You are not connected. Please login or register

Caroline & Matt

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 8]

76 Re: Caroline & Matt on Fri 01 Apr 2011, 7:00 pm

Starlight

Moderator
Moderator
meni oni prosto idu zajedno. i ima toliko divne hemije izmedju njih <3

hahahaha Car <3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

77 Re: Caroline & Matt on Sat 09 Apr 2011, 7:37 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
jaooo. znacii toliko sam se iznerviraaalaaa kad sam videla da je matt sve ispricao carinoj mami -.- au au au xD
znaciii kad car sazna nece ni pomisljati na njega vise (tnx god O:))

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

78 Re: Caroline & Matt on Sat 09 Apr 2011, 8:23 am

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wwinner wrote:jaooo. znacii toliko sam se iznerviraaalaaa kad sam videla da je matt sve ispricao carinoj mami -.- au au au xD
znaciii kad car sazna nece ni pomisljati na njega vise (tnx god O:))

i taman kad se ona naljuti na njega dolazi Tyler i "utesi" je buahahahahaha

al stvarno je debil jbt gde njoj da isprica.....bez obzira koliko je uplasen i zbunjen ako voli Caroline trebao je da cuti i da cuva tajnu svestan da postoji razlog zasto je to TAJNA i da ce je tako dovesti u opasnost ://////
doslo mi je da ga zadavim :S

79 Re: Caroline & Matt on Sat 09 Apr 2011, 9:32 am

Little J

Invited in
Invited in

Da, bas je dobar. >.>

http://littlejhunter.blogspot.com/

80 Re: Caroline & Matt on Sat 09 Apr 2011, 9:57 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Little J wrote:

Da, bas je dobar. >.>

upravoo to -.- i want tyler back ^^

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

81 Re: Caroline & Matt on Sat 09 Apr 2011, 11:43 am

<3 Originals <3

samo se nadam da se ona ukapirati da joj je bolje sa Tyler-om i da ce se odlepiti od Matt-a......
jooooj necu ni da zamisljam kakvo je sad sranje napravio .....kad serif (i osnivacko vece) zna sve o vampirima :S i ko su vampiri za sve do jednog :S samo im je jos to falilo :////

82 Re: Caroline & Matt on Mon 11 Apr 2011, 9:51 pm

Starlight

Moderator
Moderator
mene je Matt jako razocarao u poslednjoj epizodi... ali nadam se da ce se opametiti i popraviti stvari. ako ne, nacice Caroline boljeg.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

83 Re: Caroline & Matt on Tue 12 Apr 2011, 11:41 am

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
Slazem se. -.- Ne mogu da verujem da je to uradio..Ko zna sta ce sada biti! Bas je napeto!

http://twitter.com/MayaError

84 Re: Caroline & Matt on Tue 12 Apr 2011, 5:49 pm

Lady Autumn

Invited in
Invited in
Kaya wrote:mene je Matt jako razocarao u poslednjoj epizodi... ali nadam se da ce se opametiti i popraviti stvari. ako ne, nacice Caroline boljeg.

Slažem se!^^

http://www.newmoon-balkan.com/forum

85 Re: Caroline & Matt on Tue 12 Apr 2011, 6:17 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
Diwni su !!!! Obozawam ix ... stworeni su jedno za drugo ^^ srce

86 Re: Caroline & Matt on Tue 12 Apr 2011, 6:33 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Damon's Soul wrote:
Kaya wrote:mene je Matt jako razocarao u poslednjoj epizodi... ali nadam se da ce se opametiti i popraviti stvari. ako ne, nacice Caroline boljeg.

Slažem se!^^

Vec ima boljeg Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

87 Re: Caroline & Matt on Tue 12 Apr 2011, 8:20 pm

Starlight

Moderator
Moderator
mozemo da se slozimo da se ne slazemo ^^

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

88 Re: Caroline & Matt on Tue 12 Apr 2011, 8:37 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Kaya wrote:mozemo da se slozimo da se ne slazemo ^^

normalno Wink o ukusima (misljenjima) ne treba raspravljatii Smile
meni su caro&matt na pocetkuu bili tako savrsenii, al to se promenilo^^

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

89 Re: Caroline & Matt on Wed 13 Apr 2011, 9:49 am

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
Meni su oni i dalje divni,ali u slucaju da ne uspeju da se pomire onda sam za Caroline i Tylera.
Kao sto u pocetku nisam ni slutila da ce C&M biti zajedno,tako nisam ni za C&T,ali se idu zajedno. ^^ Videcemo..

