You are not connected. Please login or register

Love of the Predator

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 7]

26 Re: Love of the Predator on Fri 29 Oct 2010, 6:47 am

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Izvinite xD Iam stv problema sa netom O_o"
Evo ga =33
Znam da je kratko i da prica izgleda kao da dodajem gomilu bespotrebnih stvari. Ali ja obozavam sistem uzrok-posledica =D Tako da..

VI CHAPPY

Nesto kao da me je pogodilo, nakon ove reci. Damon je pogledao izbezumljen. Uneo joj se u lice.
“Sta ona hoce?” Bolelo ga je, ali samo saznanje da je Katherine nas spominjala osvezilo je pamcenje.
“Kod nje sam bila Damone, ona me je ujela. Ona zeli mnogo toga... Sebicna je, nadala se da cu biti pod njenom kontrolom, jer sam joj verovala. Svaki dan bi mi pricala o svojoj istoriji. Posle svakog razgovora ona bi me kompelovala da zaboravim sta je pricala. Mislila je kako cu se setiti kad se preobrazim... Pogresila je.” Oci su joj opet potamnele. “Jedno vece dok sam vezbala ona me je ujela. Nisam znala da je to pocetak. Osetila sam u pocetku ogromnu iznemoglost, a onda je pocela da mi se skuplja moc.” Sada je gledala mene u oci. “Prezivela je.” Osmehnula se. “Ne mogu da je ubijem, to je ono sto je moj otac oduvek zeleo. Da postanem Morpheus. Ali vidis Stefane, ti si mi dao nadu.” Suzio sam oci i pogledao je zbunjeno.
“Kako to mislis?”
“Vampir koji uspeva da odoli ljudskoj krvi?”
“Tesko je.” Rekao sam polako uvidevsi o cemu razmislja.
“Ona mi je rekla da cu biti dobar Morpheus. Nisam sigruna kako to ide kada se preobrazis. Kod jedinog Morpheusa kog znam, nikad ne bih otisla nazad, sumnjam da bi njegov ponos oslabio. Znas uvek je bio ponosan sto je druga cerka ipak Morpheus.” Dok je pricala gornja usna joj se podizala i otkrivala zube, koji su izgledali neverovatno ostri. “Znate onaj pokolj iz 1492?”
“Da.” Promrmljali smo slusajuci, Damon me je iznenadio, nikad nije bio ovako miran. I poslusan?
“Morpheusi pobili gomilu vampira...” Osmehnula se, osetio sam kako mi se vilica steze. “Kakva greska. Pomoglo je mom ocu da misle da ih ima vise... Ali to je bio samo on.” Tuzno je rekla.
“Sta?” Toliko vampira pobio je samo...
“Tvoj otac? Svi oni vampiri?” Upitao je Damon. Klimnula je.
“Moja starija sestra postala je vampir... Resio je da pobije sve vampire... Medjutim umesto da joj zivot ucini paklom, iz nje se probudio taj samozivi poriv koji on ima da prezivi bez obzira koliko drugih umire.” Oci su joj bile zelene, zbunjivala me je ta promena boje. “On se nada da cu to i ja da uradim, da cu biti njegova naslednica, bio je toliko ponosan kada je po mom rodjenju video taj beleg.”
“Beleg?” Damon je upitao, trazeci pogledom po njoj beleg.
“Moja majka je znala sta je on, ali volela ga je. Nije mogla da me ubije. Dala mi je ime Ramona, sto znaci ‘zastitnik’ i Angel sto je ‘prenosioc poruka’ u bukvalnom prevodu, ali ona se nadala da cu biti covek. Medjutim mom ocu se nije svideo toliko ‘svetao’ naziv jednom Morpheusu. Dodao je suffiksi US na moje ime Angel. Moja majka je tada shvatila sta je rodila. I kao u inat njoj dodao mi je trece ime. Ohanzee, sto znaci tama. Tako da moje ime u prevodu znaci ‘Zastitnik tame’ ili punije ‘Zastitnik tame i donosioc mracnih vesti’.” Uzdahnula je. “Umesto pocetnog ‘Zastitnica i donosilac dobrih vesti...”
“Postoji li mogucnost da te ikako ubijemo?” Damon je upitao ‘pristojno’, okoncavsi njenu pricu.
“Da.” Pogledala ga je opet svetlo plavim ocima. “Ali moras da sacekas da me prodje ovaj nered koji si napravio, svojom nezasicenoscu.”
“Dosla si ovamo zato sto zelis da probas ‘dijetu’?”
“Dosla sam ovamo zbog ‘Onog koji kroti’.”

