You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 40]

126 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 03 Jul 2010, 3:42 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Ali sad je fora što se Elena osjeća tako krivom, onda što je zapisala u dnevniku šta su radili a onda je isčupala te stranice da niko ne vidi, još su dali raloge da se osjećala sretno, bla, bla. xD I da se nije mogla povjeriti Bonnie i Meredith a njima sve govori. I VALJDA im se povjerila kasnije i one su pitale kao oćeš li prekinuti sa Stefanom, VALJDA. (nisam baš skontala taj dio.)

a da,i te stranice je iscupala O.o zasto bi to uradila ako nije bilo nicega?
neki pricaju kako su razmenjivali krv....zasto bi to krila?nema logike.Opet,nije mi jasno jesu li ili nisu nesto uradili(pod nesto mislim na sex xD) ali sve me vuce ka tome da je bilo necega pribliznog tome,sto ih je zblizilo.ne blood sharing,ponavljam to nema logike.

ovo i ja kazem O.o

* Ma LJS nema pojma šta je napisala ustvari. xDDD Ali ako je njima razmjenjivanje krvi kao sex i ako su samo to radili tu noć, zašto se Elena osjeća tako krivom a i prije je razmjenjivala krv s Damonom ? o.O Zato svi sumnjaju da je bilo nešto intimnije. o.O

* Awwww. Kako je dobro. Sve bih htjela da vidim sem blood sharing. Ali pogotovo bih da vidim : Elena take Damon's side when everyone accuses him of something he did not do

sto O.o?ja mislim da bi ih to zblizilo srce ...mnogo bih volela da se desi(bas sam nastrana xDD)...blood sharing from the neck xD
Citala sam komentare tipa :"Stefan i Elena nikad ne bi mogli da razmenjuju krv jer on ne moze da kontrolise svoje nagone za hranjenjem,dok Damon moze" ...eto i tu nalazim jos povezanosti izmedju njih dvoje 355

A da OVO MORAM DA POSTAVIM!

Za sve one koje ne znaju definiciju Epic love(narocito Kevin i Julie -.-),evo objasnjenja.
Molim vas,sve procitajte.Odlicno je!

http://www.fanpop.com/spots/damon-and-elena/articles/61634/title/kevin-calls-stelena-soulmates-julie-claims-epic-theyre-both-wrong-heres-why

I gde su ostali?
Prikljucite se diskusiji xD samo Milica i ja pisemo
Ajmo xDD vase misljenje o svemu ovome???xD

http://destinedtobe.tumblr.com/

127 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 03 Jul 2010, 4:04 pm

Love's bite

Invited in
Invited in
Compel.Me.Damon wrote:A da OVO MORAM DA POSTAVIM!

Za sve one koje ne znaju definiciju Epic love(narocito Kevin i Julie -.-),evo objasnjenja.

http://www.fanpop.com/spots/damon-and-elena/articles/61634/title/kevin-calls-stelena-soulmates-julie-claims-epic-theyre-both-wrong-heres-why

Ovo je genius!SO true!DE FTW!

Ne znam da l' je ovo vec postavljeno ali obozavam ovaj vid! 355

128 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 03 Jul 2010, 4:24 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
a da,i te stranice je iscupala O.o zasto bi to uradila ako nije bilo nicega?
neki pricaju kako su razmenjivali krv....zasto bi to krila?nema logike.Opet,nije mi jasno jesu li ili nisu nesto uradili(pod nesto mislim na sex xD) ali sve me vuce ka tome da je bilo necega pribliznog tome,sto ih je zblizilo.ne blood sharing,ponavljam to nema logike.

Ja mislim da je bilo nešto intimnije e sad .. moramo da čekamo sledeću knjigu. xDD
A neki kažu da nam možda ni neće razjasniti šta se tu desilo. Ubila bi je da ne razjasni. xD
Pola te knjige i cjela The Return trilogije nema logike jer ju je napisala poslje više od deset godina.
Malo se pogubila i ona, jbg.

sto O.o?ja mislim da bi ih to zblizilo...mnogo bih volela da se desi(bas sam nastrana xDD)...blood sharing wrom the neck xD
Citala sam komentare tipa :"Stefan i Elena nikad ne bi mogli da razmenjuju krv jer on ne moze da kontrolise svoje nagone za hranjenjem,dok Damon moze" ...eto i tu nalazim jos povezanosti izmedju njih dvoje

