You are not connected. Please login or register

How I Met Your Mother

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 9 of 10]

201 Re: How I Met Your Mother on Wed 21 Mar 2012, 2:52 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Sviđa mi se epizoda. Very Happy... tipična HIMYM epizoda... Smile

Kvin - 'ženski Barni' Very Happy... simpatična mi je i mislim da je ona ta sa kojom Barni treba da se vjenča, ali isto takoo mislim da će se Barni predomisliti i odabrati Robin. Posebno posle onog 'And that is how we met Quinn'... Very Happy tako želim BRo love ! Žeeeliiiiiim... Sad
I ne mogu da vjerujjem kako je Robin tako mirno prihvatila Kvin. Aaaaaaaaaaaaa ! bandh

Ted... Very Happy...♥
razmišljam koliko dugo nemamo nikakvu priču, nikakav trag majke... blah.. .-.-'

Maršal sa 'QUINNtervention' haha i Lili... volim ih ... Very Happy

I sad mesec dana do nove epizode. -.-

MOLIM ?! Shocked

užas... Rolling Eyes a još samo tri epizode su ostale do kraja sezone... Smile

https://twitter.com/#!/

202 Re: How I Met Your Mother on Thu 22 Mar 2012, 8:45 pm

Starlight

Moderator
Moderator
zaista preteruju sa pauzama. puste jednu epizodu pa pauza 2-3 nedelje neću tako. posebno zato što je 7.sezona mnogo dobra i ne mogu da dočekam narednu epizodu.

Marshall i njegovo Quintervention je zaista genijalno Laughing

razgovor Teda i Robin na kraju me je baš dirnuo. pa onda na kraju kad je Ted rekao da se neko vreme neće vidjati. realno i treba tako. moraju malo vremena da provedu odvojeno pre svega zbog Teda. da, oboje će verovatno biti usamljeni jer su ograman deo života onog drugog, ali mislim da oboma treba malo prostora prosto da bi u glavi preformulisali odnos sa onim drugim.

Quin mi se svidja i ide mi uz Barneya. doduše previše su ubrzali sa ovim zajedničkim životom i čini mi se da to neće izaći na dobro. a i ona cela priča oko podvaljivanja preostalom delu ekipe mi je bezveze. to mi je bilo preterano.

a i Lily nek se porodi više. nije mi jasno kako može da ima tako mali stomak a trudna je jedno 3 godine jebote.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

203 Re: How I Met Your Mother on Tue 10 Apr 2012, 12:44 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
konačno nova epizoda... Smile

zanimljiva... to njihovo 'Trilogy time' i zamišljanje šta će sve biti za 3 godine... haha

ova scena:

haha haha haha

a onda i ovo:

Sad... a kad će on više da bude srećan i zadovoljan ?! -.-'

Barni sa svojim: 'And they never saw her again'... Very Happy... svake godine isto... haha i scena sa Robin iz 2009:

haha

i sam početak epizode, kada svi kritikuju Barnija zbog šoljica. i Maršalovo: 'You have a mother'...

što se Kvin tiče, sviđa mi se, ali neću je sa Barnijem. Šta se dešava sa BRo love ?! Robin je tek tako prihvatila Kvin i tek tako prešla preko toga da ne može da ima djecu ?! Shocked
HOĆU DA SE OPET VRATE NA TU PRIČU ! HOĆU BRO LOVE ! Tačka. -.-'

scena koja me oduševila:

I LOVE TED ! ♥

204 Re: How I Met Your Mother on Tue 10 Apr 2012, 12:51 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Ok, 2015. I'm GONNA DIIIIIIIIIIE rhghgh Njegovo savršenstvo Ted. <3 Sa bebicom. Taj čovek je najdivnije stvorenje na svetu. btw, ponovo sam gledala poslendju ep prve sezone i shvatila sam da je to NAJEPIC epizoda svih serija ikada. Ništa romantčnije niko nikada ni za koga nije napravio kao što je Ted napravio za Robin.

Epizoda je neverovatno zanimljiva. Totalno orginalna. Very Happy 2009. i Robin haha
ALI - kraj: Barni i Kvin?! Je l' ono 2012. ili 2015? Nisam shvatila. Tako sam se nadala da je 2015. i da je ono ROBIN u tom čudu, ali..Kvin.. Zašto imam osećaj da će Kvin i Barni biti endgame. Želim BRo love isto! Sad

Again: TED srce

205 Re: How I Met Your Mother on Tue 10 Apr 2012, 1:00 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
ALI - kraj: Barni i Kvin?! Je l' ono 2012. ili 2015? Nisam shvatila. Tako sam se nadala da je 2015. i da je ono ROBIN u tom čudu, ali..Kvin..

mislim da je ipak 2012... Wink...

