You are not connected. Please login or register

01. The Return

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 6]

51 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 8:45 am

ILoveVampires

Someone's New in Your World
e ljudi, jel ima negde na netu da se gleda? plssss

52 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 8:48 am

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Odgledala sam.

STA BI ONO TREBALO DA ZNACI???????
Ovako idem deo po deo.

Stefan-Nisam mislila da cu ovo reci al odlican je Smile U sceni sa Jeremijem kad se budi nakon pokusaja da postane vampir,scena sa Johnom u bolnici,dosta sam popravila misljenje o njemu.Vise nije uospte toliko dosadan,bar za sad.Paul odlicno glumi i prelep je.

Elena-nikad je nisam volela sad je prezirem.Ali prezirem.Preprepreprezirem."I hate him Stefan",onda kad mu je rekla "I wouldn't do that" i te neke stvari prosto me je razoccarala vise nego ikad.U prosloj epizodi govori: "We have somehthing,bla bla" Yeah right -.- Uglavnom odvratna mi je.

Damon-Toliko mi ga je bilo zao Sad U 2. sezoni mi je jos divniji nego sto je bio u prvoj.Stvarno nije fer sto su mu onako uradili vec u prvoj epizodi i Katherine i Elena.Ono sto je uradio Dzeremiju,oprosteno (video je da je imao prsten).Onda kad je rekao "Now I am hurt" tad sam pocela da placem i placem.Scena na kraju epizode,tad sam bila gotova placeem Scena sa Katherine,god Sad I dalje je duhovit,hvala bogu.Sve u svemu i dalje sam tim Damon naravno ^^ Ianova gluma,fenomenalno Smile

Bonnie-Odusevila me je ^^ Nekako super mi je u ovoj epizodi bila nzn ni ja zasto. Smile

Katherine-Ja sam totalno impresionirana njom.Stvarno je vrh : ) Ne krivim je za ono sto je rekla Damonu,mislim trazio je istinu.Da mu je rekla"Yes I've always loved u.",ponovo bi se lagali i ponovo bi ga povredila.Ovako ga je povredila al ce bar prezaliti,valjda.Mada mnogo mi ga je bilo zao.I scene sa Stefanom,uh Smile Scena sa Bonnie mi je kul ^^ Sve u svemu,Katica vr' ♥

Tyler-Pa nismo nesto od njega mnogo videli u ovoj epizodi al decko je prelep ^^ Preprepreprelep Smile
Mason je isto sladak,al mi je njegova frizura odvratna xd

A sada da komentarisem neke scene:
-ONO JE BIO PRVI DELENA POLJUBAC?Okej ja sam rekla nesto na silu al TOTALNO,TOTALNO sam drugacije mislila.Neh ovako kao da je on neki pijani manijak koji je napada a ona se brani i govorimu da voli Stefana i da ce uvek voleti Stefana.DAJ BRE! Hteli su da nam upropaste Delenu,hteli su?Super uspeli su.Okej jasno nam je Stefan & Elena ce ostati zajedno i sve ce biti super i sve ce biti divno,GOD ! Odvratno.Ako ne budu popravili ovo cudo koje su napravili...UH!Mada znas sta?Zaboli me uvo.Elena ce uvek izabrati Stefana,to se vec vidi.Sve sto vise razmisljam sve vise postajem team Bamon (nemoj te me killnuti zbog ovoga xD).Slatki su kad se svadjaju.Naravno zezam se al ne stv xD Brt koji je vise Eleni -.- Prvo ga povredi najvise sto moze i onda ocekuje da se ne razbesni :@

-Kraj epizode...WTF?
Sta sad postace vampir?Damonova krv je u njenom sistemu.Hmhmhm bice zanimljivo ^^

-Prvi susret Stefana i Katherine huhu wild xD

-Prvi susret Damona i Katherine well bilo je kul dok nije poceo da trazi istinu i dok sve ono nije rekao (da ju je voleo i to).Tad je postalo mnogo tuzno za nas,team Damon ljude.