Ako ona pristane onda može. Ako ne .. No Ne bih htjela da bude neko prisiljavalnje ili šta znam .. ://

Ko je pisao ovo svaka mu čast !
Da sad ne cititram tu pojedine djelove evo reću ukratko:
Stvarno nema smisla da su S i E prava ljubav, epic, bla, bla, bla ako će Elena da razvije osjećaje i prema Damonu.
Ljubavni trougao neće imati smisla ako nam oni odmah daju do znanja da su S i E prava ljubav serije i da nema rasprave. Ako će serija uvjek da bude o njima, kao što su rekli, šta tu Damon radi ? o.O I jbt, većina publike ih ne voli, po novinama, forumima se piše da su dosadni .. Rolling Eyes Čak i na fanpopu D i E imaju više fanova. xD Damon i Elena : 1918 a Stefan i Elena : 1283. Ufffff.

Msm, ja sam zbog ovih izjava zaključila da će S i E na kraju da budu zajedno .. A opet se nadam .. ne znam čemu, stvarno.

I gde su ostali?
Prikljucite se diskusiji xD samo Milica i ja pisemo
Ajmo xDD vase misljenje o svemu ovome???xD

Prepali se od nas. xDD Kad nismo normalne. xDDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

129 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 03 Jul 2010, 4:36 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
lol! lol! lol!

Šta sam ja napisala u postu iznad to samo dragi Bog zna. xD

Zanemarite moj post, izgubila sam poentu. xD

Ukratko : Glupo je sve to ali već sad možemo da znamo da će S i E da završe na kraju iako nas čeka još najmanje 5 sezona. Very Happy
Glupo je ali je tako .. Rolling Eyes
I nemaju oni pojma šta je EPIC. xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

130 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 03 Jul 2010, 4:40 pm

Love's bite

Invited in
Invited in
^Agree.Bezveze je da su SE epic love i tachka,a o5 su deo love trugla..Nema smisla.Posebno shto ce taj trugao biti vece deo priche josh bar 5 sezona,shto kazesh ti.Delena vreme tek dolazi!xD

131 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 03 Jul 2010, 4:44 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Zamislite da nas sledećih 5 godina tj. 5 sezona peglaju sa S i E a za Delenu da imamo samo neke momente kao i do sada.
lol!
lol! lol!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

132 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 03 Jul 2010, 5:00 pm

Love's bite

Invited in
Invited in
lol! Nemoj da bakzuzirash! lol!

133 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 03 Jul 2010, 5:58 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Ako ona pristane onda može. Ako ne .. Ne bih htjela da bude neko prisiljavalnje ili šta znam .. ://

Ne,nikako prisiljavanje...to ne bih ni ja volela :/

Ljubavni trougao neće imati smisla ako nam oni odmah daju do znanja da su S i E prava ljubav serije i da nema rasprave. Ako će serija uvjek da bude o njima, kao što su rekli, šta tu Damon radi ? o.O I jbt, većina publike ih ne voli, po novinama, forumima se piše da su dosadni ..

To i ja kazem,msm cemu sve ovo?
Ljubav na prvi pogled,odmah poljubac,sex....ma daj :/
Ali opet se nadam da ce radnja da se razvija tj. da ce Elena stvarno da razvija osecanja i prema Damonu...

Zamislite da nas sledećih 5 godina tj. 5 sezona peglaju sa S i E a za Delenu da imamo samo neke momente kao i do sada.

xD taman da se ubijem na kraju O.o

I ne znam po koji put ovo govorim:ako Kevina i Julie barem malo zanima misljenje publike,zna se sta ce biti na kraju. Very Happy

134 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 03 Jul 2010, 6:18 pm

LoveSucks

Compelled
Compelled

[/b]

Toooooooo! 4546 xDD Predobro napisano. A ovaj Kevin nema pojma. Razz

No matter what Kevin or Julie might say, Damon and Elena is, and always will be the real, epic love story of the show in my eyes.

I tačka. xD

135 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 03 Jul 2010, 6:34 pm

Twin.flames

Seeing Ghosts Of Your Past.