206 Re: How I Met Your Mother on Thu 12 Apr 2012, 4:51 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Poslednja epizoda je fenomenalna.

HIMYM me stalno odusevljava sa njihovom originalnoscu. Obozavam kad ubace te neke flashbackove pa se osvrnu na buducnost i sve tako. Stvarno su posebni sto se toga tice. :')

Ted i beba. OHH MY GOD. Cerek

Ted - LJUBAV. Cerek

I vratite mi BRo love, aman. Ova Quinn nek leti iz serije sto pre.

207 Re: How I Met Your Mother on Thu 12 Apr 2012, 9:22 pm

Starlight

Moderator
Moderator
da, epizoda je super.

i svi te moguče budućnosti, kako je Robin uvek bila u njima, baš me je zabolelo. al onda 2015. kada Ted ima ćerku. gotovo da sam se rasplakala. on zaslužuje da bude srećan i iako mi od početka znamo da će on to biti, drugo je kad mi saznamo koliko je ta budućnost u stvari blizu. što znači da ćemo i majku videti najkasnije u finalu Cerek

i podržavam totalno Barneya i Quinn. kolko god sam ja pre bila više za Robin nego za Quinn poslednja epizoda je sve promenila. zaboga Barney je pred Robin rekao kako sebe za 3 godine zamišlja kako i dalje menja ribe kao i do sada. a kad je bio sam i nije imao kome da se dokazuje rekao je da želi da bude sa Quinn. mislim da to dovoljno govori o tome koliko ko sa kim treba da bude. sad, naravno pitanje je šta pisci misle po tom pitanju, ali ja se nadam da će zadržati Quinn. dobra je za Barneya, ne ograničava ga ni na koji način, a i bio je srećniji sa njom nego što je bio sa Robin. da, ta njihova katastrofalna veza ne govori puno o njima kao paru, al jbg prošlo je više od 2 godine od tada, a oni se još uvek nisu našli, IAKO su oboje više puta bili slobodni. za njih važi ista priča kao i za Teda i Robin, imali su šansu, više šansi da ponovo budu zajedno i nisu je iskoristili. zašto? dok je sa Quinn sve bilo u pravo vreme. tako da navijam za njih. i dalje bi se radovala Barneyu sa Robin, al ovi su mi sad primarni.

i DAJTE VIŠE, želim da upoznam majku. a i vreme je da Ted preboli Robin. oni ću mi zauvek biti neprežaljeni ship, al najbitnije je da su svi oni srećni.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

208 Re: How I Met Your Mother on Thu 12 Apr 2012, 10:01 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
a stvarno je više vrijeme da upoznamo tu majku ! i da saznamo šta Barni radi haha Cerek

209 Re: How I Met Your Mother on Thu 12 Apr 2012, 10:52 pm

Starlight

Moderator
Moderator
DA BRATE. već kraj 7.sezone, a nemamo pojma čime se Barney bavi O.o

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

210 Re: How I Met Your Mother on Fri 13 Apr 2012, 10:35 am

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Juče sam pogledala sve epizode od 7x14 do 7x20. GOSPODE BOŽE. Bukvalno sam na svaku zaplakala. Na apsolutno svaku. Ovo je za mene odavno prestala da bude serija koju gledam da bih saznala ko je majka ili koju gledam da bih se ismijala. Stvarno je gledam jer obožavam ove likove i nekako ih doživljavam kao stvarne osobe, i želim da budu srećni. I kad sam vidjela Teda s tom bebom. Plačem sad dok pišem ovo. BUKVALNO. Prvo što vidimo u seriji su njegova djeca. I znamo da će da ima dvoje djece. Sin i Ćerka. Luke and Leia. Ali dok ga nisam vidjela s Leiom u rukama kao da nisam bila svjesna da ima djecu i da ima ženu i da je srećan. I TO JE SVE ŠTO ŽELIM ZA NJEGA. Jer .. volim ga čak i više od Barneya u ovom momentu, i srce me boli nakon svake epizode zbog njega. Što se Quinn tiče, sve bi to bilo okej da smo vidjeli neki build-up. Pogotovo jer je to Barney i treba da ima neki build-up jer je nebulozno da se Barney smuva s Quinn u jednoj epizodi a da u sledećoj već žive zajedno. JER JE TO BARNEY. Hello. Quinn kao lik je muška verzija Barney i neću da lažem, slatki su, ali bez build-upa meni ovo ništa ne znači. Ali apsolutno ništa. Ja nju vidim kao lika koji su uveli samo da bi nekako došli do tog vjenčanja i da bi na kraju bio neki twist da BR završe zajedno ili šta god, samo znam da neće potrajati. Lily i Marshall su mi adorable u ovoj sezoni, :3

