You are not connected. Please login or register

Love of the Predator

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 7 of 7]

151 Re: Love of the Predator on Tue 08 Mar 2011, 5:55 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Pa u zadnje vreme imam neki nalet inspiracije xD strasno xDDD

Fala <333 Iskreno interesuje me sta vi predpostavljate o cemu se radi =3 i sta su planovi Wink

Najverovatnije jos samo dva Wink
Ali kad zavrsim tu drugu fan fikciju, mozda budem pisala nastavak ove Wink))

http://twitter.com/DraganaKolakx3

152 Re: Love of the Predator on Wed 09 Mar 2011, 9:28 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Ipak ce biti jos nekoliko chappija, nije mi interesantno da pisem bas toliko kilometarske chappije. Pa sta mislite? =3

XXIV CHAPPY

Odustvo zivotinja je objasnjavalo mrtvu tisinu u ovom krugu sume. Iako se tu nalazilo 5 osoba, nije se culo nikakvo disanje. Njihovo kretanje bilo je necujno, stajali su u krugu posmatrajuci jedni druge odlucno. Ipak moglo se videti da se svi pretvaraju, niko on njih nije bio siguran. Jedna osoba nije mogla cak ni da se pretvara da je odlucna, izraz njenog lica bio je zabrinut. Znala je da treba da ubije svog krotitelja, da bi imala mogucnost da ubije nekoga iz svoje porodice. Oko nje se nalazilo sve potrebno za zrtvovanje morpheusa. Jedan vampir, a to je Katarina. Ona je bila jedina na cijem licu se video osmeh, dok su je pogledom ledeno sevala okolo. Nije mogla da doceka smrt oca. Pored nje nalazio se vukodlak, zvan Mason. I on je delovao odlucno, al ipak neprestano stiskanje pesnice, odavalo je njegovu nesigurnost. Njegova zaludjenost Katarinom naterala ga je da pristane, nije smeo biti kompelovan tokom ovog obreda. Pored njega nalazila se Lavada, iz porodice Wahanda. Njena porodica je poznata po tome sto ima najvecu magijsku moc. Mada je delovalo krhko, bila je najodlucnije sto se tice ovog obreda. Odmah do nje bio je Ru, Janus... Jedan od nekolicine iz njegove vrste. On je bio obuzet posmatranjem Ramone koja je i dalje drhtala i stezala vilicu ubedjujuci sebe da nema izbora. Otac ce joj se pojaviti ovo vece, ovaj susret nece biti toliko naivan.

"Damon." Katarina je promrmljala i dalje sa sjajem u ocima, nekoliko momenata nakon sto je izgovorila njegovo ime, on je naisao.
"Angie, st-" Spustila je pogled nije mogla da ga gleda u oci. Medjutim primetila je da on ne gleda u nju, vec u njenu sestru. "Katherine?"
"Nisi me zaboravio Damone?" Upitala je izazivajuci osmehom. Damon se okrenuo i pogledao Ramonu, koja je drzala glavu dole.
"Bio sam u pravu... Sve vreme si kovala zaveru?" Upitao je na njeno cudjenje ni najmanje uplasen. Podigla je glavu i mogla je da oseti suzu kako se sliva niz njen obraz, dok joj je donja usna drhtala. Pocela je blago da se njise napred nazad, potom je zazmurila.
"Zao mi je Damone." Momenat joj je bio dovoljan da se nadje iza njega i krene da mu pije krv, zajedno sa krvlju mogla je da oseti kako isisava i zivot iz njega, nije mogao nista protiv njene snage koja je jacala svakim momentom...