[/b]

Predobro. ^^
Opet sam se raznezila. xD Ubice me Delena. Smile

2. Elena make Damon laugh...a proper genuine one.
3. Piss Stefan off my hanging out as 'friends'
6. Dance with each other to an upbeat song
8. Have heart to heart conversations
10. Get drunk together.
11. Hang out in Elena's room chatting (with Teddy I hope).
14. Elena cries and Damon comforts her.
16. Elena falls asleep on his shoulder.
17. Blood sharing.
19. Feed each other food (preferable food they have made together)
20. Elena asks (and Damon shows) to see his vamp face.
22. Elena take Damon's side when everyone accuses him of something he did not do
25. A dream where she is in the shower with Damon. Even better if Stefan hears her calling out his brother’s name when things get hot in her dream.
26. Food fight while cooking together

Nesto ce se sigurno desiti u drugoj sezoni. Ja bih volela ovo. Very Happy

Prepali se od nas. xDD Kad nismo normalne. xDDD

Ne mogu da vas povatam. Uglavnom ne kontam o cemu pricate. Very Happy Nemam pojma o knjigama. -.-

Ali opet se nadam da ce radnja da se razvija tj. da ce Elena stvarno da razvija osecanja i prema Damonu...

Naravno da hoce. Ako ne bude razbicu ih. Smile Elena je pocela tako sto je mrzela Damona, nakon toga je pocela da ga gotivi, pa ga je opet zamrzla, i na kraju prve sezone su prijatelji. xD Imacemo mi svasta jos da vidimo Smile

136 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 03 Jul 2010, 6:45 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Ne mogu da vas povatam. Uglavnom ne kontam o cemu pricate. Nemam pojma o knjigama. -.-

xDD
Ima jedan deo u knjizi kada Damon i Elena ostaju sami u motelu...znam da su Stefana kidnapovali ili tako nesto...a ovo dvoje ga valjda traze.
Tako da,kao sto rekoh,su morali da prenoce u motelu zajedno.Inace u tom delu njih dvoje su se zblizili i Damon ju je poljubio(evo taj deo)
srce srce srce

Suddenly he was bending over her, making her lean backwards, too. Those black eyes filled the universe; they became her universe.

She could feel the surrender from the deepest part of her soul.

Except . . .

“I know your secret,” Damon whispered. “Shall I tell it to you? Or should I just do this?”

And once again he kissed her, a gentle caressing of her lips with his.

But if he knew, she thought dizzily, and he knew she knew he knew, then why . . .?
Sometimes, Damon’s telepathic voice came to her, a kiss is just a kiss . . .

Nakon toga prekida se prica.Ujutru se Damon nicega ne seca a Elena ne zeli da prica o tome.Nagadja se sta se desilo izmedju njih.Neki kazu da su spavali,drugi da su razmenili krv...ili nesto trece(zblizili su se,kako ne znam).Stvar je u tome sto je Damon sledeceg dana rekao da je Elena i dalje unicorn bait
tj ovo sto sam vec napisala:
Moguce je da nisu jer je Damon nakon te noci rekao za nju da je jos uvek unicorn bait (hm,valjda nevina).Ali opet neki tvrde da ce ona uvek to ostati,bez obzira sta uradila...xD (ona je pure maiden ...valjda zato sto se vratila iz mrtvih,ima cistu auru...nesto tako).

Jos jedan dokaz da je bilo nesto je ovo sto je Milica napisala:

Ali sad je fora što se Elena osjeća tako krivom, onda što je zapisala u dnevniku šta su radili a onda je isčupala te stranice da niko ne vidi, još su dali raloge da se osjećala sretno, bla, bla. xD I da se nije mogla povjeriti Bonnie i Meredith a njima sve govori. I VALJDA im se povjerila kasnije i one su pitale kao oćeš li prekinuti sa Stefanom, VALJDA. (nisam baš skontala taj dio.)

Nadam se da sam pojasnila cheers

137 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 03 Jul 2010, 6:48 pm

LoveSucks

Compelled
Compelled

6. Dance with each other to an upbeat song
10. Get drunk together.
17. Blood sharing.
19. Feed each other food (preferable food they have made together)
20. Elena asks (and Damon shows) to see his vamp face.
22. Elena take Damon's side when everyone accuses him of something he did not do
25. A dream where she is in the shower with Damon. Even better if Stefan hears her calling out his brother’s name when things get hot in her dream.

Nesto ce se sigurno desiti u drugoj sezoni. Ja bih volela ovo. Very Happy

Nadam se da hoće.