Totally random, I know, but Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

211 Re: How I Met Your Mother on Fri 13 Apr 2012, 12:24 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
to se Quinn tiče, sve bi to bilo okej da smo vidjeli neki build-up. Pogotovo jer je to Barney i treba da ima neki build-up jer je nebulozno da se Barney smuva s Quinn u jednoj epizodi a da u sledećoj već žive zajedno. JER JE TO BARNEY.

to je to.

u jednoj epizodi je upoznaje, već u sledećoj on u striptiz klub ulazi sa cvijećem i ponižava se zbog jedne djevojke. u sledećoj oni zajedno žive i on izjavljuje kako je ona ljubav njegovog života. Shocked wtf ?!
ipak je to Barni Stinson... ne mogu nejgov lik tek tako da unište. ne, ne. Kvin je sigurno način da se dođe do tog vjenčanja odnosno način da se vrati BRo love. Cerek

212 Re: How I Met Your Mother on Tue 17 Apr 2012, 6:18 pm

Rose ♥

Poslednja epizoda. Ja jednostavno ne mogu da verujem KOLIKO je ova serija legendarna.
There is NO friends like Ted, Barney, Robin, Marshall & Lilly. Oni su najdivnija porodica iz serija.

I koliko god ne prihvatala Barnija sa Kvin, bilo mi ga je mnogo žao. Bio je tako očajan.
On ne može da podnese tu činjenicu da je Kvin the stripper. Ali KAKO je on to rekao Tedu. I was crying.
Neil Patrick Harris je toliko savršen glumac, da, bez obzira što ja ne znam kako je on TOLIKO zavoleo Kvin, ja sam osetila svu tu njegovu ljubav prema njoj.
Barney: "I can't go home, Ted. BECAUSE, I'm dating a stripper.
Ted:"Yes, I’ve seen your bus ad. I get it.
Barney: "No, you don’t. Every night, between 9:00 p.m. and 4:00 a.m.,I’m in hell.All I can think about is what Quinn is doing and where she is doing it and who she is doing it on. If I don’t do something to take my mind off of it…" I NJEGOVA REAKCIJA KAD TO KAŽE. Priceless.
Barney: "You’re lucky that you can just go sit around the house, Ted. I don’t have that option."
Ted: "You’re in love with this girl."
Barney: "I really am, Ted."
Ne znam kako, ali stvarno jeste. For real.

Ovaj deo: "You proud of your little girl?....Okay, I’ll keep trying." KAKO NEKO MOŽE BITI TAKO ODVRATAN? Otac od Robin je trenutno najomraženiji lik što se mene tiče.

I suze su mi išle na
"I know we're not talking right now.."
"But I want you to know.."
"I'm glad you're okay." :')
Whatever happens, I will always LOVE Ted&Robin. Oni su epik šta god se desilo. Savršeni su.

Imagine this. Mada su i pojedinačno savršeni. Cerek

Now let me fangirl over my flawless BRo love ♥
Spoiler:
When you meet the right person,

you know it…

You can’t stop thinking about them.

They are your best friend,

and your soulmate.

You can’t wait to spend the rest of your life with them.

No one and nothing else can compare.

BrOTP ♥

213 Re: How I Met Your Mother on Tue 17 Apr 2012, 9:51 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
predobra epizoda... haha

Ted without rommates haha
Legendary nights haha
Lily&Marshal haha

ali, ova scena:

Spoiler:

Poslednja epizoda.

zar nema još jedna epizoda ? Smile

znači, ako ima još jedna epizoda, onda sledeće nedelje je Barnijevo vjenčanje... otkrivamo ko je mlada i upoznajemo majku, zar ne ?! to je ta epizoda ?!

ŽELIM DA ZNAM ZA KOGA SE BARNI ŽENI ?! ŽELIIIM !!!

