You are not connected. Please login or register

» SPAM » Zabava » Televizija » Greek

Greek

Go to page : 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 2]

1 Greek on Wed 25 Aug 2010, 3:14 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator

GRΣΣK je serija TV kuće ABC Family, čiji je autor Patrick Sean Smith. Scenarij je napisao zbog nedostatka sličnog formata, navodeći kako je “poželio gledati takvu seriju”. Premijera serije bila je 9. srpnja 2007. godine.

Serija je klasificirana kao komedija-drama, za što engleski jezik ima i posebnu riječ “dramedy” koja označava stil koji obuhvaća podjednaku količinu humorističnog i ozbiljnog sadržaja. Trenutno se prikazuje 3. sezona, 10. epizoda, a nastavak se počinje emitirati 25. siječnja 2010. godine. Službena stranica sadrži zanimljivosti sa seta i drugim sadržajima, pa slobodno bacite oko.

Radnja se odvija na imaginarnom Sveučilištu Cyprus-Rhodes, u saveznoj američkoj državi Ohio, gdje studenti žive u bratstvima i sestrinstvima. Većini je taj koncept vjerojatno poznat iz američkih tinejdžerskih filmova. Dakle, postoje ženski i muški studentski klubovi, odnosno kuće, nazvane bratstva i sestrinstva, a imenovane prema slovima grčke abecede.

Glavni likovi su članice sestrinstva Zeta Beta Zeta (ZBZ) te članovi bratstava Kappa Tau Gamma (ΚΤΓ) i Omega Chi Delta (ΩΧΔ). Tijekom serije pojavljuju se mnogi drugi likovi koji nisu članovi nijedne kuće, ali čine pojedine dijelove radnje.

Serija počinje predstavljanjem dvaju glavnih likova, “nerdy” brata Rustyja i njegove totalne suprotnosti, ekstra-popularne “social butterfly” sestre Casey. Rusty postaje brucoš na faksu i dolazi studirati na isto sveučilište gdje studira i njegova sestra. Likovi su multinacionalni, zastupljen je velik broj etničkih manjina, a jednako tako su stereotipizirani do ekstrema, uglavnom u edukativne svrhe.

Rusty je oličenje štrebera. Prvo što mi je palo na pamet kad sam ga vidjela bila je “Osveta šmokljana” – pametan je, s najvišim ocjenama upisuje jedan od najtežih smjerova (polymer science), ali je istodobno prenaivan i potpuno nespreman na studentski život. S druge strane, Casey predstavlja praznoglavu plavušu kojoj su važni samo fizički izgled i društveni status te nije nimalo oduševljena što joj je dosadni, mlađi brat došao “kvariti ugled”. Naravno, razvojem radnje pokazuje se da to nije ni približno sve što njih dvoje imaju za reći i pokazati.

Glavna glumica, u ulozi Casey Cartwright, članice sestrinstva ZBZ, je Spencer Grammer. Spencer je u SAD-u poznata kao kćer Kelseya Grammera, glumca iz svima poznate serije “Kafić Uzdravlje” te njenog spin-offa “Frasier”. Njenog brata, Rustyja, glumi prilično nepoznat glumac Jacob Zachar. U ulozi Cappieja, glavnog šarmera i vođe bratstva Kappa Tau Gamma (ΚΤΓ) gledamo Scotta Michaela Fostera, mladog i perspektivnog (i zgodnog!) glumca, a njegovog glavnog rivala, mladog bogataša i vođu bratstva Omega Chi Delta (ΩΧΔ) Evana Chambersa glumi Jake McDorman. Razvojem radnje profiliraju se brojni drugi zanimljivi likovi, što ćete otkriti sami.

Gleda neko? Kako vam se čini?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

2 Re: Greek on Wed 25 Aug 2010, 4:29 pm

Nathan's girl.

Administrator
Administrator
Gledam. Ali tek sam pocela. Okej je. Nije losa!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

One Tree Hill ♥
http://thevampdiaries.niceboard.net

3 Re: Greek on Wed 25 Aug 2010, 5:19 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
I ja sam tek počela da gledam. xD
I sviđa mi se. ^^ Cappie & Casey. <3

Cerek Cerek Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

4 Re: Greek on Wed 25 Aug 2010, 7:49 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Nisam gledala.
Pogledacu par prvih epizoda pa cu videti xD

5 Re: Greek on Wed 25 Aug 2010, 9:24 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Odgledala sam sve sezone. Super je. Smile Nadam se da ce jos snimati...
Cappie i Casey su naj. srce

6 Re: Greek on Thu 26 Aug 2010, 12:54 am

Endzi

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Cula sam za seriju,ali nikad nisam gledala.Kazu da je dobra.Zasto se uopste zove Greek?

7 Re: Greek on Thu 26 Aug 2010, 1:18 am

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Endzi wrote:Cula sam za seriju,ali nikad nisam gledala.Kazu da je dobra.Zasto se uopste zove Greek?

Serija je odlična. Very Happy Po meni najbolja teen serija zadnjih par godina jer nije baš toliko teen.
(svrstavaju je u teen serija ali je ozbiljnija malo. ^^)

A ja msm da se zove Greek (ali nisam sigurna) jer se radi o bratstvima i sestrinstvima koja su imenovane prema slovima grčke abecede.

Inače, Cappie se nalazi na mojoj listi najboljih likova svih vremena. Obožavam ga! Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

8 Re: Greek on Thu 26 Aug 2010, 9:00 am

Nathan's girl.

Administrator
Administrator
On je jakoo veliki LIK Very Happy

Znaci stvarno ima divne odvale xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

One Tree Hill ♥
http://thevampdiaries.niceboard.net

9 Re: Greek on Fri 27 Aug 2010, 8:26 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Lol i Biver je super. Decko je bas... pametan. Razz

10 Re: Greek on Wed 15 Sep 2010, 6:29 pm

Elena Gilbert

Compelled
Compelled
Super je Smile

Pratim kad naidjem xD

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

11 Re: Greek on Fri 18 Mar 2011, 3:27 pm

Lidija

Someone's New in Your World
Super serija, obožavam je, odgledala sam sve sezone.

12 Re: Greek on Fri 18 Mar 2011, 7:14 pm

Starlight

Moderator
Moderator
jedna od mojih omiljenih serija, Cappie mi je najbolji lik, a najbolji par Cappie & Casey <3
zao mi je sto se serija zavrsila, ali su je zaustavili na pravom mestu, kraj je divan ^^

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

13 Re: Greek on Fri 18 Mar 2011, 9:55 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
odgledala sam sve sezone i obozavam seriju Cappie je genijalan i obozavam ga a on i Casey su predivan par ^_^

14 Re: Greek on Sat 19 Mar 2011, 4:29 pm

Starlight

Moderator
Moderator

genijalan je Smile

<3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

15 Re: Greek on Sun 20 Mar 2011, 10:36 am

<3 Originals <3

ahahahah ovaj posledni gif je genijalan i sooooooo true Smile

16 Re: Greek on Sun 20 Mar 2011, 6:01 pm

Lidija

slažem se

17 Re: Greek on Fri 10 Jun 2011, 8:03 am

Mehurić

Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch
Ja sam pratila na Fox Life-u.
Cappie je kralj,njega morate da volite Smile

18 Re: Greek on Wed 15 Jun 2011, 8:04 am

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Gledam.
Na prvoj sam sezoni.
Dobri su.
Sve likove volim.
Omiljeni naravno Cappie & Casey. Cerek
Rebecca. Cerek
Evan. Cerek

19 Re: Greek on Sun 19 Jun 2011, 6:44 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ijao Jovana, kad stignes do 3. sezone odusevices se Very Happy
necu ti nsita reci, sama ces videti ^^

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

20 Re: Greek on Mon 20 Jun 2011, 2:31 pm

fearless.

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
obozavam ih Smile
Cappie i Casey <3

21 Re: Greek on Thu 30 Jun 2011, 5:03 pm

Just Freedom

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Aaaaaahh...Obozavala sam je! Odlicna je. Stvarno nam je falila neka ovakva. Kepi...uhh...najjaci. I love you

22 Re: Greek on Wed 17 Aug 2011, 8:08 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
gotivni su ^^

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

23 Re: Greek on Sat 19 Nov 2011, 6:49 pm

¿coka?

Odgledala sam ono sto su pustali na fox life-u.
Bas mi je super serija. Smile

24 Re: Greek on Sat 19 Nov 2011, 8:15 pm

<3 Originals <3

ja sam pre par dana pocela da je gledam opet,ispocetka Smile))

25 Re: Greek on Sat 19 Nov 2011, 9:06 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ja ču verovatno uskoro ponovo odgledati prvu, treću i četvrtu sezonu. i možda poslednjih par epizoda druge. Cappie & Cassie are the heart of the show <3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

26 Re: Greek Today at 3:50 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

» SPAM » Zabava » Televizija » Greek