Elena je pocela tako sto je mrzela Damona, nakon toga je pocela da ga gotivi, pa ga je opet zamrzla, i na kraju prve sezone su prijatelji. xD Imacemo mi svasta jos da vidimo

Khm khm...da...ovaj..."prijatelji" xDD Za mene su oni već "couple". haha

138 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 03 Jul 2010, 6:51 pm

Twin.flames

Compel.Me.Damon wrote:
Ne mogu da vas povatam. Uglavnom ne kontam o cemu pricate. Nemam pojma o knjigama. -.-

xDD
Ima jedan deo u knjizi kada Damon i Elena ostaju sami u motelu...znam da su Stefana kidnapovali ili tako nesto...a ovo dvoje ga valjda traze.
Tako da,kao sto rekoh,su morali da prenoce u motelu zajedno.Inace u tom delu njih dvoje su se zblizili i Damon ju je poljubio(evo taj deo)
srce srce srce

Suddenly he was bending over her, making her lean backwards, too. Those black eyes filled the universe; they became her universe.

She could feel the surrender from the deepest part of her soul.

Except . . .

“I know your secret,” Damon whispered. “Shall I tell it to you? Or should I just do this?”

And once again he kissed her, a gentle caressing of her lips with his.

But if he knew, she thought dizzily, and he knew she knew he knew, then why . . .?
Sometimes, Damon’s telepathic voice came to her, a kiss is just a kiss . . .

Nakon toga prekida se prica.Ujutru se Damon nicega ne seca a Elena ne zeli da prica o tome.Nagadja se sta se desilo izmedju njih.Neki kazu da su spavali,drugi da su razmenili krv...ili nesto trece(zblizili su se,kako ne znam).Stvar je u tome sto je Damon sledeceg dana rekao da je Elena i dalje unicorn bait
tj ovo sto sam vec napisala:
Moguce je da nisu jer je Damon nakon te noci rekao za nju da je jos uvek unicorn bait (hm,valjda nevina).Ali opet neki tvrde da ce ona uvek to ostati,bez obzira sta uradila...xD (ona je pure maiden ...valjda zato sto se vratila iz mrtvih,ima cistu auru...nesto tako).

Jos jedan dokaz da je bilo nesto je ovo sto je Milica napisala:

Nadam se da sam pojasnila cheers

Weee Smile Konacno sam ukapirala ^^
Joj, sad mi nije dobro. xD
Aaa valjda ce to biti i u seriji. Smile Ne zanima me, sta god da su radili, ipaak su NESTO uradili. Very Happy

139 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 03 Jul 2010, 6:57 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
I ja se nadam da ce biti <3 <3

evo ovde ima ceo taj deo sa poljupcem...<3

http://authspot.com/novels/shadow-souls-teaser/#comment-983148

140 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 03 Jul 2010, 9:50 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Ju. xD Što se vi ispisaste. xDD

Ne mogu da vas povatam. Uglavnom ne kontam o cemu pricate. Very Happy Nemam pojma o knjigama. -.-

Ne znamo ni mi o čemu pričamo. xDDDD

Sa svim ostalima se slažem, uglavnom. xD

Ne znam da li sam već ovo postavljala, ovo je idealna pjesma za njih dvoje:

355

Last edited by Zla_Sam on Sun 04 Jul 2010, 10:29 am; edited 1 time in total

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

141 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 03 Jul 2010, 10:17 pm

LoveSucks

Compelled
Compelled
Zla_Sam wrote:

Ne znam da li sam već ovo postavljala, ovo je idealna pjesma za njih dvoje:

355

slažem se. ^^

And I don't want the world to see me
Cause I don't think that they'd understand
When everything's made to be broken
I just want you to know who I am. ♥

355

Meni je i ovaj video super:

Ono kao, Stefan tu priča nešto, a ona razmišlja o Damonu. xD (tako će i biti xDD)

142 Re: Damon & Elena ♥ on Sat 03 Jul 2010, 11:40 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
xDD cela ova lista zelja je odlicna ali ovo je najjace xD

143 Re: Damon & Elena ♥ on Sun 04 Jul 2010, 10:41 am

Zla_Sam

Administrator
Administrator
LoveSucks wrote:Meni je i ovaj video super:

Ono kao, Stefan tu priča nešto, a ona razmišlja o Damonu. xD (tako će i biti xDD)

Banja je. xD Baš mi se sviša ta pjesma. Very Happy

Compel.Me.Damon wrote:xDD cela ova lista zelja je odlicna ali ovo je najjace xD

lol!

