You are not connected. Please login or register

Paul: Plava ili Smeđa Kosa?

Go to page : Previous  1, 2, 3

Plava ili smedja kosa?

27% 27% [ 17 ]
73% 73% [ 46 ]
Total Votes : 63

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 3]

51 Re: Paul: Plava ili Smeđa Kosa? on Sun 11 Dec 2011, 5:46 pm

Rose ♥


Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch
Realno, sa plavom je kao spasilac na nekim okeanskim plažama. Very Happy
Ali, lep je svakako.
Nije neka drstična razlika. :-)

52 Re: Paul: Plava ili Smeđa Kosa? on Sat 17 Dec 2011, 1:18 pm

A.


Only Human
Only Human
Smedja 355

53 Re: Paul: Plava ili Smeđa Kosa? on Fri 23 Dec 2011, 9:23 pm

MISA


At Mystic Grills
At Mystic Grills
Smeđa, čudan je sa plavom kosom.

http://www.fashion-teens.net

54 Re: Paul: Plava ili Smeđa Kosa? on Wed 28 Dec 2011, 7:56 am

Stefana


Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Smedjaaaa, definitivno Very Happy
Onu neću ni da komentarišem.

55 Re: Paul: Plava ili Smeđa Kosa? on Sun 01 Jan 2012, 4:50 pm

Team Daroline


Invited in
Invited in
glasala sam za plavu, ali je sa obe savrsen Very Happy

http://darolinebitchez.tumblr.com/

56 Re: Paul: Plava ili Smeđa Kosa? on Mon 02 Jan 2012, 12:24 pm

Filip


Invited in
Invited in
Smedja Very Happy

57 Re: Paul: Plava ili Smeđa Kosa? on Thu 05 Jan 2012, 12:31 pm

Spirit Crusher


Dear Diary ...
Dear Diary ...
Smedja

http://www.photoshop-tn.com/

58 Re: Paul: Plava ili Smeđa Kosa? on Thu 05 Jan 2012, 9:32 pm

|Evanna|


At Mystic Grills
At Mystic Grills
Lep je i sa plavom i sa smeđom..
Ali mi je ipak smeđa lepša (:

59 Re: Paul: Plava ili Smeđa Kosa? on Fri 06 Jan 2012, 1:48 pm

Issi


Dear Diary ...
Dear Diary ...
Smedja.. sa plavom me podseca na nekon teenage surfera Very Happy (sto nije lose, al opet..)

http://taylorswift-serbia.weebly.com/

60 Re: Paul: Plava ili Smeđa Kosa? on Tue 10 Jan 2012, 11:47 pm

vampirekaca


Dear Diary ...
Dear Diary ...
nzm...ipak smeđa...lepše mu nekako stoji...

61 Re: Paul: Plava ili Smeđa Kosa? on Wed 11 Jan 2012, 2:32 pm

LoveDamon


At Mystic Grills
At Mystic Grills
Smedja definitvno

62 Re: Paul: Plava ili Smeđa Kosa? on Sun 29 Jan 2012, 3:46 pm

Ramonna


Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Smedja

63 Re: Paul: Plava ili Smeđa Kosa? on Mon 13 Feb 2012, 8:43 am

Guest


Guest
Smedja...

64 Re: Paul: Plava ili Smeđa Kosa? on Tue 21 Feb 2012, 11:23 pm

Don't Worry, Be Happy ♥


Invited in
Invited in
smeđa

http://delenasoulmates.tumblr.com/

65 Re: Paul: Plava ili Smeđa Kosa? on Sat 14 Jul 2012, 5:37 pm

strawberry.Autumn


At Mystic Grills
At Mystic Grills
Smeđa. :3

66 Re: Paul: Plava ili Smeđa Kosa? on Fri 27 Jul 2012, 7:53 am

Mr.Pixy


Only Human
Only Human
Smeđa Smile

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum