You are not connected. Please login or register

06. Plan B

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 3]

26 Re: 06. Plan B on Fri 22 Oct 2010, 7:05 am

Em (:

Moderator
Moderator
Znači... meni nije dobro koliko sam pod utiskom. O.o

Odgledala sam... i STVARNO mi nije dobro.

Epizoda počinje prosečno, i prosečna je sve do poslednjih 10 min.

Elena i STEFAN RASKIDAJU! :O I niiikada u životu ne bih pomislila kako će mi suze poći na TO. OVO NIJE HUMANO. *.* :'((( Ljudi, meni je opušteno ŽAO što su raskinuli! :O Ne mogu da dođem sebi još uvek. I to mi je Nina prosečno odglumela scenu, dok je PAUL... oduševljava me!

I kao šlag na torti, odmah zatim ide Delena scena. Imam osećaj da je i Damonu bilo krivo i da je hteo da se ubije što nisu nešto ranije uradili. Ili što je ubio Masona (za koga me je apsolutno briga niti ga žalim) ili... nešto. Jao, bože. :/

Caroline i Liz su imale divnu scenu, baš mi je žao što ju je na kraju compelovala. -.- Bezveze.

Bonnie je kao nešto... poboljšala se. Ali mi se smučilo kad joj je Damon rekao ''Thank you''. MA MRŠ!!!!!!!!! -.-

Moram opet da se vratim na scenu raskida. Omg, zaboravila sam koliko volim pesmu WIRES of Athlete! ♥ Ne znam koliko je dugo nisam slušala, ali sam se oduševila kada sam je čula. Mnogo je emotivna pesma. I totalno odgovara.

I da... kraj. Ofišli sam bacila četku na ekran kada sam videla šta je Katherine smislila. UBIĆE META *cries my eyes out*

http://www.youtube.com/watch?v=tm2fTISpG5o

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

27 Re: 06. Plan B on Fri 22 Oct 2010, 12:11 pm

Katherine Pierce

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
Pocetak epizode ,nemam riječi veoma sexy xD
E prvo od svega,nikada nisam pomislila da cu plakati kada budu raskidali Stefan i Elena,a neznam šta mi je bilo,tako je izgledalo stvarno,posebmo Paul,on je tolike emocije pokazao,plakala sam kao malo dijete Sad

E sada Mason je ubijen,Damon ga je stvarno gadno mucio,na ruzan nacin i i like it.
Malo mi je zao zbog Masonove smrti,ali hoce se on petljati sa Katherine.
Ipak joj nije u potpunosti vjerovao,jer je u bunar u koji je ušao sStefan stavio Vervain.
Jadan Stefan,taj dio takoder cry :Sad
Delena scena nakon Stelena break up,kao šlag na kraju,really.
Caroline,Boonie nothing especial u ovoj sezoni,dok je Jeremy sjatkiš.
Mnogo mi se dopada u ovoj epizodi.
Sve više volim Stefana,sada sam nekako neutralna povodom Stelena i Delena,ali jedna moja strana malo vuce ka Deleni opet Smile

sERIJA fenomenalna,kao i epizoda.
Kraj šok.

Sada sam skontala,Katherine nema više vukodlaka,poslace Matta na Taylora,Tay ce ga ubiti i postat vukodlak,onda ce ga Katherine pridobiti.
Omg .

28 Re: 06. Plan B on Fri 22 Oct 2010, 12:36 pm

Elena Gilbert

Compelled
Compelled
1 scena Stefan & Eleena. Jao prepre suuu <3333
I onda oni sjebu momenat sa davanjem krvi. Jesu rtd^^ Majke, mi zbog toga ce da mi se zgade. >.>

I onda se Bonnie pojavljuje nakon 3 epizode. Fala Bogu^^

"Hi Stefan. i wasn't expecting you here. Or anywhere." - Mason.
Hahahaha xD Najj je xD

I Stefan lupi Damona po ruci xD Kako rtd xDD

OMFG! OMFG! Vervain. Stefan. Plakacuuu Sad((((((((((((((((
Jao kako moja dusa izgleda. Uzas Sad Zasto on?? Sto nije Damon upao upao unutra? xD
Aaa onda opet gotivim Damona. xD "Shes using you, you moron" Hhahahahahhaha xD Podseca me na Hausa Very Happy
Jadni MAson. Sad Jest da je debil bio, al bas ga je morao onaj MORON ubiti ^^
Nmg verovati. Znaci NE MOGU. Kraj epizode je uzasan. Uzasn. Znaci, placem i placem i placem i ne mogu verovati sta se desilo i koliko sam se uopste vezala za ovu seriju kad placem za svaki raskid. I jadni Damon pokusa to da popravi na kraju i njega mi zao i svega mi zao. I sad ce Matta ubiti a jos.. NE MOGU DA VERUJEM koliko je ova epizoda emocionalno, bolno uticala na mene. Ne mogu.

