You are not connected. Please login or register

Stefan & Damon

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 14 of 17]

326 Re: Stefan & Damon on Wed 25 Jan 2012, 11:28 am

♥ DelenaDiaries ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...

Skidam kapu ovoj djevojci,ja ovo nikada nisam primjetila.Pogledajte i vidjet cete o cemu rpicam.Iako cu ja uvijek shippovati Defan,ovo je jednostavno istina i govori zapravo koliko je Damon bolja osoba od Stefana.
I sinoc sam gledala neki film i ovo me toliko podsjetilo na Damona:
'Dobra osoba nije osoba bez grijeha.On priznaje svoje greske i kaje se zbog njih.'

327 Re: Stefan & Damon on Wed 25 Jan 2012, 9:54 pm

Dr. John Watson

Invited in
Invited in
Ovo da nije smiješno bilo bi žalosno.

ovo je jednostavno istina i govori zapravo koliko je Damon bolja osoba od Stefana.

Nije.
Na osnovu videa od 1 i kusur minuta se ne može ništa reći, svaka ta scena/priča ima i svoju drugu stranu. Stefan je Damon. Damon je Stefan. U različitim periodima oni su različito postupali, ali su u suštini ISTI.

328 Re: Stefan & Damon on Thu 26 Jan 2012, 1:59 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
Dr. John Watson wrote:Ovo da nije smiješno bilo bi žalosno.

ovo je jednostavno istina i govori zapravo koliko je Damon bolja osoba od Stefana.

Nije.
Na osnovu videa od 1 i kusur minuta se ne može ništa reći, svaka ta scena/priča ima i svoju drugu stranu. Stefan je Damon. Damon je Stefan. U različitim periodima oni su različito postupali, ali su u suštini ISTI.

To definitivno nije kako ja lično vidim stvari, ne nakon videa od 2 minuta nego nakon 2 i po sezone. (:

329 Re: Stefan & Damon on Fri 27 Jan 2012, 12:21 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator

Beše Damon jednom rekao: "Even in his darkest place, my brother still can't let me die".
Your arguments are invalid.

Yeah, there is a lot of hurt between them. I oni to postepeno razrađuju.
Verujem kada se otarase tog nanetog bola, da neće biti onog "ko je bolji", niti smatram da trenutno to može da se kaže za bilo kog od njih dvoje. I ove sezone su samo put do saznanja, koliko su oni jedno drugom i da, šta god bude, tu su jedan za drugog, da, na čudne načine, ali they are the same blood, after all.

It's just the pain that separates.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

330 Re: Stefan & Damon on Fri 27 Jan 2012, 12:31 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
It's just the pain that separates.

predivno receno 355

331 Re: Stefan & Damon on Sat 28 Jan 2012, 4:32 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
Um, i dalje se ne slažem. he

Dejmon jeste jednom rekao "Even in his darkest place, my brother still can't let me die", ali i Elena je jednom rekla: "Yes, Damon. You lost me forever". Just sayin. Ako Dejmon nešto doživljava na neki način, to ne znači da je to tačno.

S druge strane, nisam rekla nijednom da se oni ne vole, i da se ne spašavaju etc, ali samo sam zbog Stemon odnosa počela da hejtujem Stefana. Ali ok, ljudi ih vole, razumem to. (:

332 Re: Stefan & Damon on Fri 03 Feb 2012, 5:02 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator

Ali i pored toga stavljaju jedan drugog na prvo mesto. Fuckyeah.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

333 Re: Stefan & Damon on Fri 03 Feb 2012, 8:14 pm

White Unicorn

Invited in
Invited in
E, na ovu scenu mi se duša cepala. -__-

334 Re: Stefan & Damon on Fri 03 Feb 2012, 8:15 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
#hopelessRomantic wrote:

Ali i pored toga stavljaju jedan drugog na prvo mesto. Fuckyeah.
Family always comes first! srce

335 Re: Stefan & Damon on Sat 04 Feb 2012, 12:25 am

<3 Originals <3

Scena je objasnila ^_^ predivno srce

336 Re: Stefan & Damon on Sat 04 Feb 2012, 1:00 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Ova scena ... Sad

ALI ova je sve pobedila:

Screw everything. FAMILY ABOVE ALL!

337 Re: Stefan & Damon on Sat 04 Feb 2012, 3:08 pm

White Unicorn

Invited in
Invited in
Aww... Opet su dokazali da je njihova bratska ljubav veća od svega. Koliko sam se iznervirala što se Klaus stavio Stefanovu ruku u vatru i kada je rekao Elajži da ga uništi.

Screw everything. FAMILY ABOVE ALL!!

Upravo! Ono što mi se najviše sviđa u seriji su jaki porodični odnosi.

338 Re: Stefan & Damon on Sat 04 Feb 2012, 5:00 pm

<3 Originals <3

Cinderella ♥ wrote:ALI ova je sve pobedila:

Screw everything. FAMILY ABOVE ALL!