Volim Kvin, ali Robin još više... Smile... i želim BRo love više i BRo scenu, koju nismo imali evo 10 epizoda Rolling Eyes

There is NO friends like Ted, Barney, Robin, Marshall & Lilly. Oni su najdivnija porodica iz serija.

Oni i Friends... Cerek

ne možeš a da ih ne voliš Smile

214 Re: How I Met Your Mother on Wed 18 Apr 2012, 1:02 pm

Rose ♥

Ja ove volim više od Friends. Razz
I imaju još 3 epizode do kraja. Very Happy Mislila sam - poslednja koja je izašla. Wink

215 Re: How I Met Your Mother on Wed 18 Apr 2012, 2:10 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
ne znam, meni su ipak Friends prvi Smile

još 3 epizode ? Smile okej... Very Happy... samo se nadam da nema više pauza Rolling Eyes

216 Re: How I Met Your Mother on Tue 15 May 2012, 3:54 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Lily se KONACNO porodila Very Happy Sin im ima genijalno srednje ime hahaha Very Happy

Robin is the bride o.O :O

Epizoda je objasnila Very Happy jooooj koliko ih volim srce

217 Re: How I Met Your Mother on Tue 15 May 2012, 6:45 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
sad sam odgledala obje epizode.
prva: haha Robin i Ted i njihove priče za Lili i Barni i Maršal u autobusu sa penzionerima. genijalno haha

Marvin Wait For It Eriksen... the coolest middle name on the world... haha
pa, obožavam ih Smile

ova scena:

predivni su mi ovdje Cerek

druga epizoda: koji mindfucker... OBOŽAVAM OVU SERIJU.

Marvinove prve slike haha
Quinn and Barney i njihovo pomirenje... okej Smile i scena kad je zaprosio aaaaa Cerek
i posle ova scena:

i na kraju ovo:
Spoiler:
Cerek !!! " alt="" />

Robin ships Ted&Victoria Cerek

tako želim da je Viktorija majka ! Zašto nam ovo rade ?! taman je prebolimo, oni je opet uvedu u priču. aaaaaaaaaagh.

Robin: 'So, Victoria is only one who could've been the right one' ADSLFVKHAIUERGHASIDDUFHS... Cerek

Ne interesuje me ništa. Viktorija mora da bude majka !

218 Re: How I Met Your Mother on Tue 15 May 2012, 7:15 pm

Twin.flames

Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.
Najbolja epizoda ikada!
Lili i Marsal su tako divni. I divni su roditelji. I beba ima predobro srednje ime.
Barney i Robin ♥ Ja ne mogu. Ne mogu da verujem da se to stvarno desava. I necu verovati do septembra kada vidim da su stvarno zajedno i sta se dodjavola desilo sa Viktorijom, Tedom, Barnijem i Robin do ovog vencanja.

219 Re: How I Met Your Mother on Tue 15 May 2012, 7:24 pm

Rose ♥

Pa ja ne znam da li će iko ikada smisliti bolju seriju od ove. Čisto sumnjam.
Savršenstvo je savršenstno. ♥

Suze kad Barni i Kvin govore da su se verili. ROBIN u tom trenutku. Njena reakcija. Ja ne znam da li sam ikada bila potištenija nego tad. Moram da priznam da me način na koji je Barni zaprosio Kvin oduševio. To je bilo totalno epik i predivno. Cela frka oko toga, sam način na koji je izveo trik, ona ruža..ta prelepa ruža, prsten koji nije mogao biti savršeniji. Jeste da je u policijskoj sobi, ali sve je bilo predivno. I ona je dala otkaz zbog nejga. :') Oduševili su me i čak sam na trenutak pomislila kako sam ustvari srećna što su zajedno. Ali onda Robin. I njena rekacija. I njihov razgovor. Sve to je bilo toliko predivno i epik da bi bila prava šteta da nisu endgame. Smile

Ridala sam u suzama ovde. Samo sam htela da se uhvate za ruke i pobegnu od svih i od svega.
Ta poslednja scena. Umirala sam dok se nije pojavila. Oh my BRo heart. ♥
Spoiler:

I nek neko kaže da nisu epik. :') Pa they belong together.