-Scena sa Johnom u bolnici,svidelo mi se.Stefan je u toj sceni bio jako dobar Smile

-Prvi susret Bonnie i Katherine zanimljivo : ) Pricali su da ce se nesto Bonnie udrziti sa Katherine.Bas me zanima sta ce je naterati? xD

-Ona scena izmedju Damona i Elena kada mu kaze da je on hurt al da nece da admit i to.Al ne mogu da verujem da neko moze da bude 'vako okrutan i bezobrazaan.
"Why is such suprise that i kissed u?"
"That's not a suprise.I am suprised u thought i'd kiss u back."
*njegova faca*
"Now I'm hurt " (ja mislim da sam to cula,bilo bi bolje da je nesto drugo rekao al ako je ovo,god Sad )
Ona je toliko bitch i toliko mi je odvratna ova scena uh Sad

-Scena Damon i Stefan nakon sto Katherine probode Stefana mi se jako svidja Smile Kada mu ovaj govori da se nece boriti sa njim jer to sto je poljubio Elenu pokazuje da oseca nesto sto znaci da ima ljudskost u sebi bla bla.Stefan mi se i ovde svidja ^^
Onako nije bas toliko pobesneo ostao je prizeman i stalozen.
Cini mi se da ce se Damon/Stefan odnos malo poboljsati u ovoj sezoni,ako zanemarimo da je Damon hteo da poljubi Elenu.

-Scena kada stefan i elena pricaju i jeremy se budi na kraju ODVRATNO."I hate him Stefan."
Nosi se bre -.-

-I poslednja scena kada Damon dolazi i onako baca casu placeem placeem placeem placeem placeem placeem placeem placeem placeem placeem placeem placeem

Iiii Katica draga :GAME ON!

Jedva cekam sledecu.sve u svemu epizoda je fenomenalna i ima puno iznenadjenja al uzasno je sto su sva iznenadjenja losa i sto sve sto je lose se desilo damonu Sad

53 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 9:00 am

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Videh prvu epizodu na youtube-u...Totalno sam razocarana,ovo nije ono sto sam ocekivala,sve su unistili...Jbna Catherine i Elena...ide mi na zivce Elena,kao nikad nista nije osecala prema Damonu...Jadan Damon...prvo mu Cath kaze da je uvek volela samo Stefana,a onda i Elena bitch...A Jeremy...nisam skontala,zastitio ga je prsten ili sta? Ugl...nista mi se ne svidja...i kontam da Delenu mozemo da zaboravimo...neka se nose bre...-.-

Joxy,slazem se sa svim...Bas sam zamrzela Elenu....cak bih sad volela da je Catherine unisti...bar se ne prenemaze kao Elena... I vise ni ne zelim da Damon bude sa Elenom,bitch ga nije zasluzila...I Stefan mi je drazi od Elene... Ocigledno su hteli da nam pokazu da je sudjeno da Elena ostane sa Stefijem i da je bolje da se naviknemo na tu cinjenicu...Dobro,neka ih...Nadjite Damonu nesto bolje...!

PS: Ima cela epizoda na youtube,ko nije gledao...->
http://www.youtube.com/user/ssjmen5#p/u/4/NAbBKr7dS4Q

54 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 9:21 am

Em (:

Moderator
Moderator
Ja nikad ne bih mogla da kažem da ne želim Delenu, bez obzira na ovo što se sad desilo. Želim ih više od svega. *.*

Znate, sad prosto ne znam da li da pokušavam da nađem pozitivnu stranu ovoga. :/ Šta ako se sad desi nešto po fazonu da Damon krene po svom starom režimu, ali ujedno i da uništava sebe, da se stalno opija itd? I onda Elena da počne da shvata da joj nije svejedno? Kapiram da ga mrzi, ali možda će ona biti t da ga izvuče iz toga. O bože želim. ♥

Što se Stefana tiče... Paul nekako definitivno bolje glumi. Ne deluje mi krajnje dosadno onako, i nekako je i lepši. Very Happy Baš me je prijatno iznenadio.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

55 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 9:29 am

Twin.flames

Seeing Ghosts Of Your Past.
Ja cu da gledam tek veceras kad dodjem iz skole, ali morala sam da citam neke vase komentare i WTF, cekali smo celo leto da bi smo dobili OVO? Raspadam se. ^^

56 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 9:31 am

Love Sucks
Love Sucks
Cini mi se da Delena samo povredjuje Damona :/
Zato sam se dvoumila u trenutku.
Al naravno da hocemo Delenu.
Samo Damon mora da natera Elenu da shvati da ga voli.Al ne da je napada onako nego nekako na neki drugi nacin xD
Al i to sto kazem Em,ko zna zasto je ovo dobro.
Ima jos dosta epizoda da se odgleda ^^
Mislim kad uporedis prvu epizodu 1. sezone i poslednju epizodu 1. sezone ogromna razlika.Tako da ima vremena Smile

