You are not connected. Please login or register

05. Kill Or Be Killed

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 4]

51 Re: 05. Kill Or Be Killed on Sun 03 Oct 2010, 3:12 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Prošle godine je bila ta pauza nekon 10-e epizode. Trebalo bi i ove godine da bude. o.O

Season 1, Episode 10: The Turning Point
Original Air Date—19 November 2009

Season 1, Episode 11: Bloodlines
Original Air Date—21 January 2010

Ipak nije mjesec dana nego dva. Zubo. xD

Al' nećemo više u off Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

52 Re: 05. Kill Or Be Killed on Sun 03 Oct 2010, 3:22 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
:O :O :O
dva meseca? Shocked
hvala ti baš. xD

leba mu.

nećemo... xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

53 Re: 05. Kill Or Be Killed on Sun 03 Oct 2010, 3:46 pm

Elena Gilbert

Compelled
Compelled

o.O

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

54 Re: 05. Kill Or Be Killed on Sun 03 Oct 2010, 9:04 pm

Endzi

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
O.o What the hell is she doing? Come to the dark side Caroline we have tastier blood Razz ^^ Nece valjda postati zla Sad

55 Re: 05. Kill Or Be Killed on Thu 07 Oct 2010, 1:23 pm

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
ppl vcrs ^^

i onda pauza Sad

http://horizoninblack.tumblr.com

56 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 1:27 am

Em (:

Moderator
Moderator
Uh... okej. Upravo sam završila gledanje. Msm da vam neće biti dobro posle ove epizode. Počela je krajnje prosečno, i završila... NATPROSEČNO, čak i za TVD. Ne znam kako ćemo čekati 2 nedelje. :/ Tortura. -.-

Ovako... Prvo. Razoračarala sam se u Masona. Znači on je svoje pokazao, i ne verujem da ću ga zgotiviti do kraja uopšte. Znala sam da je previše dobar, i da mooora da postoji bar nešto što nije okej s njim. I kad je izdao ove kod policije, a pogotovu kasnije, odmah sam skontala. -.-

Mislim da se razvija Tyler/Jeremy BROmance. ♥ Hvala bogu, nema naznaka gejizma Razz msm da će im ono biti bromance, i totalno su mi divni. Malo sam se prepala kad je ona Sarah pala niz stepenice, bilo je malo tipično i kliše, ali hvala bogu zezala ih je. Smile

Now the real deal. Razz Razz HAhahahaha.

Oduševljena sam kakva je frka nastala. I Caroline koja pomaže Eleni, da nije bilo nje, Salvatore braća bi bili mrtvi. -.- Jadna sheriff Forbes. :/ Msm da je toliko i ona živela u uverenju da treba da mrzi vampire, ali mi je preterala sa onom reakcijom... baš mi je žao Caroline. Baš baš.

Ali najbolja scena: Hi, mom. - sva onako krvava i doduše, prilično prestrašena. Candice je sjajna!

Delena fanovi, imamo presladak EYE SEX trenutak pri kraju epizodice ♥ ♥ Podseća na one trenutke iz prve sezone, a Elena je čak malo i popustila. Damon's slowly working his way back into Elena's heart ♥ ♥ yayy!

Naravno, taj trenutak je upropašćen poslednjom Stelena scenom. Nzm što toliko forsiraju njihovu vezu, njihovu true, epic love itd. Msm, smoriše. Što je najgore, ma koliko da nije bilo hemije u onoj sceni, ona JASNO označava nešto mnogo bitno. Preneli su vezu na mnogo viši nivo, i samo još malo smanjili Delena šanse -.- Pa nije fer.

I da... Katherine... Mason... zvaaanično MRZIM što nemam Ninin posao. Lucky. -.-

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

57 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 2:52 am

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Ne znam ima li potrebe da uopste nesto dodam,Ema SVE si rekla (znaci slazem se 10000%)
Moram da samo naglasim ovo za Masona:bio mi je mutan od pocetka,naravno nisam pretpostavljala zasto trazi onaj kamen (da bi ga na kraju dao Katherine),ono njihovo ljubljenje...Nina Dobrev u lucky girl -.-
I da,SE...previse mi je svega,stvarno.Samo cu reci da je Damon dokazao kakav je a drugi neka govore da je najgori;u ovoj epizodi je pokazao pravog sebe.Koliko je nesebican jer je bukvalno gurnuo Elenu ka Stefanu.Stvarno ne mogu da opisem koliko ga OBOZAVAM 355

“What you did for Caroline’s mom…that’s the Damon who was my friend”.

Scene sa Liz,kako govori o njihovom prijateljstvu srce mica

“But… you were my friend.”

I da,awesome Caroline Cool

Toliko,odoh da spavam Sleep

http://destinedtobe.tumblr.com/

58 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 9:54 am

Em (:

Moderator
Moderator
Compel.Me.Damon wrote:Samo cu reci da je Damon dokazao kakav je a drugi neka govore da je najgori;u ovoj epizodi je pokazao pravog sebe.Koliko je nesebican jer je bukvalno gurnuo Elenu ka Stefanu.Stvarno ne mogu da opisem koliko ga OBOZAVAM 355

“What you did for Caroline’s mom…that’s the Damon who was my friend”.

Nisi svesna koliko se slažem sa ovim gore što si rekla. Stvar je u tome da je to rekao LIZ, rekao je ono što on MISLI, a ne jer je to Elena bila u pitanju ili nešto vezano za nju. Pokazao je KAKAV JE STVARNO ♥

I ta poslednja scena... znači pilav sam. Raspilavila sam se bila načisto. Sva sam bila: Ajoj. Ajoj. Ajoj. Duše. Mice. Jaoj.

Razz Razz Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

59 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 1:08 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Da li postoji NEKO u seriji s kim se Nina nije zvalavila? ^^

Kraj je savrsen. Toliko je bilo predvidljivo (s obzirom da je Katherine i u proslosti "saradjivala" s vukodlacima), a ipak su me iznenadili. Razz

Btw i dalje volim Masona. ^^ I love you

Compel.Me.Damon wrote:

"Told ya." ^^ Caroline je najbolja. Smile

Damon - savrsen kao i uvek. srce Samo mi se ne svidja sto ga toliko sminkaju. Bas se vidi u onim scenama gde kao volontiraju. :/

60 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 1:36 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
ZNALA SAM! Znala sam da Mason nije skroz dobar! Razz
Ustvari, Mason je jedna naivčina - ukokaće ga do kraja sezone 100%.
KOLIKA je Nina sretnica neću ni da komentarišem.

Caroline Cerek Ljubav mojaaa Cerek
Definitivno moj omiljeni ženski lik.
Ah, kako je prebila Masona. xD
Eee, ne možeš se s C zajebavat Razz

Cerek

Tyler/Jeremy - sviđa mi se! xD Jeremy mi uopšte više nije naporan. Ne znam. Nekako ne pegla više. xD

DAAAAAAAAAAMON Cerek Dobro, jel' oni mogu njega napravit savršenijim? :O OBOŽAVAM GA! Ne mogu sklepat kršten komentar koliko sam oduševljena njegovim likom. :')

Elena - vraća nam se. Ne iritira me više.

Stefan je mnogo, mnogo, mnogo kul ALI kad je u blizini Elene ubila bih ga. I nju i njega. Odvratni su.

DELENA Cerek OMG! Jedna jedina scena - u kojoj su bili odaljeni jedno od drugog i tačno osjetiš koliko su povezani i koliko je njemu krivo i koliko ON srce ima i, i, i ... Fuck, najsavršeniji su par IKAD :')

Stelena bljuc Rječima se NE može opisati KOLIKO SU ODVRATNI! RIGA MI! NAPROSTO MI SE RIGA OD SVAKE NJIHOVE SCENE I SVAKOG NJIHOVOG POLJUPCA .. sick

STEMON! Ajooooj. Cerek :')

Eto tako .. mnogo dobra epizoda .. a mislila sam da će biti sranje. :O Uh. xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

61 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 1:43 pm

daray

ja idem sad da gledam, nisam stigla ranije -.-'

62 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 1:47 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Da li postoji NEKO u seriji s kim se Nina nije zvalavila? ^^