http://twitter.com/DraganaKolakx3

27 Re: Love of the Predator on Fri 29 Oct 2010, 5:09 pm

Katherine Pierce

Someone's New in Your World
(NO commet,just to perfect)

28 Re: Love of the Predator on Fri 29 Oct 2010, 5:19 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
=DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
*kupljena* O_o *tek sad primecuje koliko je postala podkupljiva* lol xD
zez se malo, ali fala ti =333

29 Re: Love of the Predator on Sat 30 Oct 2010, 10:45 am

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
VII CHAPPY

”Onog koji kroti?” Upitao sam zbunjen ovim nazivom.
“Vidi Stefane, ti si vampir, star 162 godine. A ja sam stara nepunih 17 i u stanju sam da te ubijem ovog trenutka. Sta mislis kako ce biti posle punog preobrazaja? Moram da nadjem krotitelja. Svaki Morpheus ga ima.”
“Kako onda tvoj otac?”
“On nije uspeo da odrzi taj podvig. Ubio je svog krotitelja.” Oci su joj dobile normalnu boju. “Ubio je jer mu je rodila ljudsko dete.”
“Taj beleg?” Upitao sam.
“Na prvi pogled izgleda kao tetovaza. Zapecacena je, sto znaci da sam jos covek...” Rekla je. “Da li ste zavrsili vase ispitivanje?”
“Ona devojka danas?” Damon je upitao.
“Da.”
“Otprilike. Predpostavljam da cemo te ostaviti ovamo da oslabis...”
“Gresis Damone.” Podigao je obrve pogledavsi je.
“Zelis da me izglednjujes dok ne budem potpuno slaba, zar ne?” Klimnuo je glavom kao da je to ocigledno. Ona se nasmejala tome. “Idiote. Napravices jos goru stvar. Da budem vezana u kuci sa vampirima?” Oci su joj pocrnele, povukao sam Damona do mene. Ustala je, otkinuvsi lance kao da je to nesto nalakse sto je ikad uradila. “Slusaj me Damone. Svaki tvoj nagon zeli da me ubije. Ali ne mozes, recicu ti kada budes mogao.”
Damon P.O.V.
Gledao sam u nju, jos uvek covek, a toliko mocna. Verovatno najveca pretnja koja ce ikad postojati. Izasla je iz tamnice, mogao sam da cujem njene korake sve dok nije izasla napolje i otrcala kuci verovatno. “Moze da pobegne.”
“Moze i da se preobrazi.”
“Onaj koji kroti...” Ponovio sam, ignorisuci. “Mozda trazi cirkus?”
“Damone, ovo je ozbiljno.”
“I ja sam Stefane.” Katherine,... Pricala je o nama... Moram da znam sta je rekla.
“Nemoj da pravis gluposti Damone.”
“Na primer?” Pogledao sam ga, opet pametuje...
“Da ides za njom?”
“Zar ne trebas da tesis Elenu?”
“Ne mozes da je ubijes.”
“Znam to.” Zarezao sam. Nazalost znam i da je u pravu. Ali mene je interesovalo nesto drugo. Krenuo sam da izadjem ali onda je neko upao kroz prozor. Napao je Stefana zarivsi mu staklo u grudi, skinuo sam ga sa Stefana i krenuo da udaram. Cuo sam da je jos neko uleteo unutra i borio se sa Stefanom. Skupio sam snagu i prebacio svog suparnika na drugu stranu sobe. Tada sam primetio da je Stefan ubio vampirusu. Federick je pogledao u nju i zatim pobegao kroz prozor.
“Znam ovog vampira iz 1864-te.” Pogledao me je.
“Oko toga...” Izgleda da je ipak otkrio da su vampiri slobodni...
Elena P.O.V.
“Ramona gde si do sada?” Upitala sam zabrinuta, kada se pojavila na ulaznim vratima.
“Vozala sam motor malo.” Odgovorila je naivno, osmehnula se i usla.
“Je li sve u redu? Celu noc te nije bilo?”
“Zasto ne bih bila Elena? Da li si ti u redu?” Skinula je kacigu, ispod je imala... Naocare? Krenula sam da joj ih skinem ali se naglo okrenula da ostavi kacigu.
“Skini naocare slobodno... U kuci si.”
“Amm.. U redu je. Svidjaju mi se.”
“Angelus, ako...”
“Elena.” Stala je ispred mene. “Savrseno sam.” Otisle smo u kuhinju. “Gde je Jer?”
“Gore sam, Angie!” Otvorio je vrata Jer doviknuvsi joj. Angelus koja je uzela vodu da pije zagrcnula se. Odjednom uhvatila je sama sebe za vrat. Savila se i tad su joj spale naocare. Pogledala sam u njene oci, bile su crne, gotovo nisam mogla da razaznam zenicu. Rasirila je oci i pogledala me je uplaseno. Cvrsto je drzala vrat, cinilo mi se da ce se ugusiti.
“Ram!?” Uzviknula sam, posla sam ka njoj, ali ona me je drugom rukom odgurnula i odmahnula glavom. Primetila sam kapi krvi na njenom vratu. Zarila je nokte u sopstveni vrat kao da hoce da ga iscupa. Pogledala me je jos jednom crnim ocima, a zatim je pogledala gore.
“Stefan.” Prokrkljala mi je, a zatim je istrcala iz kuce.