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

29 Re: 06. Plan B on Fri 22 Oct 2010, 1:46 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Delena - nemam reci. 355
Uvek imaju samo po jednu scenu, ali ta jedna vredi kao milion ostalih. srce

Vise mi je bilo zao Damona, nego sto su Stefan i Elena raskinuli. ^^
Jaaaadan. Bas se videlo da mu je krivo zbog nje. Sad

"Wrong boy toy!" Razz

Hahaha obozavam ga. srce

Mason - nije mogao vise da me razocara. Tako je... naivan.

Caroline i Liz - mnogo lepa scena. I love you I meni je krivo sto je posle kompelovala.

Sve u svemu, odlicna epizoda. Sledeca ce biti jos bolja. Smile

30 Re: 06. Plan B on Fri 22 Oct 2010, 2:42 pm

*Ian*

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Jebem ti seriju, znaci ne pamtim kad sam se ovako posledji put iznervirala... smakla sam se! Onaj deo sa bunarom, tu sam skakala sa stolice Very Happy A deo kad su Stefan i Elena raskinuli e tu sam plakala haos, misim i sad placem i nemogu da verujem... A ona glupava Kathrine ufff sto je mrzim... Ima sad da se pojedem do sl. petka badmood

31 Re: 06. Plan B on Fri 22 Oct 2010, 2:47 pm

*Ian*

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Jebem ti seriju, znaci ne pamtim kad sam se ovako posledji put iznervirala... smakla sam se! Onaj deo sa bunarom, tu sam skakala sa stolice Very Happy A deo kad su Stefan i Elena raskinuli e tu sam plakala haos, misim i sad placem i nemogu da verujem... Sva sam se najezila... A ona glupava Kathrine ufff sto je mrzim... Ima sad da se pojedem do sl. petka.

badmood

32 Re: 06. Plan B on Fri 22 Oct 2010, 2:47 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
PREKINULI SUU! PREKINULI SUU! PREKINULI SUU!! rhghgh rhghgh

Oke, vjerovatno je samo meni drago radi ovoga aliiii stvarno mi je ovo strava iako znam da će da se pomire već u sledećoj epizodi .. blah. -.- xD

Dosta o njima .. smorili su. xD

DELENAAA!! Omfg .. znači u ovoj epizodi imaju dvije scene od po 30 sekundi i to su totalno fantastične scene!! <3 A DAMON!!! Zadnja scena .. koliko je njemu samo žao!! Bože kako ih volim! Razz Totalna opsesija!!!

Wrong Boy Toy. ROFL

I look at you and I see myself. A less dashing, less intelligent version. he he - Šta nije genije? xD

Bonnie je ČAK i kul u ovoj epizodi!!
A Damon & Bonnie (NE, neću ih zvati Bamon) scene su ČAK i dobre. o.O :O Oke, fuj. xD

Ako ubiju Matta .. ja ću ubit nekog! Al' ozbiljno.

I tako. xD
Mnogo dobra epizoda ..

Ah, da .. Mason. xD
Nije loš lik nego eto .. glupan. xD
Oke, moram još jednom: Wrong Boy Toy! haha

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

33 Re: 06. Plan B on Fri 22 Oct 2010, 3:02 pm

Elena Gilbert

Compelled
Compelled
-.-"

Kako ti može biti drago zbog te nepravde? Very Happy

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

34 Re: 06. Plan B on Fri 22 Oct 2010, 5:09 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Značiiiiiiiii koja epizoda *.*

Prvo, ne mogu da verujem da je Damon ubio Masona Shocked
ali kako mi je bilo drago kad ga je mučio, malo.
ali on je bio tako tupav i naivan za K. -.- God.

Katherine will only rip your heart out. Let me do it for her.

