Sad <3

Kath me sve vise odusevljava, najjaca je *_*
I flashbackovi stravaa *__*
Nisam znala da je bugarski bas ovoliko slican da mogu da razumem bukvalno sve o.O
A i Nina odlicmo prica, ona je bese Bugarka? xD

Damon&Rose <3 Al ozbiljno NIŠTA nismo videli -.-

Nema FORWOOD-a?! -.-'

Stefan & Caroline scene su baš super, jadna Caroline šta ga je sve ispitala da ga zadrži, čak mu je priznala da je rekla Tyler-u, pitam se dal mu veruje il samo da ga zadrzi?! O.o

Stelena scena <333

100 Re: 09. Katerina on Thu 21 Apr 2011, 1:51 pm

Lady Autumn

Invited in
Invited in
TheVampOne wrote:Mrzim ih!
Zasto uvek povredjuju Jeremyja?! MARS! -.-
Dusa Sad <3

A i Nina odlicmo prica, ona je bese Bugarka? xD

Aha,polu, Bugarka-Kanađanka.^^

Meni se jako svidjelo što je Katherine dopustila da Elena zna njenu priču, i bilo mi je žao, zbog njene porodice.
U svakom slučaju,super ep.!^^

http://www.newmoon-balkan.com/forum

101 Re: 09. Katerina Today at 2:09 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next