30 Re: Love of the Predator on Sat 30 Oct 2010, 1:49 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Savrseno1Samo tako nastavi! Namiguša xD

31 Re: Love of the Predator on Sat 30 Oct 2010, 1:54 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Falaa =)))
Nastavljam, nastavljam xDDD
P.S. Slobodno kritikujte xD kritike su takodje uvek dobro dosle =)))

32 Re: Love of the Predator on Sat 30 Oct 2010, 2:45 pm

Katherine Pierce

Joj nemogu docekati dalje,a da samo jedna mala kritika ili savjet:

Krenuo sam da izadjem ali onda je neko upao kroz prozor. Napao je Stefana zarivsi mu staklo u grudi, skinuo sam ga sa Stefana i krenuo da udaram. Cuo sam da je jos neko uleteo unutra i borio se sa Stefanom. Skupio sam snagu i prebacio svog suparnika na drugu stranu sobe. Tada sam primetio da je Stefan ubio vampirusu. Federick je pogledao u nju i zatim pobegao kroz prozor.

Mogla si malo sporije da opišeš,mogla je od ovoga djela biti cjela pričica,ne bi vampiri tako brzo pobjegli ili bi?
Ali uostalom mnogo mi se svida prica Smile
DAMON xD Cirkus

33 Re: Love of the Predator on Sat 30 Oct 2010, 3:12 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Fala =)

Pokusavam da pricu pisem na neki nacin paralelno sa desavanjima iz pravog TVD-a da ubacim samo mog lika, s tim sto naravno ne mogu sva desavanja biti ista kao u seriji. Taj delic koji si kopirala zapravo trebao bi da se poklopi sa onim delom kada Federick i ona vampirusa upadnu u kucu i Stefan ubije vampirusu a Federick pobegne. Taj deo je kratko isprican, zato sto se brzo odvio, a smatram da bilo sta sto se odvija brze nego sto ljudsko oko moze da vidi nema potrebu za detaljnim opisivanjem ukoliko nije vazan.
Btw. Taj deo nije od presudne vaznosti, tu je samo da podseti da se drzim serije i u kom delu se nalazimo. =) Fala opet.

