You are not connected. Please login or register

Stefan & Elena

Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 34]

126 Re: Stefan & Elena on Fri 22 Oct 2010, 9:23 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Evo zbog čega ja ne želim ono što sam gore, rekla, i ovo, ko god da je pisao, objektivan je i u pravu.

'' LOVE LOVE LOVE Damon. He was ready to BLAME himself of all the mess that happened in the day. ALL of it. And he is right: he doesn’t THINK. But this is why I love him because a real vampire is the one who acts impulsively without thinking because he has instincts..not stupid and useless morality that leads NOWHERE. (Stelena fake break up caused the mess ALL. fact) and I loved the ONEANDONLY Delena scene. I CRIED. THE LOOKS. no words just…”it doesn’t matter”. </3 it’s impossible..these two are impossibile. I can’t wait for them to become more REALREAL.. because that’s what Delena is all about. They don’t fake, they don’t pretend to live in a fairytale, they just LIVE. She will try to understand his darkness again, she will forgive him like she did in season1…and he will set her on fire. in every sense of the world. THEY COMPLETE EACHOTHER.''

A jooojj ♥

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

127 Re: Stefan & Elena on Fri 22 Oct 2010, 10:44 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Bicu iskrena i reci da me ova scena uopste nije rastuzila...jednostavno,sami su krivi za sve.Ne mogu da verujem da su mislili da ih Katherine nece provaliti.Mada,kako Milica rece,pomirice se u fazonu za 2,3 epizode tako da me ovo nije dotaklo.

http://destinedtobe.tumblr.com/

128 Re: Stefan & Elena on Fri 22 Oct 2010, 11:02 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
[Twin.Flames] wrote:Bicu iskrena i reci da me ova scena uopste nije rastuzila...jednostavno,sami su krivi za sve.Ne mogu da verujem da su mislili da ih Katherine nece provaliti.Mada,kako Milica rece,pomirice se u fazonu za 2,3 epizode tako da me ovo nije dotaklo.

Potpuno delim misljenje...Wink

129 Re: Stefan & Elena on Fri 22 Oct 2010, 11:13 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Hejterke xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

130 Re: Stefan & Elena on Fri 22 Oct 2010, 11:23 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Neee xD nije to...nego mi jednostavno nije bilo toliko tuzno.Gledam sa druge tacke gledista:dobili su ono sto su trazili,ispali su glupi...sve je moglo drugacije da se odigra,nego njih dvoje se prave pametni...kao "e aj da zezamo vampira starog oko 500 godina(manje vise)nece nas provaliti" xD

131 Re: Stefan & Elena on Fri 22 Oct 2010, 11:31 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Nisam hejterka,jednostavno mi to nije bilo tuzno. Very Happy Nmg sebe naterati da me nesto rastuzi ili nasmeje...xD Meni je ta scena vise bila cheesy...xD

132 Re: Stefan & Elena on Sat 23 Oct 2010, 12:08 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator

trudićemo se da što manje hejtujemo. xD Cerek
(ha-ha)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

133 Re: Stefan & Elena on Sat 23 Oct 2010, 12:37 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Ne kapiram poentu te slike xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

134 Re: Stefan & Elena on Sat 23 Oct 2010, 12:43 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Pa ja mislim da gleda. Negde. xD :kašlje:
Ali njena faca mi je smešna. xDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

135 Re: Stefan & Elena on Sat 23 Oct 2010, 1:23 pm

Elena Gilbert

Compelled
Compelled
Hm...
Nisu oni za to krivi. Damon je. Ubio je Masona, i to ju je jaaako razljutilo. Kao uvek on sve zase*e. ^^

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

136 Re: Stefan & Elena on Sat 23 Oct 2010, 1:34 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Jaaaoooo...molim te...Stelena fanovi uvek krive Damona za sve...Ah,kako objektivno.
Elena je bar jednom u zivotu bila u pravu-da,bili su sebicni. Zbog svoje ''ljubavi'' su ugrozili svima zivote...Dobro su znali da je Catherine spremna na sve i da ako ne zele da strada neko koga oni vole,da se ne igraju sa njom. To je bilo samo izmedju Catherine,Elene i Stefana. Nema veze sa Damonom. On je bio kolateralna steta. Jednostavno se nasao tu da njega okrive,ali Catherine je sve vreme znala,samo je cekala trenutak da explodira. Tako da,don't blame Damon.