57 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 9:39 am

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Ne znam,ja sam nekako jako razocarana u Elenu...ne mogu da je podnesem...mada sam to vise rekla u afektu,i dalje mislim da Elena ne zasluzuje Damona... Mozda se stvari i promene i poprave mi misljenje,ali...nesto cisto sumnjam...Sad

58 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 10:26 am

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
Okeii.
What the fuck?
Ne moguce je ovo sto pricate!!!
Ja jos nisam gledala i necu dok fino ne skinem i lepo sednem da gledam kao covek.
Iako ste me sad sokirali i jedva cekam da pogledam!

http://twitter.com/MayaError

59 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 11:30 am

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Ovako,posto sam se smirila od sinoc i slegla utiske samo cu reci jedno:Bice bolje(mislim na Delenu)...nema potrebe vise da panicimo svi redom...Da,Damon je pogresio ali sta cemo sad?:/ I dalje mislim da su K&J preterali sa krajem ali jbg.Elena ce ocigledno preci preko svega cim ce hteti da ide sa njim na Duke univerzitet...tako da,relax...I,da jos nesto-ne mogu da mrzim Elenu,koliko god da me je iznervirala...popravice se ona.

Sve sto vise razmisljam sve vise postajem team Bamon

Jovana,da li zelis da te ubijem?xD haha

ps.Odlucila sam da vise ne gledam live jer sinoc nisam zaspala do 6...O.o i probudila sam se ranije nego obicno jer nisam mogla da nastavim sa spavanjem.Hocu sebe da postedim glavobolje i srcanih problema haha haha LMAO.

http://destinedtobe.tumblr.com/

60 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 3:10 pm

Endzi

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
AAAAAAAAAAAAAAAAA! WTF?! WTF?!

Ovako,idemo redom:

Stefan-Covek me je jako iznenadio,Paul definitivno bolje glumi i zanimljiviji je.Svidela mi se ona scena sa Johnom i Jeremy-jem,iako "John" scena nije u njegovom fazonu.Elena me iznenadila kad je rekla nesto u fazonu "Nisi ga pitao,pretio si mu,tako i treba??" TO nije njen fazon Razz confused

Katherine-Ja nju ne mogu da mrzim.Koliko god luda bila,ne mogu.^^ Mnogo je gotivim i vrh je vrhova Klanja Se

Bonnie-Ona me nije iznervirala.Zapravo joj Bad-ass style stoji.Dosta je njen lik evoluirao,U svakom slucaju smatram da ne bi trebalo da se ponasa tako drsko prema Damonu -.-

Tyler-Ona njegova scena sa Jeremy-jem je bila <3 Zao mi ga je Crying or Very sad
Mason- Covek je ekstra lik i zgodan ^^ mmmm

Damon-COvece,DA LI SU MOGLI JOS VISE DA GA POVREDE!? Suspect
On je u emocionalnom haosu!Ali u onim scenama sa Elenom pokazuje da mu je stalo i kad je pomogao Caroline.<3 Svidela mi se ona scena sa njim i Stefan "So what'll it be?Figth til' death" ,pa kako skakuce,a Stefan "i'm not gonna fight you." ,a Damon "WHAT!?WHY?!I'd fight me!" Laughing Stefan je tu bio u pravu kad je rekao da bi trebalo da postanu saveznici,a ne da dozvole Katherine da manipulisu.Stefan je poceo da korsiti mozak JEEEJ ^^
I WTF sa onom scenom na kraju sa ELenom?! Suspect Kapiram da je bio ocajan,jer jga niko ne voli,ali ipak nije morao da preteruje,a jos da mu Obe jedna za drugom slome srca i obe kazu "It's always been Stefan." Tu je pukao.WHY> WHY WHY did you try to kil Jeremy? Definitivno je bio pijan -.-

KETHERINE KILLED CAROLINE! :O Ne verujem! Ubili su Caroline.Na nju sam zadnju sumnjala.Postace vampir,a uopste ne mogu da je zamislim tako.

Sve u svemu ,epizoda je bila super!Stalno je bilo napeto i iako su "zeznuli" neke sce,a svi znamo koje,drzalo mi je paznju i bolje bi im bilo da to poprave.