34 Re: Love of the Predator on Sat 30 Oct 2010, 3:50 pm

Katherine Pierce

Nema na čemu,hvala tebi što si objasnila.
Vidiš ja sam jedino tu epizodu propustila xD.
Ali to nije bila zamjerka samo nešto što sam uočila malo.
Inace super je sve,nemam nekih većih zamjerki Smile

35 Re: Love of the Predator on Sat 30 Oct 2010, 3:55 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
=D Ma razumem bre =)))

Ako ista treba da se objasni objasnicu xDDD

Fala svima sto citate =)))

36 Re: Love of the Predator on Sun 31 Oct 2010, 12:54 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
VIII CHAPPY

Stefan P.O.V.
Telefon mi je zazvonio. Pogledao sam – Elena
“Hallo?”
“Stefane! Angelus... Ona... uhvatila se za grlo i.. Tvoje ime i...”
“Elena polako, sta je bilo?”
“Pila je vodu i samo odjednom uhvatila se za grlo i pocela da krklja.. Pokusala je sebi da iscupa grlo!”
“Ne razumem...” Razne situacije su se prevrtale po mojoj glavi.
“Pa zarila je sebi nokte u grlo kao da hoce da ga iscupa, rekla je tvoje ime i nestala... Molim te, zovi me ako dodje, probacu da je nadjem sada..” Bila je skroz uznemirena...
“Sve ce biti u redu, Elena. Sve ce biti u redu.” Neko je pozvonio, jedan udah bio je dovoljan da razaznam Angelus. “Ovde je, dovescu je, pokusacu da je smirim. Ostani kuci.”
“Ali Stefane...” Ne verujem da ce ostati kuci, ali moram da pokusam...
“Molim te Elena.” Oklevala je ali znala je da treba da poslusa. “Veruj mi.”
“U redu, zovi me molim te.” Otvorio sam vrata. Ramona je stajala tamo sirom otvorenih ociju i gledala me uplaseno. Na njenom vratu bili su tragovi krvi, ali rana nigde.
“Sta ti trazis ovde?” Damon se pojavio pored mene.
“Vampir.. U Eleninoj kuci... Nisam mogla da izdrzim.”
Damon P.O.V.
“Ubila si ga?” Upitao sam. I dalje je izgledala kao covek.
“Ne... Pobegla sam ovamo... Ovde sam smirenija.” Primetio sam da se Stefan uzrujao. Odmah je izleteo iz kuce. Ostao sam sam, lice u lice, sa stvorenjem koje bi me moglo ubiti u jednu ruku, a u drugu moglo mi pomoci pobiti sve one vampire koji su pobegli. Ona jeste jako oruzje. “Jeremy je otvorio vrata i osetila sam miris.” Pogledala me je, oci su joj bile cokoladne, tople i decije. “Mogu li molim te da udjem?”
“Ne.” Rekao sam kratko i odsecno.
“Ovde, nekako imam kontrolu... I...” Pogledala me je. “Siguran si.”
“Zasto ne bih bio?”
“Znam da se bojis.” Rekla je. Otvorio sam vrata sirom.
“Ni najmanje.” Pogledala me je i osmehnula se usavsi.
“Ima li nesto za jelo?”
“Ljudska krv.” Odgovorio sam kratko.
“Mozda tvoja?” Upitala je, pomerio sam se sa mesta jer nisam bio bas u najboljoj situaciji. “Dodji...” Prosaptala je i privukla me k sebi. Prisao sam. “Znas.. Nisi ti jedini koji zna da blefira.” Osmehnula se detinjasto gledajuci me u oci.
“Na sta mislis?” Presla mi je rukom preko obraza zagledana u moje oci. Oci su joj bile braon, topla cokolada... Smirena je.
“Znas ono godinu dana da se kontrolisem, sve te gluposti sa kontrolom?” Klimnuo sam glavom, svestan da se nalazim odmah uz nju. “Obican blef. Imam kontrolu bolju nego sto mozes da zamislis. Treninzi, Katherine je ipak necemu dobro sluzila. Samo, delovalo mi je bolje ako vas uplasim. Znas ono, monstrum na ivici da pukne.” Nasmejala se. Ruka joj je bila topla i dok je prelazila prstima preko moje koze osecao sam toplotu na mestu gde je prosla. “Istina ono kod Elene jeste me uzdrmalo, zadnje mesto gde bih ocekivala vampira!” Rekla sam. “Ali zato cim sam dosla na cist vazduh, bilo mi je bolje. ” Zastala je. “Kako nepristojno od mene, javi se, slobodno.” Tek sam sad primetio da mi telefon zvoni. Odmaknula se. Otvorio sam oci sirom kao da se budim, umela je da opcini nekako. Bio je to Stefan.
“Da?”
“Dobro su. To je Annin miris. Cerka od Pearl, Damone. Ona je pozvana.” Rekao je kroz zube.
“Niko interesantnan.” Rekao sam gledajuci u Angelus, koja je pomno pratila svaki moj pokret.
“Da li je sve u redu sa Angelus?”
“Da.” Rekao sam, a ona se opet priblizila, ovog puta sa vragolastim osmehom. Spustio sam slusalicu. “Kako to radis?”
“Sta?” Upitala je naivno.
“Teras me da te pratim, da me interesuje sta hoces da kazes.”
“Ohh...” Prosla je prstima kroz moju kosu priblizivsi mi se skroz. “Cini mi se da je to ipak samo zenski carm... Nikakava moc.” Okrenula se i otisla do stocica, sipala je jedan viski. “Interesantan si ti.” Donela mi je viski. “Dakle, Damone. Cim moja moc oslabi zelis da me ubijes, zar ne?”
“Da.” Rekoh tiho, ovog puta se ja priblizivsi njoj, mazeci njenu facu. “Da te ubijem, napravim pepeo od tebe, smaknem sa ovog sveta, nazovi to kako hoces. Da te nema.” Pricao sam tiho, slusala me je sa blagim osmehom. Sipala je jos jednu casu i podigla je u vis. Popila je naiskap, uradio sam isto.
“Nazdravlje u to ime.”