137 Re: Stefan & Elena on Sat 23 Oct 2010, 1:40 pm

Elena Gilbert

Compelled
Compelled
*Katherine xD

Inače, jeste Damon kriv. I na kraju ep je rekao nešto u fazonu "sorry I wasn't thinking". Zar ne? I jeste njegova krivica, njegova ljubomora ga tera na to. Jbg, osim toga ja jesam objektivna. Ne krivim Damona, samo zato što sam tim Stelena Razz

138 Re: Stefan & Elena on Sat 23 Oct 2010, 1:41 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Elena Gilbert wrote:Hm...
Nisu oni za to krivi. Damon je. Ubio je Masona, i to ju je jaaako razljutilo. Kao uvek on sve zase*e. ^^

Pa, jesu, ako su mislili da mogu da prevare K.
Sa ili bez Masona, došlo bi do ovako nečeg.
Pored K. nije da bi mogli da opstanu a da neko ne nastrada.

A činjenica je da će Damon uvek na sebe prebaciti krivicu kada vidi da Elena nije ok.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

139 Re: Stefan & Elena on Sat 23 Oct 2010, 1:41 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Slazem se sa Tinom i Lidijom.Masona bi neko ubio kad tad,Katherine bi opet pukla.Tako da je ovaj Damonov postupak bio skroz razumljiv...Mason je realno zasluzio da umre.A o SE sam vec rekla sta mislim,ne mogu da ponavljam,mrzi me xD.

140 Re: Stefan & Elena on Sat 23 Oct 2010, 1:50 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Pa Damooon je micccaaa,zato sebe krivi...Smile toliko voli Elenu da se oseca krivim za nesto sa cim nema veze... To vi SE fanovi nikad necete razumeti. Za vas Damon ima samo jednu,crnu stranu,i ni ne dopustate sebi da vidite da on ima osecanja i da nije kriv za sve sto se desi.

141 Re: Stefan & Elena on Sat 23 Oct 2010, 1:56 pm

Elena Gilbert

Compelled
Compelled
Opet netačno.
Meni je Damon... Pa postao drag. Ne da ga volim, i to, al mi jeste postao drag. Pogotovo zbog juče, kako je bio tužan zbog svega. Ali to ne osporava činjenicu da još voli KAtherine, i da želi da je povredi. A pored toga stradaju drugi. Jeste, Kat dobije ono što želi. A želi Stefana. Pa ćemo da vidimo.. Very Happy

142 Re: Stefan & Elena on Sat 23 Oct 2010, 1:59 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Elena Gilbert wrote:Opet netačno.
Meni je Damon... Pa postao drag. Ne da ga volim, i to, al mi jeste postao drag. Pogotovo zbog juče, kako je bio tužan zbog svega. Ali to ne osporava činjenicu da još voli KAtherine, i da želi da je povredi. A pored toga stradaju drugi. Jeste, Kat dobije ono što želi. A želi Stefana. Pa ćemo da vidimo.. Very Happy

Odakle tebi majke ti,da on voli Cath? Msm da nam je svima jasno da on voli Elenu i koliko se promenio zbog nje...isplivala je ona njegova emotivna,dobra strana,ljubav prema Eleni ga je promenila. Ali on je jednostavno takav,voli da nervira sve...nije on pozvao Cath jer je voli nego zato sto je kontao da je pobedio time sto imaju moonstone i sto je ubio Masona.

143 Re: Stefan & Elena on Sat 23 Oct 2010, 2:01 pm

Elena Gilbert

Compelled
Compelled
A-a.