61 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 3:47 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
[hnc djf

Last edited by Zla_Sam on Tue 19 May 2015, 9:47 am; edited 2 times in total

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

62 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 3:50 pm

Love Sucks
Love Sucks
Compel.Me.Damon wrote:Ovako,posto sam se smirila od sinoc i slegla utiske samo cu reci jedno:Bice bolje(mislim na Delenu)...nema potrebe vise da panicimo svi redom...Da,Damon je pogresio ali sta cemo sad?:/ I dalje mislim da su K&J preterali sa krajem ali jbg.Elena ce ocigledno preci preko svega cim ce hteti da ide sa njim na Duke univerzitet...tako da,relax...I,da jos nesto-ne mogu da mrzim Elenu,koliko god da me je iznervirala...popravice se ona.

Sve sto vise razmisljam sve vise postajem team Bamon

Jovana,da li zelis da te ubijem?xD haha

ps.Odlucila sam da vise ne gledam live jer sinoc nisam zaspala do 6...O.o i probudila sam se ranije nego obicno jer nisam mogla da nastavim sa spavanjem.Hocu sebe da postedim glavobolje i srcanih problema haha haha LMAO.

haha to sam jos bila pod utiskom,tek zavrsila epizodu xD naravno da sam delena fan ^^

Uostalom kad uporedis prvu epizodu 1. sezone i poslednju epizodu 1. sezone ogromna razlika sve se izmenjalo,tako da ima vremena,promenice se sve.Necemo mnogo da panicimo xD
Al meni ovo super palo jer ja nikad nisam volela Elenu al nisam imala neki razlog,sad posle ove epizode imam ^^ Konacno

Zla_Sam wrote:
I da ... Kevin i Julie su protiv Delene i protiv Damona .. Al' BEZ OBZIRA NA SVE nikad nas neće natjerati da budemo Team Stefan.

Vec smo to shvatili iz prve epizode kad su debili -.-
Nisu se trudili da sakriju da ne vole Damona i Delenu -.-

63 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 5:41 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Kako je dobra bila epizoda. *_*

Stefan i Katherine su HOT!^^ Volela bih da nesto bude izmedju njih. I love you

Mnogo mi je zao Damona. Katherine ga je stvarno sj*bala Sad

Ali obozavam je. Definitivno moj omiljeni lik (pored Damona) srce

I Mason je super. ^^ Dobro, tek se pojavio, ali mislim da cu ga gotiviti. Smile

64 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 6:02 pm

Katherine Pierce

Ja sam cjeli dan luda i skakucem po kuci nakon odgledane epizode i vicem Damon je sexy,mama me skoro ubila ,toliko sam joj dosadila.
E ovako najveci utisak mi je ostavilo na kraju ono kada Damon dode u Eleninu sobu,a ona ga odbije i rekne nešto slicn o kao Katherine"uvijek Stefan"(kada su kreteni).
Ocekivala sam da ce udariti Damon Elenu,a onda Jeremy i Damon Jeremyja....
Ugh plakala sam mislila sam kraj,jadan Jem,a onda onaj prsten.
Bog blagoslovio ujaka Johna.
A John duša xD
Mnogo je cool.
Mozete misliti sada volim i SteFANA Xd.
Tako je mocan u ovoj sezoni,wau kako sam odbije Katherine.
A definitivno jedan od boljih djelova "Kiss me or Kill me",ono scene Damon i Kath wauuuuuuuuuuuuu.
Katherine tj Elena ma neznam ko ej više.
Ali Katherine razvaljuje,najbolja ,tako je sexy,Nina je tako dobro odglumila.
A da cAROLIne ,šteta što nije umrla,al et.
Kraj je uh-........

65 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 6:07 pm

Endzi

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Svi se slazu da je Stefan bolji ove sezone,ali ma koliko bio bolji,nije bolji od Damona Razz

66 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 6:16 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Elena Almy Gilbert wrote:Bog blagoslovio ujaka Johna.

lol!

Bas sam se iznenadila i bas mi je drago sto je dao Jeremiju prsten. Smile

Btw, jel ste primetili da se Katherine vidi vena na celu? Valjda da bi ih razlikovale...
Ne znam sta da mislim o tome. ^^
Mislim ok je, al je nekako cudno...o.O

67 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 6:30 pm

Katherine Pierce

Da sada kada si spomenula vidi se vena na celu.
Ali ja njih vec razlikujem jer je poslije u Katherine u loknama kosa dokje u Elene prava xD

A da Damon je uvijek Damon,najbolji.
Tako mi je zao kada je patio,duša moja <3 <3
I mene je stvarno zacudilo kako je jERemy ima prsten.
Cure šta vi mislite da li je Damon vidio prsten ili je stvarno hteo ubiti Jeremyja ,ja mislim da je vidio prsten i ako Elena kaze da nije.

