You are not connected. Please login or register

06. Plan B

Go to page : Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 3]

51 Re: 06. Plan B on Sun 24 Oct 2010, 12:49 am

Em (:

Moderator
Moderator
To zvuči kao nešto što bi napisali oni što pišu TVD/TB/Sve ostale serije Crossover Razz Razz Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

52 Re: 06. Plan B on Sun 24 Oct 2010, 5:00 pm

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Zla_Sam wrote:Ma .. Stefan i Elena .. biće isto kao u prošloj sezoni. Prekinuli su, u sledećoj epizodi će Elena da sere kako želi da bude sa Stefanom ali ne može jer će to jako naštetiti ljudima koje voli a moramo, MORAMO da napravimo PRAVU stvar jednostavno MORAMO (al' ono .. Damona ne jebe ni pet posto). Onda će u osmoj epizodi da shvati KOLIKO ona njega ŽELI ali ipak MORAMO uraditi pravu stvar za dobrobit ostalih. U devetoj će već da skonta da je on ljubav njenog života i održaće neki patetični govor, Stefan će da se rasplače (pizda) i da joj kaže kako njihova veza nije moguća radi DOBROBITA OSTALIH (ko jebe Damona, naravno. -.-), jer MORAMO UČINI ONO ŠTO JE ISPRAVNO kako ne bi naštetili ljudima koje volimo, onda ću ja da umrem od smjeha, Stelena fanovi će onda da tuguju jedno sedam dana e onda će da dođe deseta epizoda gdje će Stefan da uvidi KOLIKO ON NJU HEBENO VOLI, pašće sex, ja ću da rigam, i taaako .. nastavlajmo da se peglamo još jedno 12, 13 epizoda. xD

WTF SAM JA OVDJE SAD NAPISALA? Oke, zanemarite me. xD

Damon je bio totalno genijalan u ovoj epizodi. ^^
I da .. onaj bunar sa zmijama .. OMFG! :S
Ako me srce nije opalilo na tu scenu neće nikad.

tako nekako -.-'

i opet sve isto, mi cem oda se nerviramo, a oni ce da placu od srece, i eto nam opet
patetic love -.-'

http://horizoninblack.tumblr.com

53 Re: 06. Plan B on Mon 25 Oct 2010, 11:32 am

I.Love.You

Compelled
Compelled
Ja ne mogu da verujem da su oni raskinuli! OMGOMG Koji preokret. Taman sam pomislila kako su jaki, i kako imaju sanse protiv Katherine. Ali neverovatno, ona je stvarno korak ispred svih njih.
Mrzim je. Ali neverovatna je, priznajem.
Bunar, Vrbena, Mason mrtav, raskid, ono za Jennu... Ne mogu da verujem da se to dogodilo. Dok sam gledala, zinula sam svakih par sekundi..
I kad je Katherine rekla: ''Do you honestly yhink that I don't have a plan B, and a Plan C, then a plan D, and.. You know how Alphabet works, don't you?'' . Damon je zanemeo..
I zao mi je bilo jako Stelene.. On je plakao na krajuu :'( jadan.. Jeste da obozavam Delenu, ali tako mi je bilo zao, samo sto nisam pozelela da se pomire, a navijam za raskid jos od..oduvek.. xD
Sve u svemu, mnoooooooooogo dobra epizoda.. Ne mogu da docekam cetvrtaak!

Very Happy

54 Re: 06. Plan B on Mon 25 Oct 2010, 7:48 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Gledala sam epizodu.Postaje sve zanimljivije.Toliko zapleta!Ne mogu docekati sledecu! juhuu
Oh,and Bonnie,get a life!

55 Re: 06. Plan B on Tue 26 Oct 2010, 8:37 am

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
[Twin.Flames] wrote:Tako je,hocemo rimejk Cerek

Možda tada budemo imali pravo pomirenje i ona mu napokon kaže: "I forgive you, Damon." xD

daaaaaaaa Cerek i onda mu kaze: "Jel se secas kad si me poveo u bar i kad sam se lepo napila?Moze opet?Posto je ovo inace rimejk te epizode." haha

genijalne ste. xD Klanja Se
Hoću i jaaaaa.

Ko zna, možda pomirenje padne i pre desete. HAHA.

