You are not connected. Please login or register

Stefan & Katherine

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 7 of 9]

151 Re: Stefan & Katherine on Tue 12 Apr 2011, 8:28 am

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wwinner wrote:
Queen Of Shadows wrote:
Wwinner wrote:odlicni gifovii ^^
mene bi bilo seamota na stefovom mestu xD msm ipak ga je zena savladala ahahh Wink

to nije zena to je Katherine :PPP

al je ipak zensko xD
bez uvrede, al stef je slabic Razz

ma ne branim ga...ja njega cak ni ne gotivim....ali Katherine je starija a i ubrizgala mu je vrbenu xD

152 Re: Stefan & Katherine on Tue 12 Apr 2011, 11:19 am

Mrs.Somerhalder

First Bite
First Bite
♥_Vampire_in_love_♥ wrote:
*____*

Video je predivan! <3
Ja sam bas navijam za njih dvoje..Sve se nadam da ce se Katherine jednom promeniti!

http://twitter.com/MayaError

153 Re: Stefan & Katherine on Tue 12 Apr 2011, 6:21 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
wisxe mi idu damon i katherine Razz

154 Re: Stefan & Katherine on Tue 12 Apr 2011, 6:29 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Queen Of Shadows wrote:
Wwinner wrote:
Queen Of Shadows wrote:
Wwinner wrote:odlicni gifovii ^^
mene bi bilo seamota na stefovom mestu xD msm ipak ga je zena savladala ahahh Wink

to nije zena to je Katherine :PPP

al je ipak zensko xD
bez uvrede, al stef je slabic Razz

ma ne branim ga...ja njega cak ni ne gotivim....ali Katherine je starija a i ubrizgala mu je vrbenu xD

Znam ja to xD
Salim se maloo Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

155 Re: Stefan & Katherine on Wed 17 Aug 2011, 4:21 pm

fearless.

You Are in Love With a Vampire
Divan video. srce
Volim ih. srce
Shvatila sam da je Kat volela Stefana kad se vratila 1864. i rekla:
I love you, Stefan. We will be together again. I promise. srce
A mislim i da on i dalje oseca nesto prema njoj.
Kao sto je Kat rekla, zasto je inace sacuvao njenu sliku?
Njoj treba neko dobar ko ce da je voli, a njemu neko opusten kao ona. Suprotnosti se privlace. Very Happy

156 Re: Stefan & Katherine on Thu 22 Sep 2011, 12:02 pm

uckvondy

Someone's New in Your World
totalna suprotnost... nevjerujem da će bit ponovo zajedno

157 Re: Stefan & Katherine on Sat 12 Nov 2011, 4:12 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Njihova scena *.*
Što je najgore, ona jeste uradila to zbog Stefana. Zato što ga voli i uvek ga je volela. Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

158 Re: Stefan & Katherine on Sat 12 Nov 2011, 5:41 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Stefan konačno počinje da joj se otvara i to je savršeno Cerek želim da ponovo budu zajedno, jer ga ona toliko voli više puta je rizikovala život zbog njega. a i spremno je odabrala njega na kraju i uprkos svemu ona je i dalje tu. a on i dalje oseća nešto prema njoj, uprkos Eleni, uprkos tome što je isključio sva osećanja.

divni su Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

159 Re: Stefan & Katherine on Sat 12 Nov 2011, 6:00 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Kaya wrote:Stefan konačno počinje da joj se otvara i to je savršeno Cerek želim da ponovo budu zajedno, jer ga ona toliko voli više puta je rizikovala život zbog njega. a i spremno je odabrala njega na kraju i uprkos svemu ona je i dalje tu. a on i dalje oseća nešto prema njoj, uprkos Eleni, uprkos tome što je isključio sva osećanja.

divni su Cerek

Dadada.
U očima mu se videlo da mu nije svejedno kad mu je rekla da ga je volela.
Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

160 Re: Stefan & Katherine on Sun 13 Nov 2011, 1:47 pm

White Unicorn

Invited in
Invited in
Jeste da je ova zadnja scena bila prelepa, ali ipak ne bih volela da njih dvoje budu zajedno.