37 Re: Love of the Predator on Sun 31 Oct 2010, 2:59 pm

Katherine Pierce

Crkavam xD
Damon je car xD
Mnogo dobri opisi,nemam komentara Smile

Samo tako nastavi,kada ces dalje?

38 Re: Love of the Predator on Sun 31 Oct 2010, 3:03 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Obozavam te opise na ff!Vidi se da imas talenta za pisanje! Smile

39 Re: Love of the Predator on Sun 31 Oct 2010, 3:14 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Falaaa =DDDDDDD
Sutra je sledeci chapp ofc =3 Trudicu se da ova FF ide tokom koji ne ocekujete xD

P.S. Sa Damonom i jeste problem xD Bojim se da ne znam da ga opisem dovoljno verno, tj da li pogadjam njegove reakcije =O

40 Re: Love of the Predator on Mon 01 Nov 2010, 10:06 am

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
IX CHAPPY

Sedeo sam na fotelji, dok je ona sedela na naslonu prebacivsi noge preko mojih. Njen osmeh je bio ocaravajuc. Prelepa je, njene crne lokne cinile su je da izgleda neobuzdano i divlje, a crvene usne kao da su cekale da ih zagrizem. Protresao sam glavu. Moram da se koncentrisem!
“Tvoje oci?” Podigla je obrve, oci su joj sada bile braon, ali bila je tu nijansa ljubicaste. “Menjaju boju?”
“Da. Zavisno od mog raspolozenja.” Priblizila mi se skroz. “Koje su sad nijanse?”
“Delimicno ljubicaste?” Pocela je da odmahuje glavom.
“Ne, ne, ne... To ne valja.” Rekla je blago se zanjihavsi.
“Zasto?”
“Alkohol...” Promrmljala je stavivsi mi prst na usne i utisavsi me. “Znam, ne bi trebalo.”
“Zar ne bi trebalo da ti ga sistem neutralise?”
“Ja sam jos uvek covek...” Rekla je i ujela se za usnu. Sipao sam joj jos jedan viski.
“U to ime.” Nazdravio sam, ispila ga je na ex. Bila je pijana, ali prilicno pitoma. Naslonila se na moje rame i pocela da mrmlja.
“Nije da zelim ovo... Nikad nisam... Ona je uvek htela da bude kao ja, a ja sam uvek zelela da budem obicna. Zaljubim se, nerviram se...” Mrmljala je zmureci. “Da mi najveca briga bude sta cu da obucem danas i da li je primetio moju novu frizuru. A ne da mi briga budu treninzi i prezivljavanje. Znas.. Ako ikako uspem da postanem Morpheus.” Mrmljala je sve tise i tise. “Pomocices mi da se obuzdam.” Pogledao sam je, zaspala je. Stefan je uleteo unutra.
Stefan P.O.V.
Stigao sam kuci i zatekao Damona na fotelji i Angelus kako mu spava u krilu. Imala je farmerke i crvenu kosulju sa kratkim rukavima.
“Sta se ovde desilo?” Pogledao je u nju kada sam se pojavio.
“Pricali smo, napila se, zaspala...” Pomerio je kosulju u stranu otkopcavsi joj dugme. Nadljudskom brzinom sam dosao do njega i uzeo je iz njegovog narucja.
“Postuj je bar malo, ona je Elenina mladja sestra.”
“Kako god.” Rekao je prevrnuvsi ocima. “Samo sam provirio.”
“Odvratan si.” Rekao sam, spustivsi je na dvosed pored.
“Imamo o necemu pametnijem da pricamo, nego o mojoj odvratnosti.”
“O cemu?”
“O njoj, ocigledno. Sta cemo sa njom?” Upitao me je.
“Ne razumem, zar nisi hteo da je ubijes?”
“Naravno, ali razmisli da je imamo na nasoj strani?” Nasao se pored mene, gledajuci u nju.
“Damone, isto to je i Katherine htela.” Namrstio se. “Njoj je verovala.”