Ramona je protresla glavu odbacujuci misli koje su je mucile, do toga ce doci kad tad, trenutno treba da razmislja o tome da tu mora da se pojavi osoba koju je dugo izbegavala.
"Angelus Ohanzee" Dubok i hrapav glas mogla je cuti iza sebe. Pokusala je da se osmehne, ali nije uspela, jedino sto je uspela da uradi, jeste to da dovede do toga da joj se svi misici zgrce. Bio je dan, topao povetarac je duvao, ljudi su isli okolo, nesvesni dva mocna bica koja stoje jedna na par metara od drugog. "Neces se okrenuti da pozdravis oca?"
"Naravno tata." Rekla je sto je umiljatije mogla, okrenula se i napravila sto je mogla detinjastiju facu. Medjutim, umesto naklonosti taj izraz je prouzrokovao odbojnost kod njenog oca.
"Mici tu detinjastu facu, sada si morpheus. Vise nisi covek Angelus, trebas da se ponasas shodno onome sta si. Ponosan mocni stvor, mici tu detinjastu facu." Uozbiljila se. "Uvek si bila dobar ucenik, tvoja majka to nikada nije shvatala."
"Gde je ona?" Osetila je hladnocu u srcu, prazno mesto, pri pomisli na majku, dugo je nije videla, stvarno joj je nedostajala.
"Ne mogu reci da se nije mucila." Posmatrao je njenu rekaciju. "Ali ponosna je bila do kraja." Ramoni je vilica pala dole, na tren, dok je osecala mrznju kako je ispunjava. "Trebao sam naci neku manje tvrdoglavu."
"Nisi je valjda ubio!?" Rezala je na oca, malo se pogrbivsi i stavsi u stav iz kog joj je bilo najlakse i da napadne i da se odbrani.
"Znam da ti nije stalo do ovih ljudi, ali oni su ljudi, a nije interesantno ubijati ljude svedoke, brzo padaju." Ramona se ispravila uozbiljivsi se. Prisao joj je i zagrlio je, uzvratila je zagrljaj. Nije to topao zagrljaj kog se secala, ovo se bio hladan zagrljaj. "Ne brini zbog nje, ona je bila samo covek. Mi smo morpheusi, ne trebamo da se vezujemo za slabija bica." Culi su kako je neko ispustio stap pored njih, okrenuli su se i videli staricu koja je uprla prstom ka njenom ocu i nemo otvarala i zatvarala usta.

"Gospodjo, da li ste dobro?" Ramona je dosla do nje podigavsi joj stap. Medjutim starica je samo gledala u njenog oca.
"Ti! Nemoguce! Ti si mrtav!!!" Uzviknula je. Prevrnuo je ocima, nije proslo desetak sekundi, Ramona se okretala pokusavajuci da shvati o cemu se radi. Starice vise nije bilo.
"Sta se desilo?"
"Stara avantura, svedok." Namignuo je. "Vise ne postoji."
"Kako mozes da budes tako-"
"Okrutan? Ne znas ti sta je okrutnost! Trebalo je da vidis sta sam radio kada se Katarina pretvorila u vampira!" Pricao je sa ushicenjem u ocima, Ramoni se zgadila i sama pomisao. "Svi ti vampiri, sve te borbe, sve te sprave za mucenje. Njihovi krici..."
"Bolestan si!" Prosiktala je, odmaknuvsi se korak unazad.
"Nisam, ja samo ne bezim od onoga sto jesam." Krenuo je, a Ramona ga je pratila u korak. "I ti ces postati kao i ja, pre ili kasnije."
"Nikada!"
"Moras me upoznati sa svojim krotiteljem. Da li je ocaravajuc? Da li si se i ti zaljubila?" Naborala je celo posmatrajuci. "Vekovima krotitelji bi opcinjavali morpheuse. Predpostavljam da je to bilo samo da bi otezalo morpheusima da ih ubiju. Naravno sve se desava nesvesno, medjutim meni nije smetalo kad sam ubio Katarininu majku." Rekao je prisecajuci se, uz blagi osmeh. "Medjutim, ne treba verovati u legende, ja na primer, jesam ubio krotitelja, ali nisam mogao da ubijem prvu cerku." Izraz lica mu je sada bio zgadjen. "Vampir, da li je mogla u nesto drugo da se pretvori? Blah... Vampir moze svako da postane. To nije interesantno!" Ramona je uzela telefon i brzo nesto otkucala.
"Bojim se da ja nisam mogla da postanem vampir." Vratila je telefon u dzep.