Zato Damon i dalje nema nikoga. -.- Sad

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

56 Re: 06. Plan B on Wed 27 Oct 2010, 11:37 am

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Em (: wrote:Mnogo si me nasmejala, Milice, oduševila si me xD ♥ ♥ ♥ Thank you for that Razz

Kad tako gledamo, i ja se slažem. Svaka čast na uočavanju to 1x06 - 2x07, nikad to ne bih skontala. I ŽELIMO ONDA RIMEJK 11.!!! xD

Em, mnogo mi je drago što sam te nasmijala al' mene ovaj moj post baca u totalnu depresiju. xD
Kad se oni pomire ja ću da plačem od muke. xDD

I da, definitivno hoćemo rimejk 11!!!
I rimejk 14, 18 i 19. Po meni te epizode imaju najbolje DE momente. ;D

Nika Kći Zevsova~ wrote:Zato Damon i dalje nema nikoga. -.- Sad

Ima Alarica. Cerek

Neko je na twitteru prije par sedmica napisao da ne želi da Jenna umre jer hoće da se ona i Alaric vjenčaju kako bi Damon bio Alaricov kum na vjenčanju. AAAAAA. <3 I sad samo razmišljam o tome i koliko bi to značilo Damonu. xD I koliko bi to vjenčanje bilo kul. xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

57 Re: 06. Plan B on Wed 27 Oct 2010, 12:23 pm

Em (:

Moderator
Moderator
He would have a real friend :/

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

58 Re: 06. Plan B on Thu 04 Nov 2010, 7:08 pm

Twin.flames

Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.
Konacno odgledala. Kako odmicu epizode sve je bolje i bolje. Jeremy se promenio, postaje gotivan. Smile Uh, kolikoo mi je nedostajao Damon. Stalno pogadja poentu. Your search for life's purpose is as obvious as it is tragic.
Ispade da Bonnie nije toliko losa. Stvarno se popravlja. Inace, zao mi je Masona. Nije on kriv sto je budala. Very Happy I sto veruje Kathrine, isti je takav bio i Damon samo sto je on na vreme shvatio. Zao mi je sto je mrtav, ipak sam ga gotivila. Uh, onaj bunar. Bukvalno sam pala sa stolice, kada su se pojavile zmije. Mrzim ih. :S
Jos jednom je Kath dokazala da je ne trebaju izazivati. Mislim da niko nije ocekivao da koristi Jennu. Svidja mi se kako su odradili tu scenu.
I break up. Very Happy
Licno, meni je scena fenomenalna. Nimalo tragicna. Da ne ispadne da sam zla xD jeste Paul dobro odglumeo i za Stelena fanove, scena je verovatno srceparajuca, ali ja sam se kezila sve vreme. FINALLY! Very Happy
I onda Damon. Ah, koliko se promeniooo od pocetka serije. Ovo je licilo i na izvinjenje. Smile Jos nisam odgledala sedmu epizodu i zivo me zanima da li ce Matt da umre. Ne ulazim u ove teme dok ne odgledam. Very Happy

59 Re: 06. Plan B on Thu 04 Nov 2010, 10:04 pm

Damon<3Elena

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Reci cu samo jednu stvar: odusevio me je Damon na kraju epizode.... Dusa... Very Happy

60 Re: 06. Plan B on Thu 04 Nov 2010, 10:09 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Cherry_Bomb wrote:Uh, kolikoo mi je nedostajao Damon. Stalno pogadja poentu. Your search for life's purpose is as obvious as it is tragic.

Daa. I uvek takve recenice kaze onako... u sali (pogotovo u knjigama) i tek posle shvatis koliko je u pravu. I love you

61 Re: 06. Plan B on Sat 06 Nov 2010, 2:45 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
jao scena kod bunara je bila bas super (:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

62 Re: 06. Plan B on Sat 25 Dec 2010, 4:18 pm

Blexy Vampire

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
E ovo mi je definitivno najtuznija epizoda druge sezone. Kad su raskinuli :smrcc: Jadan Stefan... Ali bilo je i dobrih, ona na pocetku s Elenom i Stefanom u krevetu, mnogo su slatki! I vervain scena u bunaru, cool. Ali opet... Sad

63 Re: 06. Plan B on Sun 26 Dec 2010, 2:45 pm

TheVampOne

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Jeremy me je odusevio u epizodii Very Happy *___*
Kath prava bitch <3
Stelena raskiid, nije mi bilo tuznu jer narano pomirice se Twisted Evil
Al mi Pauul dobro odglumeo plac, zanemela sam, svaka mu caast *___*
Damon - ismejah se, jedino mi je zao Masona Sad <3
Mada ionako bi neko nekog ubio tu, a Damon je ipak gl. lik XD
jbg...