68 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 7:02 pm

Em (:

Moderator
Moderator
E Tajči, slažem se. Elena će NEKAKO preći preko toga da je Damon zamalo ubio Jeremyja čim ide sa njim na Duke univerzitet. Možda... možda joj se tada on izvini (tu imamo Eye sex scenu u svakom slučaju Razz) i onda krenu ispočetka? Ili joj se samo izvini, pa je ostavi da razmišlja? Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

69 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 7:12 pm

Twin.flames

Odgledala sam napokon. Nisam razocarana, samo sam sokirana, skroz. Ne znam sta da kazem, naravno da sam plakala, nije fer sve ovo sto se desava Damonu. Za deset minuta dva odbijanja, od dve zene do kojih mu je stalo. -.- Kao sto rekoh cini mi se da pokusavaju da nas navedu na to da volimo Stefana, a od Damona prave negativca. Stefan je bio bolji u ovoj epizodi, ali Damon je Damon i ja nikada necu vise voleti Stefana. Elena je kucka. U ovoj epizodi je ispala veca kucka od Katherine. Kath je fenomenalna. Bar je bila iskrena prema Damonu. Samo mi nije jasno zasto su toliko glupe, pa se lepe za Stefana.
Taylor je fantastican Very Happy Mnogooo mi se svidja. Bonnie - kul. Nije me nervirala, ocekivala sam da ce ovako da se ponasa i dobro joj stoji. Jeremy patetise, on me iritira. Umire pet puta u jednoj epizodi. Preteruju sa njim.
I poljubac - svideo mi se. Very Happy Mislim ok svi smo ocekivali bolje, ali ipaaak poljubili su se. I to je proslo. Ne svidja mi se to sto Elena nije uzvratila, ali vec sam rekla da je kucka Smile Damon mukicaaa -.-

Ipak ovo je prva epizoda. Setite se prve epizode prve sezone, koliko su se stvari promenile do kraja. Nadam se da nece ostaviti Damona ovaako skenjanog do kraja.

70 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 8:50 pm

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
I ja sam konacnooo odgledala!
Jos uvek mi nije dobro!
3 puta sam skidala!Baguje mi komp zesce.
Poludela sam!
Ali ODGLEDALA SAM!To je vazno!
Ovako.
Elena je kretenka zesca.
Damona mi je neopisivo zao i plakala sam.I ne mogu da verujem da se sve njemu desava.I da obe vole Stefana!Ako na kraju Damon ne bude sa Elenom ja ne znam..Onda neka se nose!!!
Katherine je mocna!Ali je kucka i to se nece promeniti!
Jeremy mi uopste nije bio bitan ovde.
Stefan je dobrica kao i uvek. -.- I svi njega vole.
Tyler nije imao neku vaznu ulogu u ovoj epizodi.Ali njegov rodjak il sta mu je vec je cute. ^^
Bonnie je bila ok za razliku od 1 sezone gde me je iznervirala.Tacnije u poslednjim epizodama.
A Carolina kao vampir?
E to moram da vidim!
Sve u svemu dok sam gledala seriju izgrickala sam sva usta sto je dovoljan dokaz da sam odusevljenaaa serijom i da hocu jos!!!
<33
Btw slazem se s Milicom sto se tice Stefana i njegovih fanova!
Nista me nece spreciti da obozavam Damona kao i do sada,pa i jos vise!
A sto se tice Delena poljubca.Bio je...Bezveze!I to sve zbog Elene koja je utuvila u glavu da voli samo Stefana.Pa nijedna normalna devojka ne bi odolela tom poljubcu!Comeee on! Mad
Ali nadam se da ce biti kao sto kaze Milica!

http://twitter.com/MayaError

71 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 8:56 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Doooobro, sad su se utisci slegli .. Delena kiss ne izgleda tako strašno više ^_^

Anyway:

"Katherine wants you dead, there's zero you can do about it. You would be dead."

"To rick another frown line encroaching on a very crowded forehead ...we kissed."