"Promena plana." Rekao je zastavsi. "Mozes li mi reci koji je plan s obzirom na to da sam osetio miris tvoje starije sestre u ovom gradicu?" Kako si znao? Ramoni je proslo kroz glavu, a on se samo osmehnuo. "Ako obratis paznju na zvukove videces da se razlikuju."
"Damon je planirao da idemo na kampovanje." Ramona je rekla, pokusavajuci da skrene temu. "Katarina me je posetila pre neki dan."
"Mozes slobodno da ides sa njim na to kampovanje..." Rekao je odobravajuci.
"Da li je to dozvola?" Upitala je zbunjeno.
"Otac sam ti." Rekao je u svoju odbranu.
"Oprosti sto ti nisam trazila dozvolu." Rekla je prevrnuvsi ocima.

~~~Ruov stan~~~

"Promena plana?" Ru je ponovio posmatrajuci telefon u Lavadinim rukama.
"Ne razumem, sta joj to znaci?" Mason je upitao Katarinu potpuno zbunjen.
"To ne znaci nista, nastavljamo po planu. Samo ima frku zbog Damona. Uvek je bila slaba."
"Katarina, ne teraj me da Angie ostavim bez jos jednog clana porodice." Ru je prosiktao na nju.
"On je u gradu." Lavada je promrmljala i dalje gledajuci u poruku.
"Damon? Znam da je..." Katarina se pravila da je precula Rua, dok je Mason stao izmedju Kat i Rua.
"Vas otac." Lavada je gledala u daljinu. katarina se ucutala, nije ocekivala ovako brzo... Mislila je da ce se prvo Ramona resiti Damona.
"Predpostavimo da jos nije namirisao moj miris i da ne zna da planiramo da ga ubijemo..." Nova poruka je stigla, lavada je posmatrala cuteci. Katarina, je prisla otevsi joj telefon iz ruke i posmatravsi. Unutra su se nalazili neki brojevi. "Sta pise?"
"Zna sta pisem, na osnovu zvuka." Ru je promrmljao, bacivsi pogled.
"Ja ovde vidim samo gomilu brojeva." Pokusavala je da nadje vezu, ali nije je primecivala.
"Prvi broj jeste broj tipke na telefonu, a drugi broj koliko puta treba kliknuti na tu tipku da bi dobio odredjeno slovo." Tada je shvatila.
"Ali kako cuje na osnovu zvuka?" Mason je upitao zbunjen.
"Ima veoma izostrena cula." Ru je odgovorio kao da je to ocigledno. "Obracaj paznju malo vise pa ces i ti razlikovati."

~~~Nazad u gradu~~~

"Pises veoma nesmisleno. Dovodi me u pitanje da li lupas gluposti ili govoris u siframa." Ramona je podigla pogled.
"Postoje momenti, kada devojka razgovara sa deckom, a ne zeli da njen roditelj to cuje."
"Nije to u pitanju."
"Zdravo." Cuo je tih glas pored sebe, okrenuo se i primetio decka naizgled starog oko 25 godina, crne kose i nebo plavih ociju. Takodje primetio je i njegovu izrazenu vilicu, koja je bila stisnuta, dok je stezao zube. Medjutim miris nije varao.
"Vamipr!?" Upitao je tiho Ramonu ispod glasa, cak ga ni decko pored nije pitao. "Nikada se necete opametiti ni ti ni setra tvoja."
"Damon." Rekao je zagrlivsi Ramonu.
"Dakle ti si njen krotitelj? Ja sam njen otac."
"Stigla ti je poruka dragi?" Ramona ga je uputala, ustinuvsi ga neprimetno. "Sto sam ti malopre napisala?"
"Naravno." Poljubio joj je teme. "Ne mogu da docekam." Damon je rekao posmatrajuci Ramoninog oca nestrmice u oci.

153 Re: Love of the Predator on Thu 10 Mar 2011, 12:56 pm

Little J

Invited in
Invited in
Zar nije Mason mrtav? XD

Anyways, ovo ce biti jako zanimljivo. Very Happy
Zadnji pasus mi se najvise svidja. ^^
Izgleda da je prerani dolazak njihovog oca malo pomutio planove. Smile

http://littlejhunter.blogspot.com/

154 Re: Love of the Predator on Thu 10 Mar 2011, 4:05 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Pomesala si fan fikcije xD Kod mene se Mason prvi put spominje Wink u "Vampire Love" je ubijen =3

Fala =DDD
Pa sa obzirom da je mislila da je dovoljno da ubije krotitelja da bi mogla da ubije nekog u porodici, ispostavilo se da nije dovoljno Wink sad moramo dalje =333

155 Re: Love of the Predator on Thu 10 Mar 2011, 5:10 pm

Little J

Invited in
Invited in
Rottie wrote:Pomesala si fan fikcije xD Kod mene se Mason prvi put spominje Wink u "Vampire Love" je ubijen =3

Fala =DDD
Pa sa obzirom da je mislila da je dovoljno da ubije krotitelja da bi mogla da ubije nekog u porodici, ispostavilo se da nije dovoljno Wink sad moramo dalje =333

Juuu, ala sam se ja prebacila. XD My bad. Very Happy

No prob. ^-^ jedva cekam dalje. Very Happy

156 Re: Love of the Predator on Thu 10 Mar 2011, 5:18 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Little J wrote:
Rottie wrote:Pomesala si fan fikcije xD Kod mene se Mason prvi put spominje Wink u "Vampire Love" je ubijen =3

Fala =DDD

Juuu, ala sam se ja prebacila. XD My bad. Very Happy

No prob. ^-^ jedva cekam dalje. Very Happy

Jos ja se zbunila reko 'kad samga ubila?' O_o xDDDDDDd
Fala <3 eo sad pisem, al verovatno cu sutra objaviti Wink

157 Re: Love of the Predator on Mon 14 Mar 2011, 9:45 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Ipak ovo je poslednji chapp, znam da ste verovatno ocekivali nesto velicanstvenije ali.. =/ Ipak, ovo je kraj prvog dela, posto nemam vremena sad da pisem a ne mogu da ga ostavim da zvrlji nezavrsen Wink
Sl deo ce biti bolji obecavam, al sada cu drugu ff da pisem =3 samo da nadjem vremena Wink

XXV CHAPPY

"Kako si uspeo da ubijes onu staricu?" Damon je upitao delimicno zacudjen, zadnji put kada je Ramona pila ljudsku krv, gotovo je gorela u bolovima. "Zar morpheusi ne bi trebali da-"
"Stvarno mislis da smo toliko jadna bica da ne mozemo da ubijemo ni obicnog coveka?" Podrugljiv dogovor jos vise je razgnevio Ramonu, koja je pokusavala da shvati o cemu se radi. "Predpostvljam da ti ne mozes... Jer je tvoj krotitelj jos uvek ziv."
"Zasto si dosao?"
"Vesti brzo putuju, hteo sam da ti dam vremena..." Osmeh je delovao toplo, ali ta toplota nije dopirala do ociju.
"Pa jesi ponosan sad?"
"Uvek sam bio ponosan Rami. Uvek..."

~~~Ruov stan~~~

"Nastavljamo po planu." Ru je progovorio, dok je Lavada prelistavala knjige trazeci informacije.
"Ali ukoliko ubistvo krotitelja ne utice na to da ona moze da ubije njega, kako?" Katarina je besnela, nije navikla da joj stvari ne idu po planu, nije navikla da sebe izlaze opasnosti.
"Bude li mene zrtvovala moci ce."
"Slaba je." Katarina ga je gledala. "Ne moze ni Damona da zrtvuje, a ne tebe." Frknula je. "Mislila sam da ce bar malo ojacati."
"Ru postoji vise razloga zasto ne bi smela tebe da zrtvuje." Lavada je tiho rekla i dalje drzeci knjigu u rukama. "Kao sto postoje rizici ako ubije oca."
"Zasto?" Upitao je ne videvsi razlog. "Ti bi mogla da me odrzis u zivotu, a ipak bi bila zrtva. Takodje i-"
"Zaboravljas sta ce se desiti sa Stefanom?" Sklopio je oci odmahnuvsi glavom.
"Ne brini za njega, on je u redu."
"Vratice se opet onakav Ru, to ne smemo da dozvolimo, zar se ne secas?" Tada mu je kroz glavu proslo secanje na Stefana, ali ne ovakvog kakav je sada, nego mracnijeg. Krvolocnog Stefana koji je klao sve pred sobom.
"Jedan vampir manje vise Lavada! Ona se iovako vezala za Damona." Medjutim Katarina je zarezala ovde.
"Stefana neces-"
"O umukni vise!" Ru je dreknuo na nju, potom se opet okrenuo ka Lavadi. "Vidi idemo normalnim procesom, pre nego sto ga ona ubije iskoristi njegovu snagu i vrati me. On mrtav, mi svi idemo svojim putem i kraj price. Stefana i Damona ne mesamo..."
"Ne mozemo da ne mesamo Damona, a samim tim mesamo i Stefana. Povredjujemo neduzne Ru."
"Imamo li sve sto je potrebno za ubistvo morpheusa?"
"Zar ne postoji jos morpheusa?" Mason se ubacio.
"Postoji svega nekoliko morpheusa u svetu, mozda 7 ili tako nesto, ali on nam nece pomoci." Lavada je odvratila.
"Ali on bi mogao da ga ubije bez obreda!
"Ne mozes ubiti morpheusa tek tako Masone. Oni nisu obicna bica."

~~~Nazad u gradu~~~

Ramona je dobila poruku u kojoj je pisalo da nastavljaju po planu. To je malo iznenadilo, ali Lavada je znala sta radi. Valjda nece poslusati Rua.
"Dakle vi ste zajedno?" Cula je ocevo pitanje.
"Ne." Oboje su odgovorili u isto vreme, pogledao ih je podigavsi obrve. "U stvari da." Ispravili su se, jer im je u prvi mah to zvucalo isuvise cudno, isuvise neprirodno. Ali morali su pred njim da se prave da su pravi srecan par, da ga prevare.
"Sta je sad?" Upitao je gledajuci ih zbunjeno. "Da ili ne?"
"Pa jesmo samo, to zvuci tako cudno kad ti to kazes.. Ipak otac si mi i..." Ramona je mrmljala.
"Da. Ipak sam ti otac..." Gledao je u nju. "Nadao sam se da ces postati pravo cudoviste, uvek si u osebi imala tu zelju za krvi... Ali nasledila si i njenu neznest. Tvoja majka uvek se brinula..." Sam pomen njene majke budio je jos vecu mrznju u njoj.
"Pa, Angie i-" Damon je poceo, medjutim njen otac ga je presekao.
"Angie?" Upitao je ostro gledajuci ga Ramoni. "Angie?" Ponovio je polu besno.
"Pa to mi je nadimak." Rekla je neduzno.
"Rami moze da ti bude nadimak, ne Angie, ne mozes da dopustis da ti skracuju sufiks Angelus. Treba sa ponosom da ga nosis... Ti si predator, ubica..." Besneo je, tada je shvatila da ipak nema drugog resenja.

~~~To vece~~~

Angelus se nalazila u sumi zajedno sa ostalim bicima, spremna na zrtvovanje krotitelja i ubistvo oca koji samo sto nije stigao. Medjutim za razliku od njene predstave od jutros, Damon se nalazio pored nje drzeci je za ruku. Lavada joj je rekla pravi plan i taj plan se dopao i njoj i Damonu mnogo vise nego onaj prvi. Ipak neko mora biti zrtvovan. Katarina je istupila.
"Kad stize Ramona?" Ramona je udahnula ogromnu kolicinu vazduha i mogla je da oseti da on dolazi.
"Tu sam Katarina." Dubok i hrapav glas je odgovorio. Svi su se okrenuli ka njegovom pravcu. "Vidim ovde se vrsi neki obred..." Osmehnuo se jezivo. "Medjutim ne mozete me ubiti, Angelus je moja cerka."
"Nasli smo lek za to. Ti nisi covek, tako da nije neophodno da ubije i krotitelja... Jedino je potrebno da-" Medjutim dok je Lavada pricala Damon je dosao iza Katarine i probio joj koocem srce. Ramona je osetila novi nalet energije, Lavada je prestala sa pricom i pocela brzo da govori na nekom jeziku koji Ramona nije prepoznavala. Svi su se priblizili, ujevsi sebe i pustivsi svoju krv. Ramona je obletala od jednog do drugog dok je Lavada sve brze i brze izgovarala reci koje bi trebalo da pomognu u ubijanju morpheusa. Kada je ispila od svakog stvorenja po malo krvi ona se nasla isped svog oca sa osmehom na licu. Izgubila je sebe, nije bila svesna sta radi ni sta oseca,jedno joj je bilo potrebno. Da ubije nekoga. A on se nasao pred njom, znao je da nema izbora da nema gde da pobegne, zato je pre nego sto je uspela da se sruci na njega krenuo na Damona. Ipak izmedju njih se nasao Ru, koji je nekako uspeo da odbije njenog oca. Uzela je noz od titanijuma koji su imali i probola ocevo srce. Osmeh je preleteo njegovim licem.
