You are not connected. Please login or register

03. Bad Moon Rising

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 4]

26 Re: 03. Bad Moon Rising on Thu 23 Sep 2010, 10:38 am

Twin.flames

Seeing Ghosts Of Your Past.
Veceras. Delenaaa. Very Happy
Ne znam da li mi se cini, ali mi mnogo brzo prolazi vreme od epizode do epizode. ^^

27 Re: 03. Bad Moon Rising on Thu 23 Sep 2010, 10:59 am

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Hahaha i meni isto Shocked bas,bas brzo O.o cheers

http://destinedtobe.tumblr.com/

28 Re: 03. Bad Moon Rising on Thu 23 Sep 2010, 11:14 am

Em (:

Moderator
Moderator
I meni isto Razz Pogotovu jer ću sad gledati drugu ep hahaha xD a večeras nova (:

MNogo dobro deluje trejler. O.o i is it just me, ili neko još misli kako će se Stefan i Caroline zbližiti? xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

29 Re: 03. Bad Moon Rising on Thu 23 Sep 2010, 11:19 am

Twin.flames

Hahaha i meni isto bas,bas brzo O.o

Mozda zato sto smo cekali celo leto, pa nam sad nedelju dana ne znaci nista. Very Happy
MNogo dobro deluje trejler. O.o i is it just me, ili neko još misli kako će se Stefan i Caroline zbližiti? xD

Ako je ne ubiju. Smile
Mislim da ce on da je poducava kako da postane vampir i sve to. ^^

30 Re: 03. Bad Moon Rising on Thu 23 Sep 2010, 11:30 am

Em (:

Moderator
Moderator
Konačno neko ko mi odgovara, zbunjena sam načisto ne mogu da se pohvatam od vesti i članaka novih i svega -.-

A pa, ako joj ON pomaže, pa to je odlično... msm, tu će se samo bolje upoznati xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

31 Re: 03. Bad Moon Rising on Thu 23 Sep 2010, 3:53 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Em (: wrote: i is it just me, ili neko još misli kako će se Stefan i Caroline zbližiti? xD

he

hm, koliko bliski će biti? xD
ja sam u nekim trenucima lak i Staroline shipper. xDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

32 Re: 03. Bad Moon Rising on Thu 23 Sep 2010, 4:46 pm

Elena Gilbert

Compelled
Compelled
Jao nmg docekati xD
Ja jos nmm blage kad ovo izlazi u Americi pa cekam petak da odgledam xD

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

33 Re: 03. Bad Moon Rising on Thu 23 Sep 2010, 9:22 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Jedva cekkaaam ^^

34 Re: 03. Bad Moon Rising on Thu 23 Sep 2010, 10:12 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Elena Gilbert wrote:Jao nmg docekati xD
Ja jos nmm blage kad ovo izlazi u Americi pa cekam petak da odgledam xD

Cetvrtkom uvece (oko jedan, po nasem vremenu), tako da svi gledamo u petak. Smile

Jedva cekam. <3
A gledacu tek sutra popodne. Zbog skole. -.-

35 Re: 03. Bad Moon Rising on Fri 24 Sep 2010, 1:13 am

Em (:

Moderator
Moderator
Gledala.

Epizoda je u odnosnu na prethodnu bila PREBRUTALNA! Oduševljena sam *.*

Eye sex Delena scena ispred automobial je bila baš TO ♥ Ispunila je očekivanja apsolutno. Obožavam ih. OBOŽAVAM.

Sva sreća pa nije bilo Bonnie ovde Very Happy

Preobražaj ujka Masona je wow. Vukodlakom sam doduše razočarana xD Nije me zadivio, običan vukić mali Razz Hahaha (:

Stefan se sve vreme mlatarao po onoj epizodi, ugl je smorio Very Happy As always Smile Bio mi je smešan, osim u scenama sa Caroline, tad su mi bili fini jakojako. Ostajem pri svom mišljenju da su mi lepi zajedno.

Caroline i Matt - krivo mi što je ovako ispalo :/ Možda će se pomiriti, ali meni ipak vuče ka tome da neće, da za nju planiraju nešto sa Stefanom hahaha xD At least bih ja to volela Smile Mada su mi Matt i ona jakooo divni i žao mi je njega. A ona crnkinja ga možda nahvata sad.

Vanessa - novi lik, phhht, nekako mi je sva... ne znam, nisam je nešto zgotivila. Nemam čak ni neki komentar. Izbrbljala im je sve ono što zna o vukodlacima i šta sad. xD

Alariiiiiiiiiiiic ♥ Tako mi je nedostajao. On i Jenna - konaaačno! Divni su, stvaaarno su divni, baš su mice. Volim ih jako. Smile

Tyler i Mason, opet kažem, drago mi je da je ovaj konačno skontao. Ahahaha scena kad Mason izađe pred Tylera go... epic Razz Sjajan je i prezgodan. I Tyler mi je jako lep, iz epizode u epizodu mi je sve lepši Razz

I da... kraj epizode. Jednom će neko napucati Elenu, recimo neka to bude Katherine. DA LI JE USPELA OPET da ga povredi? -.- Jbt, ona nije normaaalna. I kako laže. LAŽE SAMU SEBE. Kako i moj potpis lepo kaže.

Samo mi je bedno što onako lomi Damona, lomi gaaa totalno,a on joj se otvara sve više i više. Ko bi rekao. -.- Stvarno ga je iskoristila, debilka! Ako joj je rekao ono za Katherine, da imaju više zajedničkog nego što misli. -.- Tačno sam opet pobesnela.

I kako završavaju one epizode... nisu normalni. Ko će dočekati sledeću nedelju sad. Fail.

EDIT, sad kad sam se smirila i razmislila malo bolje: Kapiram da Eleni treba vremena daaa prevaziđe sve što reče Tajči, ali mu je delimično sigurno oprostila. Ali me je definitivno iznerviralo jako njeno You've lost me forever, zvučalo mi je totalno SO NOT ELENA, kao da je bilo po fazonu IN YOUR FACE. :S To mi je bilo bzvz, ali recimo da je kapiram.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

36 Re: 03. Bad Moon Rising on Fri 24 Sep 2010, 1:42 am

Ilae90

At Mystic Grills
At Mystic Grills
U potpisu na ovo shto Ema ispisa sada, samo dodam... EPIC epizoda! NAjbolja do sada! I, umrecu do seldece! Toliko!

37 Re: 03. Bad Moon Rising on Fri 24 Sep 2010, 2:38 am

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Uh,morala sam da udjem na forum.

EPIC epizoda,slazem se.Ali ja moram opet da pogledam i da napisem pooodugacak post Shocked .Sad ne vredi. 80

38 Re: 03. Bad Moon Rising on Fri 24 Sep 2010, 8:50 am

Twin.flames

Tek veceras gledam, moram u skolu. ^^

39 Re: 03. Bad Moon Rising on Fri 24 Sep 2010, 9:24 am

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Gledam veceras posle skole i pisem jedan ogroman post.Nisam mogla a da ne primetim da ste svi napisali da je epizoda fenomenalna.Daj boze da ima Delene.Veceras obavezno gledam Very Happy

40 Re: 03. Bad Moon Rising on Fri 24 Sep 2010, 11:11 am

selena salvatore

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Ima Delene:)))
Mnogo cool scena xDD
Epizoda je superrrrrr<33

41 Re: 03. Bad Moon Rising on Fri 24 Sep 2010, 1:45 pm

Elena Gilbert

Compelled
Compelled
ZNACIII :
Obozavam deo kada Elena poljubi Stefana onako socno pred Damonom xD Ufff, kakva mu je faca bila Very Happy <333 xD

Jao kad Bonnie kaze : I don't know how to make a day walking ring xD Unisti mi nade i sne Very Happy

Ufff, Damon spasio Eleni zivot i zaradio strelu u ledja... Jadnicek Sad

TRANSFORMACIJA je savrsena!!!!!!! Obozavam vukodlake <33333

Nmg verovati da je Matt raskinuo sa Carolinee... Jao Boze, nmg verovati Sad((((((((

Alaric i Jenna <33333 OMG! Very Happy <3

JAO ZAMRZELA SAM ELENU!!! Kad kaze Damonu : Yes. You've lost me forever. Plakala sam ko luda... Sad((
Damon : You and Katherine have a lot more in common than just looks.
Jaaadnik mali Sad bas mi ga je zao.

I sta je sa onom Katherine???????? Koji je njoj, nikako je ne kontam... Uff.
I onda THE END! Jedva cekam sledecu epp xD

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

42 Re: 03. Bad Moon Rising on Fri 24 Sep 2010, 1:59 pm

Endzi

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Elena Gilbert wrote:ZNACIII :
Obozavam deo kada Elena poljubi Stefana onako socno pred Damonom xD Ufff, kakva mu je faca bila Very Happy <333 xD

Jao kad Bonnie kaze : I don't know how to make a day walking ring xD Unisti mi nade i sne Very Happy

Ufff, Damon spasio Eleni zivot i zaradio strelu u ledja... Jadnicek Sad

TRANSFORMACIJA je savrsena!!!!!!! Obozavam vukodlake <33333

Nmg verovati da je Matt raskinuo sa Carolinee... Jao Boze, nmg verovati Sad((((((((

Alaric i Jenna <33333 OMG! Very Happy <3

JAO ZAMRZELA SAM ELENU!!! Kad kaze Damonu : Yes. You've lost me forever. Plakala sam ko luda... Sad((
Damon : You and Katherine have a lot more in common than just looks.
Jaaadnik mali Sad bas mi ga je zao.

I sta je sa onom Katherine???????? Koji je njoj, nikako je ne kontam... Uff.
I onda THE END! Jedva cekam sledecu epp xD

Sve receno! Very Happy

43 Re: 03. Bad Moon Rising on Fri 24 Sep 2010, 2:01 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Kako se samo njih dvoje, msm Delena, pomažu međusobno. Vole se. Tačka.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

44 Re: 03. Bad Moon Rising on Fri 24 Sep 2010, 2:16 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
E ovako!
Epizoda je mnogo bolje uradjena od prethodne,svi se slazemo xD.
Ne znam odakle da krenem ali evo...prvo odlazak na Duke.Scena ispred auta kada Damon kaze "I`ll take care of her" onda Elena poljubi Stefana samo da bi Damona napravila ljubomornog...hmm Cool zanimljivo

Spoiler:

Scena sa Bonnie,Stefanom i Caroline.Uh,ja stvarno ne znam...s jedne strane razumem B,a sa druge smatram da preteruje Rolling Eyes ali anyway,drago mi je sto je pomogla.
Haha,kraj scene i Bonnina recenica: "She is all yours" Very Happy

Spoiler:

Dalje,ona njihova scena kad love jadne zeceve xDDD Laughing Laughing

Spoiler:

Duke univerzitet i Vanessina "dobrodoslica" Shocked
I naravno Damon spasava Elenu po stoti put 355

Spoiler:

Ovo mi je uzasno smesno haha
Spoiler:

Damon: Pull it out, I can’t reach it, Elena. Just pull the damn thing out. It hurts

.

Onda saznanje o vukodlacima i vampirima.Mnogo mi je cool ta legenda!Kako su ih Asteci prokleli;vampiri od tad mogu samo nocu da izlaze a vukodlaci da se transformisu u vreme punoog meseca cheers
Kao sto sam i pretpostavila,dvojnici imaju zelju da uniste zivot onom drugom-zato se Katherine i vratila. Shocked

Caroline ljubomorna na Amy xD Laughing Laughing Matt joj oprasta...

Masooon 355 355 ono vezivanje lancima je bilooo 80 80 inace meni transformacija sasvim ok,svidja mi se sto nisu napravili vukodlake kao u Twilightu ili TB,nekako ovde deluju realnije he

Joj,kad sam videla Caroline kako ujeda Matta placeem jednostavno sam znala da ce tako da bude...od njih izgleda nista :/

Mason napada Stefana i Caroline.Moja prva misao kad sam videla Stefana kako prilazi autu bila je "JESI LI NORMALAN????" 80

Dobro pa je Tyler naisao,samo ne znam kako ce mu objasniti ovo oko vampira scratch mada ce Mason morati sve da mu kaze...

Scena kod auta srce srce srce divni!!!

Spoiler:

Damon: You have every right to hate me. I understand. You hated me before and we became friends. It would suck if that was gone forever. So… Is it? Have I lost you forever?

sweet srce

Znaci Katherine se zove Katerina Petrova srce wow!i bilo mi je mnogo slatko kako je Damon izgovorio sa dobrim akcentom he

Zadnja scena...DE :smrcc: Prvo sam bila iznervirana (jer mi je slika kocila sinoc,pola scene nisam videla)ali jednostavno sam znala da mu Elena nece onako lako oprostiti(ipak je ono bilo bas,bass Shocked ) iako je se on bas kaje... :smrcc: Jedino sam mislila da ce mu to reci na neki malo bolji nacin nego onako,ipak joj je spasio zivot pre toga Evil or Very Mad .Ali nema veze,strpljiva sam ja Cool

:smrcc: :smrcc:
Spoiler:

E: I need to know the truth. When you broke Jeremy’s neck, did you know that he was wearing the ring?

D: No. No, I didn’t. Katherine really pissed me off. And I snapped, and… I don’t know what I would’ve done if he wasn’t wearing it. Elena, I’m sorry.

E: Thank you for being honest with me. And the answer to your question, about our friendship? Is yes. You have lost me forever.

D: But you knew that already, didn’t you? You used me today.

E: You had information about Katherine that I needed to know.

D: I thought friends don’t manipulate friends. You and Katherine have alot more in common than just your looks.

Eto toliko ... Sad
Samo cu reci da sam razocarana nekim DE fanovima jer su Elenu nazivali mnogo ruznim imenima,znaju Ema i Nina o cemu se radi Rolling Eyes Poprilicno su nezreli.

PS. OMG ZADNJA SCENA CAROLINE I KATHERINEEEEEEEEEEEE Shocked

We’re gonna have so much fun together!

45 Re: 03. Bad Moon Rising on Fri 24 Sep 2010, 2:29 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Obožavam tvoje komentare ♥ I sve se slažem sa tobom, a ono od sinoć za Elenu neću ni komentarisati više -.-

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

46 Re: 03. Bad Moon Rising on Fri 24 Sep 2010, 2:40 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Sve ste rekli. ^^

Mnogo mi je bilo mocno kad je Tyler viknuo: "No!" dok je Mason napadao Stefana. Smile

Vanessa: "In this legend, an Aztec shaman cursed vampires and werewolves,
making vampires slaves to the sun and werewolves servants of the moon."
Love. <3
Vanessa je super. Smile Ako izuzmemo to sto je napala Elenu. ^^

I mnogo mi je zao zbog Caroline i Matta. Namerno ga je "naterala" da raskine s njom.
Jadna. Vise mi je zao nje nego njega. Sad

Delena. srce Krivo mi je zbog Damona, na kraju. Ali lepo joj je odgovorio. Surprised

I kraj je super. Cool Sigurna sam da ce se zabaviti. ^^

47 Re: 03. Bad Moon Rising on Fri 24 Sep 2010, 2:42 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Hmm,kad smo vec kod Vanesse...zar vam se ne cini da joj se malo dopada Alaric? scratch stekla sam takav utisak.

48 Re: 03. Bad Moon Rising on Fri 24 Sep 2010, 2:46 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Meni epizoda i nije bila nešto .. posebno jer mi je muka od većine likova.

Elena je totalna licemjerka. "Friends don't manipulate friends." a ona sama radi upravo TO. Nisam ni očekivala da će da oprosti Damonu al' od takvog preseravanje mi je stvarno muka. Sad ću lijepo malo da se odmorim od Delene. Još ih ja volim i šipujem al' mi je krivo zbog Damona a i Elena mi nije baš najdraža sada .. Jednostavno moram da čekam i da se ne nerviram više toliko. Davno sam shvatila da je njihov odnos takav da ako se previše nerviram da će da mi dosmrde. Tako da neću puno da se nadam, jednostavno ću da čekam.

Vukodlaci: Legenda je odlična! Sami vukodlaci i ne toliko .. al' tek je početak .. vidjećemo.

Bonnie treba spalit na lomači - ništa drugo ne slažuje.

Caroline je kul. Stefan je ok. Alaric je vrh. Jenna je isto kul. Kata se vratila na kraju .. s jednom rečenicom .. isfolirano i već viđeno.

Damon je apsolutno najbolji! Cerek
Svaka njegova scena je nevjerovatno dobra.
I svjecki mi je spustio Elenu na kraju!
Mislim da se tu baš štrecnula i zamislila ...

Nadam se da će sledeća biti bolja.
Mada, tek sam pogledala ... popraviće mi se mišljenje do noćas sigurno.
Pogotovo mišljenje o Eleni .. iako se sad nadam da će Kata da joj zavrne vrat u sledećoj epizodi znam da ću opet da je zavolim .. jednom.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

49 Re: 03. Bad Moon Rising on Fri 24 Sep 2010, 2:59 pm

selena salvatore

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Compel.Me.Damon wrote:E ovako!
Epizoda je mnogo bolje uradjena od prethodne,svi se slazemo xD.
Ne znam odakle da krenem ali evo...prvo odlazak na Duke.Scena ispred auta kada Damon kaze "I`ll take care of her" onda Elena poljubi Stefana samo da bi Damona napravila ljubomornog...hmm Cool zanimljivo

Spoiler:

Scena sa Bonnie,Stefanom i Caroline.Uh,ja stvarno ne znam...s jedne strane razumem B,a sa druge smatram da preteruje Rolling Eyes ali anyway,drago mi je sto je pomogla.
Haha,kraj scene i Bonnina recenica: "She is all yours" Very Happy

Spoiler:

Dalje,ona njihova scena kad love jadne zeceve xDDD Laughing Laughing

Spoiler:

Duke univerzitet i Vanessina "dobrodoslica" Shocked
I naravno Damon spasava Elenu po stoti put 355

Spoiler:

Ovo mi je uzasno smesno haha
Spoiler:

Damon: Pull it out, I can’t reach it, Elena. Just pull the damn thing out. It hurts

.

Onda saznanje o vukodlacima i vampirima.Mnogo mi je cool ta legenda!Kako su ih Asteci prokleli;vampiri od tad mogu samo nocu da izlaze a vukodlaci da se transformisu u vreme punoog meseca cheers
Kao sto sam i pretpostavila,dvojnici imaju zelju da uniste zivot onom drugom-zato se Katherine i vratila. Shocked

Caroline ljubomorna na Amy xD Laughing Laughing Matt joj oprasta...

Masooon 355 355 ono vezivanje lancima je bilooo 80 80 inace meni transformacija sasvim ok,svidja mi se sto nisu napravili vukodlake kao u Twilightu ili TB,nekako ovde deluju realnije he

Joj,kad sam videla Caroline kako ujeda Matta placeem jednostavno sam znala da ce tako da bude...od njih izgleda nista :/

Mason napada Stefana i Caroline.Moja prva misao kad sam videla Stefana kako prilazi autu bila je "JESI LI NORMALAN????" 80

Dobro pa je Tyler naisao,samo ne znam kako ce mu objasniti ovo oko vampira scratch mada ce Mason morati sve da mu kaze...

Scena kod auta srce srce srce divni!!!

Spoiler:

Damon: You have every right to hate me. I understand. You hated me before and we became friends. It would suck if that was gone forever. So… Is it? Have I lost you forever?

sweet srce

Znaci Katherine se zove Katerina Petrova srce wow!i bilo mi je mnogo slatko kako je Damon izgovorio sa dobrim akcentom he

Zadnja scena...DE :smrcc: Prvo sam bila iznervirana (jer mi je slika kocila sinoc,pola scene nisam videla)ali jednostavno sam znala da mu Elena nece onako lako oprostiti(ipak je ono bilo bas,bass Shocked ) iako je se on bas kaje... :smrcc: Jedino sam mislila da ce mu to reci na neki malo bolji nacin nego onako,ipak joj je spasio zivot pre toga Evil or Very Mad .Ali nema veze,strpljiva sam ja Cool

:smrcc: :smrcc:
Spoiler:

E: I need to know the truth. When you broke Jeremy’s neck, did you know that he was wearing the ring?

D: No. No, I didn’t. Katherine really pissed me off. And I snapped, and… I don’t know what I would’ve done if he wasn’t wearing it. Elena, I’m sorry.

E: Thank you for being honest with me. And the answer to your question, about our friendship? Is yes. You have lost me forever.

D: But you knew that already, didn’t you? You used me today.

E: You had information about Katherine that I needed to know.

D: I thought friends don’t manipulate friends. You and Katherine have alot more in common than just your looks.

Eto toliko ... Sad
Samo cu reci da sam razocarana nekim DE fanovima jer su Elenu nazivali mnogo ruznim imenima,znaju Ema i Nina o cemu se radi Rolling Eyes Poprilicno su nezreli.

PS. OMG ZADNJA SCENA CAROLINE I KATHERINEEEEEEEEEEEE Shocked

We’re gonna have so much fun together!
Devojko,odusevljavas me!Smile)

50 Re: 03. Bad Moon Rising on Fri 24 Sep 2010, 3:04 pm

Endzi

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Compel.Me.Damon wrote:Hmm,kad smo vec kod Vanesse...zar vam se ne cini da joj se malo dopada Alaric? scratch stekla sam takav utisak.
Odavno sam rekla da su mi nesto sumnjivi Razz

51 Re: 03. Bad Moon Rising Today at 4:06 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next