Zamisli Ninu i Iana u toj sceni. Twisted Evil xDD

Ja bih baš voljela ovo da se desi:

1. Have a real hug where Damon returns it.
10. Get drunk together.
12. Take a picture together
13. Elena holds Damon's hand reassuringly

Baš su mi nekako simpatični i idealni za drugu sezonu gdje će nadam se biti samo prijatelji. xD
Ovo ostalo ostavljam za treću sezonu. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

144 Re: Damon & Elena ♥ on Sun 04 Jul 2010, 12:25 pm

Twin.flames

Zamisljam Iana u toj sceni. lilangel

Baš su mi nekako simpatični i idealni za drugu sezonu gdje će nadam se biti samo prijatelji. xD
Ovo ostalo ostavljam za treću sezonu.

Ali veooma dobri prijatelji. Gde ce nadam se desiti se nesto od ovih stvari sa liste. xD I na kraju sezone, jedan dobar poljubac, samo ovoga puta sa Elenom xD

145 Re: Damon & Elena ♥ on Sun 04 Jul 2010, 3:07 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Bite.me.Damon wrote:

Zamisljam Iana u toj sceni. lilangel

i ja Twisted Evil Twisted Evil

samo cu vam reci da sam sinoc opet pocela da citam neke fanfiction price pale
nije mi dobro danas... 80
ali stvarno nije lolll
bolje da ne pricam kakve su haha

146 Re: Damon & Elena ♥ on Mon 05 Jul 2010, 6:30 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Compel.Me.Damon wrote:samo cu vam reci da sam sinoc opet pocela da citam neke fanfiction price pale
nije mi dobro danas... 80
ali stvarno nije lolll
bolje da ne pricam kakve su haha

A neee. Pričaaaj. xD Oću ja da znam. Very Happy

A drop in the ocean.
A change in the weather.
I was praying that you and me might end up together.
It's like wishing for rain as I stand in the desert.
But I'm holding you closer than most 'cause you are my heaven .. You are my heaven. <3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

147 Re: Damon & Elena ♥ on Mon 05 Jul 2010, 6:42 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
awwwwwww kako je lep videoooooo 355 355 i pesma je divna,nisam je cula do sad...moram da je skinem 355

A neee. Pričaaaj. xD Oću ja da znam.

xD pa hmmm zanimljive su devilish
poslala sam nasoj Nini tweet,imas sve tamo xD pa ako zelis,procitaj O.o
mada ne preporucujem,nisu dobre po zdravlje he

148 Re: Damon & Elena ♥ on Mon 05 Jul 2010, 6:57 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Compel.Me.Damon wrote:awwwwwww kako je lep videoooooo 355 355 i pesma je divna,nisam je cula do sad...moram da je skinem 355

Ja sam danas prvi put čula tu pjesmu. Strava je. 355
I odmah sam potražila Delena video s ovom pjesmom i našla sam ovaj. Very Happy

lol, pročitaću kad stignem. xDDD
Ako su kao ona priča neće mi škoditi. xDDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

149 Re: Damon & Elena ♥ on Mon 05 Jul 2010, 7:02 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Zla_Sam wrote:
Compel.Me.Damon wrote:awwwwwww kako je lep videoooooo 355 355 i pesma je divna,nisam je cula do sad...moram da je skinem 355

Ja sam danas prvi put čula tu pjesmu. Strava je. 355
I odmah sam potražila Delena video s ovom pjesmom i našla sam ovaj. Very Happy

lol, pročitaću kad stignem. xDDD
Ako su kao ona priča neće mi škoditi. xDDD

bas je lepa 355

pa onako nekako xD...jedna je jos gora,ali mnoogo gora haha

150 Re: Damon & Elena ♥ on Mon 05 Jul 2010, 8:07 pm

Damons'Girl*

First Bite
First Bite
Jaooo sto su dobre ove stwari za Damona i Elenu... pogotovo:

13. Elena holds Damon's hand reassuringly
1. Have a real hug where Damon returns it....itd

Evo sta bih ja volela takodje:

1. Damon and Elena kiss for real... cuz Elena wanted it 2
2. Elena hugs Damon and he hugs her back
3. Elena tells Damon she has feelings for him
4. Stefan gets pissed off when he sees Elena and Damon huging/kissing wtever...
5. Elena has a dream abt Damon
6. Damon becomes really, totally, unconditionaly in love with Elena...
7. They Kiss in the rain
8. Elena has a fight with Stefan and turns to Damon for comfort.

itd itd x)

http://twitter.com/TaRaNS95

151 Re: Damon & Elena ♥ Today at 6:32 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next