Caroline i Liz su mi bile diiiivne :smrcc:
taj bonding je bio <3 tako mi je drago zbog njih, zbog C. što je konačno dobila nešto takvo, ali je morala da je compelluje Sad

Bonnie je bila zadivljujuće dobra. o.O

Jeremy <3

A Katherine. Nemam reči.
Kako je iskoristila Jennu. Znači NIKAD ne bih rekla. o.O
damn it. dobra je. -.-
i sve to ZBOG?
Stefanaaa? o.O

STEFAN I ELENA SU RASKINULI? o_________________O
to mi je bio VATAHEK momenat. i scena je bila....
pa takva da bih plakala da sam team stelena. xD
a posle je došao DAMON,
e TU sam počela da plačem.

MATT. Znači. neee.

bukvalno sam mlatarala rukama okolo kroz epizodu i zinula na sve. :O

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

35 Re: 06. Plan B on Fri 22 Oct 2010, 6:43 pm

marw

At Mystic Grills
At Mystic Grills
kakav boom! ochekivala sam da ce neku havariju da naprave za ovu epizodu posle pauze. msm bilo je krajnje vreme ...

bunar ... odlichan trip, sa sve vrbenom i zmijama ^^

zhao mi je mejsona nekako. gotivila sam ga sve vreme i zhao mi ga je :/
i njega i dejmona u jednom trenutku jer su se pronashli jedan u drugom.

telefonski razgovor izmedju ketrin i dejmona me je odushevio haha ^^
onaj trip sa dzenom ... wtf o.O dzeremi mi postaje sve vishe kul .

i na kraju raskid. kako je scena pochela i kad sam i videla oboje uplakane, znala sam da tu nema mnogo priche. samo sam chekala da chujem to zvanicho. i ja zaista ne mogu da podnesem da gledam mushkarca kako plache. ne mogu ni devojku, a kamoli mushkarca. previshe patetichno za mene. i volim onaj delena trenutak zaista ♥ ... haos.

ha! ovo sa metom ce biti zanimljivo Very Happy ^^

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000528852734

36 Re: 06. Plan B on Fri 22 Oct 2010, 7:57 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Mene je Paul apsolutno ODUŠEVIO u ovoj epizodi, u sceni raskida. Znači jeeebote... oduševljena sam.

Tajči, nemoj da ti se DESILO da zgotiviš Bamon. NEMOJ. -.-

Slažem se sa Katarinom, Delena u poslednje vreme imaju po jednu scenu, ali ta scena ispadne TAKO vredna, vrednija od 30 dužih. ♥ I Ian jbt, on mi sve jače i jače glumi. Mislim da su se sad opustili, kapiraju svoje uloge bolje... sve su bolji i bolji Very Happy Svi! Ali kako se viiidelo da mu je žao. 'I wasn't thinking... I didn't think...'
'It doesn't matter Damon... she won. Katherine won.'

Jao, a žao mi i Elene... bilo joj je baš preteško. I kad je poljubila Stefana, stvarno sam osetila te emocije i taj bol. Volim to kad mogu da osetim. ♥ ALI PAUL! Ja moram opet Razz Kad joj je rekao: 'I know what you're gonna say' ili kako je već rekao... :/

E toliko će mi biti draže kad ubiju Katherine. Znači jebeno je prezirem. PREZIREM. GAH! -.-

Samo što kad ih Tyler provali, eto im novog neprijatelja za vratom -.- I pretpostavljam da će se udružiti sa Kat, kako je sve krenulo. -.-

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

37 Re: 06. Plan B on Fri 22 Oct 2010, 8:13 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
AAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,I'm blown awayyyyy...!!! Smile
Znaciii,najbolja epizoda do sad. Smile
I da,bila sam multi hepi kad su E&S raskinuli!!! xD Uopste me nije dotakla ta scena,jbg...Samo sam navijala da vise kazu ''It's over''...Razz
D&E scena,najlepsa...Smile Doslo je njihovo vreme. ^^
Bilo mi je malo zao Masona kad ga jeD mucio,ali jbg...i on je njih probao da ubije...
Catherine...genijalna kucka. Very Happy Pricajte sta hocete,ona je predobar lik...Znaci uvek ima neko resenje,plan B,ma zenska verzija Damona. xD

38 Re: 06. Plan B on Fri 22 Oct 2010, 10:53 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Tajči, nemoj da ti se DESILO da zgotiviš Bamon. NEMOJ. -.-

HA?Ema,pobogu :O pre bih ljubila ekran kad se SE pojave nego da zavolim DB sick (a znas koliko ne podnosim SE xD)