Tyler xD mada ocekujem i to,Katherine je u pitanju Laughing

Nisi svesna koliko se slažem sa ovim gore što si rekla. Stvar je u tome da je to rekao LIZ, rekao je ono što on MISLI, a ne jer je to Elena bila u pitanju ili nešto vezano za nju. Pokazao je KAKAV JE STVARNO ♥

I ta poslednja scena... znači pilav sam. Raspilavila sam se bila načisto. Sva sam bila: Ajoj. Ajoj. Ajoj. Duše. Mice. Jaoj.

srce MA mica <3 savrsen jeeeeeeee juhuu toliko ga volim sad,to je neverovatno!
xDD hahah sinoc dok smo gledale i nase :OOOOOOOOOO face xD i 'SHIT' haha

Milice,slazem se sa tobom u potpunosti bravo Cerek
Jeremy je opet super,Stefan i Elena u kombinaciji iritantni,odvojeno su ok.Damona i Caroline ne bih komentarisala,zna se vec Cerek Mason je budala xD K ga vuce za nos Razz
A,da...kako sam se prepala kad je Tyler gurnuo onu Saru niz stepenice :OOO uh,ali dobro...nije umrla O.o

63 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 3:05 pm

*Ian*

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Ketrin i Mason WTF??? E tu sam se bas iznenadila, a bas me zanima sta ce joj taj kamen... Smile Sve u svemu epizoda je bila dobra Smile

64 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 3:07 pm

daray

Odgledala ^^

Caroline me zadivila, sva sreca Bonnie se nije nikako pojavljivala kako sam skuzila 4546

Mason - no coment, a Liz, kako moze odbaciti kcerku rad itoga sta je postala
Shvatam da se to protivi svemu onom sto je ona gradila do sada, ali opet, to joj je kci, ista ona koju je rodila, samo sa par promjena, ali sada joj je potrebnija nego ikada -.-

Damon me niakda ne prestaje odusevljavati. Onda kakda je rekao Eleni da Stefan ne zel ida pije krv, ali mora, iako se to protivi svemu u sto on vjeruje, mora to uraditi. Damon je maltene pomogao svom 'nepriajtelju' i na neki nacin ih pomirio, iako je znao da Stefan na taj nacin samo jos vise 'pobjeduje'. Nije mogao da gleda Elenu tako ^^ dusha slatka

Elena se vraca u ono njeno normal stanje, i ne nervira me toliko u ovoj epizodi

iako je Delena momenata bilo jako malo, i oni sto su bili, bili su wOw

samo sto su ih Stelena momenti za**ali, al hajd, samo nek oni to polako

Elena se izgleda ne ljuti vise toliko na Damona ^^

and da.... Mason & Katherine

msm nije da nisu dobar par, ali iznenadili me Razz

a Nina ja msm nije skoro nijednog glumca u seriji preskocila Razz

blago njoj he

65 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 3:17 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Mason i Katherine su HOT! ^^ srce

Ali me je razocarao, nisam ocekivala da je toliko... naivan. :/

66 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 5:57 pm

Elena Gilbert

Compelled
Compelled
Odgledala.. Pa pocetak:

Mason i Tyler. Malo cudno... Bas mi je zao sto je ubio tipa, al je zasluzio, msm bila je samoodbrana i na kraju on popusi jer se branio. Beezi bre..

Ondaaa, Stelena scena. Tako su preeeedivni <333 Awh <3 STEEFAAAN <3 xxD
Hmm, Nina je taako sitna, zar vam se ne cini? o.O xD
"Whan I say whatever Stefan, that means I love you too." Awwwwh <33

Caroline is a bitch -.-

Steeeefaaan <3 i MAson -.- Ubij me Boze, jes Mason rtd. Ali oke, onaj levat ga je pokusao ubiti, pomalo ga razumem...

WELL PEOPLE DAMOM STARTED BEING HOT!

Mason is an ass. Kako moze izdati ovu dvojicu. He's a bitch!

OBOZAVAM NJIHOVE fus svadje xD <333

Volim Damonov sarkazam xD
OMG!!!! DAMON!! STEFAN!! UPUCANI!! NE DISEM!! NE DISEM!!

A onda posle nista posebno... Moon stone, bla bla.
Zatim kraj.
MAlo je creapy ona ljubav medju Stefanom i ELneom, al su mi presltki. Ae recite da nisu ment to be Razz

KATHERINE I MASON. Nmg da verujem... Al vrv ga iskoristava. Msm da taj moon stone ima veze sa NE pretvaranjem u vuka..