161 Re: Stefan & Katherine on Sun 13 Nov 2011, 7:15 pm

uckvondy

ni ja... No

162 Re: Stefan & Katherine on Sun 13 Nov 2011, 8:05 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
'-Maria-' wrote:Jeste da je ova zadnja scena bila prelepa, ali ipak ne bih volela da njih dvoje budu zajedno.
Meni je svejedno jesu li zajedno ili ne,ali verovatno se nece ponovo smuvati.. Razz

163 Re: Stefan & Katherine on Mon 14 Nov 2011, 8:14 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Ja njih dvoje obozavam u uvek cu ih obozavati i shipovati. Meni je prosto divno to sto je ona bila sa toliko njih tokom svog zivota, a jedino je Stefana volela stvarno. Rekla je ona "I loved Damon" ali nije to to .. STEFAN JE NJENA LJUDSKOST(kada je rekla za ljudskost "sometimes I let it in" pogledala je u njega <3), kao sto je Elena Damonova. <3 Kad se setim samo one scene kad joj je Stefan rekao da je voli koliko ju je to pogodilo i koliko joj je znacilo. I kada je dosla, dok je on lezao mrtav ili sta je vec bio "We'll be together again Stefan. I promise." Tada je niko nije video, ni pred kime nije imala da se pretvara i opet je rekla sve to .. njena osecanja su oduvek bila iskrena. :') I takodje mi je predivno sto nikada nije odustala. Iako je videla da Stefan voli Elenu, ona je uvek bila tu negde. I na kraju, u poslednjoj epizodi, iako je njen najveci strah Klaus i iako bezi od njega 500 godina i iako je mogla da ga ubije i da ga se resi za sva vremena, odustala je od toga samo da Stefan ne bi bio nesrecan.

Iako smo njihovu pricu gledali iz nekih delova, sve je nesto iseckano, kada se sve sastavi oni su meni posle Delene, najvise epic u seriji. <3

164 Re: Stefan & Katherine on Mon 14 Nov 2011, 8:20 pm

David

Only Human
Only Human
Meni su Damon i Kat, mnogo zanimljiviji i bolji par, sve oko Stefana mi je tako dosadno xD

165 Re: Stefan & Katherine on Tue 15 Nov 2011, 2:57 pm

♥_Vampire_in_love_♥

BringElijahBack wrote:Ja njih dvoje obozavam u uvek cu ih obozavati i shipovati. Meni je prosto divno to sto je ona bila sa toliko njih tokom svog zivota, a jedino je Stefana volela stvarno. Rekla je ona "I loved Damon" ali nije to to .. STEFAN JE NJENA LJUDSKOST(kada je rekla za ljudskost "sometimes I let it in" pogledala je u njega <3), kao sto je Elena Damonova. <3 Kad se setim samo one scene kad joj je Stefan rekao da je voli koliko ju je to pogodilo i koliko joj je znacilo. I kada je dosla, dok je on lezao mrtav ili sta je vec bio "We'll be together again Stefan. I promise." Tada je niko nije video, ni pred kime nije imala da se pretvara i opet je rekla sve to .. njena osecanja su oduvek bila iskrena. :') I takodje mi je predivno sto nikada nije odustala. Iako je videla da Stefan voli Elenu, ona je uvek bila tu negde. I na kraju, u poslednjoj epizodi, iako je njen najveci strah Klaus i iako bezi od njega 500 godina i iako je mogla da ga ubije i da ga se resi za sva vremena, odustala je od toga samo da Stefan ne bi bio nesrecan.

Iako smo njihovu pricu gledali iz nekih delova, sve je nesto iseckano, kada se sve sastavi oni su meni posle Delene, najvise epic u seriji. <3

Slažem se, ona njega voli, a voli i on nju sigurno, ali duboko xD
I ja ih shipujem totalno