Stefan: "Don't flirt with me Katherine. I'm not Damon, I haven't spent 145 years obsessed with you."
Katherine: "Based on your choice of women, I'd say otherwise."

"Ooh, cover up Fabio. You got a crazy ex on the loose."

"Don't pout. It's not attractive in a woman your age."

haha

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

72 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 9:15 pm

Em (:

Moderator
Moderator
I onda ono njeno: Ouch xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

73 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 9:22 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
znači sve vreme dok sma gledala, bila sam u fazonu neverice i mlataranja rukama. xD

I svi koji nakon ovoga pljuju Damona, i još više hvale Stefana, manite se. Idioti.
Delena i dalje, biće oni na kraju <3
samo ova to još ne shvata -.-

Stefan je i dalje idiot.

prva, u bolnici, kada joj govori da treba da pričaju, i treća, kada su kod Lockwoodovih Klanja Se
Damon je fantastičan.

Mislim da još nisam skontala ni šta sam pogledala čoveče o.O
Sve što su stavili u epizodu, vrv ću je još dva puta makar gledati, do sledećeg četvrtka. xD

Damona su samo još više povredili :smrcc:

A to što su se ove dve zalepile za Stefana, nemam komentara Rolling Eyes za ime Božije.

Katherine je takva bitch.
Doduše da nema nje, ne bi bilo pola radnje sad.
A on sav osećanje u ovoj epizodi <333

Čoveče, jedva čekam da poludi od besa xD
ko zna šta će da radi.
Mada sad sam zabrinuta za Delena odnos ubuduće o.O
Ovaj poljubac je malo prebrzo bio. -.-
nisam njih očekivala uopšte.
Al očajan je bio i povredjen Sad

a ovo za Jeremyja, to je ono "unfogivable" -.-
Damn, ko zna kad će mu ova oprostiti.

Nedostajao mi je Alariiic.
Jevda čekam da idu na Duke, i kakvi će DE biti tamo.
Tek sad mogu da zamislim da će Damon sa Vanessom da se povata. xD
Šta li će uraditi njegovim osećanjima prema E u ovoj sezoni o.O

Caroline će mi biti simpatična kao vampir :DD
Mada prvo sam mislila da ju je ova ladno ubila o.O xD

Mason je kul za sad :DD

sve u svemu, muzika je divna, i citati.
i iako mislim da su mnogo toga stavili odmah, ipak mi se svidja epizoda. C: jedino se za DE grizem -.-

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

74 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 9:23 pm

LoveSucks

Compelled
Compelled
O Boze, nije mi dobro. xD Epizoda je bila fenomenalna! ^^
Jadan Damon, bas mi ga zao. Stvarno nije fer. Sad Najgore mi je bilo ono kada kaze Eleni "Now I'm hurt." Sad Duuusa. ^^ Ili ona scena na kraju u Eleninoj sobi, kada mu ona kaze da voli Stefana i bla bla bla. -.-

Stefan k'o Stefan.. dobrica. -.- Jeste da je bolji nego u prvoj sezoni, ali mi ipak ide na zivce. -.- Nekako je sav.. dobar. -.-

Katherine. Shocked Enough said. xD
Mocna je. ^^ Ali je bitch zesca.

Sve u svemu, epizoda je bila vrh, a gluma predobra. Pogotovo Ianova. bravo

Mrs.Somerhalder wrote:Btw slazem se s Milicom sto se tice Stefana i njegovih fanova!Nista me nece spreciti da obozavam Damona kao i do sada,pa i jos vise!

Potpisujem. ^^

75 Re: 01. The Return on Fri 10 Sep 2010, 9:25 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Biće frke sa Damonom i Vanessom, 100% što mi se, opet, ne sviđa. No dobro, mora nekako da skrene misli sa Elene dok je ona retardirana zalepljena za Stefana, ali se plašim da ne zakomplikuju Vanessin odnos sa njim, pa da se ona kao zaljubi, ili još gore on, ili tako neko sranje. -.-

Ja samo znam da čvrstooo verujem u Delenu, i još uvek polažem neke nade u Julie i Kevina. :/ Ne mogu da nam uskrate Delenu. NIKAKO. Ma šta uradili.

I opet, kažem, mi smo pogledali prvu epziodu i tolikooo stvari zaključili iz čista mira a ko zna šta će se zapravo desiti. Ne valja nam to xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

76 Re: 01. The Return Today at 3:58 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next