Par stvari:Mason mrtav - JESSSSSSSSSSSSSSSSSS ! uh nije mi NIMALO zao,ljigav je bio -.- svidja mi se Damonova stvara metoda ubijanja xD (Bri 1x11)
Bonnie se popravila ali mi i dalje ide na zivce...ono,iskuliraj sa tim "ona je vampir,ona je vampir" ...we get it,get over it -.-
Caroline-moja mica,obozavam je!! Cerek
Um da li moram da komentarisem DAMONA??A?? GENIJALNOG DAMONA? Cerek Cerek mmm,guess not!
Stefan i Elena-raskid me nije dotakao,bas nimalo...potpuno sam ravnodusna prema njima,nek rade sta zele.Ionako ce se kad tad pomiriti.Napisacu opet:nije im lepo ispalo ono igranje sa vatrom -.- mislili su da Katherine nece provaliti xD stupid.

DE scena.Tamara umrla.bukvalno Shocked Cerek

http://destinedtobe.tumblr.com/

39 Re: 06. Plan B on Fri 22 Oct 2010, 11:13 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Awh, volim tvoje komentare, uglavnom se slažemo apsolutno u svemu ♥

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

40 Re: 06. Plan B on Sat 23 Oct 2010, 1:50 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Ovo komentarisem dok gledam. xD Tako mi lakse.ZAO MI JE ZBOG OVAKO DUGACKOG KOMENTARA xD

Prva scena je jako dobra.Zao mi je sto ovo moram da kazem,al Stefan i Elena su se dosta popravili.Bas su mi slatki kad se ovako ponasaju kao prosecan tinejdzerski par,a ne da mi glume ljubav.Dokle god su ovakvi,super su mi.

You're staring.
I am gazing.
It's creepy.
It's romantic.
srce

Jeremy:I need to talk to u?
Damon:And why I need to talk to u?
haha Uvek u svom stilu. xD

Damon:Wow.Your search for life's purpose is as obvious as it is tragic.
Genijalno. xD
Njihove scene su mi tako drage.Jako kratke,efektne,sa puno smesnih citata kao i genijalnih koji ipak pokazuju da se njihov dvojica ne mrze (da ne kazem da se gotive,jer ipajk ovaj mu je za malo otkinuo vrat xD). I najbolje mi je sto,kad god Jeremy nesto otkrije,prvo ode kod Damona ^^

Scena sa Jennom i Stefanom,bas je jaka.
Kako je Stefan rekao onaj deo sa pauzom,samo sto ne pukne od smeha. xD
Scena je bas slatka *.*

Bonnie:...I didn't think I'd lose u too.
MOLIM?Da,ona joj je tako divna drugarica da je Elena bas uzasna sto sve vise nije kao pre.Bonnie malo objektivnosti molim te -.- Samo malo.E debila li. -.-
Scena na onom mosticu il sta god da je,simpaticno.Mislim bile su nekada dobre drugarice,al mislim da je svima jasno da ako Bonnie ne promeni svoje stavove i jos par stvari nikada nece biti isto.Ne znam stvarno sta ona trazi od Elene?Ne moze ona na sve strane.Ili ce Bonnie da prihvati vampire,ili nista.Ne postoji treca opcija.

Scena izmedju Carol i Liz je dobra.Liz polako popusta.Ponasa se ovako zbog soka,i ima pravo,al uskoro ce je proci.Ipak je to njena cerka.
Dr. Damon haha haha haha haha haha haha haha
I na kraju,odose joj secanja.Al svejedno.Imale su jedan divan mother/daughter day Very Happy To je bitno.

Scena,Rick Jeremy Damon umrla sam od smeha.
FENOMENALNO! *.*
Kakve je face Damon pravio.Stvarno fenomenalno.
Nedostajale su mi Rick/Damon scene. Very Happy Svaka recenica je dobra tako da ne mogu da izdvajam.

Scena sa Stefanom i Masonom,slatko.Simpaticni su.Bonnie konacno radi nesto dobro.Stefan otkriva za Masona i Kath,bilo je i vreme. xD

Elena:What are you doing here?
Damon:Looking for my baby bro.
haha haha haha haha haha haha haha
Damon i Elena,jako kratko,nije stiglo ni da bude slatko. -.- Nadam se da ce biti nekih dobrih scena do kraja,

Jeremy je upravu.Nema Elena nikakvo pravo da govori njemu sta ce da radi.Sama je dovela vampire i vukodlake u njegov svet,sada ne moze nista da uradi.