64 Re: 06. Plan B on Tue 16 Aug 2011, 9:23 pm

LostInWonderland

Someone's New in Your World
Joooj, ako su ubila Masona, toliko me je nervirao. A Katherine je prava kucka, mnogo mi je zao Jenne, i Elene i Stefana.

65 Re: 06. Plan B on Fri 23 Sep 2011, 1:18 pm

uckvondy

ova epka je bila sva šokantna...
prvo Jeremy, živcira me sa onim pratenjem Damona..šta mu je sad postao sluga..
Damon je pretjerao sa Masonom..nije ga trebao ubiti..znao je da će to razljutiti Katherine...drago mi je da su Caroline i majka napokon lijepo pričale..
strašno mi je žao Caroline..
Boonie se ponovo vratila..napokon je počela neki razgovor sa Caroline..
čak je pomogla Damonu..a on joj se zahvalio...jel bi ono trebalo nešto značiti neznam..
ono akd je Stefan ušao u bunar pun verbene..ufff
koje rane... ipak ej tu elena da ga spasi... caroline je opet ispala heroj nad herojima...svaka čast...postaje mi tako moćna...
tri prijateljice opet su zajedno..nadamo se..i našle su mjesečev kamen
i na kraju onaj poziv..Damon nije smio izazivati Katherine... ona uvijek ima plan B,C,D.....i cijelu abecedu...uffffffffff
jenna pod utjecajem Katherine ubode se nožem...zanimljivo je kako KATHERINE MOŽE ŠTA HOĆE...
ništa njoj nije problem...
na kraju prekid koji je bio neizbježan...tako mi ih je bilo žao...
dobra epka...ali prekid Sad cryyy

66 Re: 06. Plan B on Mon 19 Dec 2011, 9:23 pm

Ket ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Ket je pobedila Very Happy tek sad razumem zasto je njen lik sve zaludeo
predobar razgovor nje i Dejmona Very Happy plan b,c,d Laughing
i Boni je danas bila dobra i Dzeremi isto Wink
pa pa Mejson al na scenu stupa Tajler Very Happy sto li Katica treba vukodlak? scratch al skonacu za koju epizodu Very Happy

S. i E. tuzno,bas tuzna scena prekida Crying or Very sad

67 Re: 06. Plan B on Fri 23 Dec 2011, 7:11 pm

¿coka?

Dobra epizoda... Mason -.- mrzim ga

68 Re: 06. Plan B on Sat 28 Jul 2012, 2:29 pm

Starlight

Moderator
Moderator
SE scena u krevetu je jedna od njihovih retkih prirodnih scena. i dalje mi se jako svidja.

Bonnie je sa jedne strane u pravu, Elena treba više da se trudi oko njihovog prijateljstva, totalno zaboravlja na nju. a opet sa druge strane Bonnie jeste napravila jasnu granicu i stavila Elenu u užasno nezgodnu situaciju. i ona bi mogla malo više da se potrudi.

i da, tačno je sad Jeremy počeo da raste. dopalo mi se što ne dozvoljava da mu Elena govori šta da radi.

prošli put me nije bilo briga, al sad mislim da je ubistvo Masona bilo nepotrebno. mogli su nešto da naprave od njega.

Liz/Caroline bonding. kolko mi je drago što su imale tako divnu treću sezonu.

Elena i Jeremy kada on obećava da će Katherine platiti zbog Jenne. baš su mu dali prostora u drugoj sezoni.

onakav srceparajuć raskid bi možda i imao neke poente da svi mi nismo znali da će se oni pomiriti za samo par epizoda. ako su već hteli da ostave utisak bolje da su ih raskinuli na barem 10 epizoda. ovako su napravili loš plotline u stilu Gossip Girl.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

69 Re: 06. Plan B Today at 6:33 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3