On nju voli. Al više voli Elenu. Smile Ta ljubav koja traje 140 godina, teško prestane nakon 10 dana. A i radi sve kako bi on nju povredio, i učinio da žali zbog onoga što je učinila. Kako je mučio Masona kad je rekao da voli Kath. Nisi primetila? Very Happy

144 Re: Stefan & Elena on Sat 23 Oct 2010, 2:03 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
RASKINULIIIIIII SU *.*
Bilo mi je malo zao,al ono,bilo je vreme. xD
Paulova gluma - OBJASNILA.
stvarno je pokazao sta znaci glumiti i sta znaci when man cries Very Happy

145 Re: Stefan & Elena on Sat 23 Oct 2010, 2:04 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Elena Gilbert wrote:A-a.

On nju voli. Al više voli Elenu. Smile Ta ljubav koja traje 140 godina, teško prestane nakon 10 dana. A i radi sve kako bi on nju povredio, i učinio da žali zbog onoga što je učinila. Kako je mučio Masona kad je rekao da voli Kath. Nisi primetila? Very Happy

Ohhhhh,pls...can someone explain her? -.-
ne,ne voli je...Ne nakon svega sto mu je ucinila. I nije on nju prestao nakon 10 dana da voli vec nakon sto je shvatio da joj nista nije znacio i da ona zeli da povredi jedinu osobu koju voli-Elenu.
Poludeo je kad mu je Mason rekao da voli Cath jer ako nisi primetila,Damon je video sebe u Masonu. Shvatio je da je jos jedna osoba kojom Cath manipulise,ne zato sto je voli. Don't you get it?

146 Re: Stefan & Elena on Sat 23 Oct 2010, 2:09 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Nema svadje bre ovde Razz
Svako misli sta hoce ^^
Ja iskreno ne mogu da objasnim sta Damon oseca prema Katici.Znam da je ne voli,jer voli Elenu.Znam da je mrzi,al ne moze biti samo to.Ima tu jos mnogo svega xD Nije sad nego ono osecanje jedno da mogu da kazem okej to je mrznja.To je 150 pomesanih osecanja u jednom,al ljubav NE.
I zasto u temi Stelena dolazimo do Damona i Katica o.O
Ljudi RASIKNULII SU!
Ajde malo tome da se radujemo -.-

147 Re: Stefan & Elena on Sat 23 Oct 2010, 2:12 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Ne svadjamo se,razmenjujemo misljenja...xD Jeste malo off,ali nema veze...Very Happy

Ja sam jakoooo hepi zbog raskida...^_^

148 Re: Stefan & Elena on Sat 23 Oct 2010, 2:14 pm

Elena Gilbert

Compelled
Compelled
Tako nešto...
Ali, jbg, imaš svoje mišljenje. I cenim ga, ali imam i ja svoje Razz
Možda je pogrešno, ali ipak..
Ne svađamo se, ovo je samo sukob interesa xD

Ja sam jaaako unhappy zbog raskinda Sad

149 Re: Stefan & Elena on Sat 23 Oct 2010, 2:15 pm

Fire Bomb*93

Invited in
Invited in
Elena Gilbert wrote:Tako nešto...
Ali, jbg, imaš svoje mišljenje. I cenim ga, ali imam i ja svoje Razz
Možda je pogrešno, ali ipak..
Ne svađamo se, ovo je samo sukob interesa xD

Ja sam jaaako unhappy zbog raskinda Sad

Haha,da...Very Happy Ti ces uvek misliti da si ti u pravu,kao ja...Very Happy Nema tu svadje. ^^

Raskid se jednom morao dogoditi,bilo je samo pitanje vremena. Probl je sto ce se oni brzo pomiriti.

150 Re: Stefan & Elena on Sat 23 Oct 2010, 2:18 pm

Elena Gilbert

Compelled
Compelled
I to je super stvar, što će se pomiriti xD

Ja samo kontriram xD

Nego, Elena raskida sa njim po 2 put Very Happy
Sećate se na početku... jel to bila 6 il 7 ep? Il neka leva

151 Re: Stefan & Elena Today at 8:36 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 34]