166 Re: Stefan & Katherine on Tue 15 Nov 2011, 7:58 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
BringElijahBack wrote:Ja njih dvoje obozavam u uvek cu ih obozavati i shipovati. Meni je prosto divno to sto je ona bila sa toliko njih tokom svog zivota, a jedino je Stefana volela stvarno. Rekla je ona "I loved Damon" ali nije to to .. STEFAN JE NJENA LJUDSKOST(kada je rekla za ljudskost "sometimes I let it in" pogledala je u njega <3), kao sto je Elena Damonova. <3 Kad se setim samo one scene kad joj je Stefan rekao da je voli koliko ju je to pogodilo i koliko joj je znacilo. I kada je dosla, dok je on lezao mrtav ili sta je vec bio "We'll be together again Stefan. I promise." Tada je niko nije video, ni pred kime nije imala da se pretvara i opet je rekla sve to .. njena osecanja su oduvek bila iskrena. :') I takodje mi je predivno sto nikada nije odustala. Iako je videla da Stefan voli Elenu, ona je uvek bila tu negde. I na kraju, u poslednjoj epizodi, iako je njen najveci strah Klaus i iako bezi od njega 500 godina i iako je mogla da ga ubije i da ga se resi za sva vremena, odustala je od toga samo da Stefan ne bi bio nesrecan.

Epic jesu, definitivno.
Klanjam joj se na tome koliko ga voli. Al stvarno.
A on. Jadan, ne zna ni sam šta mu se dešava. Potiskuje da voli Kat. A znam da je voli. MAKAR NEGDE U DUBINI DUŠE.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

167 Re: Stefan & Katherine on Wed 16 Nov 2011, 4:41 pm

Em (:

Moderator
Moderator
lol, izbegavam jako sve teme vezane za Ketrin, znate i sami koliko je ''volim'' Razz

ali sa ovim se taaako slažem. i znam da ću sad dobiti mnogo hejta, but votevr.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

168 Re: Stefan & Katherine on Thu 17 Nov 2011, 9:56 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Em (: wrote:lol, izbegavam jako sve teme vezane za Ketrin, znate i sami koliko je ''volim'' Razz

em, ti znaš da ja tebe volim. XD
Ali ovo moram da hejtujem.
Kat stvarno voli Stefana. Ako to niste shvatili u prošloj epizodi, nikada nećete.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

169 Re: Stefan & Katherine on Thu 17 Nov 2011, 10:48 am

Love Sucks
Love Sucks
Ma meni su njih dvoje savrseni. xD
Prosto nemam reci za njih. *___*

Cerek Cerek Cerek

Najlepsi video do sada. *_*
I to jos sa njihovom pesmom. Breathe Again. :')

170 Re: Stefan & Katherine on Thu 17 Nov 2011, 11:09 am

Starlight

Moderator
Moderator
njihova priča posle Delenine je najlepša u seriji. oa njega zaista voli i on je njena ljudskost. isto tako, on će zauvek biti slab na nju ma koliko to ne priznavao.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

171 Re: Stefan & Katherine on Thu 17 Nov 2011, 12:25 pm

Em (:

Moderator
Moderator
ju, čuj, najlepša Razz samo ću se nasmejati.

znam Milice, feel free xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

172 Re: Stefan & Katherine on Thu 17 Nov 2011, 12:31 pm

Love Sucks
Love Sucks
Kaya wrote:njihova priča posle Delenine je najlepša u seriji.

Slazem se. :')

173 Re: Stefan & Katherine on Thu 17 Nov 2011, 1:35 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Em (: wrote:ju, čuj, najlepša Razz samo ću se nasmejati.

znam Milice, feel free xD

Ja? XD
Nećem, tebe volim :3
Ali daa .. ne slažemo se što se ovoga tiče XD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

174 Re: Stefan & Katherine on Thu 17 Nov 2011, 2:44 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Wwinner wrote:
Em (: wrote:lol, izbegavam jako sve teme vezane za Ketrin, znate i sami koliko je ''volim'' Razz

em, ti znaš da ja tebe volim. XD
Ali ovo moram da hejtujem.
Kat stvarno voli Stefana. Ako to niste shvatili u prošloj epizodi, nikada nećete.
Ja sam totalno za njih,iako ga je ona sto puta izdala i povredila.. xD

175 Re: Stefan & Katherine on Thu 17 Nov 2011, 7:58 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Em (: wrote:ju, čuj, najlepša Razz samo ću se nasmejati.

Em, sve je to subjektivno... Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

176 Re: Stefan & Katherine Today at 4:00 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 7 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next