You are not connected. Please login or register

08. Rose

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 5]

101 Re: 08. Rose on Tue 27 Dec 2011, 2:33 pm

¿coka?

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥ wrote:Jos uvek ne mogu da se povratim. Odlicna epizoda. I love you

No. I just have to say it once, you just need to hear it. I love you Elena,
and it’s because I love you that I can’t be selfish with you and why you can’t know this.
I don’t deserve you, but my brother does. God I wish you didn’t have to forget this.. but you do.
Nemam reci. Definitivno jedna od najlepsih (ako ne i najlepsa) scena. srce

Tyler: You’re a werewolf. Say it.
Caroline: (giggling) What?

To nesto na racun Twilighta? Laughing

B&J su slatki. I love you I Bonnie mi je cak bila ok u ovoj epizodi. ^^

Am I the only one that would kill to be Rose in that moment?
All I kept thinking of was how I wished it was me that Damon was pressing up against the wall.

Hahahah Razz <3

Rose je super. Znala sam da ce mi se dopasti. Smile
Bas mi je bilo krivo kad je Elijah ubio Trevora. Kako je Rose vrisnula. :/
Sto se Elijaha tice - obozavam ga. Cerek Mnogo mi je drago sto ga nisu ubili. Jos ce on da im pravi probleme. xD

Slazem se! Znaci mnogo dobra epizoda!

102 Re: 08. Rose on Tue 27 Dec 2011, 10:14 pm

Starlight

Moderator
Moderator
najsavršenija Delena scena ikada, uprkos tome što smo već stigli na sredinu 3.sezone.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

103 Re: 08. Rose on Thu 29 Dec 2011, 3:07 pm

Stefana

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Ček', kako su sad J i E u krvnom srodstvu? Jbt zar ona nije usvojena ili tako nešto? Very Happy
Nevažno...
Fina epizoda Very Happy Malo mi je bilo žao Dejmona on se sav obradova kad je Elena silazla, kad ono Stefan ♥ Smile
Ali bar mu je rekla "Thank You" Very Happy
Elijah, uhhh, ne znam zašto, al' mu je cool Very Happy

104 Re: 08. Rose on Thu 29 Dec 2011, 3:21 pm

Filip

Invited in
Invited in
Jao kakva epika , mnogo mi se svidela Very Happy

105 Re: 08. Rose on Thu 29 Dec 2011, 6:06 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Stefana wrote:Ček', kako su sad J i E u krvnom srodstvu? Jbt zar ona nije usvojena ili tako nešto? Very Happy
Nevažno...
Fina epizoda Very Happy Malo mi je bilo žao Dejmona on se sav obradova kad je Elena silazla, kad ono Stefan ♥ Smile
Ali bar mu je rekla "Thank You" Very Happy
Elijah, uhhh, ne znam zašto, al' mu je cool Very Happy

u krvnom su srodstvu jer je John Elenin otac, a John je Jeremyju stric.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

106 Re: 08. Rose on Fri 30 Dec 2011, 12:45 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
svidja mi se epizoda, pogotovo jer opet ima Daroline momenata Very Happy Elena mi ide na zivce jer se sve vrti oko nje, ne bi se toliko svi "angazovali" da je nestala Caroline ili Bonnie, i jos su oba brata zaljubljena u nju. Ne znam, to mi je sve previse Elene.. Mislim, ona kao da ne ceni to, kao da se podrazumeva da je svi obozavaju. Al dobro. Nema veze Very Happy

http://darolinebitchez.tumblr.com/

107 Re: 08. Rose on Fri 30 Dec 2011, 10:56 pm

Starlight

Moderator
Moderator
da, činjenica je da malo previše favorizuju Elenu i da to više postaje providno. al opet sa druge strane, u svakoj seriji mora psotojati neki lik oko kojeg se sve vrti,a ovog puta to je Elena. a isto tako, sama priča je počela da se razvija zbog nje, ona nije bez razloga centar serije. msm ja je nešto ne volim, al nisam sigurna kako bi se serija razvijala da je ona manje bitan lik.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

108 Re: 08. Rose on Fri 03 Feb 2012, 2:10 pm

mimimi

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Elijah ulazi...

109 Re: 08. Rose on Tue 14 Feb 2012, 3:29 pm

mimimi

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Ovo mi je jedna od omiljenih epizoda,nacin na koji se pojavljuje Elijah.WOW

110 Re: 08. Rose on Tue 14 Feb 2012, 3:33 pm

mimimi

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Naravno,ovde je i zanimljiv deo kad Stefan i Damon razgovaraju u kolima i Stefan kaze da pije Eleninu krv,a Damon ga pita da li bi mu Elena to isto dopustila da ga je upoznala dok je bio "ripper"

111 Re: 08. Rose on Tue 14 Feb 2012, 3:35 pm

mimimi

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
I onaj Trefor koji se prema Eleni ponasao kao kreten,a kad je naisao Elijah sav se tresao kao mis.

112 Re: 08. Rose on Tue 14 Feb 2012, 3:36 pm

mimimi

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Jednostavno sam znala da ga Elijah nece postedeti.

113 Re: 08. Rose on Tue 14 Feb 2012, 3:37 pm

Starlight

Moderator
Moderator
pazi na duple postove, zaredjano je 4 uzastopna tvoja posta što je zabranjeno.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

114 Re: 08. Rose Today at 6:37 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 5 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5