Sve u svemu, kul ep. Very Happy <3333

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

67 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 7:12 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Mason i Tyler. Malo cudno... Bas mi je zao sto je ubio tipa, al je zasluzio, msm bila je samoodbrana i na kraju on popusi jer se branio. Beezi bre..

Mozes da se odbranis a da pri tom ne ubijes nekog. ^^ Wink

68 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 7:21 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Aaaaaaa,poludecu,ceo dan sam skidala epizodu sa torrenta i na kraju nece da je pusti,onda probam odavde,ali kaze ''the link is temporary unavailable''...>Sad

Last edited by Fire Bomb*93 on Fri 08 Oct 2010, 7:22 pm; edited 1 time in total

69 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 7:22 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Fazon je bio da ga je kao prejako gurnuo. Nesvesno, totalno. :/ Jebiga. Svejedno, Masona sam omrzla, ali msm da jeste naivčina. I to žešća. Njega će Ketrin zajebati. Videćete.

Tajči, naši komentari na Twiteru sinoć su bili EPIC. Sviii smo imali :OOO face i SHIT face hahahahahhaa ♥

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

70 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 7:53 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Ae recite da nisu ment to be

Meni bas nisu,misljenje ne menjam sto se njih tice,odgledala sam opet sa drugaricom i mislimo isto.
xDD Ona je jos gora po tom pitanju. haha Ovo je nasa reakcija na njihove scene je >> sick (no offence morala sam xD)

Tajči, naši komentari na Twiteru sinoć su bili EPIC. Sviii smo imali :OOO face i SHIT face hahahahahhaa ♥

awww da Cerek kako smo se gubile xD mada razumljivo je...e ja vise necu moci da pratim uzivo Sad ubicu see Shocked (ne stvarno xD)

71 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 8:34 pm

daray

Elena Gilbert wrote:
MAlo je creapy ona ljubav medju Stefanom i ELneom, al su mi presltki. Ae recite da nisu ment to be Razz

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

niposto

njih dvoje kad su zajendo, izgledaju m itako ljigavo, a Damon je opet ispao bolji i na neki nacin pomogao bratu, sto ovaj nikada ne bi ucinio jer ne vidi dalje od svog nosa

Njemu Damon kao da je jednodimenzionalan lik koji moze samo mrziti

kad pocne 'gledati' malo dalje, tek tad mi moze postati barem malo drag, do tada nist

a jos gore kada su on i Elena zajedno
ljube se, kao da se guse, gori su nego Edward i Bella (sorry fanovi)

72 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 9:37 pm

snow white

Invited in
Invited in
OMG jako je dobra epizoda!
Mason mi je bio tako cool sve do ove epizode...kakav kreten, zar i on sa Katherine? Fuuuj! Tu kučku ne da mrzim nego nemam reči...
Mislila sam da će Damon ubiti Liz al drago mi je što nije, a nadam se da će ona oprostiti Caroline, ipak joj je ćerka...
Jako mi je bila lepa scena "It's you and me, Stefan. Always.", jednostavno prelepo. Samo na trenutak sam ponovo postala Stelena. Very Happy

73 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 10:17 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Neouuuu :/ Zašto ne, Tajči?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

74 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 10:44 pm

eatmyfeelings

First Bite
First Bite
Uh uh hocu da se Nina zvalavi i sa Tylerom i Mattom i sve ih je obisla xD
haha anyway
'Hi mom' xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

You really think a relationship should be that hard?

No one writes songs about the ones that come easy.
http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

75 Re: 05. Kill Or Be Killed on Fri 08 Oct 2010, 10:48 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Neouuuu :/ Zašto ne, Tajči?

bicu u domu,a kad sam tamo cimerke i ja zaspimo oko pola 1,glupo mi je da im smetam Sad

Uh uh hocu da se Nina zvalavi i sa Tylerom i Mattom i sve ih je obisla xD

haha,zasto imam osecaj da ce i jadnog Matt-a da zgrabi?xD Laughing

76 Re: 05. Kill Or Be Killed Today at 8:37 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next