Damon:Werewolf thing aside,the guy is surfer. haha
Damon:It's beauty of Katherine.She is always up to something.
Haha,totalno je upravu *.*
Damon:He is playing Indiana Jones.He involved himself. haha

Matt i Tyler-konacno su se i oni ponovo zblizili.I Tyler mu je lepo reka sta da radi Smile Obozavam ga.
Imamo novu trojku.Damon/Stefan/Jeremy.Dobar tim,jako.Kako mi je bilo vrhunski,ovaj prica sa Tylerom oni slusaju.Cuju sta treba,pogledaju se onim pogledom :"Okej,sada treba da otkrijemo sta nam je ciniti", i odu. xD

Bonnie:What do you want?
Damon:A favour.
Bonnie:Like that's gonna happen.
Damon:So predictable.That's why I brought him.
Volim njihove scene.Defnitivno ih ne sipujem,al ima nesto u njihovim scenama sto volim.Ta njihova mrznja odusevljava.Jako lepo od Bonnie sto je ovo uradila.Ako ovako nastavi,zavolecu je kao u dobra stara vremena na pocetku serije.Nemam ja nista protiv da ih ona mrzi,dokle god ne pokusa da im naudi.
Caroline i Bonnie,jako lepa scena.Drago mi je sto je Bonnie na trenutak pomislila ono "Hej,to je Caroline,my friend.Koga briga jel vampir il ne."

WOW.Stefan upada u onaj bunar il sta god da je.Jako dobra scena.*.*

Mason & Damon,kao i uvek.
Napeto jako.
"Because she loves me."
Kako je se Damon slatko ismejao. xD
haha
Now...now I get it. xD
You're just stupid xD
Umre nam Mason.Nije kao da sam ga ikad volela,al mi ga bi zao na kraju.Al dobro hteo je da umre.I Mason i Damon su to znali. xD Al vidi se da je i Damonu bilo zao kad ga je ubilo.Malo.Napravio je onu njegovu facu kada se bar malo kaje kad nesto uradi. xD
Damon:...so you suck it up or leave.
WOW.Bad je mocan ovde xD
Cudan mi je Damon kad se smeje o.O

Kako je sladaak Damon kada uzme telefon da zove Katherine.HAHA xD WRONG BOY TOY.NAJJACI CITAT NA SVETU xD
A Katica carica Plan B,or C or D.
Damon ga je bas ukakio sad,al dobro. xD
Sta da radimo. xd
Jadna Jenna.Ni kriva ni duzna,nadje se tu. :S

STEFAN I ELENA RASKINULI O.O
Scena je bila FENOMENALNA .Lepo su odigrali.Paul je plakao.Smesno izgleda al ono,huh.RASKINULIII SU *.* Na trenutak,samo na trenutak mi je bilo zao al onda kad sam shvatila da vise,bar za sad,nema Stelene i da je Deleni put otvoreen onda je bilooo....RASKINULIII SU *.*
Damon i Elena srce Kratko i fenomelano.
"I wasn't thinking.I didn't think".
"It doesn't matter,Damon."<3
Katherine WON.Jes.
Mislim nije jes,al ono kako bi izgledalo KATHERINE DIDN'T WIN o.O To prosto ne izgleda dobro,pala bi u mojim ocima.A ovako,ah <3 Of course she won.She is Katherine. Very Happy

Jadaaan Matt. Sad
Jadaaan,jadaaan,jadaaan Matt.Gotov je.Al previse mi je ocigledno ovo sve.Nece nam Matt jos umreti.Znam da nece :S
Nadam se da nece :S Mada tako je isto Katica kompelovala i Masonovog druga i ovaj ga je ubio.Ajoj jadan Matt.Jedva cekam da vidim dalje. :S

Sve u svemu epizoda je fenomelana.
10/10 Very Happy
Najbolja do sada!

41 Re: 06. Plan B on Sat 23 Oct 2010, 2:45 pm

Em (:

Moderator
Moderator
A meni se neee sviđa što su ovako raskinuli jer će sad oboje kao nešto patiti 1-2 epizode, i onda pomirenje.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

42 Re: 06. Plan B on Sat 23 Oct 2010, 5:32 pm

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
sad slijedi podugacak komentar
prvo da kazem da sam pocela plakati, kada su Elena i Stefan raskidali, ono bilo mi je zao, al kad dode Damon, odna sam pukla Sad

Onaj, hajde da kazem, uvodni dio, Elena i Stefan, Katherine i Damon. super odraden. Elena i Stefan mi nisu izgledali nimalo slatko, ali hajde, sta se moze.