"Sada si konacno postala pravi morpheus." Znala je da je on u pravu, mogla je da oseti tamnu moc koja se skupljala u njoj. Neko strano osecanje. Gledala je ka Damonu ali vise nije osetila povezanost, sada je povezanost dolazila iz drugog kraja. Okrenula se i pogledala zbunjeno. Tamo se nalazio Stefan. Njegove oci vise nisu bile zelene, sada su bile crne, a ocnjaci su mu bili izrazeni.
"Angelus bilo je i vreme." Promrmljao je, a ona je nadjljudskom brzinom krenula za njim, jer je znala da od sada njega treba da prati, da je on novi vladar. Tamno doba dolazi.

KRAJ I DELA

158 Re: Love of the Predator on Thu 17 Mar 2011, 1:37 pm

Little J

Invited in
Invited in
O Boze koliko mi je trebalo da komentarisem ovo. :O shame on me..
Anyways, odlicno kao i uvek stvarno, iako mi je sada krivo zato sto je sledece poglavlje ujedno i zadnje. :/
Zanima me sta ce biti sa Damonom i Ramonom. Very Happy

159 Re: Love of the Predator on Thu 17 Mar 2011, 8:51 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Little J wrote:O Boze koliko mi je trebalo da komentarisem ovo. :O shame on me..
Anyways, odlicno kao i uvek stvarno, iako mi je sada krivo zato sto je sledece poglavlje ujedno i zadnje. :/
Zanima me sta ce biti sa Damonom i Ramonom. Very Happy

Ma opusteno Wink
Fala ti =D
Tacnije ovo je zadnje iz ovog dela, poprilicno nezavrseno deluje jer planiram da nastavim pricu, ali sada pravim pauzu. Wink)) Kasnije nastavljam FF.. =3 Kad sam rekla sledeci deo, mislila sam na 2. deo price. =) (ovo je bio kraj 1.)

Cim se zavrsi pakao u skoli, nastavljam da pisem Wink))
Fala ti sto si citala i pratila =DDD Obozavam te =DDDDDDD
O odnosu Damona i Ramone bice vise u drugom delu Wink

p.s. Fala svima =D

160 Re: Love of the Predator on Thu 17 Mar 2011, 9:17 pm

Little J

Invited in
Invited in
Da, nisam te razumela, mislila sam da zadnje poglavlje ima 2 dela. :/ pih..
Ali dobro, svakako razumem zasto nisi u stanju da pises (vidim i po sebi), a iskreno se nadam da ces uskoro nastaviti jer mi se ova prica stvarno uvukla pod kozu. ^-^
Nema na cemu, naravno, obozavam i ja tebe :PPP =)

161 Re: Love of the Predator on Tue 22 Mar 2011, 9:36 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Fala opet Wink

162 Re: Love of the Predator on Sat 04 Jun 2011, 7:03 am

Katherine Pierce

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
AAA meni je zao što nisam komentarisala vječnost i po,ali nisam imala vremena za čitanje,zbog škole.
A sada kada komentarišem i dalje ne znam šta da napišem.Osim da od početka fanfikcije,pa do sada,ništa nisam očekivala.
A sada se moram prebaciti na drugi dio tvoje priče Wink

163 Re: Love of the Predator on Sat 04 Jun 2011, 2:00 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Fala ti sto si sve citala =DDDDDDDD i sto nastavljas Wink

164 Re: Love of the Predator on Sat 04 Jun 2011, 5:19 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
pročitala sam ovo poslednje i sviđa mi se tako da ću kad budem imala vreme pročitam od početka do kraja ˘˘

165 Re: Love of the Predator on Sat 04 Jun 2011, 7:36 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Fala =)))
nadams e onda iskrenom komentaru. Wink

166 Re: Love of the Predator Today at 4:09 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 7 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7