"Come with me if you want to bang." 45454
Ja sam pala od smejanja. haha haha

Viktorija i Ted. ♥ Too much for me. :')
Ta scena kad se on priseća svega, i kad zaobilazi crkvu. I TA SAVRŠENA SCENA KAD IH SUNCE OBASJAVA A ONI SE HVATAJU ZA RUKE. želim da verujem da je ona majka. Realno, postoji mogućnost. Mogu da nameste da je ona. Smile Divna je. Ali opet, želim neku novu epik priču sa majkom. Ne. Prevše volim Viktoriju. Smile SO HAPPY ♥

I molim vas, let's all appreciate the moment kad je Barni bio predivan i činio sve da dovede Maršala na rođenje. Oduševio me. Onaj njegov govor. THAT's BARNEY I LOVE THE MOST. ♥

Oduševljena sam ovom serijom. Kad bi trajala zauvek meni ne bi dosadila.
Ne mogu dočekati 8. sezonu.
Zanima me šta bi sa Barni i Kvin. Šta bi sa Tedom i Veronikom kasnije. Želim da vidim odraslog Marvina WAIT FOR IT ( haha ) Eriksona. Tako je epik trenutak kad su svi zajedno u bolnici. (btw, Tedovo "I love you Robin." 80 ALI haha haha tako su genijalni xD) Ovde ima toliko toga još da se priča!!

Ne. Ne mogu dočekati 8. sezonu. lilangel

p.s. Kad neko nađe sliku Teda i Marvina, nek kači odmah. Ono je savršenstvo.
My Perfect Ted Mosby. Ne postoji savršenije stvorenje od njega.

AMEN TO THE SHOW. ♥

220 Re: How I Met Your Mother on Wed 16 May 2012, 8:56 am

<3 Originals <3

haha haha haha haha haha

221 Re: How I Met Your Mother on Wed 16 May 2012, 8:58 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ovo su ubedljivo 2 najbolje epizode ove serije ikada. toliko sam se smejala, plakala, bila šokirana.

Ted/Robin reunion. i taj njihov razgovor o Tedovom "strahu" od vezivanja. Barney kad se vrati kući i shvati da je Quinn i dalje tu. Barney koji prosi Quinn. Marshall koji priča kao Joda. Robin koja slika Marhalla i Lily sa bebom u genijalnim pozama. Ted koji se priseća najsmešnijih trenutaka Marshalla i Lily sa faksa. BARNEY SE ŽENI ROBIN. čudna scena gde Robin kaže da je srećna zbog Barneya, ali svi znamo da ipak nije tako i ta tenzija u vazduhu. najbolje epizode ikada. premašile su moja očekivanja.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

222 Re: How I Met Your Mother on Thu 23 Aug 2012, 3:29 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Aileen in New York: Please give me good news on How I Met Your Mother's Barney and Robin!
Would you settle for both good news and bad news? Which one do you want first? The good? OK, great! The good news is that in the season premiere, we are still in the flash forward to their wedding day, and Robin and Barney are totally in the same place emotionally when it comes to marrying each other. The bad news? That place is: "I can't go through with this!" And while Ted is trying to talk Robin down, we learn that something important happened before the wedding that could really muck up the whole Barney and Robin relationship. And yes, it does involve Robin and Ted.

WHAT THE FUCK

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

223 Re: How I Met Your Mother on Thu 23 Aug 2012, 6:51 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Starlight wrote:
Aileen in New York: Please give me good news on How I Met Your Mother's Barney and Robin!
Would you settle for both good news and bad news? Which one do you want first? The good? OK, great! The good news is that in the season premiere, we are still in the flash forward to their wedding day, and Robin and Barney are totally in the same place emotionally when it comes to marrying each other. The bad news? That place is: "I can't go through with this!" And while Ted is trying to talk Robin down, we learn that something important happened before the wedding that could really muck up the whole Barney and Robin relationship. And yes, it does involve Robin and Ted.

WHAT THE FUCK
Sve cu ih poubijati, ako ih uniste!

224 Re: How I Met Your Mother on Thu 23 Aug 2012, 9:24 pm

<3 Originals <3

o.O o boze sta sad??? :S odbija ga 7 sezona i sad je kao usrala sa Barnijem zbog Teda :s Nidje veze ://

225 Re: How I Met Your Mother on Thu 23 Aug 2012, 11:59 pm

Starlight

Moderator
Moderator
msm nije ja da se bunim kada moj OTP zasija, daleko od toga, Ted/Robin su mi neprežaljeni ship, al svejedno, WHAT THE FUCK.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

226 Re: How I Met Your Mother Today at 4:37 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 9 of 10]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next