Damon & Jeremy <3 ^^
obozavam njihove scene
Damon:Wow.Your search for life's purpose is as obvious as it is tragic.
fenomenalan kao i uvijek (:

dio kada Jenna i Stefan pricaju, kidala sam se, ono, Stefanov pogled kao da ih je njena mama uhvatila u krevetu hahahaha

Znaci Bonnie, neka neko makne tu ku*u iz serije, ali ozbiljno. Iritantnijeg lika u zivotu nisam vidjela -.-'
sada ispada da je Elena kriva sto je Bonnie kuc*a, halo, Bonnie, osvrni se oko sebe, vidis da se jedina ti ne uklapas medu njih

Liz & Caroline su me odusevile. So sweet, napokon su se na neki nacin sporazumjele, a malo mi je bilo zao kada joj je delete sjecanja, ali dobro, ipak je to da zastiti i sebe, i Damona i Stefana, a i Liz od sebe same ^^
hahah Dr.Damon

Damon/Jeremy/Rick, nadam se da ce u buducnosti biti a lot njihovih scena, savrseno odradeno, Damonove face, i ono kada odmahuje glavom da Elena ne zna da je Jer tu, hahahhaha

WoW, kada je Mason vidjeo Stefana, I Z N E N A D J E N J E i ono kada su skontali da su on i Kat zajedno Razz
Damon je prvo izgledao kao da ce posiziti, mada mislim da je 'skrivao' tu neku mrvicu zavisti, svim tim smijanjem, ali bilo je dobro

oooo, Jer me def odusevio, a Elena mi spicila zivce kada je govorila Jeremiju da ne treba da radi s Damonom, tj. da ga Damon tjera. Zasto ona misli da su Damonove namjere uvijek zle isl. -.-'

onaj part kada Jer pita Tylera za kamen, a Stefan i Damon stoje gore i slusaju i ono kao. 'Idemo.' aaaw, so lovely ^^

A Elena bas mora sve da zna -.-' i ono sizi jer nije upletena u sve, ma daj, ohladi malo

Bonnie i Damon, ono ne zelim ih nikada vidjeti together, ali njihove scene su fantasticne ^^
barem je jedno dobro djelo uradila, pomogla im je na neki nacin, i nije bila potpuno bitch kao sto zna biti inace sa Caroline (:

part sa bunarom me odusevio, tako dobro odradeno, i one zmije, i sve (:

ooo, kada otmu Masona, i Damon ga muci
jos vise volim Damona ^^

kada Matt i Elena pricaju, to je tako sweet kada Matt pita
'Is she seeing someone'
He is so in love with Car ^^

WoW, i vukovi imaju 'travu' koja im je slabost, al iskreno, na neki nacin i je bilo zao Masona kada je skoro poceo plakati, ali i nisam mogla believe da ga je ubio, ne zato sto mi je drag, engo sam mislila da ce duze biti ziv Razz
ooo, i kada Mason govori
'Because she loves me'
hahahahha, a Damon umire od smijeha

'She will rip your heart, let me do it'
originalan as always

i ono 'All this for nothing' hahha, sceptic Razz
a kad nazove Katherine i kaze joj 'Wrong Boy Toy'
'Send my love to Stefan' hahahah

i ono, 'Tu je pored mene, ali mu je srce na drugom kraju sobe'

Jadna Jenna, ni kriva ni duzna zaplati, a Elenina faca kada jeKat nazvala o.O

Jeremy i Elena u bolnici
'She will pay, I promise. I don't know how, but she will pay.'
Jeremy mi postaje jako drag lik ^^
iskazuje se iz epizode u epizodu, vise nije razmazeno deriste (:

Imala sam osjecaj da je Tyler pomislio kada je cuo da ja Mason 'otisao'
'Aha, sada sam bas sam na ovom svijetu, nemam nikog.'
Bilo mi ga je zao Sad

Stefan i Elena su prekinuli, o moj Boze ,oni su fkt prekinuli
ja nmg da vjerujem, Paul je toliko dobro odradio ovu scenu kada Stefan place, i prije nego sto je Elena pocela govoriti, on kao da zna sta slijedi
ja zaista ne volim Stelenu, ali ovdje su odusevili (:

Na pocetku sam napisala, nisam bila toliko tuzna kada su Stefa ni Elena raskinuli, al kad dode Delena scena, 'pukla' sam
Damon je maltene skoro poceo plakati jer Elena place, imala sam takav osjecaj Sad
"I wasn't thinking.I didn't think".
"It doesn't matter,Damon. Katherine won"

ooo ne, Mattm, ne zelim da umre, nadam se da ce ovi saznati za to i sprijeciti u najmanju ruku tragediju Sad Sad

http://horizoninblack.tumblr.com

43 Re: 06. Plan B on Sat 23 Oct 2010, 10:28 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Em (: wrote:A meni se neee sviđa što su ovako raskinuli jer će sad oboje kao nešto patiti 1-2 epizode, i onda pomirenje.

yep...upravo to -.- osecam da ce ovo biti kratkog daha u svakom slucaju Shocked

Da malo ulepsam stranu,moze?? Cerek Cerek Vrućina

44 Re: 06. Plan B on Sat 23 Oct 2010, 10:48 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Ma .. Stefan i Elena .. biće isto kao u prošloj sezoni. Prekinuli su, u sledećoj epizodi će Elena da sere kako želi da bude sa Stefanom ali ne može jer će to jako naštetiti ljudima koje voli a moramo, MORAMO da napravimo PRAVU stvar jednostavno MORAMO (al' ono .. Damona ne jebe ni pet posto). Onda će u osmoj epizodi da shvati KOLIKO ona njega ŽELI ali ipak MORAMO uraditi pravu stvar za dobrobit ostalih. U devetoj će već da skonta da je on ljubav njenog života i održaće neki patetični govor, Stefan će da se rasplače (pizda) i da joj kaže kako njihova veza nije moguća radi DOBROBITA OSTALIH (ko jebe Damona, naravno. -.-), jer MORAMO UČINI ONO ŠTO JE ISPRAVNO kako ne bi naštetili ljudima koje volimo, onda ću ja da umrem od smjeha, Stelena fanovi će onda da tuguju jedno sedam dana e onda će da dođe deseta epizoda gdje će Stefan da uvidi KOLIKO ON NJU HEBENO VOLI, pašće sex, ja ću da rigam, i taaako .. nastavlajmo da se peglamo još jedno 12, 13 epizoda. xD

WTF SAM JA OVDJE SAD NAPISALA? Oke, zanemarite me. xD

Damon je bio totalno genijalan u ovoj epizodi. ^^
I da .. onaj bunar sa zmijama .. OMFG! :S
Ako me srce nije opalilo na tu scenu neće nikad.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

45 Re: 06. Plan B on Sat 23 Oct 2010, 10:56 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Zla_Sam wrote:Ma .. Stefan i Elena .. biće isto kao u prošloj sezoni. Prekinuli su, u sledećoj epizodi će Elena da sere kako želi da bude sa Stefanom ali ne može jer će to jako naštetiti ljudima koje voli a moramo, MORAMO da napravimo PRAVU stvar jednostavno MORAMO (al' ono .. Damona ne jebe ni pet posto). Onda će u osmoj epizodi da shvati KOLIKO ona njega ŽELI ali ipak MORAMO uraditi pravu stvar za dobrobit ostalih. U devetoj će već da skonta da je on ljubav njenog života i održaće neki patetični govor, Stefan će da se rasplače (pizda) i da joj kaže kako njihova veza nije moguća radi DOBROBITA OSTALIH (ko jebe Damona, naravno. -.-), jer MORAMO UČINI ONO ŠTO JE ISPRAVNO kako ne bi naštetili ljudima koje volimo, onda ću ja da umrem od smjeha, Stelena fanovi će onda da tuguju jedno sedam dana e onda će da dođe deseta epizoda gdje će Stefan da uvidi KOLIKO ON NJU HEBENO VOLI, pašće sex, ja ću da rigam, i taaako .. nastavlajmo da se peglamo još jedno 12, 13 epizoda. xD

EEEJ moj genije Cerek vrlo lepo si izrazila sve sto sam u sustini i ja htela da kazem xD ono,raskid je deja vu ...1x06 = 2x06 Rolling Eyes bas sam danas skontala :/ tako da pada pomirenje za 4 epizode xD opet sex u 10.oj -.- i tako xD.