“I nama ce. Jednom kada bude preobrazena, nema kuda,... Ti si joj nada Stefane.” Gurnuo me je rukom. “Kako inace mislis da se resimo svih onih vampira?”
“I sta onda? Ako se okrene protiv nas? Njen otac je sam pobio gotovo sve vampire na Zemlji!”
“Ubicemo je i sama je rekla da se boji da ce postati cudoviste.”
“Ali kada postane, nema nazad.” Frknuo je.
“Onda cemo je jednostavno ubiti cim je prodje ova zbrka.” Rekao je. “Imas pravo.”
“Molim?” Podigao sam obrve. Da li je on to upravo nekome priznao da nije u pravu?
“Previse je rizicno da je pretvorimo. Zaneo sam se...” Protrljao je oci i sipao sebi viski.
“Damone.” Prisao sam mu blizu. “Da li si u redu?” Pogledao me je.
“Naravno... Zasto ne bih bio?” Pogledao me je ozbiljno.
“Ti ne razmisljas o riziku... Ti resis problem, pre nego sto poraste.”
“Resicu ga, Stefane.” Prosiktao je. “Samo da se smanji dovoljno da mogu da ga resim.” Okrenuo mi je ledja i otisao do Angelus koja je spavala na dvosedu. Pomerao joj je kosu gledajuci joj vrat, a zatim frknuvsi presao na kosulju. Kako je lezala na stranu, okrenuta ledjima prema nama, podigao joj je kosulju. Izdahnuo je sa olaksanjem i osmehnuo se. “Evo ga.”
“Evo koga?”
“Beleg.” Rekao je, prisao sam i pogledao, pri dnu njene kicme nalazila se tetovaza. Iliti pravilnije receno beleg koji lici na tetovazu. Preko glavne figure, koju nisam uspevao da razaznam preplitali su se lanci. Tetovaza je izgledala savrseno, ali opet ako bi pogledao malo bolje primetio bih koliko je sve zapetljano i nerazumno. Damon je presao preko njega. Tu gde je presao prstima crne sare su se pojacavale.
“Pomeri ruku.” Rekao sam, pomerio je ruku i boje su opet postale normalne. Primetio sam da i on pokusava da shvati sta se tu nalazi. Presao je prstima opet, ali lanci su se samo podebljavali.
“Ne razumem.” Ustao je i gledao u tetovazu. Kleknuo sam pored njega i dotakao je. Nalazila se na samom korenu njene kicme. Mesto koje sam dotakao raspetljalo je lance uspeo sam da vidim na tom mestu glavu tigra. Damon je odmah prisao, pomerio sam ruku. “Dotakni je opet.” Uradio sam, lanci koji su se zapetljali kad sam pustio, opet su se otpetljali. “Pomeraj duz tetovaze.” Pomerao sam ruku, na mestu gde se vise nisu nalazili moji prsti lanci su se opet zapetljali. Sa tigra presao sam na konja pored. Tetovaza je bila prelepa, crno-bela... Ogroman tigar, kojem su bili naglaseni misici senkom, lezao je i spavao. A odmah iza njega nalazio se prelep mocan crn konj koji je savivsi glavu posmatrao tigra. “Cekaj...” Pomerio sam prste i lanci su se opet isprepletali preko tetovaze totalno. Damon je kleknuo pored mene i stavio prste na tetovazu, tu gde je prelazio prstima lanci su se podebljavali i pecat je jacao.
“Beleg, zapecacen je, predpostavljam da su lanci pecat.” Rekao sam posmatrajuci.
“Dokle god ima pocat, ona je covek.” Obojica smo ustali, navukao sam joj kosulju. “Predpostavljam da kada joj je pecat tamniji i lanci cvrsci, vise je covek, dok sto je pecat laksi bliza je preoberazaju. Takodje mislim da nas dodir nadrazuje pecat. Mislio sam da je vece zlo tera da se pecat povuce...” Pogledali smo se u oci.
“Ali zasto se onda samo na tvoj dodir povlaci?”

41 Re: Love of the Predator on Mon 01 Nov 2010, 10:32 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Veoma dobro!
Nestavak?

42 Re: Love of the Predator on Mon 01 Nov 2010, 10:48 am

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Fala =DDD
Nastavak najverovatnije sutra =))) Zavisi od vremena, zbog sk =D

43 Re: Love of the Predator on Tue 02 Nov 2010, 7:48 am

Katherine Pierce

Nemam rijeci,tako je zanimljivo,ne brini super opisuješ Damona.
Jedva cekam dalje.

44 Re: Love of the Predator on Tue 02 Nov 2010, 8:34 am

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
ja sam odusevljena

a ono iz jednog dijela
Damon: 'Zar ne moras ici tjesiti Elenu'

hahahahh, legenda

http://horizoninblack.tumblr.com

45 Re: Love of the Predator on Tue 02 Nov 2010, 9:10 am

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Falaaaa =DDDDDDDDDD

Danas imam dva kont i odg ali ste mi toliko ulepsale dan =DDDDDDDDD Fala punooo

Sledeci chap kad prezivim sk xD

46 Re: Love of the Predator on Tue 02 Nov 2010, 5:52 pm

Katherine Pierce

Hehhe prezivices ti,verujem da oces.

47 Re: Love of the Predator on Tue 02 Nov 2010, 7:47 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
X CHAPPY

Damon P.O.V.
Posmatrao sam je kako spava. Izgledala je kao andjeo, neduzna. Njeni deciji obrazi bili su prsti u ocima bilo kome ko bi pomislio da ona moze biti zla. Njeno lice delovalo je tako neduzno dok je spavala. Pomeskoljila se.
“Nhmhh...” Posmatrao sam je kako se rasteze sanjivo otvarajuci oci. Nije delovala ni najmanje neljudski. “Damone?” Nisam odgovorio, samo sam je posmatrao. Omirisala je vazduh. “Odakle ovde ljudsko jelo?”
“Stefan smatra da ipak treba prema tebi da se odnosimo kao prema ljudskom bicu dok te ne ubijemo.” Rekao sam gledajuci je, osmehnula se. Izgledalo je kao da ne mari za sopstvenu smrt.
“Gde je on uopste?” Upitala je presavsi pogledom levo desno po sobi.
“Lovi veverice.” Ustala je blago se zanjihavsi.
“Ne treba da pijem.” Masirala je sebi glavu. “Zar ti nemas problema?”
“Ne.” Rekao sam kratko posmatravsi je kako se mucila da odrzi ravnotezu i ode do stola po tanjir pun mesa i raznoraznih biljaka. Vratila se na dvosed. “Tvoj beleg?” Upitao sam.
“Sta sa njim?”
“Gde se nalazi?” Pogledala me je.
“Zasto?”
“Radoznalost...” Odgovorio sam.
“Nije vazno.” Jela je polako uzivajuci u svakom zalogaju... Onoliko koliko mozes da uzivas dok ti glava puca od bolova izazvanih mamurlukom.
“Zasto?”
“Jos uvek sam covek, ona ti nista ne znaci.”
“Kako je zapecacena? Ko je zapecatio?”
“Zapecacena je lancem. Necu ti reci ko je zapecatio...”
“Sta se desava kad se otpecati?”
“Postajem Morpheus.”
“Kako sve mozes postati?”
“Zasto te to zanima?”
“Da znam sta da ne radim?” Odgovorio sam upitno.
“To nije tvoj razlog.” Pogledala me je u oci ozbiljno, vise nije bilo detinjastog izgleda...
“Sta mislis da je moj razlog?”
“Ne znam... Ali recicu ti.”
“Ako mi ne verujes, zasto ces mi reci.” Sklonila je tanjir.
“Postoji jedan razlog, zasto moram da ti kazem. Ne mogu ti sad reci razlog, ali moram ti reci sta znam, ti kasnije odlucujes.” Suzio sam oci, nisam bio siguran o cemu prica. “Kada me ujedes... Nije stvar u ujedu, stvar je u dodiru natprirodnog bica, moja rasa je napravljena da ubije bilo sta nadljudsko. I sam dodir necega nadljudskog aktivira sve moje nagone. Vidis uvek je u pitanju krv. Kao i kod vampira i ostalih bica... Krv je taj dragoceni kljuc.”
“Moras da pijes ljudsku krv?”
“Kanibalstvo nije opravdano ni kod nas Morpheusa Damone. Mozda jesmo cudovista ali nismo monstrumi.” Nasmejala se. “Ljudska krv se ne opravdava lako. Sam proces nije toliko komplikovan kao na primer sa vampirima. Moras da umres! Ne, ovde je dovoljno da krv bilo kog nadljudskog bica padne na moj pecat i oslobodi cudoviste u meni. Sto je pecat slabiji, a nagoni nadrazeniji to je preobrazaj kraci i brzi.”
“Znaci dovoljno je samo par kapi krvi?”
“Pomesana sa mojom, dok sam covek.”
“Kada je pecat slabiji?” Ustala je i okrenula mi ledja, podigla je zadnji deo kosulje i pokazala mi taj beleg koji sam vec video sa Stefanom. Prisla mi je.
“Dodirni ga.” Pecat se opet zapetljao i pojacao, kao kada sam ga prvi put dodirnuo, ona se osmehnula, a zatim se odmaknula spustivsi kosulju nazad. “Interesantna stvar, zar ne?”
“Prilicno, zasto se zapetljao?”
“Nije red da ti odgovorim na to pitanje, ne jos uvek. Uostalom nisam ti jos odgovorila na prethodno zar ne?”
“Da...” Sela je nazad i pogledala me u oci. “Pecat slabi kada...” Zapoceo sam, ocekujuci da nastavi.
”Ga dodiruje tamna osoba...”

48 Re: Love of the Predator on Tue 02 Nov 2010, 7:58 pm

daray

ispade da Stefan nije tamno bice Razz

like this, stvarno je predobro ^^

49 Re: Love of the Predator on Tue 02 Nov 2010, 8:03 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Fala =DDDDD
Nzm da li sam ja kriva al ja bih dodala negaciju na tvoju prvu recenicu =333 tj. da ona potvrdjuje Damonovu teoriju
P.S. Nista nisam rekla xD

50 Re: Love of the Predator on Tue 02 Nov 2010, 8:08 pm

daray

hahahahhhahahaha

nezz sta mi je zadnjih dana. sve brkam Razz

ispada da Stefan jeste tamno bice

omg, fkt nesto niej uredu Razz

51 Re: Love of the Predator Today at 10:13 pm