Boleo me je nacin na koji su se S&D pogledali u tom trenutku Sad

339 Re: Stefan & Damon on Thu 09 Feb 2012, 11:57 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Mozda bi mogli da se ugledaju na K&E.. Razz
Nocas ce biti svadje! Twisted Evil

340 Re: Stefan & Damon on Mon 13 Feb 2012, 4:11 pm

<3 Originals <3

341 Re: Stefan & Damon on Mon 13 Feb 2012, 8:46 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Zelim jos njihovih dirljivih scena! srce

342 Re: Stefan & Damon on Fri 17 Feb 2012, 12:11 pm

<3 Originals <3

Njihove scene su bile predivne kao i uvek. To kako ga Damon poznaje i kako ga je odma provalio za krv,kako je Stefan njega podrzao kad su pricali sa Elenom......kroz celu epizodu se videlo koliko se vole i koliko nedostaju jedan drugom. Ali ono Stefanovo je bilo zaista odvratno i nepotrebno. I posle svega toga Damon preuzme na sebe da pretvori Aby da bi Elena mrzela njega a ne Stefana Sad

Izvinjavam se svim Stefanovim fanovima ali toliko o tome ko je bolja osoba ://///

343 Re: Stefan & Damon on Fri 17 Feb 2012, 12:20 pm

Rose ♥

<3 Originals <3 wrote:Njihove scene su bile predivne kao i uvek. To kako ga Damon poznaje i kako ga je odma provalio za krv,kako je Stefan njega podrzao kad su pricali sa Elenom......kroz celu epizodu se videlo koliko se vole i koliko nedostaju jedan drugom. Ali ono Stefanovo je bilo zaista odvratno i nepotrebno. I posle svega toga Damon preuzme na sebe da pretvori Aby da bi Elena mrzela njega a ne Stefana Sad

Izvinjavam se svim Stefanovim fanovima ali toliko o tome ko je bolja osoba ://///

Popisujem. Ja znam da Julie želi da vrati Stelenu i da želi da to bude epik i kul, al' iskreno, oni svime ovim čine samo da ja još više volim Dejmona! I sinoć sam se jako iznervirala zbog toga što je Stefan rekao. Kasnije-bez obzira na to što je prestao da pije ljudsku krv od one scene na mostu, rekla sam da mu ja nikad neću oprostiti-zbog svega što je kao riper uradio i rekao! Al' evo, ja već sad osećam sažaljenje prema Stefanu, a ne želim. Ne želim da mu oprostim tako lako - al' ne ide. Jbg, ja volim Stefana i ne mogu preko toga. Nije mu oprošteno u potpunosti, al' znam da ću uskoro "zaboraviti" na sve što je učinio do sad - i to je sve zahvaljujući Dejmonu! Jer je Dejmon taj koji želi starog Stefana zbog sebe, zbog Elene, zbog svih!

About Stefan:
Stefan je taj koji ne zna da gubi jer nikad nije gubio i zato je uvek važio za "dobrog brata". Jednostavno, nikada nije imao prilike da se bori za ono što hoće jer je to uvek dobijao "na izvol'te" i nikada nije imao prilike da pokaže tu drugu svoju stranu. DO SAD! Konačno, sada, kada je video da je Dejmon počeo da osvaja Elenu - ne da mu je krade, da je osvaja - dolazi do izražaja ta njegova druga - odvratna sebična strana.
Ne poričem da voli Dejmona, znam da ga voli, ali:
if you can still tell me that Damon is the bad brother & Stefan is the good brother, I don't think we're watching the same show.

344 Re: Stefan & Damon on Fri 17 Feb 2012, 4:11 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks

... no comment.
Ne mogu vise da ga komentarisem prosto, njega i njegove odvratne komentare.

"I don't deserve you. But my brother does."

"Sure as hell better of without you."

To je to, slicno je.

Inace, divno mi je bilo kad je Damon provalio za krv. Tacno se vidi koliko se poznaju. Cerek

345 Re: Stefan & Damon on Sat 18 Feb 2012, 1:47 am

Starlight

Moderator
Moderator
njihov odnos jeste epic, ali meni senku na sve baca to šta Stefan oduvek priča o njemu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

346 Re: Stefan & Damon on Mon 27 Feb 2012, 9:10 pm

♥ DelenaDiaries ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Stefan jeste Damonu spasio zivot i sve to,ali on ga je i unistio,pa su tu kvit. Damon je od pocetka pokazao da nije andjeo,da ima svoju losu stranu,a Stefan se pretvarao da je savrsen od samog pocetka,a to je velika greska jer niko nije savrsen! Upravo zbog tih epizoda na pocetku Stefan vazi za dobrog,a Damon za loseg,ali kada se jasnije sagleda-Damon je bio bolji covjek,a svima je poznato da se sve ljudske osobine udvostruce kada si vampir. Rose je rekla: 'It's a lie,you can not really swith it off,you can just pretend.'-a to je ono sto Stefan radi od samog pocetka.
Iako zelim STEMON kraj,svima je jasno koji je dobri,a koji losi brother Smile

347 Re: Stefan & Damon on Mon 27 Feb 2012, 9:28 pm

Filip

Invited in
Invited in
Ja mislim da su to samo subjektivni osecaji i nista vise Very Happy Stefan jeste pokazao svoju losu stranu al to ne znaci da je los i da on istinski ne zeli da se promeni ... Videli smo da sad vec dugo vremena ne pije ljudtsku krv .. Dejmon je takodje dobar .. A kako gledam seriju njihov odnos je sve bolji i zaista zelim da zavrse sretno Very Happy

348 Re: Stefan & Damon on Mon 27 Feb 2012, 9:38 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Malo mi je smešno reći da ako je neko nekme uništio život, pa ovaj neđto njemu uradio da su kvit, pogotovu kad su braća u pitanju. Oni će to raditi dok su živi, spašavaće jedan drugoga i uništavati jedan drugom sve prilike.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

349 Re: Stefan & Damon on Mon 05 Mar 2012, 8:12 am

daray

Ovo je nešto najgluplje što sam u dugo vremena pročitala -.-
A niko se ne sjeća epizode kada je Stefan ubio Andy, i puno drugih stvari.

http://horizoninblack.tumblr.com

350 Re: Stefan & Damon on Mon 05 Mar 2012, 10:33 am

<3 Originals <3

hahahahah jao boze kako ti Stefanovi i SE fanovi imaju selektivno pamcenje pa to je strasno :S

351 Re: Stefan & Damon Today at 10:24 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 14 of 17]

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next