46 Re: 06. Plan B on Sat 23 Oct 2010, 11:00 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
[Twin.Flames] wrote:
Zla_Sam wrote:Ma .. Stefan i Elena .. biće isto kao u prošloj sezoni. Prekinuli su, u sledećoj epizodi će Elena da sere kako želi da bude sa Stefanom ali ne može jer će to jako naštetiti ljudima koje voli a moramo, MORAMO da napravimo PRAVU stvar jednostavno MORAMO (al' ono .. Damona ne jebe ni pet posto). Onda će u osmoj epizodi da shvati KOLIKO ona njega ŽELI ali ipak MORAMO uraditi pravu stvar za dobrobit ostalih. U devetoj će već da skonta da je on ljubav njenog života i održaće neki patetični govor, Stefan će da se rasplače (pizda) i da joj kaže kako njihova veza nije moguća radi DOBROBITA OSTALIH (ko jebe Damona, naravno. -.-), jer MORAMO UČINI ONO ŠTO JE ISPRAVNO kako ne bi naštetili ljudima koje volimo, onda ću ja da umrem od smjeha, Stelena fanovi će onda da tuguju jedno sedam dana e onda će da dođe deseta epizoda gdje će Stefan da uvidi KOLIKO ON NJU HEBENO VOLI, pašće sex, ja ću da rigam, i taaako .. nastavlajmo da se peglamo još jedno 12, 13 epizoda. xD

EEEJ moj genije Cerek vrlo lepo si izrazila sve sto sam u sustini i ja htela da kazem xD ono,raskid je deja vu ...1x06 = 2x06 Rolling Eyes bas sam danas skontala :/ tako da pada pomirenje za 4 epizode xD opet sex u 10.oj -.- i tako xD.

Cerek Cerek Cerek

Ja gledam danas i mislim se pa jbt oni su u prošloj sezoni prekinuli isto u šestoj epizodi i svirala je "Down" a u zadnjoj epizodi je svirala "Wires". qq. xD Do desete će milion posto da se pomire .. MILION. -.- xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

47 Re: 06. Plan B on Sat 23 Oct 2010, 11:11 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Zla_Sam wrote:
[Twin.Flames] wrote:

Cerek Cerek Cerek

Ja gledam danas i mislim se pa jbt oni su u prošloj sezoni prekinuli isto u šestoj epizodi i svirala je "Down" a u zadnjoj epizodi je svirala "Wires". qq. xD Do desete će milion posto da se pomire .. MILION. -.- xD

Realno je moguce -.- aliii gledaj sa vedrije strane- MOZDA,ali MOZDA i mi ponovo dobijemo nasu 11.epizodu Cerek poput Bloodlines <3 ne mora road trip,bilo sta...minimum Stefana i Stelene,ja srecna xD

48 Re: 06. Plan B on Sat 23 Oct 2010, 11:13 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
[Twin.Flames] wrote:
Zla_Sam wrote:
[Twin.Flames] wrote:

Cerek Cerek Cerek

Realno je moguce -.- aliii gledaj sa vedrije strane- MOZDA,ali MOZDA i mi ponovo dobijemo nasu 11.epizodu Cerek poput Bloodlines <3 ne mora road trip,bilo sta...minimum Stefana i Stelene,ja srecna xD

Jooj, da. Cerek
Možda tada budemo imali pravo pomirenje i ona mu napokon kaže: "I forgive you, Damon." xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

49 Re: 06. Plan B on Sun 24 Oct 2010, 12:19 am

Em (:

Moderator
Moderator
Mnogo si me nasmejala, Milice, oduševila si me xD ♥ ♥ ♥ Thank you for that Razz

Kad tako gledamo, i ja se slažem. Svaka čast na uočavanju to 1x06 - 2x07, nikad to ne bih skontala. I ŽELIMO ONDA RIMEJK 11.!!! xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

50 Re: 06. Plan B on Sun 24 Oct 2010, 12:34 am

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Tako je,hocemo rimejk Cerek

Možda tada budemo imali pravo pomirenje i ona mu napokon kaže: "I forgive you, Damon." xD

daaaaaaaa Cerek i onda mu kaze: "Jel se secas kad si me poveo u bar i kad sam se lepo napila?Moze opet?Posto je ovo inace rimejk te epizode." haha

51 Re: 06. Plan B Today at 4:34 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next