90 Re: Caroline & Matt on Wed 13 Apr 2011, 4:16 pm

Mαяi♥

First Bite
First Bite
Meni vise ne idu zajedno...isli su, ali Matt....
Car ce 100% posto da poludi kada sazna da je lagao, jer nije ni ona glupa da prasta svima! Jeste da je i ona kriva sto je lagala Matta, ali to je uradila jer mu je bolje da ne zna...ali ko ce to njemu da objasni!?
T&C <3

91 Re: Caroline & Matt on Wed 13 Apr 2011, 8:29 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Mαяi♥ wrote:Meni vise ne idu zajedno...isli su, ali Matt....
Car ce 100% posto da poludi kada sazna da je lagao, jer nije ni ona glupa da prasta svima! Jeste da je i ona kriva sto je lagala Matta, ali to je uradila jer mu je bolje da ne zna...ali ko ce to njemu da objasni!?
T&C <3

Potpuno se slazem. Jeste lagala, al on je preterao xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

92 Re: Caroline & Matt on Thu 14 Apr 2011, 10:18 am

<3 Originals <3

Mαяi♥ wrote:Meni vise ne idu zajedno...isli su, ali Matt....
T&C <3

ja se samo nadam da ce saznati sto pre ...tj pre nego sto Matt napravi povece sranje....samo im sad jos fali da trce po gradu i compell-uju ljude da zaborave da vampiri postoje....:S xD

93 Re: Caroline & Matt on Thu 14 Apr 2011, 2:01 pm

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
Bahahah.To bi bilo smesno! Very Happy
Ne znam..Meni je jako krivo sto je Matt to uradio. -.- Kreten.

94 Re: Caroline & Matt on Fri 15 Apr 2011, 10:45 am

TheVampOne

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Ako neko od glavnih likova treba da umre, nek bude on, ne znam kako il' zasto, ali' nek bude on.

TREBAO je da poprica PRVO sa Caroline, a ne odma da se zali NJENOJ mami. I hate him so f much.
Stalno zamisljam scenu kako dolazi Tyler i udara ga :')
Zar mu nije lepo covek rek'o da Bude dobar prema njoj. Da Matt je dobar jakooo. Kad se derao na nju, bilo mi je jako zao Caro.
:smrcc:

95 Re: Caroline & Matt on Fri 15 Apr 2011, 4:09 pm

<3 Originals <3

TheVampOne wrote:Ako neko od glavnih likova treba da umre, nek bude on, ne znam kako il' zasto, ali' nek bude on.

TREBAO je da poprica PRVO sa Caroline, a ne odma da se zali NJENOJ mami. I hate him so f much.
Zar mu nije lepo covek rek'o da Bude dobar prema njoj. Da Matt je dobar jakooo. Kad se derao na nju, bilo mi je jako zao Caro.

uuuu ja sam totalno za Matt/Tyler fight oko Caroline Smile)) to bi bas bilo cool xD samo pod uslovom da Caro posle toga ode sa Tylerom Razz

96 Re: Caroline & Matt on Fri 15 Apr 2011, 4:25 pm

snow white

Invited in
Invited in
Razocarao me je.
Zar je toliki kreten da ne vidi da ga ona voli iako je vampir, zar je bitno?
Sve sto je radila otkad je vampir je da ga zastiti, NJEGA NAJVIŠE.
Ne mogu da verujem kakav je, ovo ce je gadno povrediti kad sazna.

97 Re: Caroline & Matt on Fri 15 Apr 2011, 5:04 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Queen Of Shadows wrote:
TheVampOne wrote:Ako neko od glavnih likova treba da umre, nek bude on, ne znam kako il' zasto, ali' nek bude on.

uuuu ja sam totalno za Matt/Tyler fight oko Caroline Smile)) to bi bas bilo cool xD samo pod uslovom da Caro posle toga ode sa Tylerom Razz

hahaha, i ja sam za Matt/Tyler borbu oko Caroline xD al trenutno nisam ni za jednog ni drugog, trenutno shipujem Caroline & happiness hahaha Razz
mene je Caroline malo razocarala u ovoj epizodi. kako sad moze da bude sa Mattom ako zna (uskovno receno) da on ne moze da podnese ono sto je ona? msm kapiram da joj treba vremena da skonta neke stvari u glavi, ali neke stvari treba saseci u korenu...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

98 Re: Caroline & Matt on Fri 15 Apr 2011, 5:56 pm

snow white

Invited in
Invited in
Mislim da je Car toliko zaljubljena u njega da joj nije vazno to sto zna da on mrzi to sto je ona, tj mrzi vampire iz dna duše.

99 Re: Caroline & Matt on Sat 30 Apr 2011, 12:47 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
I ja sam bila "ljuta" na Meta zbog svega, al mi se izvadio u zadnjoj! xD Volim čoveka, pa kako da mu ne oprostim! Sad već očekujem normalan razvoj veze Met-Kerolajn na dalje, čisto s obe strane. Smile

100 Re: Caroline & Matt on Sat 30 Apr 2011, 1:24 pm

snow white

Invited in
Invited in
Uh vise nisam sigurna kako ce se ovo razresiti, kako ce joj Matt objasniti zbog cega ju je lagao da je compellovan. Sta mu je bio cilj? Da pomogne njenoj majci da sakupi sto vise informacija i onda sta, da je ubiju? Mislim da ce joj to tesko pasti...a s druge strane tu je Tyler za koga se videlo da mu je stalo do nje i njoj do njega, ima tu neke hemije, a ako Matt nastavi ovako da se ponasa (iako nikako ne mogu da ga mrzim, nekako mi je drag kao lik) mislim da ima sanse da Caroline bude sa Tylerom.

101 Re: Caroline & Matt Today at 4:10 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 8]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next